Ups! :D
-
Ups! :D
Krótkie pytanie co myslicie o ciuchach z Ups-a! ?
Wiesz, kiedy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca.
Tagi: Brak -
Dot.: Ups!
tragedia!omijam ten sklep szeerokim łukiem
za różowo, za słodko
parodia
-
-
Dot.: Ups!
czasem znajde cos fajnego...
Wymianka
CZERWIEC
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=701326
LUTY
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=673561Komentarz
-
Dot.: Ups!
Ja też omijam, bo zawsze leci jakieś techno.. ubrania są zwyczajne, czasem w kiczowatych kolorach.. Udaje sie cos czasem znalezc, ale tylko jakas zwyczajna bluzke.Komentarz
-
-
-
Dot.: Ups!
ehe- nic specjalnego. Ja wejdę może raz na miesiąc, czasem coś się znajdzie ale nie ma rewelacji
Chociaż ceny niskie.
Komentarz
-
Dot.: Ups!
upsa nie lubie, ale świat bawełny owszem - mam stamtąd kilka fajnych, bawełnianych bluzeczek. fajne fasony, żadnych napisów, niezła jakość i niska cena
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?
'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/
Komentarz
-
Dot.: Ups!
Omijam
Niska cena, ale też fatalna jakość, moim zdaniem. Choć jeszcze nigdy nic tam nie kupiłam
Ale dotykając te ciuchy materiał wydawał mi się strasznie dziwny i cienki, tak do pierwszego prania.
Po prostu nie podobają mi się te ciuchy i tyle.podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forumKomentarz
-
-
Wiesz, kiedy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca.

Komentarz
-
-
Dot.: Ups!
dotychczas w 'moim' upsie był wielki telewizor i zamiast techno (choc to także sie zdarzało) leciało mtv lub viva
-nie wiem jak teraz, dzisiaj sklep otwarty jest 1szy raz po remoncie.
Co do samych ciuchow-są taniutkie i jakość też na to wskazuje, chociaż są wyjątki. Miałam dość dużo bluzek i większość niestety się pokurczyła, straciła kolor albo pofarbowała. Jednak posiadam 4 bluzki nie do zdarcia i bluzę. Jakość dodatków-różna. Portfel był bardzo wytrzymały, ale pasek po jednym użyciu nie nadawał się do ponownego noszenia. Niektóre ciuchy są fajne, chociaż ostatnio zdarzają się coraz rzadziej. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale gdy słyszę o sklepie 'Ups" od razu na myśl nachodzi mi 'Butik'?Komentarz
-
-
-
-
-
-
Komentarz
-
Dot.: Ups!
Nie byłam nigdy w tym sklepie, ale słyszałam o nim.
Jak weszłam na stronkę, to skojarzyło mi sie z Reporterem
.
Taki młodzieżowy sklepik - nie przepadam za takimi
.
(ale niektóre rzeczy mają fajne)"Nie możesz kazać słońcu, świecić jaśniej.
Albo deszczowi, żeby mniej padał..."
Komentarz
-
Dot.: Ups!
Dokładnie! Od razu na myśl przychodzi mi Butik i Teens. Są to takie typowe ciuchy targowe, tandetne. U mnie w szkole większosć dziewczyn kupuje w butiku, a potem wszędzie atak ksero klonów.
Komentarz
-
-
Komentarz
-
Dot.: Ups!
nie znam tego sklepu ale weszłam na jego stronę www i dawno nie widziałam tak beznadziejnej kolekcji, wszystko jak z jakiegoś bazaru ( nie uwłaczając bazarom
)
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html 
lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Dot.: Ups!
ja tam kupilam nawet fajna, cala czarna bluzke, bez zadnych swiecidelek ani rysunkow.
wiec nic do niego nie mam. czasem sa nawet niezle promocje.Komentarz
-
Dot.: Ups!
ciuchy z upsa bardzo mi sie kojarza z takimi tandetnymi, bazarowymi... nie kupuje tamyhyy.Komentarz
-
Dot.: Ups!
Mam stamtąd dwie bluzki, miałam je na sobie zaledwie kilka razy, jakość przeciętna, szwy na dole bluzki są pozaciągane; cały napis sie rozciągnał i po dwóch albo trzech
praniach prawie całkowicie sprał.
Nie polecam.
Komentarz
-
-
Komentarz
-
Dot.: Ups!
nie podobają mi się ciuchy z tego sklepu - nic ciekawego, wieje tandetą, chociaż mam jedną czarną bokserkę z tego sklepu (nic się z nią nie stało i bardzo ją lubię
) ale to jedyna rzecz, która spodobała mi się kiedykolwiek w tym sklepie
teraz to już w ogóle tam nie zaglądam i zapomniałam, że taki istnieje :P
nie polecam generalnie
Komentarz
-
Dot.: Ups!
Mam jedną bluzeczkę z tego sklepu, kupiłam ją przez przypadek - jakość OK ale ogólnie nie mam ochoty wchodzić do tego sklepu. Chyba za stara już jestem
Komentarz
-
-
Dot.: Ups!
Weszłam pare razy - nigdy nic nie znalazłam i już nie wchodze
, i nawet patrząc teraz na ich stronke, ciuchy są równie beznadzijejne jak kiedyś więc pewenie w najbliższym czasie też go nie odwiedzie
Komentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Dot.: Ups!
moja kumpela kupiła tam podkoszulkę ze Sidem z Sex Pistols.
ja tam nie zachodzę (;
czerwiec-warszawalipiec-powrót do londynu !
sierpień-prawo jazdy
wrzesień-osiemnastka
maj 2009-matura
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.






Komentarz