Diamenty

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • 5cr33m0
    Przyczajenie
    • 2008-02
    • 24

    #1

    Diamenty

    Moje drogie wizażanki, chciałabym się dowiedzieć gdzie (oprócz allegro) można kupić ogromne diamenty na szyję? Widzę że wiele osób ma, ale nikt nie chce wyjawić sekretu (gdzie kupił taki diament). Jak ktoś nie wie jak wyglądają to daje fotki. Jeśli ktokolwiek zdoła mi pomóc to będę bardzo wdzięczna. (nie wiem czy ten wątek powinien być tu)


    Ostatnio edytowane przez 5cr33m0; 2009-01-31, 21:44.

  • Oliffka
    Zakorzenienie
    • 2006-08
    • 7591

    #2
    Dot.: Diamenty

    pierwszy raz widze
    wymiana

    proszę, odpisz u mnie

    Komentarz

    • nena-mycha
      Zadomowienie
      • 2006-06
      • 1042

      #3
      Dot.: Diamenty

      Pierwotnie opublikowany przez 5cr33m0
      Moje drogie wizażanki, chciałabym się dowiedzieć gdzie (oprócz allegro) można kupić ogromne diamenty na szyję? Widzę że wiele osób ma, ale nikt nie chce wyjawić sekretu (gdzie kupił taki diament). Jak ktoś nie wie jak wyglądają to daje fotki. Jeśli ktokolwiek zdoła mi pomóc to będę bardzo wdzięczna. (nie wiem czy ten wątek powinien być tu)


      [ATTACH]1311007[/ATTACH] [ATTACH]1311008[/ATTACH] [ATTACH]1311009[/ATTACH]
      ja swój zrobiłam sama różowy z drobinkami brokatu...
      a takiego srebrnego z cyrkoniami nie widziałam
      Jeśli To Raj To Chyba Mnie Wrobili...aj kil juXD

      Komentarz

      • Es.
        Zadomowienie
        • 2007-01
        • 1032

        #4
        Dot.: Diamenty

        też zrobiłam sobie sama

        ewentualnie glovestar

        czerwiec-warszawa
        lipiec-powrót do londynu !
        sierpień-prawo jazdy
        wrzesień-osiemnastka
        maj 2009-matura

        Komentarz

        • justynka.ma
          Raczkowanie
          • 2007-08
          • 326

          #5
          Dot.: Diamenty

          nena-mycha, Es. - z czego zdobilyscie te diamenty?

          widze je po raz pierwszy.. a fajne fajne;}
          yhyy.

          Komentarz

          • blueberrys
            Raczkowanie
            • 2006-04
            • 197

            #6
            Dot.: Diamenty

            bylo takich pelno w h&M, z divided,ale to byly bardziej takie gumowe jak z fot 1,3
            Where would I be today without you being there for me all my life,
            What would I do today without you taking care of me all the time...

            Komentarz

            • Es.
              Zadomowienie
              • 2007-01
              • 1032

              #7
              Dot.: Diamenty

              Pierwotnie opublikowany przez justynka.ma
              nena-mycha, Es. - z czego zdobilyscie te diamenty?
              miałam takie dziwne "gąbkowe" tworzywo.
              ile się nawycinałam to moje

              Pierwotnie opublikowany przez blueberrys
              bylo takich pelno w h&M, z divided,ale to byly bardziej takie gumowe jak z fot 1,3
              a widzisz, to nie byly takie same ;D
              owszem były to diamenty, ale całkiem inny wzór

              czerwiec-warszawa
              lipiec-powrót do londynu !
              sierpień-prawo jazdy
              wrzesień-osiemnastka
              maj 2009-matura

              Komentarz

              • zaczarovana
                Wtajemniczenie
                • 2006-01
                • 2831

                #8
                Dot.: Diamenty

                z takiej gąbki można super rzeczy zrobić tak apropo
                .+.=..

                Komentarz

                • Fragolka
                  Rozeznanie
                  • 2006-09
                  • 755

                  #9
                  Dot.: Diamenty

                  OMG sory,ale jak dla mnie straszne kasztaństwo i tez sie z tym nie spotkalam...ani w sklepie ani na ulicy. A Ty gdzie takie zobaczyłaś??
                  Automatic cryptocurrency swaps → No registration → No hidden fees → No delays → Cloudflare-free
                  Instant bitcoin to monero anonymous crypto exchange

                  Komentarz

                  • 5cr33m0
                    Przyczajenie
                    • 2008-02
                    • 24

                    #10
                    Dot.: Diamenty

                    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
                    Ostatnio edytowane przez 5cr33m0; 2009-01-31, 22:05.

                    Komentarz

                    • tttusiaaa
                      Raczkowanie
                      • 2005-12
                      • 142

                      #11
                      Dot.: Diamenty



                      Komentarz

                      • 5cr33m0
                        Przyczajenie
                        • 2008-02
                        • 24

                        #12
                        Dot.: Diamenty

                        xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxx?
                        Ostatnio edytowane przez 5cr33m0; 2009-01-31, 22:04.

                        Komentarz

                        • Es.
                          Zadomowienie
                          • 2007-01
                          • 1032

                          #13
                          Dot.: Diamenty

                          Pierwotnie opublikowany przez 5cr33m0
                          A może ktoś napisac instrukcje, albo chociaż rzeczy z jakich zrobił swój diament?
                          znajdź odpowiedni do tego materiał w domu, narysuj i wytnij
                          ewentualnie FiMO, ale to już wyższa szkoła jazdy.

                          czerwiec-warszawa
                          lipiec-powrót do londynu !
                          sierpień-prawo jazdy
                          wrzesień-osiemnastka
                          maj 2009-matura

                          Komentarz

                          • slonko8918
                            Zakorzenienie
                            • 2008-02
                            • 9760

                            #14
                            Dot.: Diamenty

                            Wiem wiem ze pisalas ze z allegro nie chcesz ale przed chwilka weszlam i znalazlam kilka do 20 zl mozna juz fajny kupic
                            Trochę się szyje...

                            Szyciolandia

                            Komentarz

                            • nena-mycha
                              Zadomowienie
                              • 2006-06
                              • 1042

                              #15
                              Dot.: Diamenty

                              Pierwotnie opublikowany przez justynka.ma
                              nena-mycha, Es. - z czego zdobilyscie te diamenty?

                              widze je po raz pierwszy.. a fajne fajne;}
                              ja mam z modeliny bo masy Fimo mam dziwne kolory
                              Jeśli To Raj To Chyba Mnie Wrobili...aj kil juXD

                              Komentarz

                              • 5cr33m0
                                Przyczajenie
                                • 2008-02
                                • 24

                                #16
                                Dot.: Diamenty

                                zxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x xxxxxxxxxxxxxx
                                Ostatnio edytowane przez 5cr33m0; 2009-01-31, 22:04.

                                Komentarz

                                • Es.
                                  Zadomowienie
                                  • 2007-01
                                  • 1032

                                  #17
                                  Dot.: Diamenty

                                  Pierwotnie opublikowany przez 5cr33m0
                                  Spróbuje z tej masy zrobić ;] tylko gdzie ja kupić?
                                  empik, cena ok. 6zł

                                  czerwiec-warszawa
                                  lipiec-powrót do londynu !
                                  sierpień-prawo jazdy
                                  wrzesień-osiemnastka
                                  maj 2009-matura

                                  Komentarz

                                  • ThugLove
                                    Raczkowanie
                                    • 2007-01
                                    • 70

                                    #18
                                    Dot.: Diamenty

                                    a ta modelina taka zwykła?

                                    Komentarz

                                    • Paaaula93
                                      Raczkowanie
                                      • 2008-02
                                      • 129

                                      #19
                                      Dot.: Diamenty

                                      w wakacje widzialam w h&m

                                      Komentarz

                                      • Es.
                                        Zadomowienie
                                        • 2007-01
                                        • 1032

                                        #20
                                        Dot.: Diamenty

                                        Pierwotnie opublikowany przez ThugLove
                                        a ta modelina taka zwykła?
                                        to nie jest modelina, ani plastelina.
                                        to specjalna masa, którą po ulepieniu wkłada się do piekarnika.
                                        Pierwotnie opublikowany przez Paaaula93
                                        w wakacje widzialam w h&m
                                        nie czytałaś całego wątku :P w h&m były całkiem inne.

                                        czerwiec-warszawa
                                        lipiec-powrót do londynu !
                                        sierpień-prawo jazdy
                                        wrzesień-osiemnastka
                                        maj 2009-matura

                                        Komentarz

                                        • ThugLove
                                          Raczkowanie
                                          • 2007-01
                                          • 70

                                          #21
                                          Dot.: Diamenty

                                          hm, ale chodzi o masę FIMO czy modelinę tą co z niej robi nena-mycha?

                                          Komentarz

                                          • nena-mycha
                                            Zadomowienie
                                            • 2006-06
                                            • 1042

                                            #22
                                            Dot.: Diamenty

                                            Pierwotnie opublikowany przez ThugLove
                                            hm, ale chodzi o masę FIMO czy modelinę tą co z niej robi nena-mycha?
                                            modelina zwykła
                                            chociaż wygodniej lepi sie z tej masy....
                                            Jeśli To Raj To Chyba Mnie Wrobili...aj kil juXD

                                            Komentarz

                                            • ThugLove
                                              Raczkowanie
                                              • 2007-01
                                              • 70

                                              #23
                                              Dot.: Diamenty

                                              ale modelinę kupię w każdym sklepie, a do Empiku trochę daleko (;

                                              a jeszcze pytanie:
                                              skąd bierzecie te łańcuszki kulkowe?

                                              Komentarz

                                              • Arwena_
                                                Raczkowanie
                                                • 2007-01
                                                • 343

                                                #24
                                                Dot.: Diamenty

                                                Pierwotnie opublikowany przez ThugLove
                                                ale modelinę kupię w każdym sklepie, a do Empiku trochę daleko (;

                                                a jeszcze pytanie:
                                                skąd bierzecie te łańcuszki kulkowe?
                                                Ja widziałam w sklepach z kiczowatą biżuterią

                                                Komentarz

                                                • samtajm
                                                  Raczkowanie
                                                  • 2007-11
                                                  • 132

                                                  #25
                                                  Dot.: Diamenty

                                                  Pierwotnie opublikowany przez ThugLove
                                                  ale modelinę kupię w każdym sklepie, a do Empiku trochę daleko (;

                                                  a jeszcze pytanie:
                                                  skąd bierzecie te łańcuszki kulkowe?
                                                  Łańcuszek kulkowy ja kupiłam sobie w OBI, 6,50 za metr

                                                  Komentarz

                                                  • countrywoman
                                                    Raczkowanie
                                                    • 2007-08
                                                    • 85

                                                    #26
                                                    Dot.: Diamenty

                                                    glovestar.pl

                                                    tu masz linka: http://glovestar.pl/product.php?id=274
                                                    wizaż uzależnia.!
                                                    postanowienie noworoczne....


                                                    Komentarz

                                                    • trashprincess
                                                      Przyczajenie
                                                      • 2008-01
                                                      • 14

                                                      #27
                                                      Dot.: Diamenty

                                                      kupowac,kupowac to łatwo.
                                                      Ale jak zrobic ? macie inne sposoby, zeby wykonac samemu?
                                                      -ja tak:
                                                      jak są takie podkladki korkowe pod kubek z np.herbata,kawa. Odrysowalam na tym wzor diamentu wycielam, zrownalam troche papierem sciernym tzn.pilniczkiem xD i pomalowalam. Szpilką wywierciłam małą dziurke na lancuszek i gotowe.
                                                      A macie jakies inne pomysly ?

                                                      Komentarz

                                                      • ierojustyn
                                                        Przyczajenie
                                                        • 2007-07
                                                        • 23

                                                        #28
                                                        Dot.: Diamenty

                                                        Znalazłam mój stary pamiętnik.
                                                        Rozwaliłam okładkę, wyjełam tekturkę oraz..ceratę (takie coś też do okłądana książęk) Z ceratki wyciełam diament, (akurat mam żółty kolor) nakleiłam go na tekturkę, i pomalowałam brzegi na czarno. Na to dałam okładkę,aby sie nie niszczył i jest ok.

                                                        A z tekturki wyciełam nietoperza. Pomalowalam go na czarno, a kontury pomalowałam brokatowym linerem do paznokci. Następnie nakleiłam go na grubszą tekturkę i wyciełąm. Zrobiłąm dziurki i mam nietoperza.

                                                        W poniedziałek chcę kupić masę w empiku. Anóż mi wyjdzie? (:

                                                        Komentarz

                                                        • Hultaj
                                                          BAN stay
                                                          • 2007-12
                                                          • 27783

                                                          #29
                                                          Dot.: Diamenty

                                                          Kupić w papierniczym okładkę do bindowania, bo to plastik, pewnie najlepiej jak najgrubszą, kolor wybrać.
                                                          Narysować, wyciąć, polecam skalpel, żyletkę, nożyk do tapet.
                                                          Kupić na allegro cyrkonie swarovskiego do paznokci (albo kupić sobie taką cyrkoniową folię do telefonów) i ponaklejać, może być na magic klej.

                                                          Komentarz

                                                          • Hultaj
                                                            BAN stay
                                                            • 2007-12
                                                            • 27783

                                                            #30
                                                            Dot.: Diamenty

                                                            zarejestrować się na ebay, założyć np. konto w mbanku (nieletni mogą), wyrobić e-kartę, załozyć konto na paypal.
                                                            Wszystko bezpłatne (poza tą e-kartą, która kosztuje 25 zł rocznie, ale paypal chyba honoruje normalne karty debetowe, nie wiem w końcu, lub założyć paypal na kredytową własną lub rodzica)).
                                                            http://cgi.ebay.co.uk/Diamond-Swarov...QQcmdZViewItem
                                                            dolar USA 2,3 zł, funt 4,7 zl

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...