Takko
-
Takko
Niedawno pojawiła sie nowa sieć sklepów odzieżowych Takko. Co myślicie o ich ciuchach?Tagi: Brak -
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you
wymienię
-
-
-
Dot.: Takko
to chyba w Polsce od niedawna, bo w Niemczech już od wieków. Ciuchy średnie, ale ceny też nie są jakieś z kosmosu tylko w miarę ok.
Żadnych rewelacji, moim zdaniem to dosyć nudny sklep i raczej rzadko kiedy znajdzie się tam coś ciekawego
Komentarz
-
Dot.: Takko
Mnie się kojarzą z Cherokee patrząc na zdjęcia
Taka moda familijna, weekendowa
Nie wiem, czy bym coś u nich znalazła, mocno przeciętne ubrania.don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you
wymienię
Komentarz
-
-
Komentarz
-
Dot.: Takko
Byłam ostatnio w takko
Ceny sa niskie, a ciuchy tez bardzo ładne
najważniejsze jest podejście, a dzisiaj mam złe.![:]](//static.wizaz.pl/forum/images/smilies/krzywy.gif)
Komentarz
-
Dot.: Takko
Takko otworzylo swój sklep w bydgoskiej Galerii Pomorskiej
kupiłam spodnie jeansowe- jestem bardzo zadowolona
jakość całkiem niezła
cenowo super
:::: Norwegia ::::

Komentarz
-
-
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you
wymienię
Komentarz
-
Dot.: Takko
ooo... właśnie!! w Niemczech i Austrii tego pełno!
w zeszłe wakacje moje koleżanki kupiły sobie właśnie w tym sklepach bardzo dużo rzeczy a póżniej takie same (jeżeli chodzi o fason) pojawiały się u nas m.in w New Yorkerze
Może jakościowo nie są jakieś rewelacyjne, ale drogie nie są...
Komentarz
-
Dot.: Takko
bylam w tym sklepie pare dni temu, specjalnie jechalam pol miasta (po zobaczeniu w gazetce paru ciuszkow) i co .... i lipa! Mimo atrakcyjnej ceny nie kupilam zadnej z tych rzeczy. Na obrazku wszystko wyglada super, ale ta jakosc jest gorzej niz srednia.
Moj TŻ chodzil pol godziny po tym sklepie i juz na sile chcial sobie cos kupic, cokolwiek, bo tyle jechalismy i on tez nic nie kupil.
Jestem zawiedziona
Najdziwniejsze dla mnie jest to,ze niektore z tych rzeczy spokojnie mozna znalezc w innych sklepach za niemalze identyczna cene (nie mowie tu o rzeczach ktre w gazetkach sa oznaczone jako promocyjne). Zreszta najsmieszniejsze bylo to ze mialam na sobie tunike, ktora kupilam rok temu w cubusie (taka z paroma malutkimi guziczkami, 2 malutkimi kieszonkami na dole po bokach, jakby ciazowa) a tu w tym sklepie byla bardzo podobna. Tyle ze moja bluzka po roku bardzo czestego noszenia i prania wygladala lepiej i solidniej niz ta nowa na wieszaku. Sama sprzedawczyni to zauwazyla
Komentarz
-
-
Dot.: Takko
za jeansy 119zł, jak dla mnie całkiem normalnie. Przeważnie kupuję w Housie, po nieco wyższej cenie. Przyznam,że dzis spodnie prałam w pralce i wygladają identycznie jak po zakupie
naprawde nie mam zastrzeżeń do tego sklepu, a przyznam, że zwracam duża uwagę na jakość.. wszedzie znajdzie się coś lepszego i gorszego jakościowo
sklep jakbym miała ocenić w skali 1-6 dałabum 5 z minusem
:::: Norwegia ::::

Komentarz
-
Dot.: Takko
Odświeżam wątek
Jak wasze ciuchy z Takko wyglądają po kilku miesiącach użytkowania?
U mnie w c.h. jest ten sklepe i szczerze przyznam, że ciuchy są świetne, z jakością różnie bywa - niektóre faktycznie jakość mają nie za ciekawą, ale przeważnie jest ok.
Oczywiście moja szafa już się dorobiła kilka ciuchów z tamtąd i jak narazie jestem zadowolona. Zwłaszcza z dzinsów, gdzie nigdzi enie mogłam znaleźć takich żeby dobrze leżały i nie obciskały mnie jak baleronu, a tu o dziwo super leżą
Natusia - 25.01.2010
Dominiś - 20.05.2012
Komentarz
-
Dot.: Takko
Odświeżam watek. Niedługo w moim mieście otwieraja ten sklep i chciałabym wiedzieć jak to jest z tymi ubraniami z tego sklepu
Komentarz
-
-
Dot.: Takko
ja mam kilka rzeczy z tego sklepu i jestem z nich zadowolona
Looking for my own way...Komentarz
-
Dot.: Takko
Ceny nie są jakieś wygórowane ale co z tego skoro naprawdę trudno tam kupić coś porządnego ;/www.szkla.com/164183
zapraszam!
Komentarz
-
-
-
Dot.: Takko
Często kupuję w takko i ubrania są ok. jestem zadowolona wybór jest na tyle duży ,że kazdy dla siebie coś wybierze,ceny nie wygórowane, często są promocje i obniżki,bynajmniej w niemieckim takko, w mojej okolicy w polsce niestety nie ma , szkoda.Komentarz
-
-
Dot.: Takko
mam rurki z takko - trzymały się dość długo, niedługo się jednak z nimi pożegnam (przecieranie w kroku -_-).
i sweterek zimowy, bardzo ciepły
dostałam na Mikołaja i jak na razie wygląda idealnie (a przeżył duuuużo!).
dzisiaj też wybieram się do Takko, bo widziałam, że spore obniżki są
Komentarz
-
-
Komentarz
-
Dot.: Takko
U mnie ten sklep jest od dość dawna ale byłem w nim tylko raz tak "przelotem". Swoją drogą w książeczkach, które przysyłają są nawet ciekawe rzeczy. Nie wiem czy pokrywa się to z rzeczywistością. Mam zamiar się tam niedługo wybrać bo upatrzyłem sobie jedną rzecz, a aktualne promocje niedługo się zakończą.
Komentarz
-
Dot.: Takko
niektóre rzeczy bardzo ok
Czasem tak bywa, nie każdy wygrywa,
czasem bywa tak, że cos ważnego się urywa,
zostaje ślad, nie mozna tego nie przeżywać,
można ukrywać fakt, ale w snach, to przypływa.Komentarz
-
-
-
Komentarz
-
Dot.: Takko
Nie wiem jaki asortyment jest w polskich sklepach tej sieci, ale mogę się wypowiedzieć na temat niemieckich. Uważam, że mają tam naprawdę fajne rzeczy za całkiem niezłe ceny. Szczególne okazje można upolowac na wyprzedaży (np. fajny top za 3 euro, jeansy za 5-6 euro itd.
). Mam od nich kilka ciuszków-jakościowo są całkiem niezłe. Jeśli chodzi o fasony, kolory itd. to wiadomo-każdy ma własny gust, ale zazwyczaj znajduję dla siebie coś fajnego (jestem nastolatką).
Komentarz
-
-
-
Dot.: Takko
hej, dostałam na urodziny sweterek z takko, rozmiar 34/36 z metki, ale raczej 36. Jestem drobna i nosze 34, sweterek jest na mnie troszke za luźny, pozatym ja nie chodze nigdy w swetrach, jednym słowem nietrafiony prezent. Cena z metki 89,99zł.
Jak ktoś jest zainteresowany to sprzedam za połowę ceny, niestety tatuś wyrzucił paragon więc nawet wymienić na nic nie moge ;(
zdjęcia sweterka sa pod adresem: http://przemoo555.fotosik.pl/zdjeciaKomentarz
-
Dot.: Takko
hej, dostałam na urodziny sweterek z takko, rozmiar 34/36 z metki, ale raczej 36. Jestem drobna i nosze 34, sweterek jest na mnie troszke za luźny, pozatym ja nie chodze nigdy w swetrach, jednym słowem nietrafiony prezent. Cena z metki 89,99zł.
Jak ktoś jest zainteresowany to sprzedam za połowę ceny, niestety tatuś wyrzucił paragon więc nawet wymienić na nic nie moge ;(
zdjęcia sweterka sa pod adresem: http://przemoo555.fotosik.pl/zdjecia
Na Wizażu zabroniony jest handel,możesz wrzucić na wymiankę na Targowisku.
Komentarz
-
-
Dot.: Takko
znam takko, ilekroc jestem w c.h., w ktorym takko jest, wchodze w nadziei, ze cos sie zmienilo od ostatniego razu (orsay przeciez tez kiedys byl reklamowany przez mandaryne i mial zgola inny target niz teraz). niestety klimat pepcowy. nie porownywalabym jednak do cheerokie - mysle ze ta marka ma zdecydowanie lepsza jakosc (a na pewno ciuszki dzieciece).
dla mnie takko to tandeta, zero pomyslu na dizajn i kiepska jakosc, choc to ostatnie to tylko wrazenie, nie posiadam empirii i chyba nie zaluje
pozdrawiam
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.
![:]](http://static.wizaz.pl/forum/images/smilies/krzywy.gif)
Komentarz