wow :)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Zapach deszczu
    Zadomowienie
    • 2007-09
    • 1630

    #1

    wow :)

    Nietypowa moda ślubnaNiech zagraja orginalne dodatkiJak wam sie podoba?Ja jako zwolenniczka klasyki tym razem mowie TAK.Podoba mi sie odejscie od oklepanej bialej sukni,nawet dzieki czerwonym rajstopka
  • Zapach deszczu
    Zadomowienie
    • 2007-09
    • 1630

    #2
    Dot.: wow

    cd...
    Załączone pliki

    Komentarz

    • narcy
      Wtajemniczenie
      • 2007-08
      • 2479

      #3
      Dot.: wow

      chyba rajstopkom

      mnie się nie podobają czerwone rajstopy do białej sukni ślubnej; imho wygląda to tandetnie i jest to jakby pójście po najmniejszej linii oporu, przerost formy nad treścią: byle by tylko pokazać ludziom, że jestem nietuzinkowa i oryginalna. jak ktoś jest nietuzinkowy to wymyśli coś bardziej kreatywnego niż czerwone rajstopki.

      jeśli chodzi o śluby, to jestem tradycjonalistką.


      aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.

      Komentarz

      • 2011801131227
        Konto usunite
        • 2007-07
        • 723

        #4
        Dot.: wow

        drudzie zdjęcie jest swietne;] masz moze je w całosci??

        bardzo fajny i oryginalny motyw;]

        chciałabym tak wystąpic na moim ślubie;]

        Komentarz

        • EmilkaZ
          Wtajemniczenie
          • 2007-12
          • 2017

          #5
          Dot.: wow

          mi się podoba

          Komentarz

          • gosiaczek6
            Zakorzenienie
            • 2006-06
            • 15262

            #6
            Dot.: wow

            nie dla mnie takie nowości, jakieś drobne delikatne dodatki wyróżniające się są ok ale nie takie rajstopy na ślub

            Komentarz

            • Ponura
              Wtajemniczenie
              • 2007-08
              • 2562

              #7
              Dot.: wow

              No nareszcie coś się ruszyło

              Niecierpię tradycyjnej mody ślubnej - obrzydliwe bezowate kiece, tandetne i oklepane Zero pomyślunku i fantazji. Kiedyś uwarunkowane ideologią - biel jako kolor czystości, dziewictwa i te inne pierdoły teraz już nieaktualne.

              Jeżeli kiedyś będę szła do ślubu (o ile nie zostanę starą panną) to machnę sobie jakąś wyczepistą borrrrrdową kiecę

              Modzie weselnej rodem ze wsi mówimy nie!
              Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

              ************************* ***


              Stultorum infinitus est numerus...

              Komentarz

              • yamiss
                Zadomowienie
                • 2007-06
                • 1449

                #8
                Dot.: wow

                w tym przypadku jestem 100% tradycjonalistką. nawet łososiowy czy kremowy nie zawsze mi się podoba a co dopiero czerwone rajstopy..... fajnie to wygląda ale na sesję zdjęciową o ślubie a nie na sam ślub.
                mes que un club, mes que un ciudad. Barcelona <3
                visca el Barca.!


                you know you love me .. xoxo.

                Komentarz

                • 2016070150903
                  Konto usunite
                  • 2005-07
                  • 18282

                  #9
                  Dot.: wow

                  Pierwotnie opublikowany przez Ponura

                  Modzie weselnej rodem ze wsi mówimy nie!
                  sukienka biała/kremowa/ecru = moda ze wsi wg Ciebie?


                  co do zdjęć- tandetne połączenia.

                  Komentarz

                  • mtlk
                    Zadomowienie
                    • 2005-11
                    • 1278

                    #10
                    Dot.: wow

                    ogolnie lubie oryginalne, ciekawe rzeczy jesli chodzi o suknie slubne podobaja mi sie bardziej skromne, proste jednak podkreslajace kobiece walory i dodajace uroku. Wszystko wudlug gustu nikomu nie mozna nic narzucic.. zawsze myslalam ze do slubu najbardziej chcialabym pojsc z czerwonej czy bordowej sukni jednak moze lepiej bylo by tak typowo w bialej czy kremowej? Tak jest przyjete, taka mamy tradycje i mysle ze nie powinno sie z niej rezygnowac chociaz ze wzgledu na to. Jest wiele innych okazji w ktorych mozna zaprezentowac sie w inny sposob. Slub to jdnak slub a czerwone rajstopy do sukni wygladaja fajnei tylko na sesje zdjeciowa.. takie jest moje zdanie. Po co na sile pokazywac swoja wyjatkowosc i oryginalnosc.
                    Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
                    bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...

                    Komentarz

                    • Ponura
                      Wtajemniczenie
                      • 2007-08
                      • 2562

                      #11
                      Dot.: wow

                      Szczerze mówiąc to kremowe i ecru mi się nawet podobają, ale mniej mi chodziło o kolor - bardziej o fason: WSZYSTKIE suknie ślubne to goret ze spódnicą, najczęściej tą nieszczęsną, komiczną, disneyowską wręcz bezą! Nie tylko u nas, WSZĘDZIE. I jeszcze najlepiej z jakiegoś śliskiego materiały, jakieś kwiatuszki, różowe, niebieściutkie, kokardeczki, szmeczki i inne kicze.

                      Nie cierpię tego A czerwone rajstopy do białej kiecy to chociaż jakaś forma sprzeciwu

                      PS. Oczywiście to tylko moje zdanie.
                      Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

                      ************************* ***


                      Stultorum infinitus est numerus...

                      Komentarz

                      • Ponura
                        Wtajemniczenie
                        • 2007-08
                        • 2562

                        #12
                        Dot.: wow

                        Pierwotnie opublikowany przez mtlk
                        .. zawsze myslalam ze do slubu najbardziej chcialabym pojsc z czerwonej czy bordowej sukni jednak moze lepiej bylo by tak typowo w bialej czy kremowej? Tak jest przyjete, taka mamy tradycje i mysle ze nie powinno sie z niej rezygnowac chociaz ze wzgledu na to. . Po co na sile pokazywac swoja wyjatkowosc i oryginalnosc.

                        Ooooo widzisz, ja mam jakoś wewnętrznie zakodowany opór wobec tradycji tylko dlatego, że są tradycjami

                        A na siłę coś pokazywać, to oczywiście nie.

                        Jestem zdania, że suknia ślubna jest sprawą indywidualną panny młodej i tylko od niej powinna zależeć. Jak kktoś chce białą bezę to prosze bardzo, super, jak coś innego też super

                        PS. Ano i przepraszam za post pod postem, ale pojawiła się nowa wypowiedź, którą chciałam zacytowac i nie umiem tego zrobić w edycji.
                        Ostatnio edytowane przez Ponura; 2008-04-14, 16:51. Powód: dopisek
                        Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

                        ************************* ***


                        Stultorum infinitus est numerus...

                        Komentarz

                        • 2016070150903
                          Konto usunite
                          • 2005-07
                          • 18282

                          #13
                          Dot.: wow

                          Pierwotnie opublikowany przez Ponura
                          Szczerze mówiąc to kremowe i ecru mi się nawet podobają, ale mniej mi chodziło o kolor - bardziej o fason: WSZYSTKIE suknie ślubne to goret ze spódnicą, najczęściej tą nieszczęsną, komiczną, disneyowską wręcz bezą! Nie tylko u nas, WSZĘDZIE. I jeszcze najlepiej z jakiegoś śliskiego materiały, jakieś kwiatuszki, różowe, niebieściutkie, kokardeczki, szmeczki i inne kicze.

                          Nie cierpię tego A czerwone rajstopy do białej kiecy to chociaż jakaś forma sprzeciwu

                          PS. Oczywiście to tylko moje zdanie.
                          jak się komuś podoba ten nieszczęsny gorset z bezą- proszę bardzo. nie przesadzałabym z tym, że każda suknia wygląda tak samo. przeglądam sobie czasem podforum Ślubne i widzę różnicę między sukniami 'dziś' a 'wczoraj'.

                          Komentarz

                          • Ponura
                            Wtajemniczenie
                            • 2007-08
                            • 2562

                            #14
                            Dot.: wow

                            Cóż, może dlatego tak mi się nie podobają 'tradycyjne' suknie bo nie znoszę tradycyjnych ślubów - wielkich zgromadzeń ludzi tylko formalnie zwanych rodziną, z całą masą tragicznych gier i zabaw, żarciem i piciem. Uuuuuuh. Moje wesele tak nie będzie wyglądać.

                            Możliwe, że gdyby suknie ślubne nie były tak mocno związany z takim negatywnym dla mnie wizerunkiem to miałabym o nich lepsze zdanie.
                            Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

                            ************************* ***


                            Stultorum infinitus est numerus...

                            Komentarz

                            • narcy
                              Wtajemniczenie
                              • 2007-08
                              • 2479

                              #15
                              Dot.: wow

                              Pierwotnie opublikowany przez Ponura
                              Szczerze mówiąc to kremowe i ecru mi się nawet podobają, ale mniej mi chodziło o kolor - bardziej o fason: WSZYSTKIE suknie ślubne to goret ze spódnicą, najczęściej tą nieszczęsną, komiczną, disneyowską wręcz bezą! Nie tylko u nas, WSZĘDZIE. I jeszcze najlepiej z jakiegoś śliskiego materiały, jakieś kwiatuszki, różowe, niebieściutkie, kokardeczki, szmeczki i inne kicze.

                              Nie cierpię tego A czerwone rajstopy do białej kiecy to chociaż jakaś forma sprzeciwu

                              PS. Oczywiście to tylko moje zdanie.
                              lol, sama się strasznie ograniczasz. jest wiele pięknych sukien, które nie są tylko gorsetem + beziastą spódnicą. ja gdybym brała ślub to kupiłabym prostą, dobrze skrojoną sukienkę, bez żadnych ozdóbek i tandeciarskich przeginek w stylu czerwone rajstopki.


                              aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.

                              Komentarz

                              • Ponura
                                Wtajemniczenie
                                • 2007-08
                                • 2562

                                #16
                                Dot.: wow

                                Pierwotnie opublikowany przez narcy
                                lol, sama się strasznie ograniczasz. jest wiele pięknych sukien, które nie są tylko gorsetem + beziastą spódnicą. ja gdybym brała ślub to kupiłabym prostą, dobrze skrojoną sukienkę, bez żadnych ozdóbek i tandeciarskich przeginek w stylu czerwone rajstopki.

                                Znaczy jak się ograniczam? Bo mi się nie podobają? No nie spodobają mi się i tak... A że jest wiele pięknych sukien to wiem- wiele sukien mi się podoba! ŻADNA nie jest biała! A same czerwone rajstopki - cóż na pierwszym zdjęciu mi się podoba, drugim trochę mniej, sama bym takich nie założyła, ale samo odejście od tradycji jest dla mnie na plus.

                                A prosta, dobrze skrojona sukienka to bardzo dobry pomysł. O ile nie jest biała naturalnie
                                Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

                                ************************* ***


                                Stultorum infinitus est numerus...

                                Komentarz

                                • Avv
                                  Wtajemniczenie
                                  • 2008-02
                                  • 2508

                                  #17
                                  Dot.: wow

                                  Nie podoba mi się. Niedługo na pogrzeby będziemy chodzić wystrojeni na czerwono, żółto i zielono, ot co xd.
                                  ***
                                  "Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
                                  Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
                                  ***

                                  Komentarz

                                  • Ponura
                                    Wtajemniczenie
                                    • 2007-08
                                    • 2562

                                    #18
                                    Dot.: wow

                                    Czy ja wiem? Pogrzeb to coś innego - tu chodzi o zachowanie się stosownie do okazji. Za trudno uznać, żeby panna młoda mogła się niestosownie ubrać na własny ślub.
                                    Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

                                    ************************* ***


                                    Stultorum infinitus est numerus...

                                    Komentarz

                                    • biala
                                      Wtajemniczenie
                                      • 2006-08
                                      • 2621

                                      #19
                                      Dot.: wow

                                      Dla mnie nic, co zasłużyłoby na większa uwagę...o toż ktoś niezbyt lotnie chciał zmieniac tradycje - nie udana próba.
                                      Tak, to ja.

                                      Komentarz

                                      • Julia91
                                        Zadomowienie
                                        • 2007-04
                                        • 991

                                        #20
                                        Dot.: wow

                                        Do mnie jakos nie przemawiaja te rajstopy kolorowe na śłub.
                                        -20.10 kg

                                        Wymiary na dziś (28.04.13)
                                        Ręka: 45 cm - 43.0 cm
                                        Talia: 104 cm - 95.5 cm
                                        Pas: 122 cm - 105 cm
                                        Biodra: 133 cm - 126 cm
                                        Udo: 87 cm - 78 cm

                                        Komentarz

                                        • Avv
                                          Wtajemniczenie
                                          • 2008-02
                                          • 2508

                                          #21
                                          Dot.: wow

                                          To była ironia do sytuacji ;p
                                          Skoro zaczynamy odchodzić od tradycji i podążać innymi ścieżkami, to kto wie.
                                          Tak, panna młoda sama decyduje w co się ubierze, a że akurat chce lecieć do ślubu w czerwonych rajstopkach, to nikt nie broni. Tylko ja nadal jestem za tradycją i nie ubrałabym czerwonych rajstop na ślub, jak i białego kostiumu na ten przykładowy pogrzeb. Zwyczajnie mi się to nie podoba. Jak to ktoś już tu sprytnie określił - "oryginalność na siłę".
                                          Ostatnio edytowane przez Avv; 2008-04-14, 17:23. Powód: literówki.
                                          ***
                                          "Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
                                          Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
                                          ***

                                          Komentarz

                                          • Papiszynka
                                            Zakorzenienie
                                            • 2006-01
                                            • 11470

                                            #22
                                            Dot.: wow

                                            Pierwotnie opublikowany przez Ponura
                                            Szczerze mówiąc to kremowe i ecru mi się nawet podobają, ale mniej mi chodziło o kolor - bardziej o fason: WSZYSTKIE suknie ślubne to goret ze spódnicą, najczęściej tą nieszczęsną, komiczną, disneyowską wręcz bezą! Nie tylko u nas, WSZĘDZIE. I jeszcze najlepiej z jakiegoś śliskiego materiały, jakieś kwiatuszki, różowe, niebieściutkie, kokardeczki, szmeczki i inne kicze.

                                            Nie cierpię tego A czerwone rajstopy do białej kiecy to chociaż jakaś forma sprzeciwu

                                            PS. Oczywiście to tylko moje zdanie.
                                            Bylam pare razy na slubach i NIKT nie mial bezy z gorsetem Jak sie chce to sie znajdzie nietypowa suknie. Ciekawe czy Ty tak piszesz bo tak Ci sie wydaje, czy faktycznie chodzilas po sklepach i ogladalas suknie. Wydaje mi sie ze raczej to pierwsze

                                            A czerwone rajty na slub? Dla mnie tragedia.

                                            Komentarz

                                            • narcy
                                              Wtajemniczenie
                                              • 2007-08
                                              • 2479

                                              #23
                                              Dot.: wow

                                              Pierwotnie opublikowany przez Ponura
                                              Znaczy jak się ograniczam? Bo mi się nie podobają? No nie spodobają mi się i tak... A że jest wiele pięknych sukien to wiem- wiele sukien mi się podoba! ŻADNA nie jest biała! A same czerwone rajstopki - cóż na pierwszym zdjęciu mi się podoba, drugim trochę mniej, sama bym takich nie założyła, ale samo odejście od tradycji jest dla mnie na plus.

                                              A prosta, dobrze skrojona sukienka to bardzo dobry pomysł. O ile nie jest biała naturalnie
                                              sama się ograniczasz bo twierdzisz, że są tylko suknie-bezy i żadnych innych. i wielokrotnie to podkreślałaś (WSZYSTKIE suknie, WSZĘDZIE itp.)


                                              aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.

                                              Komentarz

                                              • MalineczkaTruskaweczka
                                                BAN stay
                                                • 2008-04
                                                • 20

                                                #24
                                                Dot.: wow






                                                Śliczna pioseneczka XD

                                                Komentarz

                                                • maaddzziiaa
                                                  Zakorzenienie
                                                  • 2006-04
                                                  • 3368

                                                  #25
                                                  Dot.: wow

                                                  Nie podobają mi się czerwone rajstopy pod suknię ślubną. To odważne, ekstrawaganckie, oryginalne.. ale nie dla mnie. Nie podoba mi się.

                                                  Za to, muszę powiedzieć, że białe suknie ślubne też mi się nie podobają ;] Wolę takie e-cri (nie wiem czy dobrze napisałam) albo takie wchodzące w jaśniutki błękit.
                                                  Czemu tak jest że jak suknia ślubna- to musi być biała ?! Przecież biały to symbol czystości i dziewictwa ! A nie oszukujmy się- kto dzisiaj trzyma cnotę aż do ślubu ?! ;] ..no właśnie ;] Mało kto. No więc białe sukienki nie powinny być regułą- takie jest moje zdanie.
                                                  Ja wiem na pewno, że nie chcę na sobie białej sukni w dniu mojego ślubu ;]

                                                  Komentarz

                                                  • MalineczkaTruskaweczka
                                                    BAN stay
                                                    • 2008-04
                                                    • 20

                                                    #26
                                                    Dot.: wow






                                                    Śliczna pioseneczka XD

                                                    Komentarz

                                                    • Avv
                                                      Wtajemniczenie
                                                      • 2008-02
                                                      • 2508

                                                      #27
                                                      Dot.: wow

                                                      Pierwotnie opublikowany przez MalineczkaTruskaweczka
                                                      ? xd.

                                                      PS. To chyba na forum o muzyce, a nie w sam środek dyskusji o czerwonych rajstopkach ;p
                                                      Ostatnio edytowane przez Avv; 2008-04-14, 17:45. Powód: dopisek.
                                                      ***
                                                      "Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
                                                      Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
                                                      ***

                                                      Komentarz

                                                      • justynka.ma
                                                        Raczkowanie
                                                        • 2007-08
                                                        • 326

                                                        #28
                                                        Dot.: wow

                                                        tak, ja tez na swoim slubie chcialabym wygladac niebanalnie, ale nie przesadzajmy, czerwone rajstopy na slub?? nie ma reguly ze na slub trzeba wlozyc wszystko biale, czy znana wszystkim suknie do ziemi z gorsetem , w koncu to nie jedymy fason sukni slubnej, mozna sie 'pobawic' dlugoscia, materialem, dodatkami, butami zeby wygladac oryginalnie i przyzwoicie;D
                                                        yhyy.

                                                        Komentarz

                                                        • Tajemnicza667
                                                          Zadomowienie
                                                          • 2006-01
                                                          • 694

                                                          #29
                                                          Dot.: wow

                                                          Jestem za tym, żeby suknie ślubne miały elementy innego koloru niż biel, ale czerwone rajstopy to przegięcie...

                                                          Komentarz

                                                          • pinku_pinku
                                                            Raczkowanie
                                                            • 2006-08
                                                            • 412

                                                            #30
                                                            Dot.: wow

                                                            przegięcia są fajne

                                                            co do zdjęc - pomysł fajny, wykonanie niekoniecznie.
                                                            wczesniej wydawało mu się, ze jego umysł był jak zupa..

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...