Ups! :D

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Pelka3133
    Raczkowanie
    • 2007-10
    • 128

    #1

    Ups! :D

    Krótkie pytanie co myslicie o ciuchach z Ups-a! ?
    Wiesz, kiedy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca.
  • misior920127
    Zakorzenienie
    • 2007-01
    • 3800

    #2
    Dot.: Ups!

    tragedia!omijam ten sklep szeerokim łukiem za różowo, za słodko parodia
    tumblr
    nothing to wear.
    przepisy RAW, WEGE.Moja książka kucharska.

    Komentarz

    • iwulaa
      Rozeznanie
      • 2007-07
      • 960

      #3
      Dot.: Ups!

      czasem znajde cos fajnego...
      Wymianka

      CZERWIEC
      https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=701326

      LUTY
      https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=673561

      Komentarz

      • Arwena_
        Raczkowanie
        • 2007-01
        • 343

        #4
        Dot.: Ups!

        Ja też omijam, bo zawsze leci jakieś techno.. ubrania są zwyczajne, czasem w kiczowatych kolorach.. Udaje sie cos czasem znalezc, ale tylko jakas zwyczajna bluzke.

        Komentarz

        • 2016070150903
          Konto usunite
          • 2005-07
          • 18282

          #5
          Dot.: Ups!

          okropne, wszystkie takie same.

          Komentarz

          • Sc-laja
            Zakorzenienie
            • 2007-08
            • 4117

            #6
            Dot.: Ups!

            ehe- nic specjalnego. Ja wejdę może raz na miesiąc, czasem coś się znajdzie ale nie ma rewelacji Chociaż ceny niskie.


            Komentarz

            • lir391
              Zakorzenienie
              • 2005-08
              • 4669

              #7
              Dot.: Ups!

              upsa nie lubie, ale świat bawełny owszem - mam stamtąd kilka fajnych, bawełnianych bluzeczek. fajne fasony, żadnych napisów, niezła jakość i niska cena
              Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


              'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
              /Terry Pratchett/



              Komentarz

              • Nija_
                Zakorzenienie
                • 2007-07
                • 9196

                #8
                Dot.: Ups!

                Omijam
                Niska cena, ale też fatalna jakość, moim zdaniem. Choć jeszcze nigdy nic tam nie kupiłam Ale dotykając te ciuchy materiał wydawał mi się strasznie dziwny i cienki, tak do pierwszego prania.
                Po prostu nie podobają mi się te ciuchy i tyle.
                podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

                Komentarz

                • Pelka3133
                  Raczkowanie
                  • 2007-10
                  • 128

                  #9
                  Dot.: Ups!

                  Jak ktoś chciałby zobaczyć wklejam adres stronki http://www.ups.sklep.pl/
                  Wiesz, kiedy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca.

                  Komentarz

                  • mała migotka
                    Zakorzenienie
                    • 2005-08
                    • 5119

                    #10
                    Dot.: Ups!

                    Komentarz

                    • ghana
                      Zakorzenienie
                      • 2006-10
                      • 14588

                      #11
                      Dot.: Ups!

                      Pierwotnie opublikowany przez Arwena_
                      Ja też omijam, bo zawsze leci jakieś techno.. ubrania są zwyczajne, czasem w kiczowatych kolorach.. Udaje sie cos czasem znalezc, ale tylko jakas zwyczajna bluzke.
                      dotychczas w 'moim' upsie był wielki telewizor i zamiast techno (choc to także sie zdarzało) leciało mtv lub viva -nie wiem jak teraz, dzisiaj sklep otwarty jest 1szy raz po remoncie.

                      Co do samych ciuchow-są taniutkie i jakość też na to wskazuje, chociaż są wyjątki. Miałam dość dużo bluzek i większość niestety się pokurczyła, straciła kolor albo pofarbowała. Jednak posiadam 4 bluzki nie do zdarcia i bluzę. Jakość dodatków-różna. Portfel był bardzo wytrzymały, ale pasek po jednym użyciu nie nadawał się do ponownego noszenia. Niektóre ciuchy są fajne, chociaż ostatnio zdarzają się coraz rzadziej. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale gdy słyszę o sklepie 'Ups" od razu na myśl nachodzi mi 'Butik'?

                      Komentarz

                      • agatkaz88
                        Zakorzenienie
                        • 2005-09
                        • 3306

                        #12
                        Dot.: Ups!

                        nie kojarze tego sklepu w ogóle
                        S.E.S.J.A

                        Komentarz

                        • sugar_kitty
                          Zakorzenienie
                          • 2003-11
                          • 5969

                          #13
                          Dot.: Ups!

                          wolę Butik
                          po prostu Milena

                          Komentarz

                          • malwinac
                            Zadomowienie
                            • 2007-12
                            • 1364

                            #14
                            Dot.: Ups!

                            zalatuje tandetą ;d
                            Studentka

                            Komentarz

                            • countrywoman
                              Raczkowanie
                              • 2007-08
                              • 85

                              #15
                              Dot.: Ups!

                              Pierwotnie opublikowany przez Arwena_
                              Ja też omijam, bo zawsze leci jakieś techno..
                              ja sklepu nie widziałam, ale nawet na stronce muzyka nieciekawa. ciuszki też. za taką cenę...
                              wizaż uzależnia.!
                              postanowienie noworoczne....


                              Komentarz

                              • piwonia91
                                Raczkowanie
                                • 2007-10
                                • 422

                                #16
                                Dot.: Ups!

                                Nie byłam nigdy w tym sklepie, ale słyszałam o nim.
                                Jak weszłam na stronkę, to skojarzyło mi sie z Reporterem .
                                Taki młodzieżowy sklepik - nie przepadam za takimi .
                                (ale niektóre rzeczy mają fajne)
                                Ostatnio edytowane przez piwonia91; 2008-01-26, 20:41. Powód: dopisek
                                "Nie możesz kazać słońcu, świecić jaśniej.
                                Albo deszczowi, żeby mniej padał..."


                                Komentarz

                                • Attene
                                  Raczkowanie
                                  • 2006-08
                                  • 175

                                  #17
                                  Dot.: Ups!

                                  Pierwotnie opublikowany przez ghana
                                  dNie wiem czy tylko ja tak mam, ale gdy słyszę o sklepie 'Ups" od razu na myśl nachodzi mi 'Butik'?
                                  Dokładnie! Od razu na myśl przychodzi mi Butik i Teens. Są to takie typowe ciuchy targowe, tandetne. U mnie w szkole większosć dziewczyn kupuje w butiku, a potem wszędzie atak ksero klonów.



                                  Komentarz

                                  • ola_108
                                    Rozeznanie
                                    • 2006-05
                                    • 636

                                    #18
                                    Dot.: Ups!

                                    Pierwotnie opublikowany przez Attene
                                    Dokładnie! Od razu na myśl przychodzi mi Butik i Teens. Są to takie typowe ciuchy targowe, tandetne. U mnie w szkole większosć dziewczyn kupuje w butiku, a potem wszędzie atak ksero klonów.


                                    tak właśnie... tandeta

                                    Komentarz

                                    • norana
                                      Zadomowienie
                                      • 2006-08
                                      • 1309

                                      #19
                                      Dot.: Ups!

                                      nie znam tego sklepu ale weszłam na jego stronę www i dawno nie widziałam tak beznadziejnej kolekcji, wszystko jak z jakiegoś bazaru ( nie uwłaczając bazarom )
                                      http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

                                      lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

                                      Komentarz

                                      • Gumi
                                        Przyczajenie
                                        • 2007-11
                                        • 11

                                        #20
                                        Dot.: Ups!

                                        znalazłam tam tylko 1 fajna bluzkę z naszkicowaną will... tak to nic ciekawego.

                                        Komentarz

                                        • sungold
                                          Rozeznanie
                                          • 2007-07
                                          • 832

                                          #21
                                          Dot.: Ups!

                                          ja tam kupilam nawet fajna, cala czarna bluzke, bez zadnych swiecidelek ani rysunkow.
                                          wiec nic do niego nie mam. czasem sa nawet niezle promocje.

                                          Komentarz

                                          • justynka.ma
                                            Raczkowanie
                                            • 2007-08
                                            • 326

                                            #22
                                            Dot.: Ups!

                                            ciuchy z upsa bardzo mi sie kojarza z takimi tandetnymi, bazarowymi... nie kupuje tam
                                            yhyy.

                                            Komentarz

                                            • Agniesiaaaaa
                                              Zadomowienie
                                              • 2007-09
                                              • 974

                                              #23
                                              Dot.: Ups!

                                              Mam stamtąd dwie bluzki, miałam je na sobie zaledwie kilka razy, jakość przeciętna, szwy na dole bluzki są pozaciągane; cały napis sie rozciągnał i po dwóch albo trzech praniach prawie całkowicie sprał.
                                              Nie polecam.
                                              Ostatnio edytowane przez Agniesiaaaaa; 2008-01-27, 18:08. Powód: literowki
                                              Zapraszam na mojego bloga:

                                              http://dailyperfect.blogspot.com/

                                              Komentarz

                                              • shatin
                                                Wtajemniczenie
                                                • 2007-05
                                                • 2032

                                                #24
                                                Dot.: Ups!

                                                Pierwotnie opublikowany przez sugar_kitty
                                                wolę Butik
                                                obydwu w równym stopniu nie trawie

                                                Komentarz

                                                • Anulka007
                                                  Raczkowanie
                                                  • 2006-08
                                                  • 151

                                                  #25
                                                  Dot.: Ups!

                                                  nie podobają mi się ciuchy z tego sklepu - nic ciekawego, wieje tandetą, chociaż mam jedną czarną bokserkę z tego sklepu (nic się z nią nie stało i bardzo ją lubię ) ale to jedyna rzecz, która spodobała mi się kiedykolwiek w tym sklepie teraz to już w ogóle tam nie zaglądam i zapomniałam, że taki istnieje :P
                                                  nie polecam generalnie

                                                  Komentarz

                                                  • Susanna
                                                    Zakorzenienie
                                                    • 2006-10
                                                    • 12256

                                                    #26
                                                    Dot.: Ups!

                                                    Mam jedną bluzeczkę z tego sklepu, kupiłam ją przez przypadek - jakość OK ale ogólnie nie mam ochoty wchodzić do tego sklepu. Chyba za stara już jestem

                                                    M&M

                                                    Staś


                                                    Susanna szyje - mój krawiecki blog

                                                    Komentarz

                                                    • MiOkaA
                                                      Rozeznanie
                                                      • 2006-03
                                                      • 560

                                                      #27
                                                      Dot.: Ups!

                                                      Weszłam pare razy - nigdy nic nie znalazłam i już nie wchodze, i nawet patrząc teraz na ich stronke, ciuchy są równie beznadzijejne jak kiedyś więc pewenie w najbliższym czasie też go nie odwiedzie
                                                      http://michelle-inwonderland.blogspot.com/

                                                      Komentarz

                                                      • Daymona
                                                        Raczkowanie
                                                        • 2008-01
                                                        • 356

                                                        #28
                                                        Dot.: Ups!

                                                        Można znaleźc coś fajnego. Podkreślam- można
                                                        www.toz.pl- Kup opaskę pomóż zwierzakom

                                                        Komentarz

                                                        • mańcia
                                                          Zadomowienie
                                                          • 2006-12
                                                          • 1280

                                                          #29
                                                          Dot.: Ups!

                                                          Byłam chyba 4 razy w tym sklepie i zupełnie nic mi się tam nie podoba. Nie mój styl

                                                          Komentarz

                                                          • Es.
                                                            Zadomowienie
                                                            • 2007-01
                                                            • 1032

                                                            #30
                                                            Dot.: Ups!

                                                            moja kumpela kupiła tam podkoszulkę ze Sidem z Sex Pistols.
                                                            ja tam nie zachodzę (;

                                                            czerwiec-warszawa
                                                            lipiec-powrót do londynu !
                                                            sierpień-prawo jazdy
                                                            wrzesień-osiemnastka
                                                            maj 2009-matura

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...