Dresik

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • whoa
    Wtajemniczenie
    • 2007-12
    • 2102

    #1

    Dresik

    Witam ;]
    Widziałyście gdzieś może dresik, ale bluza z krótkimi spodenkami ? Wszędzie spotykam tylko długie. Mam na myśli welurowy oczywiście ;]
    Coś jak tutaj :


  • dodus_dublin
    BAN stay
    • 2007-04
    • 170

    #2
    Dot.: Dresik

    Pierwotnie opublikowany przez whoa
    Witam ;]
    Widziałyście gdzieś może dresik, ale bluza z krótkimi spodenkami ? Wszędzie spotykam tylko długie. Mam na myśli welurowy oczywiście ;]
    Coś jak tutaj :
    http://www.youtube.com/watch?v=PEvNO...eature=related

    poszukaj na ebay.de...reklamuje je ta trans-laska..

    Komentarz

    • whoa
      Wtajemniczenie
      • 2007-12
      • 2102

      #3
      Dot.: Dresik

      Chciałabym coś z allegro albo jak ktoś w jakimś sklepie widział ...hmm. No i raczej nie różowy.
      Może jakaś wizażanka przypadkiem natknęła się na coś podobnego ;]


      Komentarz

      Przetwarzanie...