Adidas

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Doma17
    Rozeznanie
    • 2007-09
    • 620

    #1

    Adidas

    Nie wiecie może czy są jakieś wyprzedaże w Adidasie?
    Ile kosztują buty?
    I w ogóle się wypowiadajcie na temat Adidasa ;]

  • Niobe_91
    Raczkowanie
    • 2006-10
    • 283

    #2
    Dot.: Adidas

    dużo butów Adidasa jest na Allegro i też można spotkać po ciekawych cenach, sklepowe od 200 do 400 zł. jeszcze zależy jaki model.

    Komentarz

    • Jaga3003
      Rozeznanie
      • 2006-04
      • 767

      #3
      Dot.: Adidas

      Jeżeli chodzi o buty adidasa, to rok temu kupiłam jedne z przeceny za 111zł Biało-pomarańczowe na trening Super wygodne! CO prawda już trochę wytarte są, ale co się dziwić tyle ile one się "wyskakały", "wybiegały", "wychodziły" to na prawdę szok Czas kupić nowe ale na razie w portfelu echo :/ I nie da rady. Tyle o butach.

      Co do firmy to obecnie kupiłam ostatnio jeszcze torbę treningową, za 95 zł trochę za nią dałam ale jest fajna i ładna :P i wreszcie mi się wszystko mieści w jednym miejscu a nie w 10 reklamówkach :P<lol2>
      Baza adresów onion
      BRUTAL SEARCH - See the DarkNet as it is—mostly in numbers, without censorship

      Komentarz

      • PinkBerry
        Zadomowienie
        • 2008-01
        • 991

        #4
        Dot.: Adidas

        ` Ja tez za bardzo sie nie orientuje
        tak jak napisała Niobe_90 ceny są różne
        ale warto szukac wszelkich wyprzedaży, tylko wtedy cięzko z rozmiarówka...
        Ale jestem tego zdania że lepiej kupić jedne porządne buty niż wiele par tanszych :P
        To tyczy sie przynajmniej sportowego obuwia ;O
        Moje juz troche maja ale sie trzymaja, sa strasznie wygodne i piękne pod każdym względem ^^ Bo moje

        Komentarz

        • 852
          Raczkowanie
          • 2007-06
          • 323

          #5
          Adidas ADRIA SLEEK

          Czy widział ktoś ten model butów ( jak na zdjęciu) gdzieś w Gdańsku, Łodzi i ewentualnie w Warszawie? Jaka jest ich cena? Zakochałam się...
          Ale chodzi mi tylko i wyłącznie o model taki skórzany jak na zdjęciu i czarny... bo wiem, że są też materiałowe.
          Załączone pliki

          Komentarz

          • zaczarovana
            Wtajemniczenie
            • 2006-01
            • 2831

            #6
            Dot.: Adidas ADRIA SLEEK

            fajne a na allegro tylko materiałowe :/ a ze sklepami to nie pomogę, bo ja z poludnia
            .+.=..

            Komentarz

            • sunny belle
              Rozeznanie
              • 2008-08
              • 893

              #7
              Dot.: Adidas ADRIA SLEEK

              nie widzialam, ale są wg mnie okropne
              "To by była droga ich miłości gdyby wiedzieli jakie nieszczęście pokochało mnie"

              Komentarz

              • magda.lena
                Raczkowanie
                • 2006-02
                • 133

                #8
                Dot.: Adidas ADRIA SLEEK

                mam takie ale kupiłam w Paryżu

                Komentarz

                • 852
                  Raczkowanie
                  • 2007-06
                  • 323

                  #9
                  Dot.: Adidas ADRIA SLEEK

                  Pierwotnie opublikowany przez magda.lena
                  mam takie ale kupiłam w Paryżu
                  Zazdroszcze

                  Komentarz

                  • magda.lena
                    Raczkowanie
                    • 2006-02
                    • 133

                    #10
                    Dot.: Adidas ADRIA SLEEK

                    heh ale przyznam, że w Warszawie takich jeszcze nie widziałam
                    A gdzie je znalazłaś?

                    Komentarz

                    • 852
                      Raczkowanie
                      • 2007-06
                      • 323

                      #11
                      Dot.: Adidas ADRIA SLEEK

                      Pierwotnie opublikowany przez magda.lena
                      heh ale przyznam, że w Warszawie takich jeszcze nie widziałam
                      A gdzie je znalazłaś?
                      Koleżanka ma takie materiałowe, i wpisałam nazwę modelu w google... i wyskoczyły one

                      Komentarz

                      • hipis161
                        Przyczajenie
                        • 2009-03
                        • 1

                        #12
                        Adidas Instinct Hi gdzie?

                        Witam od kilku tygodni szukam miejsca gdzie mozna kupic buty
                        Adidas Instinct Hi (meskie) wiem ze sa na allegro ale niesetty nie moge znalezc rozmiaru, w sklepach internetowych z USA czy uk znalazlem jednak kurs zlotowki powoduje ze razem z wysylka placi sie jak za zboze nawet kolo dwoch razy wiecej niz tutaj na miejscu wynosila by cena butow. Moje pytanie brzmi wiec nastepujaco, czy ktos wie gdzie mozna w Polsce dostac te buty, moze ktyos nawet trafil na polski sklep internetowy z tym obowiem. Z gory dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam

                        Komentarz

                        • paulis16
                          Raczkowanie
                          • 2007-11
                          • 375

                          #13
                          ADIDAS - polo

                          witam. co myslicie o tej polowce? wg was jest oryginalna czy nie?

                          Komentarz

                          • paulis16
                            Raczkowanie
                            • 2007-11
                            • 375

                            #14
                            Dot.: ADIDAS - polo

                            [ATTACH]2201388[/ATTACH]

                            Komentarz

                            • sandrina
                              Zadomowienie
                              • 2007-10
                              • 1690

                              #15
                              Dot.: ADIDAS - polo

                              paseczki jak paseczki, ale krój ma ładny....czy jest oryginalna?hmmm...w każdym razie jest bardzo ładna

                              Komentarz

                              • tajlaa
                                Wtajemniczenie
                                • 2008-03
                                • 1227

                                #16
                                Dot.: ADIDAS - polo

                                czy oryginalna) zależy jak na to patrzec
                                http://s2.suwaczek.com/20120825640113.png

                                Komentarz

                                • zawszeboska
                                  Zakorzenienie
                                  • 2006-05
                                  • 4510

                                  #17
                                  Dot.: ADIDAS - polo

                                  Nic specjalnego.

                                  Komentarz

                                  • eyo
                                    Zakorzenienie
                                    • 2008-01
                                    • 16947

                                    #18
                                    Dot.: ADIDAS - polo

                                    ładna jest ale czy oryginalna to pojęcie nie mam
                                    ...

                                    Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

                                    15.02.2017 ♥

                                    Komentarz

                                    • kamila9422
                                      Rozeznanie
                                      • 2008-08
                                      • 877

                                      #19
                                      Dot.: ADIDAS - polo

                                      ładna, ale czy orygninalna ?? Nietypowa na pewno nie, dużo jest takich koszulek, nakładając ją na pewno wyróżniać się nie będziesz. Ale takto fajna

                                      Komentarz

                                      • Akneisa
                                        Raczkowanie
                                        • 2008-12
                                        • 141

                                        #20
                                        Dot.: ADIDAS - polo

                                        ładna i myślę, że oryginalna

                                        Komentarz

                                        • Schranz
                                          Zakorzenienie
                                          • 2008-09
                                          • 3297

                                          #21
                                          Dot.: ADIDAS - polo

                                          Oryginalna ? Masz na myśli czy nie jest podróbką czy też chodzi Ci o to czy jest nietypowa ? Można dwojako zrozumieć
                                          podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

                                          Komentarz

                                          • ann0808
                                            Raczkowanie
                                            • 2009-01
                                            • 384

                                            #22
                                            Dot.: ADIDAS - polo

                                            według mnie bardzo fajna

                                            Komentarz

                                            • Natalia4005
                                              Rozeznanie
                                              • 2008-09
                                              • 725

                                              #23
                                              Dot.: ADIDAS - polo

                                              Jeżeli Ci chodzi czy o nie podróba, to zapewniam Cię,że nie. Widziałam w niej jakąś aktoreczkę i strasznie szpanowała nią na kozaczku.pl.
                                              A jeżeli chodzi o to,czy jest "inna" to niestety nie. Zwykła polówka.Ale i takie ciuszki w szafie być muszą
                                              Ja jestem piękny, ja jestem silny, ja jestem mądry, ja jestem dobry. I ja to wszystko odkryłem!

                                              Stanisław Jerzy Lec


                                              ~~

                                              Komentarz

                                              • paulis16
                                                Raczkowanie
                                                • 2007-11
                                                • 375

                                                #24
                                                Dot.: ADIDAS - polo

                                                chodzilo mi o to czy nie podroba;p wiem, ze zakladajac polowke nie zablysne oryginalnoscia, aczkolwiek te kolorowe paseczki mnie urzekly... ;D pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi!

                                                Komentarz

                                                • Miinnie
                                                  Raczkowanie
                                                  • 2009-03
                                                  • 51

                                                  #25
                                                  Dot.: ADIDAS - polo

                                                  Moim zdaniem jest świetna!
                                                  Super będzie pasowała do rurek i wg.
                                                  I na 100% jest modna. Sama kupiłabym sobie taką )

                                                  Komentarz

                                                  • onlysomebody
                                                    Raczkowanie
                                                    • 2008-10
                                                    • 79

                                                    #26
                                                    Adidas Firebird prosba o pomoc

                                                    Wiem, że jest wątek poswięcony odzieży originals, ale rzadko tam ktos pisze, a ja potrzebuję dosc szybkiej pomocy. Otóż mam okazję kupic firebird oryginalny w smiesznej cenie jak na ta bluzę. Zawsze jednak odpychaly mnie od niej wymiary. Bluza którą chcę kupić ma ok 116 cm obwodu w pachach (reszta wymiarów, jakby szyta na mnie). Mam zatem pytanie, jak ta bluza się układa? Ja mam w klatce piersiowej ok 100 cm moze troche ponad i boję się że to będzie wisiec. Jesli ktos ma takową bluzę prosiłbym o odpowiedź na posta (tudzież wstawienie zdjęcia, może być bez twarzy, zależy mi tylko na tym jak bluza wygląda na ciele). Piszę tutaj ponieważ nie mam fizycznej możliwosci przymierzenia bluzy. Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.

                                                    Komentarz

                                                    • czika07
                                                      Raczkowanie
                                                      • 2007-12
                                                      • 54

                                                      #27
                                                      Adidas - Respect M.E.

                                                      Cześć. Nie wiecie czy w sklepach Adidasa (chodzi mi głównie o Kraków) są jeszcze ubrania z tej kolekcji? Najbardziej zależy mi na torbach, butach i bluzach.
                                                      Ja niestety mam kawałek do Krakowa, a ostatnio nie mam czasu żeby jeździć i sprawdzać Dlatego pytam Was, bo może któraś często bywa w Adidasie albo galeriach i mogła by zobaczyć

                                                      Komentarz

                                                      • Guzik_
                                                        Przyczajenie
                                                        • 2009-12
                                                        • 5

                                                        #28
                                                        Adidas Diesel

                                                        Witam kupował już ktoś te spodnie na allegro ? Są na allegro ale czy ktoś wie, że to na 100% są oryginały...
                                                        http://allegro.pl/spodnie-vintage-ad...790755123.html

                                                        Komentarz

                                                        Przetwarzanie...