Bluzeczka :)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • karolinaa
    Wtajemniczenie
    • 2005-11
    • 2139

    #1

    Bluzeczka :)

    Może to i głupie pytanie, ale z czym oprócz kurtki dzinsowej i polaru można łączyć zwykłe bawełniane bluzki nie wiem jakie sweterki by pasowały ( przykładowe modele na zdjęciu ) bo brakuje mi już anspiracji prosze o umieszczenie fotek jakiś przykładowych zestawień najlepiej cos w stylu sportowej elegancji( której wątek już się pojawił)
    Załączone pliki
    Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
    Lidia Jasińska


    Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/
  • Meariel
    调解人
    • 2004-11
    • 2219

    #2
    Dot.: bluzeczki

    Nie tylko dżinsowe kurteczki się nadają. Z powodzeniem możesz nosić do takich bluzek kurteczki w różnych kolorach i fasonach, z różnych materiałów. Również żakiety o lekko sportowym, luźnym fasonie, niektóre swetry (duże, luźne, puszyste). Zaraz poszukam fotek, może coś znajdę.
    Make up, not war!

    Komentarz

    • mysia007
      Raczkowanie
      • 2006-10
      • 37

      #3
      .

      w
      Ostatnio edytowane przez mysia007; 2007-07-09, 18:39.
      mysia007

      Komentarz

      • bonec
        Rozeznanie
        • 2005-08
        • 553

        #4
        Dot.: bluzeczka

        wygląda mi to troszkę na styl cubusa, można też pokusić się o szukanie w h&m
        Mój blog o modzie. Fashion as my lifestyle.
        http://nowohucianka.blox.pl/html



        Powiększ sobie biust

        Bransoletki hand-made

        Do czytania - nowości z 23.09

        Kosmetyki i wishlista

        brak komputera przez najbliższe dni

        Komentarz

        • dzindrzej
          BAN stay
          • 2005-08
          • 1370

          #5
          Dot.: bluzeczka

          Wydaje mi się, że tego typu bluzek jest teraz pełno wszędzie, ponieważ są szalenie modne. Poprostu musisz wybrać się na polowanie do sklepów

          Komentarz

          • pyska06
            Zadomowienie
            • 2006-01
            • 1122

            #6
            Dot.: bluzeczka

            Pierwotnie opublikowany przez mysia007
            Bardzo podoba mi sie bluzeczka na zdjecie ponizej
            Naprawde jest bardzo ładna
            `Nie zapomnij nigdy tego,
            Że KOCHAĆ szczerze

            Można tylko JEDNEGO !`

            Komentarz

            • bloondyna
              Zakorzenienie
              • 2005-06
              • 11518

              #7
              Dot.: bluzeczka

              w vero moda są takie . .
              http://www.bloo90fashion.blogspot.com

              Komentarz

              • Nortia
                Przyczajenie
                • 2006-09
                • 15

                #8
                Bluzeczka. Co do niej?

                Witam wszystkie Wizażanki

                Mam mały problem z bluzeczką, którą chciałabym założyć na ślub przyjaciólki. Jak widać na zdjęciach jest stylizowana na bluzeczkę chińską, wykonana jest z czarnego połyskującego i rozciągliwego materiału. Na ciele prezentuje się znacznie lepiej niż na wieszaku, jednak nie mam za bardzo pomysłu co mogłabym do niej założyć. Nie chciałabym ubierać się zupełnie na czarno, przydałoby się coś, co trochę rozweseliłoby strój. Nie wiem jednak jaki krój spódnicy i jaki materiał (w sensie tkaniny i wzoru) pasowałby do tej bluzki. A może jakieś ciekawe spodnie? Bedę wdzieczna za wszelkie porady i wskazówki. Pozdrawiam
                Załączone pliki
                Nortia

                "... kobieta, która idzie śmiało i swobodnie za głosem instynktu, uczciwsza jest od tej, która z zamkniętymi oczyma zdradza męża w jego własnych ramionach."

                Komentarz

                • Oliffka
                  Zakorzenienie
                  • 2006-08
                  • 7591

                  #9
                  Dot.: Bluzeczka. Co do niej?

                  rozjaśniłam troszke zdjęcie bo nie było widac
                  Załączone pliki
                  wymiana

                  proszę, odpisz u mnie

                  Komentarz

                  • Martek88
                    Zadomowienie
                    • 2005-05
                    • 894

                    #10
                    Dot.: Bluzeczka. Co do niej?

                    bluzka ladna stawiam na srebrne dodatki
                    Ostatnio edytowane przez Martek88; 2007-04-10, 21:04. Powód: pomylilam watek

                    Komentarz

                    • rolkaa15
                      BAN stay
                      • 2005-12
                      • 323

                      #11
                      Dot.: Bluzeczka. Co do niej?

                      hmm a ja ym ubrala do tego olowkową spodnice i jakies dodatki a tak to niem am pojecia ;]

                      Komentarz

                      • Nortia
                        Przyczajenie
                        • 2006-09
                        • 15

                        #12
                        Dot.: Bluzeczka. Co do niej?

                        A co myślicie o jakiejś lekko falbaniastej spódnicy we wzory? Dopasowanej i do kolana?
                        Np. http://www.allegro.pl/item183072713_...niecznie_.html

                        Albo:
                        http://www.allegro.pl/item182760147_...a_czarna_.html
                        tylko ze akurat połysk spódnicy pewnie bedzie inny niz połysk bluzki:/
                        Nortia

                        "... kobieta, która idzie śmiało i swobodnie za głosem instynktu, uczciwsza jest od tej, która z zamkniętymi oczyma zdradza męża w jego własnych ramionach."

                        Komentarz

                        • diament74
                          Raczkowanie
                          • 2007-03
                          • 59

                          #13
                          Dot.: Bluzeczka. Co do niej?

                          Hej dziewczyny.

                          Podoba mi się biała koszula rozpinana a pod nią kolorowy top.
                          Ale jaka powinna być ta koszula?
                          Pozdrawiam

                          Komentarz

                          • gwiazdeczka5000
                            Raczkowanie
                            • 2007-08
                            • 256

                            #14
                            Bluzeczka

                            Co sądzicie o tej bluzeczce
                            eeba74f75b8d01fd.jpg

                            Komentarz

                            • truskava
                              Zakorzenienie
                              • 2006-09
                              • 3612

                              #15
                              Dot.: Bluzeczka

                              ma bufki. uwleibiam bluzki z bufkami wiec juz mi sie podoba. i ten zolciutki kolor. sama poszukuje zoltej bluzeczki, ale bardziej bokserki.
                              on jest z zary tak? gdzie taka mozna zakupic?
                              Wymiana:
                              https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=545798

                              Komentarz

                              • dzasmina89
                                Zakorzenienie
                                • 2006-05
                                • 3203

                                #16
                                Dot.: Bluzeczka

                                Taka sobie - żadna rewelacja
                                Liczą sie myśli, pragnienia ..
                                Liczą sie uczucia i marzenia ..

                                Komentarz

                                • mańcia
                                  Zadomowienie
                                  • 2006-12
                                  • 1280

                                  #17
                                  Dot.: Bluzeczka

                                  Bluzka jakich wiele.

                                  Komentarz

                                  • Oliffka
                                    Zakorzenienie
                                    • 2006-08
                                    • 7591

                                    #18
                                    Dot.: Bluzeczka

                                    zwykła. popieram opinie wyżej
                                    wymiana

                                    proszę, odpisz u mnie

                                    Komentarz

                                    • Flofferek
                                      Zakorzenienie
                                      • 2004-11
                                      • 11946

                                      #19
                                      Dot.: Bluzeczka

                                      normalna

                                      Komentarz

                                      • Kasiulka...:)
                                        Raczkowanie
                                        • 2007-03
                                        • 225

                                        #20
                                        Dot.: Bluzeczka

                                        ładna ...lubie żołty kolor

                                        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

                                        Bo najpierw musisz uwierzyć w siebie,aby coś osiągnąć....~


                                        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

                                        Komentarz

                                        • BBlondyneczkAA
                                          Zakorzenienie
                                          • 2007-10
                                          • 9778

                                          #21
                                          Dot.: Bluzeczka

                                          do dzinsów super
                                          Żona

                                          Zakochana

                                          Komentarz

                                          • Holly Nieduża
                                            Zakorzenienie
                                            • 2007-10
                                            • 3788

                                            #22
                                            Dot.: Bluzeczka

                                            ładna, ale kolor dający po oczach

                                            Komentarz

                                            • agnieszka069
                                              Raczkowanie
                                              • 2007-09
                                              • 74

                                              #23
                                              Dot.: Bluzeczka

                                              taka sobie no ale fajny ma kolor

                                              Komentarz

                                              • mamboochaxd
                                                Raczkowanie
                                                • 2007-08
                                                • 226

                                                #24
                                                Dot.: Bluzeczka

                                                bluzka jak bluzka
                                                oryginalny kolorek

                                                Komentarz

                                                • Kasioola
                                                  Rozeznanie
                                                  • 2005-12
                                                  • 781

                                                  #25
                                                  Dot.: Bluzeczka

                                                  Fajny kolor. A bluzka zwykła

                                                  Komentarz

                                                  • ghana
                                                    Zakorzenienie
                                                    • 2006-10
                                                    • 14588

                                                    #26
                                                    Dot.: Bluzeczka

                                                    fajna.
                                                    zdecydowany plus za kolorek

                                                    Komentarz

                                                    • malinowo-truskawkowa
                                                      Rozeznanie
                                                      • 2007-05
                                                      • 598

                                                      #27
                                                      Dot.: Bluzeczka

                                                      Bluzeczka zwykła jest.
                                                      Mój lumpeks https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=227179
                                                      Moja wishlista https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=227485
                                                      Nowy gorset Leg Avenue na wymianę
                                                      https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post6687167
                                                      Brak neta, rzadki dostęp, proszę o cierpliwość.

                                                      Komentarz

                                                      • red Angel
                                                        Raczkowanie
                                                        • 2006-08
                                                        • 162

                                                        #28
                                                        Dot.: Bluzeczka

                                                        Bluzeczka

                                                        (Ładny ma kolorek )

                                                        Komentarz

                                                        • love_sound
                                                          Raczkowanie
                                                          • 2007-08
                                                          • 84

                                                          #29
                                                          Dot.: Bluzeczka

                                                          podoba mi sie ładny ten kolorek

                                                          Komentarz

                                                          • Papiszynka
                                                            Zakorzenienie
                                                            • 2006-01
                                                            • 11470

                                                            #30
                                                            Dot.: Bluzeczka

                                                            Fajna

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...