)
brzuch
-
brzuch
jak w sposob gustowny pokazac swiatu efekt zimowej diety?dodam rze chodzi o meski brzuch czy mozna jakos podkreslic jego walory tak a by pozostac w granicach dobrego smaku (np chodzenie bez koszulki?
)
Tagi: Brak -
Dot.: brzuch
to zdjęcie w avatarze ci nie wystarczy?
Niestety, nie. Brzuch możesz pokazywać tylko na plaży. Nie wiem skąd jesteś, ale po mieście nie wypada chodzić nago (co te wątki się teraz tak mnożą
). Nie wypada to nawet mało powiedziane.
Jak już musisz to ubierz obcisła koszulkę, ale nie oczekuj zachwytu ze strony każdej dziewczyny na ulicy...Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
-
-
Dot.: brzuch
oj i marzenia prysly:Pnio wiem wiem chyba znow zaczne jesc slodyczeto zdjęcie w avatarze ci nie wystarczy?
Niestety, nie. Brzuch możesz pokazywać tylko na plaży. Nie wiem skąd jesteś, ale po mieście nie wypada chodzić nago (co te wątki się teraz tak mnożą
). Nie wypada to nawet mało powiedziane.
Jak już musisz to ubierz obcisła koszulkę, ale nie oczekuj zachwytu ze strony każdej dziewczyny na ulicy...
Komentarz
-
Dot.: brzuch
ja jestem za niepokazywaniem od razu
Twoja przyszła dziewczyna.. czy kto tam
będzie miała miłą niespodziankę 
Tylko nie zabijaj dziewczyn na ulicy obcisłymi bluzeczkami... nie ma nic gorszego niż facet bluzce o 2 rozmiary za małej
dirrtyKatrina
Moonwalker
Komentarz
-
Dot.: brzuch
A czemu?? Przynajmniej jest się z czego/kogo pośmiać
A tak zupełnie serio to nie rób tego sobie i ogółowi i nie staraj się na siłę pochwalić przed światem bo staniesz się swoją karykaturą, a raczej nie o to Ci chodzi.
Ps. Gratuluje świetnych efektów diety
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.Komentarz
-
-
-
Dot.: brzuch
Obcisłe nie, ale przylegające są fajne, takie jak rowerowe. Nie ma nic gorszego niż facet w powiewającej na nim parę rozmiarów za wielkiej fladze (od razu widze teledysk pretty fly offspring). Wierz mi, jesli ktoś sie przyjrzy to i przez koszulkę świetnie widać, czy face ma mięśnie, czy brzuszek i cycki
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Dot.: brzuch
w latach 80 tych byly modne kolorowe koszulki obciete pod biustem/klatą.Do tego opaska frotte na glowe ,leginsy i heja.Komentarz
-
Dot.: brzuch
Firma A&F ma rewelacyjne koszulki z serii muscle.
Jak sama nazwa wskazuje podkreślają walory męskiej figury - w tym brzuś ;-)
Mój TŻ takie nosi'If nobody hates you,you're doing something wrong'HouseKomentarz
-
Dot.: brzuch
Bedziesz mogl sie do woli chwalic, ale na plazy ;]Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…
Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...
Komentarz
-
-
Dot.: brzuch
Zgadzam się z poprzedniczkami nie zakładaj żadnych obcisłych bluzek bo to jest odpychające wg mnie
Pokażesz swoje ciało na basenie albo nad jakimś jeziorem

candance firmaabercrombie w ogóle ma super ubrania
Komentarz
-
Dot.: brzuch
Zgadzam się i zamiast zachwytów możesz uslyszeć tylko smiech mijających Cię ludzi...
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Komentarz
-
Komentarz
-
Dot.: brzuch
Skoro zwykłe to po co pokazywać? ;p
Przez normalną koszulkę widać jaki typ sylwetki ma facet. Nie bardzo luźną i nie obcisłą. Pokazując się bez koszulki w centrum miasta, można sobie tylko obniżyć samoocenę.Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU
Z góry dziękuję za pomoc.
Komentarz
-
-
Dot.: brzuch
Myślę,że aby się pochwalić i pokazać efekty diety musisz poczekać do sezonu plażowego, a jak na razie możesz tylko w delikatny sposób podkreślać swój wyrzeźbiony brzuch, poprzez niezbyt obcisłe koszulki(ktoś kto ma zauważyć, to i tak zauważy
)
Komentarz
-
Dot.: brzuch
uwielbiam takie wątki, serio :P a widze im blizej lato tym ich wiecej xD
oj plaża plaża...a basen?
albo taka kokieteria.. wsiądz na rolki i niby że tu jest Ci gorąco, zrzuć swój tshirt i przerzuć sobie go przez ramię.... na rowerze chyba by to też przeszło...
hmmm <mysli> co by tu jeszcze?
dobra moja inwencja tworcza poki co nie dopisuje mi, ale przem,ysle to jeszcze i sie odezwe ;P

Komentarz
-
Dot.: brzuch
nio tez mialem takie plany :P na roweze chyba tez by dalo rade zwlaszcza ze rowerek kocham a na rolkach smigac nie umiemuwielbiam takie wątki, serio :P a widze im blizej lato tym ich wiecej xD
oj plaża plaża...a basen?
albo taka kokieteria.. wsiądz na rolki i niby że tu jest Ci gorąco, zrzuć swój tshirt i przerzuć sobie go przez ramię.... na rowerze chyba by to też przeszło...
hmmm <mysli> co by tu jeszcze?
dobra moja inwencja tworcza poki co nie dopisuje mi, ale przem,ysle to jeszcze i sie odezwe ;P

Komentarz
-
-
Dot.: brzuch
wsumie swieta prawdaKomentarz
-
Dot.: brzuch
no wlaśnie... i to będzie dwa w jednym, pokażesz że zapracowałeś na niego swoimi siłami, że sport nie jest Ci obcy...
a co do rolek, to też może być dobry patetnt np na poderwanie... jak niechcęcy zatracisz równowage i podtrzymasz się jakiejś pieknej dziewczyny która obok przechodzi...
jestem genialna
hehe
ps. czy ktoś się orientuje co to za zmiany są na wizażu? nawet na profilach.. hmm... idę dalej poszukać różnic
Komentarz
-
Dot.: brzuch
poprostu spryciulano wlaśnie... i to będzie dwa w jednym, pokażesz że zapracowałeś na niego swoimi siłami, że sport nie jest Ci obcy...
a co do rolek, to też może być dobry patetnt np na poderwanie... jak niechcęcy zatracisz równowage i podtrzymasz się jakiejś pieknej dziewczyny która obok przechodzi...
jestem genialna
hehe
ps. czy ktoś się orientuje co to za zmiany są na wizażu? nawet na profilach.. hmm... idę dalej poszukać różnic
Komentarz
-
-
Komentarz
-
-
Komentarz
-
-
Komentarz
-
Dot.: brzuch
Niestety.. sądzę, że wszystkie propozycje już padły
Jakby chodziło o kobietę byłoby znacznie łatwiej i na pewno więcej propozycji 
Już candace1 napisała o tych koszulkach. Myślę, że mogą one całkiem ciekawie wyglądać
i będą pokazywały walory właściciela 
http://allegro.pl/search.php?string=...5529&country=1 tu link do takich koszulek na all
Myślę, że mogą prezentować się naprawdę ciekawie i zwrócić uwagę nie jednej kobiety
Zwłaszcza jak masz się czym pochwalić
dirrtyKatrina
Moonwalker
Komentarz
-
Dot.: brzuch
Chłopak w bardzo (nawet w trochę) obcisłej koszulce raczej nie jest uosobieniem męskości, jeśli do tego pisze "nio" i szuka takich porad na wizażu to już kompletna porażka ale to taka moja dygresja
Komentarz
-
-
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.



Komentarz