Sprzedam!!!

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • kasia2000XX
    BAN stay
    • 2008-02
    • 2

    #1

    Sprzedam!!!

    Sprzedam na allegro :

    http://allegro.pl/item317121347_ziel...nahouse_m.html

    http://allegro.pl/item317103327_bluz...ekawow_38.html

    Dodam, ze aukcje niedługo się kończą. ;D
  • Marwari
    Zakorzenienie
    • 2005-10
    • 17094

    #2
    Dot.: Sprzedam!!!

    Pierwotnie opublikowany przez kasia2000XX
    sprzedaż na wizażu jest zabroniona!
    "Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


    sigpic

    Komentarz

    • zffazoffana
      Zakorzenienie
      • 2007-08
      • 6573

      #3
      Dot.: Sprzedam!!!

      REKLAMA !
      przeczytaj regulamin !
      A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

      [reebok_c]210508[/reebok_c]
      bardzo proszę o kliki

      Komentarz

      • misior920127
        Zakorzenienie
        • 2007-01
        • 3800

        #4
        Dot.: Sprzedam!!!

        pasowałoby zamknąć wątek
        tumblr
        nothing to wear.
        przepisy RAW, WEGE.Moja książka kucharska.

        Komentarz

        • Marwari
          Zakorzenienie
          • 2005-10
          • 17094

          #5
          Dot.: Sprzedam!!!

          Pierwotnie opublikowany przez misior920127
          pasowałoby zamknąć wątek
          zgłosiłam Zły post przed 13, ale na razie nic
          "Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


          sigpic

          Komentarz

          • klosik_93
            Rozeznanie
            • 2007-03
            • 596

            #6
            Dot.: Sprzedam!!!

            ona ma 8 lat

            Komentarz

            • Marua:)
              Zakorzenienie
              • 2006-05
              • 4286

              #7
              Dot.: Sprzedam!!!

              Zeby w wieku 8 lat nosila ciuchy w rozm 38 to watpie Swoja droga okropne ciuszki ;P

              Komentarz

              • zffazoffana
                Zakorzenienie
                • 2007-08
                • 6573

                #8
                Dot.: Sprzedam!!!

                ja tez watpie :P
                metr 38 to jeszcze :P
                A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

                [reebok_c]210508[/reebok_c]
                bardzo proszę o kliki

                Komentarz

                • klosik_93
                  Rozeznanie
                  • 2007-03
                  • 596

                  #9
                  Dot.: Sprzedam!!!

                  Pierwotnie opublikowany przez Marua:)
                  Zeby w wieku 8 lat nosila ciuchy w rozm 38 to watpie Swoja droga okropne ciuszki ;P
                  Pierwotnie opublikowany przez zffazoffana
                  ja tez watpie :P
                  metr 38 to jeszcze :P
                  moze to nie jej ubrania xD

                  Komentarz

                  Przetwarzanie...