Artystka.

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • haina
    Raczkowanie
    • 2007-04
    • 36

    #1

    Artystka.

    Jak według was powinna wyglądać artystka?
    Jakie powinna mnie włosy, jakie szczegóły powinny się rzucać u niej w oczy?
    Po prostu - żeby spojrzeć na człowieka i powiedzieć: "ta musi być artystką".
    Interesuje mnie to bardzo, liczyłabym na jakieś skojarzenia z tym, gdyż chciałabym się zaopatrzyć w kilka takich drobiazgów jak i porównać wasze skojarzenia z tym, co mam na sobie.
    Ostatnio edytowane przez haina; 2008-05-05, 17:06. Powód: złe sformułowanie pytania
  • kas!a
    Zakorzenienie
    • 2006-03
    • 10562

    #2
    Dot.: Artystka.

    Mnie się artystka kojarzy z prof. Trelawney z HP.
    Załączone pliki
    I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

    wymiana książek:

    https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155

    Komentarz

    • mgosiekm
      Zadomowienie
      • 2006-11
      • 723

      #3
      Dot.: Artystka.

      ppppffffffffff hahahahaha co zdjecie

      01.05.2010r

      28.04.2011 Natalka

      Komentarz

      • Kica.
        Zakorzenienie
        • 2007-04
        • 4433

        #4
        Dot.: Artystka.

        Artysta ma swój styl (czasem bardziej oryginalny a czasem całkiem zwyczajny) i na pewno nie musi innych pytać jak sie ubrać.
        Albo jest sie artystą albo nie, a celowe ubieranie sie "na artystę" jest bardzo mało artystyczne

        Jeśli sama nie czujesz takiego stylu to po co chcesz isę pozorować na kogoś kim nie jestes?

        Często bywam na ASP i nie ma czegoś takiego jak jeden styl artysty -każda z osób tam studiujacych czy pracujacych tam ma jakiś pomysł na siebie. Jedna osoba będzie cała w czerni, druga będzie pstrokatą papugą a trzecia będzie w dżinsach i podkoszulku.
        INSTAGRAM
        ZDROWIE.VEGIE.PL

        Komentarz

        • biala
          Wtajemniczenie
          • 2006-08
          • 2621

          #5
          Dot.: Artystka.

          A to szykuje się jakiś bal przebierańców?
          Artystka - to beret, kolorowe tkaniny w niebanalne plamy/wzory, rozpuszczone włosy lub spięte w niedbały kucyk, duża torba na ramieniu (taka z dł. paskiem), szkicownik/książka w dłoni...
          Tak, to ja.

          Komentarz

          • kasiulek216
            Raczkowanie
            • 2007-08
            • 179

            #6
            Dot.: Artystka.

            artystka kojarzy mi się z mnóstwem kolorów. jakas oryginalna czapka i długa torba przez ramię też kolorową. trochę tak jak hippis
            nieproporcjonalnie wiele rzeczy nas dotyczy,
            które mało nas obchodzą.

            Komentarz

            • 201704051255
              Konto usunite
              • 2005-09
              • 9255

              #7
              Dot.: Artystka.

              Na asp widywałam mnóstwo dziewczyn, które chciały krzyczeć swoim wyglądem "patrzcie jestem artystką, jestem wyjątkowa!" Obecnie większość popierdziela w wielkich szalach, balerinkach i ogromnych okularach pewnie nadal krzycząc o swojej wyjątkowości Był jeszcze te, które zakładały na siebie wszystko: podkolanówki w pasy jak nikt u nas pasow nie nosił, spodenki w kratke, kolorowe buciki, golf i ***utny szal, często czapkę i rękawki, ogólnie papużki, albo ofiary Picassa

              Komentarz

              • kliwia
                Zakorzenienie
                • 2007-10
                • 16854

                #8
                Dot.: Artystka.

                a mi się zawsze wydaje, że atrystka/a jest ubrana/y zawsze inaczej niż inni.

                Komentarz

                • nough
                  Rozeznanie
                  • 2007-12
                  • 594

                  #9
                  Dot.: Artystka.

                  Pierwotnie opublikowany przez Kica.
                  Artysta ma swój styl (czasem bardziej oryginalny a czasem całkiem zwyczajny) i na pewno nie musi innych pytać jak sie ubrać.
                  Albo jest sie artystą albo nie, a celowe ubieranie sie "na artystę" jest bardzo mało artystyczne

                  Jeśli sama nie czujesz takiego stylu to po co chcesz isę pozorować na kogoś kim nie jestes?

                  Często bywam na ASP i nie ma czegoś takiego jak jeden styl artysty -każda z osób tam studiujacych czy pracujacych tam ma jakiś pomysł na siebie. Jedna osoba będzie cała w czerni, druga będzie pstrokatą papugą a trzecia będzie w dżinsach i podkoszulku.
                  zgadzam się

                  Czemu zależy Ci tak na tym, by WYGLĄDAĆ jak artystka niż BYĆ artystką?
                  Znajdź swój własny styl...


                  Komentarz

                  • Mycha
                    Raczkowanie
                    • 2005-11
                    • 418

                    #10
                    Dot.: Artystka.

                    Jakoś stylizowanie się na artystke wydaje mi się strasznie smutne...takie stylizacje wyglądają śmiesznie. Z drugiej strony, osoby zajmujące się sztuką na poważnie mają w sobie jakąś taką charyzmę i to się cholernie rzuca w oczy. Mam taką koleżankę o której gdy ją pierwszy raz zobaczyłam i jeszcze nie znałam pomyślałam że to na pewno artystka - nie myliłam się choć była ubrana zwyczajnie miała coś w oczach co mówiło mi...że jest niebanalna;-) Podobnie było z moim ex i z jednym moim przyjacielem, dlatego myślę że sekret tkwi w osobowości którą się zauważa, a nie w ciuchach.

                    Komentarz

                    • janina1984
                      Rozeznanie
                      • 2008-04
                      • 887

                      #11
                      Dot.: Artystka.

                      artystką się jest - i to widać w stroju, w stylu, w zachowaniu - taka osoba nawet z banalnych ciuchów potrafi zrobić coś wyjątkowego, a lansowanie się na siłę daje sztuczny i komiczny efekt.
                      ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?

                      Komentarz

                      • Aralka
                        Zakorzenienie
                        • 2007-09
                        • 6004

                        #12
                        Dot.: Artystka.

                        Artystka musi być oryginalna, ale też nie na siłe.
                        Prawdziwy artysta inaczej odbiera piękno, odbiera je w swój osobisty sposób. Tak też powinien się ubierać =)
                        https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
                        Moja wymianka!

                        Komentarz

                        • Vilqa
                          Zadomowienie
                          • 2007-11
                          • 1807

                          #13
                          Dot.: Artystka.

                          Ostatnio widziałam na przystanku artystkę. I faktycznie była to artystka, bo w pewnym momencie wyjęłabardzo drogiego i bardzo dużego Nikona i zaczęłą robić zdjęcia, kładąc się na chodniku, podkakując, kucając i generalnie się wyginając.
                          A jak wygladała? Fryz a`la Helena Bonham Carter w "Seweney Toddzie", czarne szorty, czerwone rajtki, filoletowe podkolanówki, rózowe trampki do pół-łydki w szachownicę, oliwkowa kurtka z płótna z paskiem w talii, różowa ogromniasta arafatka,czarne rękawiczki bez palców, wielgachna torba z jakąś kolorową mandalą z cekinów na klapie i ogromny, bardzo drogi Nikon na szyi (+ na plecach bardzo duzy plecak, z którego wyjęła bardzo dużego i bardzo drogiego Nikona. Cyfrowy. Przypuszczam, że gdyby miała p-rzynajmniej lustrzanke wyglądałąby bardziej artystycznie i profesjonalnie ).
                          Nie wiem, co miała pod kurtką, bo jej nie rozbierałam, ale przypuszczam, że coś podobnego co w okolicy nóg.
                          Przypuszcam, że naważniejszym elementem jej stroju był ajkis taki rozmamłany, rozdeptany i rozciągnięty jego charakter (no i ten Nikon).

                          Ech.

                          Popieram większość, nie stylizuj się na artystkę. Po prostu nią bądź. Zaobserwowane przeze mnie indywiduum, było wyłącznie tworem sztucznym i wyglądało sztucznie. Po co Ci to?
                          "Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

                          Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


                          Komentarz

                          • *Antoinette*
                            Wtajemniczenie
                            • 2007-01
                            • 2428

                            #14
                            Dot.: Artystka.

                            Artystka ma przede wszystkim SWÓJ styl. Sztuczność i stylizowanie się na kogoś takiego w ogóle nie ma sensu.


                            Komentarz

                            • kennedy
                              Zakorzenienie
                              • 2007-02
                              • 18345

                              #15
                              Dot.: Artystka.

                              ^artystki^ z lustrzankami wyginajace sie do fotek na chodniku...zal
                              Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.

                              Komentarz

                              • guantanamera
                                Zakorzenienie
                                • 2006-12
                                • 4808

                                #16
                                Dot.: Artystka.

                                Anna Dumicz
                                Załączone pliki
                                Bardzo Babski Blog?
                                www.babialnia.pl

                                Komentarz

                                • guantanamera
                                  Zakorzenienie
                                  • 2006-12
                                  • 4808

                                  #17
                                  Dot.: Artystka.

                                  Pierwotnie opublikowany przez guantanamera
                                  Anna Dumicz
                                  Bjork
                                  Załączone pliki
                                  Bardzo Babski Blog?
                                  www.babialnia.pl

                                  Komentarz

                                  • natalka2
                                    Zakorzenienie
                                    • 2006-09
                                    • 4500

                                    #18
                                    Dot.: Artystka.

                                    mnie artystka kojarzy się z burzą rudych loków na głowie i ciekawym makijażem [ale bez przesady].
                                    oryginalnie ubrana, kolorowe ciuszki, niekoniecznie wszystkie 'na czasie'. + duże torebki.
                                    ewentualnie okulary w jakiejś niebanalnej oprawce.

                                    studia

                                    Komentarz

                                    • yamiss
                                      Zadomowienie
                                      • 2007-06
                                      • 1449

                                      #19
                                      Dot.: Artystka.

                                      Artysta jest kimś, kto nie zważa na to jak wygląda, a poprzez siebie wyraża to kim jest i to co tworzy. Jest dziełem własnej twórczości ..
                                      mes que un club, mes que un ciudad. Barcelona <3
                                      visca el Barca.!


                                      you know you love me .. xoxo.

                                      Komentarz

                                      • Mehuneferka
                                        Raczkowanie
                                        • 2006-02
                                        • 160

                                        #20
                                        Dot.: Artystka.

                                        Pierwotnie opublikowany przez yamiss
                                        Artysta jest kimś, kto nie zważa na to jak wygląda, a poprzez siebie wyraża to kim jest i to co tworzy. Jest dziełem własnej twórczości ..
                                        otóż to! (bo z postu hainy nie wynika, że chodzi o bal przebierańców )
                                        cookie monster

                                        Komentarz

                                        • haina
                                          Raczkowanie
                                          • 2007-04
                                          • 36

                                          #21
                                          Dot.: Artystka.

                                          Hahaha.
                                          Niektóre komentarze mnie rozwaliły.
                                          Mała prowokacja - po prostu chciałam zbadać, czy odebrałybyście mój strój jako artystyczny i przekonałam się, że tak.

                                          Komentarz

                                          • Mehuneferka
                                            Raczkowanie
                                            • 2006-02
                                            • 160

                                            #22
                                            Dot.: Artystka.

                                            Pierwotnie opublikowany przez haina
                                            Hahaha.
                                            Niektóre komentarze mnie rozwaliły.
                                            Mała prowokacja - po prostu chciałam zbadać, czy odebrałybyście mój strój jako artystyczny i przekonałam się, że tak.
                                            a po czym wnosisz? nigdzie tu swojego stroju nie opisałaś ani nie pokazałaś - zadałaś pytanie bardzo ogólne
                                            cookie monster

                                            Komentarz

                                            • paula-zla
                                              Zakorzenienie
                                              • 2007-11
                                              • 14171

                                              #23
                                              Dot.: Artystka.

                                              Pierwotnie opublikowany przez Kica.
                                              Artysta ma swój styl (czasem bardziej oryginalny a czasem całkiem zwyczajny) i na pewno nie musi innych pytać jak sie ubrać.
                                              Albo jest sie artystą albo nie, a celowe ubieranie sie "na artystę" jest bardzo mało artystyczne

                                              Jeśli sama nie czujesz takiego stylu to po co chcesz isę pozorować na kogoś kim nie jestes?

                                              Często bywam na ASP i nie ma czegoś takiego jak jeden styl artysty -każda z osób tam studiujacych czy pracujacych tam ma jakiś pomysł na siebie. Jedna osoba będzie cała w czerni, druga będzie pstrokatą papugą a trzecia będzie w dżinsach i podkoszulku.
                                              Popieram .
                                              Jeśli chodzi o skojarzenia to:
                                              - bujne, puszyste, długie włosy, najczęściej loki
                                              - wielgachne indyjskie chusty na głowie lub szyi
                                              - skórzane torby
                                              - oryginalna biżuteria, głównie hand made
                                              - ładne nietypowe oprawki okularów
                                              - zabawa kolorami

                                              A czasami wystarczy t-shirt, wytarte jeansy i trampki.
                                              Tak mnie się to widzi, takie mam skojarzenia na słowo 'artystka'.
                                              don't leave my hyper heart alone on the water
                                              cover me in rag and bone and sympathy
                                              'cause i don't want to get over you
                                              i don't want to get over you



                                              wymienię

                                              Komentarz

                                              • haina
                                                Raczkowanie
                                                • 2007-04
                                                • 36

                                                #24
                                                Dot.: Artystka.

                                                Mehuneferko, wszak większość podała styl ubierania, który preferuję - po tym wnioskuję. Wystarczy pomyśleć .

                                                Komentarz

                                                • 201704051255
                                                  Konto usunite
                                                  • 2005-09
                                                  • 9255

                                                  #25
                                                  Dot.: Artystka.

                                                  Pierwotnie opublikowany przez haina
                                                  Mehuneferko, wszak większość podała styl ubierania, który preferuję - po tym wnioskuję. Wystarczy pomyśleć .

                                                  Nadal nie bardzo wiem dlaczego tak Ci zależy na wyglądaniu jak artystka Osobiście mnie brzydzą takie panie.

                                                  Komentarz

                                                  • haina
                                                    Raczkowanie
                                                    • 2007-04
                                                    • 36

                                                    #26
                                                    Dot.: Artystka.

                                                    Bo mi się podoba?

                                                    Komentarz

                                                    • sylwia468
                                                      Raczkowanie
                                                      • 2007-12
                                                      • 405

                                                      #27
                                                      Dot.: Artystka.

                                                      A mi nie wiem czemu ale z Panem Kleksem rany gleboki zarys na moiej psychice pozostawila ta ksiazki jak i film
                                                      Nie warto w życiu płakać i szlochać.
                                                      Nie warto w życiu marzyć i śnić.
                                                      Lecz warto kogoś bardzo pokochać
                                                      I dla tej miłości cierpieć i żyć.

                                                      Komentarz

                                                      • Tajemnicza667
                                                        Zadomowienie
                                                        • 2006-01
                                                        • 694

                                                        #28
                                                        Dot.: Artystka.

                                                        Artystka powinna mieć w sobie jakiś szczegół, który ja wyróżnia. Np fryzura. Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, bo artysta z każdej dziedziny wygląda inaczej. Na pewno powinien mieć w swoim wizerunku jakiś element szaleństwa Jak pani profesor z Harrego P.

                                                        Komentarz

                                                        • Mehuneferka
                                                          Raczkowanie
                                                          • 2006-02
                                                          • 160

                                                          #29
                                                          Dot.: Artystka.

                                                          Pierwotnie opublikowany przez Kica.
                                                          Artysta ma swój styl (czasem bardziej oryginalny a czasem całkiem zwyczajny) i na pewno nie musi innych pytać jak sie ubrać.
                                                          Albo jest sie artystą albo nie, a celowe ubieranie sie "na artystę" jest bardzo mało artystyczne

                                                          Jeśli sama nie czujesz takiego stylu to po co chcesz isę pozorować na kogoś kim nie jestes?

                                                          Często bywam na ASP i nie ma czegoś takiego jak jeden styl artysty -każda z osób tam studiujacych czy pracujacych tam ma jakiś pomysł na siebie. Jedna osoba będzie cała w czerni, druga będzie pstrokatą papugą a trzecia będzie w dżinsach i podkoszulku.
                                                          Pierwotnie opublikowany przez biala
                                                          A to szykuje się jakiś bal przebierańców?
                                                          Artystka - to beret, kolorowe tkaniny w niebanalne plamy/wzory, rozpuszczone włosy lub spięte w niedbały kucyk, duża torba na ramieniu (taka z dł. paskiem), szkicownik/książka w dłoni...
                                                          Pierwotnie opublikowany przez kasiulek216
                                                          artystka kojarzy mi się z mnóstwem kolorów. jakas oryginalna czapka i długa torba przez ramię też kolorową. trochę tak jak hippis
                                                          Pierwotnie opublikowany przez pushit
                                                          Na asp widywałam mnóstwo dziewczyn, które chciały krzyczeć swoim wyglądem "patrzcie jestem artystką, jestem wyjątkowa!" Obecnie większość popierdziela w wielkich szalach, balerinkach i ogromnych okularach pewnie nadal krzycząc o swojej wyjątkowości Był jeszcze te, które zakładały na siebie wszystko: podkolanówki w pasy jak nikt u nas pasow nie nosił, spodenki w kratke, kolorowe buciki, golf i ***utny szal, często czapkę i rękawki, ogólnie papużki, albo ofiary Picassa
                                                          Pierwotnie opublikowany przez kliwia
                                                          a mi się zawsze wydaje, że atrystka/a jest ubrana/y zawsze inaczej niż inni.
                                                          Pierwotnie opublikowany przez janina1984
                                                          artystką się jest - i to widać w stroju, w stylu, w zachowaniu - taka osoba nawet z banalnych ciuchów potrafi zrobić coś wyjątkowego, a lansowanie się na siłę daje sztuczny i komiczny efekt.
                                                          Pierwotnie opublikowany przez Aralka
                                                          Artystka musi być oryginalna, ale też nie na siłe.
                                                          Prawdziwy artysta inaczej odbiera piękno, odbiera je w swój osobisty sposób. Tak też powinien się ubierać =)
                                                          Pierwotnie opublikowany przez Vilqa
                                                          Ostatnio widziałam na przystanku artystkę. I faktycznie była to artystka, bo w pewnym momencie wyjęłabardzo drogiego i bardzo dużego Nikona i zaczęłą robić zdjęcia, kładąc się na chodniku, podkakując, kucając i generalnie się wyginając.
                                                          A jak wygladała? Fryz a`la Helena Bonham Carter w "Seweney Toddzie", czarne szorty, czerwone rajtki, filoletowe podkolanówki, rózowe trampki do pół-łydki w szachownicę, oliwkowa kurtka z płótna z paskiem w talii, różowa ogromniasta arafatka,czarne rękawiczki bez palców, wielgachna torba z jakąś kolorową mandalą z cekinów na klapie i ogromny, bardzo drogi Nikon na szyi (+ na plecach bardzo duzy plecak, z którego wyjęła bardzo dużego i bardzo drogiego Nikona. Cyfrowy. Przypuszczam, że gdyby miała p-rzynajmniej lustrzanke wyglądałąby bardziej artystycznie i profesjonalnie ).
                                                          Nie wiem, co miała pod kurtką, bo jej nie rozbierałam, ale przypuszczam, że coś podobnego co w okolicy nóg.
                                                          Przypuszcam, że naważniejszym elementem jej stroju był ajkis taki rozmamłany, rozdeptany i rozciągnięty jego charakter (no i ten Nikon).

                                                          Ech.

                                                          Popieram większość, nie stylizuj się na artystkę. Po prostu nią bądź. Zaobserwowane przeze mnie indywiduum, było wyłącznie tworem sztucznym i wyglądało sztucznie. Po co Ci to?
                                                          tak tak, z przymróżeniem oka (wiem)

                                                          Pierwotnie opublikowany przez guantanamera
                                                          Bjork
                                                          Pierwotnie opublikowany przez natalka2
                                                          mnie artystka kojarzy się z burzą rudych loków na głowie i ciekawym makijażem [ale bez przesady].
                                                          oryginalnie ubrana, kolorowe ciuszki, niekoniecznie wszystkie 'na czasie'. + duże torebki.
                                                          ewentualnie okulary w jakiejś niebanalnej oprawce.
                                                          Pierwotnie opublikowany przez paula-zla
                                                          Popieram .
                                                          Jeśli chodzi o skojarzenia to:
                                                          - bujne, puszyste, długie włosy, najczęściej loki
                                                          - wielgachne indyjskie chusty na głowie lub szyi
                                                          - skórzane torby
                                                          - oryginalna biżuteria, głównie hand made
                                                          - ładne nietypowe oprawki okularów
                                                          - zabawa kolorami

                                                          A czasami wystarczy t-shirt, wytarte jeansy i trampki.
                                                          Tak mnie się to widzi, takie mam skojarzenia na słowo 'artystka'.

                                                          skoro dziewczyny opisał 'właśnie Twój styl' to faktycznie, jest on tak różnorodny, że na każdym zrobi wrażenie....

                                                          i tak, zadałam sobie ten trud zebrania tego wszystkiego, bo zmusiłaś mnie do myślenia
                                                          cookie monster

                                                          Komentarz

                                                          • narcy
                                                            Wtajemniczenie
                                                            • 2007-08
                                                            • 2479

                                                            #30
                                                            Dot.: Artystka.

                                                            artystka sama powinna wymyślić dla siebie wizerunek, a nie pytać ludzi na forum, jak powinna wyglądać.


                                                            aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...