Kicz! ^^

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • madelajina
    Przyczajenie
    • 2007-10
    • 2

    #1

    Kicz! ^^

    W najblizszym czasie wybieram sie na impreze tematyczna,
    kroluje tam kicz, ale prosze nie mylic tego pojecia z tandeta ;P
    Chcialabym prosic Was o rady...
    Co jest Waszym zdaniem charakterystyczne wlasnie dla kiczu i czy macie moze jakies pomysly co do mojego przyszlego stroju ;D
    Pozdrawiam.
  • Papiszynka
    Zakorzenienie
    • 2006-01
    • 11470

    #2
    Dot.: Kicz! ^^

    Jak dla mnie duzo kolorowych rzeczy nie pasujacych do siebie :P

    Komentarz

    • PeFKa
      Raczkowanie
      • 2007-03
      • 484

      #3
      Dot.: Kicz! ^^

      Odrazu do głowy mi przeyszły niebieskie, takie chabrowe "obływówki"(czy jak to sie tam nazywa) dziko-różowa koszulka za tyłek z wizerunkiem jakiejś osoby, kolorowe plastkiowe branzoletki, duże plastkiowe kolczyki, jakieś "afro" na włosach;p i do tego gruba opaska, albo taka materiałowa.

      Nie wiem czy mi się dobrze skojarzyło
      Powiedzmy: NIE!!! wizażowym telenowelom

      Komentarz

      • Es.
        Zadomowienie
        • 2007-01
        • 1032

        #4
        Dot.: Kicz! ^^

        Jefree Star jest kiczowaty [tak, tak, to męzczyzna]

        Jeśli jesteś odważna, to na Twoim miejscu skłoniłabym się do stylu Jefree'ego. Tj. nasycone kolory i wiele dodatków, które do siebie pasują.
        I przede wszystkim kolor fuksji
        Załączone pliki

        czerwiec-warszawa
        lipiec-powrót do londynu !
        sierpień-prawo jazdy
        wrzesień-osiemnastka
        maj 2009-matura

        Komentarz

        • anestet-ka
          Wtajemniczenie
          • 2005-08
          • 2432

          #5
          Dot.: Kicz! ^^

          Pierwotnie opublikowany przez Es.
          Jefree Star jest kiczowaty [tak, tak, to męzczyzna]


          gdybyś nie napisała, że to facet, to patrząc na te fotki zastanawiałabym się, dlaczego kobieta nosi męskie imię

          Komentarz

          • sugar_kitty
            Zakorzenienie
            • 2003-11
            • 5969

            #6
            Dot.: Kicz! ^^

            ostatnie zdjęcie jest niezłe moim zdaniem
            przystojny facet z niego hehehe
            po prostu Milena

            Komentarz

            • tisza
              Raczkowanie
              • 2004-04
              • 171

              #7
              Dot.: Kicz! ^^

              Rok temu byłam na takiej imprezie ) oto fotka, a najlepiej bylo jechac w takim ubraniu autobusem hehe
              Załączone pliki

              Komentarz

              • olinkaaa
                Zadomowienie
                • 2006-11
                • 1495

                #8
                Dot.: Kicz! ^^

                Pierwotnie opublikowany przez PeFKa
                Odrazu do głowy mi przeyszły niebieskie, takie chabrowe "obływówki"(czy jak to sie tam nazywa) dziko-różowa koszulka za tyłek z wizerunkiem jakiejś osoby, kolorowe plastkiowe branzoletki, duże plastkiowe kolczyki, jakieś "afro" na włosach;p i do tego gruba opaska, albo taka materiałowa.

                Nie wiem czy mi się dobrze skojarzyło
                Mi się kicz kojarzy tak samo



                "Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

                ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
                G.G. Marquez


                Komentarz

                • _totally_
                  Zakorzenienie
                  • 2005-04
                  • 4959

                  #9
                  Dot.: Kicz! ^^

                  Pierwotnie opublikowany przez PeFKa
                  Odrazu do głowy mi przeyszły niebieskie, takie chabrowe "obływówki"(czy jak to sie tam nazywa) dziko-różowa koszulka za tyłek z wizerunkiem jakiejś osoby, kolorowe plastkiowe branzoletki, duże plastkiowe kolczyki, jakieś "afro" na włosach;p i do tego gruba opaska, albo taka materiałowa.

                  Nie wiem czy mi się dobrze skojarzyło
                  Plus buty na koturnach (najlepiej białe lub w rażącym kolorze), zwierzęce wzorki (panterka, zebra), tapir

                  Należy też pamiętać o odpowiednim makijażu.
                  Język to przede wszystkim melodia i sprawne posługiwanie się słowem, to komponowanie wspaniałej muzyki. Komputerszczyzna melodii nie ma i nigdy mieć nie będzie; jest muzyką współczesną, pełną dziwnych dysonansów i zgrzytliwych współbrzmień.

                  J. Grabowski

                  Komentarz

                  • Anuska77
                    Zadomowienie
                    • 2006-08
                    • 1088

                    #10
                    Dot.: Kicz! ^^

                    - koronkowa odziez
                    - rozowe usta
                    - buty na koturnach i z czubami
                    - tipsy
                    - kurtki z misiem
                    - wszelakiej masci panterki
                    - widoczny zel we wlosach
                    - swiecidelka (koraliki, cekiny) na odziezy i torbach
                    CaRpE DiEm

                    Komentarz

                    • ***chatila***
                      Raczkowanie
                      • 2007-10
                      • 84

                      #11
                      Dot.: Kicz! ^^

                      Pierwotnie opublikowany przez Anuska77
                      - koronkowa odziez
                      - rozowe usta
                      - buty na koturnach i z czubami
                      - tipsy
                      - kurtki z misiem
                      - wszelakiej masci panterki
                      - widoczny zel we wlosach
                      - swiecidelka (koraliki, cekiny) na odziezy i torbach
                      to samo chciałam napisać

                      Lenka 27.08.2009

                      dumna mama i żona


                      *zapuszczam włoski <27cm-30cm jest > , 55m będzie (na razie sztuczne)
                      *solarium
                      *wybielam ząbki
                      *odwyk od zakupów


                      oby się udało

                      waga : 48kg -> 50kg
                      wzrost : 174cm

                      Komentarz

                      • narcy
                        Wtajemniczenie
                        • 2007-08
                        • 2479

                        #12
                        Dot.: Kicz! ^^

                        tapir obowiązkowo


                        aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.

                        Komentarz

                        • katrina_
                          Raczkowanie
                          • 2007-05
                          • 284

                          #13
                          Dot.: Kicz! ^^

                          ubrania powinny być w kolorach , które absolutnie do siebie nie pasują i zgadzam się z tym , że buty na koturnie są obowiązkowe

                          Bo ja chce znać każdy kawałek Twojego
                          ciała i duszy ...







                          Komentarz

                          • neseczka
                            Raczkowanie
                            • 2007-04
                            • 307

                            #14
                            Dot.: Kicz! ^^

                            a może wściekły róż od stup do głów?

                            Komentarz

                            • madelajina
                              Przyczajenie
                              • 2007-10
                              • 2

                              #15
                              Dot.: Kicz! ^^

                              Dziekuje bardzo za rady, chociaz wciaz czekam na nowe pomysly wraz ze zdjeciami ;P
                              Poza tym... co bluzy z miskami maja do klasycznego kiczu? ;D

                              Komentarz

                              • Anuska77
                                Zadomowienie
                                • 2006-08
                                • 1088

                                #16
                                Dot.: Kicz! ^^

                                Pierwotnie opublikowany przez madelajina
                                Dziekuje bardzo za rady, chociaz wciaz czekam na nowe pomysly wraz ze zdjeciami ;P
                                Poza tym... co bluzy z miskami maja do klasycznego kiczu? ;D
                                A co to jest klasyczny kicz??? Gdyby istniala definicja klasycznego kiczu wiedzialabys co oznacza i nie musialabys radzic sie na forum. Kicz to pojecie wzgledne i kazdy moze uznac za kicz cos odmiennego. Nie chodzilo o bluzy z miskami ale o kurtki. Mnie osobiscie kojarza sie one z kiczem, dla kogos innego wrecz przeciwnie (sadzac po ilosci takich kurtek na ulicach)..
                                CaRpE DiEm

                                Komentarz

                                • magda.lena
                                  Raczkowanie
                                  • 2006-02
                                  • 133

                                  #17
                                  Dot.: Kicz! ^^

                                  Myśle ze powinnas looknac na stroje "niani Frani" :P ona ubiera sie dosc kiczowato, co nie znaczy ze kompletnie bez gustu

                                  Komentarz

                                  • Anijka
                                    Wtajemniczenie
                                    • 2004-05
                                    • 2213

                                    #18
                                    Dot.: Kicz! ^^

                                    Ja bym poleciła styl ala Wanda, wokalistka Wandy i Bandy Albo Ostrowskiej ze zlotych czasow :P

                                    Komentarz

                                    • _totally_
                                      Zakorzenienie
                                      • 2005-04
                                      • 4959

                                      #19
                                      Dot.: Kicz! ^^

                                      I wokalistyki zepołu Bajm.
                                      Język to przede wszystkim melodia i sprawne posługiwanie się słowem, to komponowanie wspaniałej muzyki. Komputerszczyzna melodii nie ma i nigdy mieć nie będzie; jest muzyką współczesną, pełną dziwnych dysonansów i zgrzytliwych współbrzmień.

                                      J. Grabowski

                                      Komentarz

                                      • Anijka
                                        Wtajemniczenie
                                        • 2004-05
                                        • 2213

                                        #20
                                        Dot.: Kicz! ^^

                                        To już jest kicz niekontrolowany :P

                                        Komentarz

                                        • molokai
                                          Raczkowanie
                                          • 2006-03
                                          • 355

                                          #21
                                          Dot.: Kicz! ^^

                                          zdecydowanie lata '80 - najlepiej widac na teledyskach. mocne kolory, plastikowe bransoletki, oko podkreślone kolorową kredką itd.

                                          dla mnie kicz i tandeta to dwie kompletnie różne kwestie

                                          Komentarz

                                          • kapsel
                                            Rozeznanie
                                            • 2005-08
                                            • 919

                                            #22
                                            Dot.: Kicz! ^^

                                            wg mnie kicz to mieszanina oldschoolu z scene queen (czy jakos tak). Afro badz tapir, duzo kolorów, plastik,koronka, jakies zwierzęce wzorki - taki hmmm pozytywnie walniety z tym ze kicz jest ladny a tandeta to tandeta. Tandeta to Edyta Górniak lub wokalistka Bajmu jak na moj gust. Trzeba miec nielada wyczucie zeby wygladac kiczowato i zarazem ładnie
                                            !!!Manchester United!!!

                                            Komentarz

                                            • śnieżka_
                                              Zakorzenienie
                                              • 2006-10
                                              • 3560

                                              #23
                                              Dot.: Kicz! ^^

                                              dużo plastiku, tworzywa udającego naturalność, wszelkie pseudo wzorki panterki/zebry, odblaskowe kolory
                                              a kurtki z miśkami -hmm zależy dla kogo i zależy które .. będą kiczem. w końcu są produkowane pod masowego odbiorcę i często z nienajlepszych jakościowo materiałów.

                                              Komentarz

                                              • PeFKa
                                                Raczkowanie
                                                • 2007-03
                                                • 484

                                                #24
                                                Dot.: Kicz! ^^

                                                Właśnie, kurtki z miśkami raczej bym sobie darowała bo to nie będzie wyglądało jak przebranie.
                                                Lepsza by była taka skóropodobna krótka kurtka, jasno-niebieska albo różowa.
                                                Coś podobnego.
                                                http://www.allegro.pl/item261945046_...opodobna_.html
                                                Załączone pliki
                                                Powiedzmy: NIE!!! wizażowym telenowelom

                                                Komentarz

                                                • marcinpacko
                                                  Przyczajenie
                                                  • 2006-12
                                                  • 11

                                                  #25
                                                  Dot.: Kicz! ^^

                                                  Błyszczący dres typu "szelest"

                                                  Komentarz

                                                  Przetwarzanie...