***pull&bear*** Pilne!!

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Manehajera
    Zakorzenienie
    • 2007-11
    • 4101

    #1

    ***pull&bear*** Pilne!!

    DZIWCZYNY,jestem na skraju załamania

    bardzo spodobał mi się ten sweterek jednak wiem ze cena na allegro jest mocno przesadzona(109zl) bo taki sam tylko w kolorze białym kupiłam za 45 zł!! niestety byl tylko jeden kolor... czy ktoras z Was moglaby mi zakupic takowy sweterek w rozm S w kolorze jaki ponizej lub czarnym?

    http://allegro.pl/item290625703_pull...terek_r_m.html

    http://allegro.pl/item289135666_pull...weterek_m.html
  • syntagma
    Zakorzenienie
    • 2006-12
    • 4492

    #2
    Dot.: ***pull&bear*** Pilne!!

    ten szary jest sliczny!

    nie pomoge niestety, bo nie mam dostepu do tego sklepu
    .................

    Komentarz

    • MadlenK
      Rozeznanie
      • 2004-09
      • 757

      #3
      Dot.: ***pull&bear*** Pilne!!

      Własnie też interesowały mnie te sweterki, tylko niestety cene wysoka. Czy ktoś wie może w jakiej cenie są one w sklepie?

      Komentarz

      • olinkaaa
        Zadomowienie
        • 2006-11
        • 1495

        #4
        Dot.: ***pull&bear*** Pilne!!

        ja jutro jadę najprawdopodobniej do centrum gdzie jest ten sklep to zobaczę czy będą ale nic nie obiecuję bo nigdy nie byłam w tym sklepie i nie wiem czy uda mi się coś tam poszukać Ale rzeczywiście jest śliczny. I mówisz, że Ty płaciłaś za niego tylko 45 zł ?



        "Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

        ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
        G.G. Marquez


        Komentarz

        • Manehajera
          Zakorzenienie
          • 2007-11
          • 4101

          #5
          Dot.: ***pull&bear*** Pilne!!

          tak,bylam w niedziele na zakupach,ewidentnie byl przeceniony bo mial czwerwoną metke z cena 45zl... interesuje mnie albo szary albo braz czekoladowy...prosze dziewczynki,zorientujcie sie co i jak

          Komentarz

          • Manehajera
            Zakorzenienie
            • 2007-11
            • 4101

            #6
            Dot.: ***pull&bear*** Pilne!!

            up up!

            Komentarz

            • Manehajera
              Zakorzenienie
              • 2007-11
              • 4101

              #7
              Dot.: ***pull&bear*** Pilne!!

              podbijam raz jeszcze! ktoś może rozglądnąć się za tymi sweterkami?

              Komentarz

              Przetwarzanie...