Nietypowa moda ślubnawow :)
-
wow :)
Nietypowa moda ślubna
Niech zagraja orginalne dodatki
Jak wam sie podoba?Ja jako zwolenniczka klasyki tym razem mowie TAK.Podoba mi sie odejscie od oklepanej bialej sukni,nawet dzieki czerwonym rajstopka
Tagi: Brak -
Dot.: wow
cd... -
-
Dot.: wow
chyba rajstopkom
mnie się nie podobają czerwone rajstopy do białej sukni ślubnej; imho wygląda to tandetnie i jest to jakby pójście po najmniejszej linii oporu, przerost formy nad treścią: byle by tylko pokazać ludziom, że jestem nietuzinkowa i oryginalna. jak ktoś jest nietuzinkowy to wymyśli coś bardziej kreatywnego niż czerwone rajstopki.
jeśli chodzi o śluby, to jestem tradycjonalistką.
aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
Komentarz
-
Dot.: wow
drudzie zdjęcie jest swietne;] masz moze je w całosci??
bardzo fajny i oryginalny motyw;]
chciałabym tak wystąpic na moim ślubie;]Komentarz
-
-
-
Dot.: wow
nie dla mnie takie nowości, jakieś drobne delikatne dodatki wyróżniające się są ok ale nie takie rajstopy na ślub
Komentarz
-
Dot.: wow
No nareszcie coś się ruszyło
Niecierpię tradycyjnej mody ślubnej - obrzydliwe bezowate kiece, tandetne i oklepane
Zero pomyślunku i fantazji. Kiedyś uwarunkowane ideologią - biel jako kolor czystości, dziewictwa i te inne pierdoły teraz już nieaktualne.
Jeżeli kiedyś będę szła do ślubu (o ile nie zostanę starą panną
) to machnę sobie jakąś wyczepistą borrrrrdową kiecę ![:]](https://rozmowy.wizaz.pl/core///static.wizaz.pl/forum/images/smilies/krzywy.gif)
Modzie weselnej rodem ze wsi mówimy nie!Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...
************************* ***
Stultorum infinitus est numerus...Komentarz
-
Dot.: wow
w tym przypadku jestem 100% tradycjonalistką. nawet łososiowy czy kremowy nie zawsze mi się podoba a co dopiero czerwone rajstopy..... fajnie to wygląda ale na sesję zdjęciową o ślubie a nie na sam ślub.mes que un club, mes que un ciudad. Barcelona <3
visca el Barca.!
you know you love me .. xoxo.
Komentarz
-
-
Komentarz
-
Dot.: wow
ogolnie lubie oryginalne, ciekawe rzeczy jesli chodzi o suknie slubne podobaja mi sie bardziej skromne, proste jednak podkreslajace kobiece walory i dodajace uroku. Wszystko wudlug gustu nikomu nie mozna nic narzucic.. zawsze myslalam ze do slubu najbardziej chcialabym pojsc z czerwonej czy bordowej sukni jednak moze lepiej bylo by tak typowo w bialej czy kremowej? Tak jest przyjete, taka mamy tradycje i mysle ze nie powinno sie z niej rezygnowac chociaz ze wzgledu na to. Jest wiele innych okazji w ktorych mozna zaprezentowac sie w inny sposob. Slub to jdnak slub a czerwone rajstopy do sukni wygladaja fajnei tylko na sesje zdjeciowa.. takie jest moje zdanie. Po co na sile pokazywac swoja wyjatkowosc i oryginalnosc.Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...Komentarz
-
Dot.: wow
Szczerze mówiąc to kremowe i ecru mi się nawet podobają, ale mniej mi chodziło o kolor - bardziej o fason: WSZYSTKIE suknie ślubne to goret ze spódnicą, najczęściej tą nieszczęsną, komiczną, disneyowską wręcz bezą! Nie tylko u nas, WSZĘDZIE. I jeszcze najlepiej z jakiegoś śliskiego materiały, jakieś kwiatuszki, różowe, niebieściutkie, kokardeczki, szmeczki i inne kicze.
Nie cierpię tego
A czerwone rajstopy do białej kiecy to chociaż jakaś forma sprzeciwu
PS. Oczywiście to tylko moje zdanie.Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...
************************* ***
Stultorum infinitus est numerus...Komentarz
-
-
Dot.: wow
.. zawsze myslalam ze do slubu najbardziej chcialabym pojsc z czerwonej czy bordowej sukni jednak moze lepiej bylo by tak typowo w bialej czy kremowej? Tak jest przyjete, taka mamy tradycje i mysle ze nie powinno sie z niej rezygnowac chociaz ze wzgledu na to. . Po co na sile pokazywac swoja wyjatkowosc i oryginalnosc.
Ooooo widzisz, ja mam jakoś wewnętrznie zakodowany opór wobec tradycji tylko dlatego, że są tradycjami
A na siłę coś pokazywać, to oczywiście nie.
Jestem zdania, że suknia ślubna jest sprawą indywidualną panny młodej i tylko od niej powinna zależeć. Jak kktoś chce białą bezę to prosze bardzo, super, jak coś innego też super![:]](https://rozmowy.wizaz.pl/core///static.wizaz.pl/forum/images/smilies/krzywy.gif)
PS. Ano i przepraszam za post pod postem, ale pojawiła się nowa wypowiedź, którą chciałam zacytowac i nie umiem tego zrobić w edycji.Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...
************************* ***
Stultorum infinitus est numerus...Komentarz
-
Dot.: wow
jak się komuś podoba ten nieszczęsny gorset z bezą- proszę bardzo. nie przesadzałabym z tym, że każda suknia wygląda tak samo. przeglądam sobie czasem podforum Ślubne i widzę różnicę między sukniami 'dziś' a 'wczoraj'.Szczerze mówiąc to kremowe i ecru mi się nawet podobają, ale mniej mi chodziło o kolor - bardziej o fason: WSZYSTKIE suknie ślubne to goret ze spódnicą, najczęściej tą nieszczęsną, komiczną, disneyowską wręcz bezą! Nie tylko u nas, WSZĘDZIE. I jeszcze najlepiej z jakiegoś śliskiego materiały, jakieś kwiatuszki, różowe, niebieściutkie, kokardeczki, szmeczki i inne kicze.
Nie cierpię tego
A czerwone rajstopy do białej kiecy to chociaż jakaś forma sprzeciwu
PS. Oczywiście to tylko moje zdanie.Komentarz
-
Dot.: wow
Cóż, może dlatego tak mi się nie podobają 'tradycyjne' suknie bo nie znoszę tradycyjnych ślubów - wielkich zgromadzeń ludzi tylko formalnie zwanych rodziną, z całą masą tragicznych gier i zabaw, żarciem i piciem. Uuuuuuh. Moje wesele tak nie będzie wyglądać.
Możliwe, że gdyby suknie ślubne nie były tak mocno związany z takim negatywnym dla mnie wizerunkiem to miałabym o nich lepsze zdanie.Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...
************************* ***
Stultorum infinitus est numerus...Komentarz
-
-
Dot.: wow
lol, sama się strasznie ograniczasz. jest wiele pięknych sukien, które nie są tylko gorsetem + beziastą spódnicą. ja gdybym brała ślub to kupiłabym prostą, dobrze skrojoną sukienkę, bez żadnych ozdóbek i tandeciarskich przeginek w stylu czerwone rajstopki.Szczerze mówiąc to kremowe i ecru mi się nawet podobają, ale mniej mi chodziło o kolor - bardziej o fason: WSZYSTKIE suknie ślubne to goret ze spódnicą, najczęściej tą nieszczęsną, komiczną, disneyowską wręcz bezą! Nie tylko u nas, WSZĘDZIE. I jeszcze najlepiej z jakiegoś śliskiego materiały, jakieś kwiatuszki, różowe, niebieściutkie, kokardeczki, szmeczki i inne kicze.
Nie cierpię tego
A czerwone rajstopy do białej kiecy to chociaż jakaś forma sprzeciwu
PS. Oczywiście to tylko moje zdanie.
aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
Komentarz
-
Dot.: wow
Znaczy jak się ograniczam? Bo mi się nie podobają? No nie spodobają mi się i tak... A że jest wiele pięknych sukien to wiem- wiele sukien mi się podoba! ŻADNA nie jest biała! A same czerwone rajstopki - cóż na pierwszym zdjęciu mi się podoba, drugim trochę mniej, sama bym takich nie założyła, ale samo odejście od tradycji jest dla mnie na plus.
A prosta, dobrze skrojona sukienka to bardzo dobry pomysł. O ile nie jest biała naturalnie
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...
************************* ***
Stultorum infinitus est numerus...Komentarz
-
Dot.: wow
Nie podoba mi się. Niedługo na pogrzeby będziemy chodzić wystrojeni na czerwono, żółto i zielono, ot co xd.***"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."***Komentarz
-
-
Dot.: wow
Czy ja wiem? Pogrzeb to coś innego - tu chodzi o zachowanie się stosownie do okazji. Za trudno uznać, żeby panna młoda mogła się niestosownie ubrać na własny ślub.Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...
************************* ***
Stultorum infinitus est numerus...Komentarz
-
Dot.: wow
Dla mnie nic, co zasłużyłoby na większa uwagę...o toż ktoś niezbyt lotnie chciał zmieniac tradycje - nie udana próba.Tak, to ja.Komentarz
-
Dot.: wow
Do mnie jakos nie przemawiaja te rajstopy kolorowe na śłub.-20.10 kg
Wymiary na dziś (28.04.13)
Ręka: 45 cm - 43.0 cm
Talia: 104 cm - 95.5 cm
Pas: 122 cm - 105 cm
Biodra: 133 cm - 126 cm
Udo: 87 cm - 78 cmKomentarz
-
-
Dot.: wow
To była ironia do sytuacji ;p
Skoro zaczynamy odchodzić od tradycji i podążać innymi ścieżkami, to kto wie.
Tak, panna młoda sama decyduje w co się ubierze, a że akurat chce lecieć do ślubu w czerwonych rajstopkach, to nikt nie broni. Tylko ja nadal jestem za tradycją i nie ubrałabym czerwonych rajstop na ślub, jak i białego kostiumu na ten przykładowy pogrzeb. Zwyczajnie mi się to nie podoba. Jak to ktoś już tu sprytnie określił - "oryginalność na siłę".***"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."***Komentarz
-
Dot.: wow
Bylam pare razy na slubach i NIKT nie mial bezy z gorsetemSzczerze mówiąc to kremowe i ecru mi się nawet podobają, ale mniej mi chodziło o kolor - bardziej o fason: WSZYSTKIE suknie ślubne to goret ze spódnicą, najczęściej tą nieszczęsną, komiczną, disneyowską wręcz bezą! Nie tylko u nas, WSZĘDZIE. I jeszcze najlepiej z jakiegoś śliskiego materiały, jakieś kwiatuszki, różowe, niebieściutkie, kokardeczki, szmeczki i inne kicze.
Nie cierpię tego
A czerwone rajstopy do białej kiecy to chociaż jakaś forma sprzeciwu
PS. Oczywiście to tylko moje zdanie.
Jak sie chce to sie znajdzie nietypowa suknie. Ciekawe czy Ty tak piszesz bo tak Ci sie wydaje, czy faktycznie chodzilas po sklepach i ogladalas suknie. Wydaje mi sie ze raczej to pierwsze 
A czerwone rajty na slub? Dla mnie tragedia.Komentarz
-
Dot.: wow
sama się ograniczasz bo twierdzisz, że są tylko suknie-bezy i żadnych innych. i wielokrotnie to podkreślałaś (WSZYSTKIE suknie, WSZĘDZIE itp.)Znaczy jak się ograniczam? Bo mi się nie podobają? No nie spodobają mi się i tak... A że jest wiele pięknych sukien to wiem- wiele sukien mi się podoba! ŻADNA nie jest biała! A same czerwone rajstopki - cóż na pierwszym zdjęciu mi się podoba, drugim trochę mniej, sama bym takich nie założyła, ale samo odejście od tradycji jest dla mnie na plus.
A prosta, dobrze skrojona sukienka to bardzo dobry pomysł. O ile nie jest biała naturalnie
aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
Komentarz
-
-
-
Dot.: wow
Nie podobają mi się czerwone rajstopy pod suknię ślubną. To odważne, ekstrawaganckie, oryginalne.. ale nie dla mnie. Nie podoba mi się.
Za to, muszę powiedzieć, że białe suknie ślubne też mi się nie podobają ;] Wolę takie e-cri (nie wiem czy dobrze napisałam) albo takie wchodzące w jaśniutki błękit.
Czemu tak jest że jak suknia ślubna- to musi być biała ?! Przecież biały to symbol czystości i dziewictwa ! A nie oszukujmy się- kto dzisiaj trzyma cnotę aż do ślubu ?! ;] ..no właśnie ;] Mało kto. No więc białe sukienki nie powinny być regułą- takie jest moje zdanie.
Ja wiem na pewno, że nie chcę na sobie białej sukni w dniu mojego ślubu ;]Komentarz
-
-
-
Dot.: wow
? xd.
PS. To chyba na forum o muzyce, a nie w sam środek dyskusji o czerwonych rajstopkach ;p***"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."***Komentarz
-
Dot.: wow
tak, ja tez na swoim slubie chcialabym wygladac niebanalnie, ale nie przesadzajmy, czerwone rajstopy na slub?? nie ma reguly ze na slub trzeba wlozyc wszystko biale, czy znana wszystkim suknie do ziemi z gorsetem , w koncu to nie jedymy fason sukni slubnej, mozna sie 'pobawic' dlugoscia, materialem, dodatkami, butami zeby wygladac oryginalnie i przyzwoicie;Dyhyy.Komentarz
-
Komentarz
-
-
Dot.: wow
przegięcia są fajne
co do zdjęc - pomysł fajny, wykonanie niekoniecznie.wczesniej wydawało mu się, ze jego umysł był jak zupa..Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Komentarz