kitty:D

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • laura87
    BAN stay
    • 2007-01
    • 3471

    #1

    kitty:D

    http://www.allegro.pl/item294191406_...do_wyboru.html slodkie sa te bluzki podobaja wam sie?
  • bloondyna
    Zakorzenienie
    • 2005-06
    • 11518

    #2
    Dot.: kitty

    średnio ..

    wiadomo też że nie każdy może takie nosić ..
    http://www.bloo90fashion.blogspot.com

    Komentarz

    • Winia
      Rozeznanie
      • 2005-09
      • 894

      #3
      Dot.: kitty

      Kiedyś lubiłam Hello Kitty na ciuszkach. Po jakimś czasie mi przeszło

      Komentarz

      • Flofferek
        Zakorzenienie
        • 2004-11
        • 11946

        #4
        Dot.: kitty

        niezbyt mi sie podobaja

        Komentarz

        • SweetChoco
          Zadomowienie
          • 2007-07
          • 1595

          #5
          Dot.: kitty

          uwielbiam hello kitty, ale to jest wyjatkowo nieudany model bluzki ...

          Komentarz

          • Sc-laja
            Zakorzenienie
            • 2007-08
            • 4117

            #6
            Dot.: kitty

            Szara nawet mi się podoba, ale ja bym nie kupiła bo za dużo już wszędzie Hello Kitty.


            Komentarz

            • Clarissa:)
              Wtajemniczenie
              • 2007-03
              • 2263

              #7
              Dot.: kitty

              Krój bluzki jakiś nieudany.. I Hello Kitty mogłaby być nadrukowana.
              Jestem na nie.

              Komentarz

              • pAtiŚ
                Zakorzenienie
                • 2006-08
                • 12673

                #8
                Dot.: kitty

                nie podobają mi się, w ogóle.

                Komentarz

                • annadiana
                  Rozeznanie
                  • 2007-06
                  • 846

                  #9
                  Dot.: kitty

                  mi tez sie nie podobaja
                  Every night in my dreams I see you, I feel you,
                  That is how I know you go on.
                  2010-01-31
                  2015-04-12
                  2016-08-13


                  Komentarz

                  • babyface2
                    Raczkowanie
                    • 2005-11
                    • 0

                    #10
                    Dot.: kitty

                    yghhhhh.jako piżama a owszem
                    Ghost Deep Night na wymianę
                    https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=511380

                    Komentarz

                    • Es.
                      Zadomowienie
                      • 2007-01
                      • 1032

                      #11
                      Dot.: kitty

                      http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=217148

                      czerwiec-warszawa
                      lipiec-powrót do londynu !
                      sierpień-prawo jazdy
                      wrzesień-osiemnastka
                      maj 2009-matura

                      Komentarz

                      • bLonD_bEjBe
                        Zadomowienie
                        • 2004-09
                        • 1571

                        #12
                        Dot.: kitty

                        Ogólnie jestem za tym, żeby nadruki firmowe/lub nie były jak najmniej widoczne.( Znaczki nike, adidas inne)

                        Kotek też mógłby być mniejszy.
                        … świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…

                        Komentarz

                        • atka83
                          BAN stay
                          • 2006-06
                          • 10009

                          #13
                          Dot.: kitty

                          Ja mam piżame Hello kitty.

                          Komentarz

                          • ghana
                            Zakorzenienie
                            • 2006-10
                            • 14588

                            #14
                            Dot.: kitty

                            ujdzie.

                            Komentarz

                            • Lara-21
                              Wtajemniczenie
                              • 2007-01
                              • 720

                              #15
                              Dot.: kitty

                              Nie podobaja mi sie

                              Komentarz

                              • samaraelf
                                Zakorzenienie
                                • 2006-12
                                • 5023

                                #16
                                Dot.: kitty

                                mnie się nawet czarna podoba.. reszta nie bardzo
                                (...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



                                Szkoła

                                Komentarz

                                • piwonia91
                                  Raczkowanie
                                  • 2007-10
                                  • 422

                                  #17
                                  Dot.: kitty

                                  A ja średnio lubię Hello Kitty . Bluzki nawet fajne jak ktoś lubi te koty.
                                  "Nie możesz kazać słońcu, świecić jaśniej.
                                  Albo deszczowi, żeby mniej padał..."


                                  Komentarz

                                  • karolajna_roro
                                    Wtajemniczenie
                                    • 2007-08
                                    • 2676

                                    #18
                                    Dot.: kitty

                                    Pierwotnie opublikowany przez babyface2
                                    yghhhhh.jako piżama a owszem
                                    no wlasnie tez o tym pomyslalam
                                    wystarczy karolajna






                                    Komentarz

                                    • natalka2
                                      Zakorzenienie
                                      • 2006-09
                                      • 4500

                                      #19
                                      Dot.: kitty

                                      dla 7latki lub jako piżama mogą być

                                      studia

                                      Komentarz

                                      • norana
                                        Zadomowienie
                                        • 2006-08
                                        • 1309

                                        #20
                                        Dot.: kitty

                                        mi jako góra od piżamy też się podoba
                                        http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

                                        lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

                                        Komentarz

                                        • purple
                                          Zadomowienie
                                          • 2007-12
                                          • 1450

                                          #21
                                          Dot.: kitty

                                          Mi się kojarzy bardziej z koszulką do spania

                                          Komentarz

                                          • dzasmina89
                                            Zakorzenienie
                                            • 2006-05
                                            • 3203

                                            #22
                                            Dot.: kitty

                                            Taka sobie - osobiście bym w takiej nie chodziła..
                                            Liczą sie myśli, pragnienia ..
                                            Liczą sie uczucia i marzenia ..

                                            Komentarz

                                            • Kinga_20
                                              Zakorzenienie
                                              • 2006-01
                                              • 4418

                                              #23
                                              Dot.: kitty

                                              Taka sobie, widziałam ładniejsze z Hello Kity...

                                              If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

                                              Komentarz

                                              • Ania17
                                                Zadomowienie
                                                • 2005-07
                                                • 1416

                                                #24
                                                Dot.: kitty

                                                nie, nie podobają się

                                                Komentarz

                                                • ciaszunia
                                                  Zakorzenienie
                                                  • 2006-04
                                                  • 5114

                                                  #25
                                                  Dot.: kitty

                                                  nie widzą mi się te koszulki

                                                  Komentarz

                                                  • domi7ks
                                                    Zakorzenienie
                                                    • 2007-03
                                                    • 16141

                                                    #26
                                                    Dot.: kitty

                                                    a mi się podobaja, ale tylko jako pizamka
                                                    pierwszy Skarb- 22.12.2009
                                                    drugi Skarb-8.12.2011

                                                    Komentarz

                                                    • EveMW
                                                      Rozeznanie
                                                      • 2007-05
                                                      • 673

                                                      #27
                                                      Dot.: kitty

                                                      a ja kupilam ta koszulke kolor szary i jest super wcale nie wygada jak pizamka razem z rozowym szaliczkiem i super starami wyglada bosko
                                                      Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

                                                      63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

                                                      Zapuszczam włosy

                                                      Komentarz

                                                      • birra
                                                        Raczkowanie
                                                        • 2005-07
                                                        • 166

                                                        #28
                                                        Dot.: kitty

                                                        ja znalazłam kiedyś w necie coś takiego...
                                                        Załączone pliki

                                                        Komentarz

                                                        • shatin
                                                          Wtajemniczenie
                                                          • 2007-05
                                                          • 2032

                                                          #29
                                                          Dot.: kitty

                                                          a ja to
                                                          Załączone pliki

                                                          Komentarz

                                                          • alaya 33
                                                            Raczkowanie
                                                            • 2007-07
                                                            • 284

                                                            #30
                                                            Dot.: kitty

                                                            Pierwotnie opublikowany przez natalka2
                                                            dla 7latki lub jako piżama mogą być
                                                            zgadzam się

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...