Takko

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • madziuuula
    Zakorzenienie
    • 2007-02
    • 3725

    #1

    Takko

    Niedawno pojawiła sie nowa sieć sklepów odzieżowych Takko. Co myślicie o ich ciuchach?
    [COLOR=blue]Za Tobą szaleje

    [COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
    Marianek i Rysiu
  • paula-zla
    Zakorzenienie
    • 2007-11
    • 14171

    #2
    Dot.: Takko

    Pierwotnie opublikowany przez madziuuula
    Niedawno pojawiła sie nowa sieć sklepów odzieżowych Takko. Co myślicie o ich ciuchach?
    Pierwsze słyszę
    Aż z ciekawości kliknęłam w Google.
    http://www.takko-fashion.com/pl/
    don't leave my hyper heart alone on the water
    cover me in rag and bone and sympathy
    'cause i don't want to get over you
    i don't want to get over you



    wymienię

    Komentarz

    • esia40
      Raczkowanie
      • 2008-03
      • 51

      #3
      Dot.: Takko

      te na stronce są nawet nawet...

      Komentarz

      • ^ Red dress ^
        Raczkowanie
        • 2006-04
        • 410

        #4
        Dot.: Takko

        to chyba w Polsce od niedawna, bo w Niemczech już od wieków. Ciuchy średnie, ale ceny też nie są jakieś z kosmosu tylko w miarę ok.
        Żadnych rewelacji, moim zdaniem to dosyć nudny sklep i raczej rzadko kiedy znajdzie się tam coś ciekawego

        Komentarz

        • paula-zla
          Zakorzenienie
          • 2007-11
          • 14171

          #5
          Dot.: Takko

          Pierwotnie opublikowany przez ^ Red dress ^
          to chyba w Polsce od niedawna, bo w Niemczech już od wieków. Ciuchy średnie, ale ceny też nie są jakieś z kosmosu tylko w miarę ok.
          Żadnych rewelacji, moim zdaniem to dosyć nudny sklep i raczej rzadko kiedy znajdzie się tam coś ciekawego


          Mnie się kojarzą z Cherokee patrząc na zdjęcia
          Taka moda familijna, weekendowa
          Nie wiem, czy bym coś u nich znalazła, mocno przeciętne ubrania.
          don't leave my hyper heart alone on the water
          cover me in rag and bone and sympathy
          'cause i don't want to get over you
          i don't want to get over you



          wymienię

          Komentarz

          • Tajemnicza667
            Zadomowienie
            • 2006-01
            • 694

            #6
            Dot.: Takko

            Tylko jedna koszulka m się spodobała, czyli ciuchy ogólnie średnio ciekawe...

            Komentarz

            • Muffi
              Wtajemniczenie
              • 2007-03
              • 2536

              #7
              Dot.: Takko

              Byłam ostatnio w takko

              Ceny sa niskie, a ciuchy tez bardzo ładne
              najważniejsze jest podejście, a dzisiaj mam złe.

              Komentarz

              • LaLaRe
                Rozeznanie
                • 2007-12
                • 839

                #8
                Dot.: Takko

                Takko otworzylo swój sklep w bydgoskiej Galerii Pomorskiej kupiłam spodnie jeansowe- jestem bardzo zadowolona jakość całkiem niezła cenowo super
                :::: Norwegia ::::

                Komentarz

                • paula-zla
                  Zakorzenienie
                  • 2007-11
                  • 14171

                  #9
                  Dot.: Takko

                  Pierwotnie opublikowany przez LaLaRe
                  Takko otworzylo swój sklep w bydgoskiej Galerii Pomorskiej kupiłam spodnie jeansowe- jestem bardzo zadowolona jakość całkiem niezła cenowo super

                  I ile zapłaciłaś?
                  don't leave my hyper heart alone on the water
                  cover me in rag and bone and sympathy
                  'cause i don't want to get over you
                  i don't want to get over you



                  wymienię

                  Komentarz

                  • Lonka_te
                    Raczkowanie
                    • 2006-12
                    • 168

                    #10
                    Dot.: Takko

                    ooo... właśnie!! w Niemczech i Austrii tego pełno!
                    w zeszłe wakacje moje koleżanki kupiły sobie właśnie w tym sklepach bardzo dużo rzeczy a póżniej takie same (jeżeli chodzi o fason) pojawiały się u nas m.in w New Yorkerze
                    Może jakościowo nie są jakieś rewelacyjne, ale drogie nie są...

                    Komentarz

                    • kasienkakg
                      Zadomowienie
                      • 2006-07
                      • 1351

                      #11
                      Dot.: Takko

                      bylam w tym sklepie pare dni temu, specjalnie jechalam pol miasta (po zobaczeniu w gazetce paru ciuszkow) i co .... i lipa! Mimo atrakcyjnej ceny nie kupilam zadnej z tych rzeczy. Na obrazku wszystko wyglada super, ale ta jakosc jest gorzej niz srednia.
                      Moj TŻ chodzil pol godziny po tym sklepie i juz na sile chcial sobie cos kupic, cokolwiek, bo tyle jechalismy i on tez nic nie kupil.
                      Jestem zawiedziona

                      Najdziwniejsze dla mnie jest to,ze niektore z tych rzeczy spokojnie mozna znalezc w innych sklepach za niemalze identyczna cene (nie mowie tu o rzeczach ktre w gazetkach sa oznaczone jako promocyjne). Zreszta najsmieszniejsze bylo to ze mialam na sobie tunike, ktora kupilam rok temu w cubusie (taka z paroma malutkimi guziczkami, 2 malutkimi kieszonkami na dole po bokach, jakby ciazowa) a tu w tym sklepie byla bardzo podobna. Tyle ze moja bluzka po roku bardzo czestego noszenia i prania wygladala lepiej i solidniej niz ta nowa na wieszaku. Sama sprzedawczyni to zauwazyla

                      Komentarz

                      • LaLaRe
                        Rozeznanie
                        • 2007-12
                        • 839

                        #12
                        Dot.: Takko

                        za jeansy 119zł, jak dla mnie całkiem normalnie. Przeważnie kupuję w Housie, po nieco wyższej cenie. Przyznam,że dzis spodnie prałam w pralce i wygladają identycznie jak po zakupie naprawde nie mam zastrzeżeń do tego sklepu, a przyznam, że zwracam duża uwagę na jakość.. wszedzie znajdzie się coś lepszego i gorszego jakościowo sklep jakbym miała ocenić w skali 1-6 dałabum 5 z minusem
                        :::: Norwegia ::::

                        Komentarz

                        • PatkaM84
                          Zakorzenienie
                          • 2006-02
                          • 3622

                          #13
                          Dot.: Takko

                          Odświeżam wątek

                          Jak wasze ciuchy z Takko wyglądają po kilku miesiącach użytkowania?

                          U mnie w c.h. jest ten sklepe i szczerze przyznam, że ciuchy są świetne, z jakością różnie bywa - niektóre faktycznie jakość mają nie za ciekawą, ale przeważnie jest ok.

                          Oczywiście moja szafa już się dorobiła kilka ciuchów z tamtąd i jak narazie jestem zadowolona. Zwłaszcza z dzinsów, gdzie nigdzi enie mogłam znaleźć takich żeby dobrze leżały i nie obciskały mnie jak baleronu, a tu o dziwo super leżą
                          Natusia - 25.01.2010

                          Dominiś - 20.05.2012

                          Komentarz

                          • sosik
                            Rozeznanie
                            • 2008-07
                            • 869

                            #14
                            Dot.: Takko

                            Odświeżam watek. Niedługo w moim mieście otwieraja ten sklep i chciałabym wiedzieć jak to jest z tymi ubraniami z tego sklepu

                            Komentarz

                            • maja990
                              Raczkowanie
                              • 2007-05
                              • 339

                              #15
                              Dot.: Takko

                              ja mam kilka rzeczy z tego sklepu i jestem z nich zadowolona
                              Looking for my own way...

                              Komentarz

                              • Abigail123
                                Rozeznanie
                                • 2008-08
                                • 516

                                #16
                                Dot.: Takko

                                Ceny nie są jakieś wygórowane ale co z tego skoro naprawdę trudno tam kupić coś porządnego ;/
                                www.szkla.com/164183
                                zapraszam!

                                Komentarz

                                • abralm
                                  Zakorzenienie
                                  • 2006-06
                                  • 3943

                                  #17
                                  Dot.: Takko

                                  a ja dziś kupiłam szwedy jeansowe za 19,99 ze 120:P


                                  Komentarz

                                  • libra777
                                    Zakorzenienie
                                    • 2009-04
                                    • 6585

                                    #18
                                    Dot.: Takko

                                    Często kupuję w takko i ubrania są ok. jestem zadowolona wybór jest na tyle duży ,że kazdy dla siebie coś wybierze,ceny nie wygórowane, często są promocje i obniżki,bynajmniej w niemieckim takko, w mojej okolicy w polsce niestety nie ma , szkoda.

                                    Komentarz

                                    • 201711060955
                                      Konto usunite
                                      • 2006-05
                                      • 2304

                                      #19
                                      Dot.: Takko

                                      mam sukienkę z takko już ponad rok i jest ok za 39.99

                                      Komentarz

                                      • rosiek
                                        Zakorzenienie
                                        • 2006-04
                                        • 12423

                                        #20
                                        Dot.: Takko

                                        mam rurki z takko - trzymały się dość długo, niedługo się jednak z nimi pożegnam (przecieranie w kroku -_-).
                                        i sweterek zimowy, bardzo ciepły dostałam na Mikołaja i jak na razie wygląda idealnie (a przeżył duuuużo!).
                                        dzisiaj też wybieram się do Takko, bo widziałam, że spore obniżki są

                                        Komentarz

                                        • whoaboa
                                          Zadomowienie
                                          • 2009-02
                                          • 1461

                                          #21
                                          Dot.: Takko

                                          Pierwotnie opublikowany przez ^ Red dress ^
                                          Ciuchy średnie, ale ceny też nie są jakieś z kosmosu tylko w miarę ok.
                                          Żadnych rewelacji, moim zdaniem to dosyć nudny sklep i raczej rzadko kiedy znajdzie się tam coś ciekawego
                                          zdecydowanie sie pod tym podpisze, z naciskiem na rzadko

                                          Komentarz

                                          • Czarodziej
                                            Raczkowanie
                                            • 2009-07
                                            • 35

                                            #22
                                            Dot.: Takko

                                            U mnie ten sklep jest od dość dawna ale byłem w nim tylko raz tak "przelotem". Swoją drogą w książeczkach, które przysyłają są nawet ciekawe rzeczy. Nie wiem czy pokrywa się to z rzeczywistością. Mam zamiar się tam niedługo wybrać bo upatrzyłem sobie jedną rzecz, a aktualne promocje niedługo się zakończą.

                                            Komentarz

                                            • madzioszka5
                                              Rozeznanie
                                              • 2008-12
                                              • 751

                                              #23
                                              Dot.: Takko

                                              niektóre rzeczy bardzo ok
                                              Czasem tak bywa, nie każdy wygrywa,
                                              czasem bywa tak, że cos ważnego się urywa,
                                              zostaje ślad, nie mozna tego nie przeżywać,
                                              można ukrywać fakt, ale w snach, to przypływa.

                                              Komentarz

                                              • Pikaboom
                                                Raczkowanie
                                                • 2010-06
                                                • 280

                                                #24
                                                Dot.: Takko

                                                Ogólnie nie ma na czym oka zawiesić, tandetne ciuchy.





                                                Komentarz

                                                • marryme21
                                                  Zakorzenienie
                                                  • 2007-05
                                                  • 4144

                                                  #25
                                                  Dot.: Takko

                                                  Większość ubrań bardzo średnia.
                                                  Ale można znaleźć fajne perełki.
                                                  Ostatnio zauważyłam,że ,,zgapiają'' fasony z innych marek,np.Zara,H&M.




                                                  Komentarz

                                                  • Inessia
                                                    Zadomowienie
                                                    • 2010-06
                                                    • 1792

                                                    #26
                                                    Dot.: Takko

                                                    Nie wiem jaki asortyment jest w polskich sklepach tej sieci, ale mogę się wypowiedzieć na temat niemieckich. Uważam, że mają tam naprawdę fajne rzeczy za całkiem niezłe ceny. Szczególne okazje można upolowac na wyprzedaży (np. fajny top za 3 euro, jeansy za 5-6 euro itd.). Mam od nich kilka ciuszków-jakościowo są całkiem niezłe. Jeśli chodzi o fasony, kolory itd. to wiadomo-każdy ma własny gust, ale zazwyczaj znajduję dla siebie coś fajnego (jestem nastolatką).

                                                    Komentarz

                                                    • 201606210931
                                                      Konto usunite
                                                      • 2006-07
                                                      • 4399

                                                      #27
                                                      Dot.: Takko

                                                      w takko mają bardzo ładne dodatki

                                                      Komentarz

                                                      • gabi188
                                                        Raczkowanie
                                                        • 2006-08
                                                        • 244

                                                        #28
                                                        Dot.: Takko

                                                        hej, dostałam na urodziny sweterek z takko, rozmiar 34/36 z metki, ale raczej 36. Jestem drobna i nosze 34, sweterek jest na mnie troszke za luźny, pozatym ja nie chodze nigdy w swetrach, jednym słowem nietrafiony prezent. Cena z metki 89,99zł.
                                                        Jak ktoś jest zainteresowany to sprzedam za połowę ceny, niestety tatuś wyrzucił paragon więc nawet wymienić na nic nie moge ;(

                                                        zdjęcia sweterka sa pod adresem: http://przemoo555.fotosik.pl/zdjecia
                                                        WYMIANA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=663546

                                                        Komentarz

                                                        • marryme21
                                                          Zakorzenienie
                                                          • 2007-05
                                                          • 4144

                                                          #29
                                                          Dot.: Takko

                                                          Pierwotnie opublikowany przez gabi188
                                                          hej, dostałam na urodziny sweterek z takko, rozmiar 34/36 z metki, ale raczej 36. Jestem drobna i nosze 34, sweterek jest na mnie troszke za luźny, pozatym ja nie chodze nigdy w swetrach, jednym słowem nietrafiony prezent. Cena z metki 89,99zł.
                                                          Jak ktoś jest zainteresowany to sprzedam za połowę ceny, niestety tatuś wyrzucił paragon więc nawet wymienić na nic nie moge ;(

                                                          zdjęcia sweterka sa pod adresem: http://przemoo555.fotosik.pl/zdjecia

                                                          Na Wizażu zabroniony jest handel,możesz wrzucić na wymiankę na Targowisku.




                                                          Komentarz

                                                          • maugorzata
                                                            Raczkowanie
                                                            • 2010-05
                                                            • 128

                                                            #30
                                                            Dot.: Takko

                                                            znam takko, ilekroc jestem w c.h., w ktorym takko jest, wchodze w nadziei, ze cos sie zmienilo od ostatniego razu (orsay przeciez tez kiedys byl reklamowany przez mandaryne i mial zgola inny target niz teraz). niestety klimat pepcowy. nie porownywalabym jednak do cheerokie - mysle ze ta marka ma zdecydowanie lepsza jakosc (a na pewno ciuszki dzieciece).
                                                            dla mnie takko to tandeta, zero pomyslu na dizajn i kiepska jakosc, choc to ostatnie to tylko wrazenie, nie posiadam empirii i chyba nie zaluje

                                                            pozdrawiam

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...