rajstopy....

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • kinga_16
    Przyczajenie
    • 2006-06
    • 10

    #1

    rajstopy....

    Hej, więc mam taki problem, ; na studniowke ide w takei smuklej czarnej sukience, lekko polyskiwej, cos podobnego jak na zdjeciu, tylko ze moja jest dluzsza ( za kolano) i bardziej elegancka. Kolnierzyk jest podobny jak na zdjeciu tlyko ze krotszy nieco, prosty i nie taki luzny. i wlasnie zastanawiam sie nad tym czy nie skrocic sukienki wlasnie zeby gdzies byla na lub przed kolanem. I zastanawiam sie jakie ubrac rajstopy: cieliste jasne, czarne grubsze, czy czarne cienkie ? nei wiem tylko czy bedzie pasowac dolna strona calkowicie czarna.....i czy nie bede sie wyrozniac.....dodam ze mam te buty "z dziurką";p ale taka mala, wiec nie ma zadnego problemu


    Licze na Wasze pomysly!
    Załączone pliki
  • Papiszynka
    Zakorzenienie
    • 2006-01
    • 11470

    #2
    Dot.: rajstopy....

    Jak dla mnie kryjace rajty na studniowke odpadaja... takze zalozylabym cieliste lub czarne-cienkie

    Komentarz

    • Kinga_20
      Zakorzenienie
      • 2006-01
      • 4418

      #3
      Dot.: rajstopy....

      Cieliste

      If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

      Komentarz

      • alorah
        Zadomowienie
        • 2005-11
        • 1184

        #4
        Dot.: rajstopy....

        A może ażurowe ? Sukienka wydaje się skromna, a takie rajstopy świetnie podreślą cała twoją kreację.

        A jeśli nie- cieliste ( chociaż ich nienawidzę) i weź ze sobą zapasową parę.
        Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


        Proszę odpisuj u mnie.

        Komentarz

        • tutaj
          Zakorzenienie
          • 2007-06
          • 3485

          #5
          Dot.: rajstopy....

          Podobają mi się całkiem kryjące, ale zagotowałabyś się w nich. Więc stawiam na cieliste, ale dopasowane do karnacji (lub stopnia opalenizny), żeby ne byly pomaranczowe albo chamsko brązowe :P

          Komentarz

          • Leila_1300
            Raczkowanie
            • 2006-11
            • 341

            #6
            Dot.: rajstopy....

            ja również nie jestem zwolenniczką grubych kryjących rajstop na zabawy typu studniówka do czarnej sukienki założyłabym cienkie czarne
            " Nie znajdziemy piękna
            nigdzie, jeśli nie
            nosimy go w sobie"

            -Ralph Waldo Emerson

            Komentarz

            • kinga_16
              Przyczajenie
              • 2006-06
              • 10

              #7
              Dot.: rajstopy....

              ok, dzieki za odpowiedzi, kupie wtakim razie i czarne i cieliste- cienkie

              dzieki kochane

              Komentarz

              • kinga_16
                Przyczajenie
                • 2006-06
                • 10

                #8
                Dot.: rajstopy....

                ok, dzieki wszystki mza odpowiedzi, kupie sobie cienkei czarne i cieliste ;d;d;d;d Dzieki !

                Komentarz

                • eziaku
                  Raczkowanie
                  • 2007-10
                  • 35

                  #9
                  Dot.: rajstopy....

                  ja bym ubrała czarne grube..

                  Komentarz

                  • bravvurka
                    Zadomowienie
                    • 2008-01
                    • 1455

                    #10
                    Dot.: rajstopy....

                    proponuję cieliste albo czarne, obie pary o grubości 15 den

                    Komentarz

                    Przetwarzanie...