brzuch

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • ciupa
    Raczkowanie
    • 2008-04
    • 103

    #1

    brzuch

    jak w sposob gustowny pokazac swiatu efekt zimowej diety?dodam rze chodzi o meski brzuch czy mozna jakos podkreslic jego walory tak a by pozostac w granicach dobrego smaku (np chodzenie bez koszulki?)
  • margitta
    Zakorzenienie
    • 2004-12
    • 7441

    #2
    Dot.: brzuch

    to zdjęcie w avatarze ci nie wystarczy?


    Niestety, nie. Brzuch możesz pokazywać tylko na plaży. Nie wiem skąd jesteś, ale po mieście nie wypada chodzić nago (co te wątki się teraz tak mnożą). Nie wypada to nawet mało powiedziane.

    Jak już musisz to ubierz obcisła koszulkę, ale nie oczekuj zachwytu ze strony każdej dziewczyny na ulicy...
    Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
    Boję się ludzi bez poczucia humoru

    Komentarz

    • ciupa
      Raczkowanie
      • 2008-04
      • 103

      #3
      Dot.: brzuch

      Pierwotnie opublikowany przez margitta
      to zdjęcie w avatarze ci nie wystarczy?


      Niestety, nie. Brzuch możesz pokazywać tylko na plaży. Nie wiem skąd jesteś, ale po mieście nie wypada chodzić nago (co te wątki się teraz tak mnożą). Nie wypada to nawet mało powiedziane.

      Jak już musisz to ubierz obcisła koszulkę, ale nie oczekuj zachwytu ze strony każdej dziewczyny na ulicy...
      oj i marzenia prysly:Pnio wiem wiem chyba znow zaczne jesc slodycze

      Komentarz

      • Kasieńka_666
        Zakorzenienie
        • 2007-06
        • 20939

        #4
        Dot.: brzuch

        Pierwotnie opublikowany przez ciupa
        oj i marzenia prysly:Pnio wiem wiem chyba znow zaczne jesc slodycze
        ja jestem za niepokazywaniem od razu Twoja przyszła dziewczyna.. czy kto tam będzie miała miłą niespodziankę

        Tylko nie zabijaj dziewczyn na ulicy obcisłymi bluzeczkami... nie ma nic gorszego niż facet bluzce o 2 rozmiary za małej
        dirrtyKatrina





        Moonwalker




        Komentarz

        • Maddy84
          Zadomowienie
          • 2007-11
          • 946

          #5
          Dot.: brzuch

          Pierwotnie opublikowany przez Kasieńka_666
          Tylko nie zabijaj dziewczyn na ulicy obcisłymi bluzeczkami... nie ma nic gorszego niż facet bluzce o 2 rozmiary za małej
          A czemu?? Przynajmniej jest się z czego/kogo pośmiać

          A tak zupełnie serio to nie rób tego sobie i ogółowi i nie staraj się na siłę pochwalić przed światem bo staniesz się swoją karykaturą, a raczej nie o to Ci chodzi.

          Ps. Gratuluje świetnych efektów diety
          Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.

          Komentarz

          • ciupa
            Raczkowanie
            • 2008-04
            • 103

            #6
            Dot.: brzuch

            to juz napewno biore sie za cukierki

            Komentarz

            • 201704051255
              Konto usunite
              • 2005-09
              • 9255

              #7
              Dot.: brzuch

              Obcisłe nie, ale przylegające są fajne, takie jak rowerowe. Nie ma nic gorszego niż facet w powiewającej na nim parę rozmiarów za wielkiej fladze (od razu widze teledysk pretty fly offspring). Wierz mi, jesli ktoś sie przyjrzy to i przez koszulkę świetnie widać, czy face ma mięśnie, czy brzuszek i cycki

              Komentarz

              • Kasieńka_666
                Zakorzenienie
                • 2007-06
                • 20939

                #8
                Dot.: brzuch

                Pierwotnie opublikowany przez ciupa
                to juz napewno biore sie za cukierki
                I zaprzepaścić miesiące wyrzeczeń? No cóż... ja bym się mocno zastanowiła
                dirrtyKatrina





                Moonwalker




                Komentarz

                • bess
                  Zakorzenienie
                  • 2006-06
                  • 17766

                  #9
                  Dot.: brzuch

                  w latach 80 tych byly modne kolorowe koszulki obciete pod biustem/klatą.Do tego opaska frotte na glowe ,leginsy i heja.
                  .

                  Komentarz

                  • candace1
                    Zakorzenienie
                    • 2007-02
                    • 15871

                    #10
                    Dot.: brzuch

                    Firma A&F ma rewelacyjne koszulki z serii muscle.
                    Jak sama nazwa wskazuje podkreślają walory męskiej figury - w tym brzuś ;-)

                    Mój TŻ takie nosi
                    'If nobody hates you,
                    you're doing something wrong'
                    House

                    Komentarz

                    • natural-love
                      Zakorzenienie
                      • 2007-01
                      • 3604

                      #11
                      Dot.: brzuch

                      Bedziesz mogl sie do woli chwalic, ale na plazy ;]
                      Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

                      Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

                      Komentarz

                      • RudeGyal
                        Przyczajenie
                        • 2008-05
                        • 28

                        #12
                        Dot.: brzuch

                        Zgadzam się z poprzedniczkami nie zakładaj żadnych obcisłych bluzek bo to jest odpychające wg mniePokażesz swoje ciało na basenie albo nad jakimś jeziorem

                        candance firmaabercrombie w ogóle ma super ubrania

                        Komentarz

                        • pandulek
                          Zadomowienie
                          • 2007-09
                          • 1040

                          #13
                          Dot.: brzuch

                          Pierwotnie opublikowany przez Kasieńka_666
                          ja jestem za niepokazywaniem od razu Twoja przyszła dziewczyna.. czy kto tam będzie miała miłą niespodziankę

                          Tylko nie zabijaj dziewczyn na ulicy obcisłymi bluzeczkami... nie ma nic gorszego niż facet bluzce o 2 rozmiary za małej
                          Zgadzam się i zamiast zachwytów możesz uslyszeć tylko smiech mijających Cię ludzi...

                          Komentarz

                          • ciupa
                            Raczkowanie
                            • 2008-04
                            • 103

                            #14
                            Dot.: brzuch

                            Pierwotnie opublikowany przez pandulek
                            Zgadzam się i zamiast zachwytów możesz uslyszeć tylko smiech mijających Cię ludzi...
                            nie chodzi o zachwyty lecz podniesienie sobie samooceny ( niskiej)

                            Komentarz

                            • RudeGyal
                              Przyczajenie
                              • 2008-05
                              • 28

                              #15
                              Dot.: brzuch

                              Pierwotnie opublikowany przez ciupa
                              nie chodzi o zachwyty lecz podniesienie sobie samooceny ( niskiej)
                              A dlaczego niskiej??:PW dodatku teraz z takim ciałem?

                              Komentarz

                              • ciupa
                                Raczkowanie
                                • 2008-04
                                • 103

                                #16
                                Dot.: brzuch

                                Pierwotnie opublikowany przez RudeGyal
                                A dlaczego niskiej??:PW dodatku teraz z takim ciałem?
                                a kto moze z niszczyc faceta... tylko kobieta...oj pozatym to cialo normalne jest wiec ... niema powodow do zachwytu wiem wiem to kwestia psychiki ale...

                                Komentarz

                                • ratta
                                  Wtajemniczenie
                                  • 2006-04
                                  • 2519

                                  #17
                                  Dot.: brzuch

                                  Skoro zwykłe to po co pokazywać? ;p

                                  Przez normalną koszulkę widać jaki typ sylwetki ma facet. Nie bardzo luźną i nie obcisłą. Pokazując się bez koszulki w centrum miasta, można sobie tylko obniżyć samoocenę.
                                  Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
                                  TU

                                  Z góry dziękuję za pomoc.

                                  Komentarz

                                  • mańcia
                                    Zadomowienie
                                    • 2006-12
                                    • 1280

                                    #18
                                    Dot.: brzuch

                                    Myślę,że aby się pochwalić i pokazać efekty diety musisz poczekać do sezonu plażowego, a jak na razie możesz tylko w delikatny sposób podkreślać swój wyrzeźbiony brzuch, poprzez niezbyt obcisłe koszulki(ktoś kto ma zauważyć, to i tak zauważy)

                                    Komentarz

                                    • kasientos
                                      BAN stay
                                      • 2007-06
                                      • 5429

                                      #19
                                      Dot.: brzuch

                                      uwielbiam takie wątki, serio :P a widze im blizej lato tym ich wiecej xD
                                      oj plaża plaża...a basen?
                                      albo taka kokieteria.. wsiądz na rolki i niby że tu jest Ci gorąco, zrzuć swój tshirt i przerzuć sobie go przez ramię.... na rowerze chyba by to też przeszło...

                                      hmmm <mysli> co by tu jeszcze?

                                      dobra moja inwencja tworcza poki co nie dopisuje mi, ale przem,ysle to jeszcze i sie odezwe ;P

                                      Komentarz

                                      • ciupa
                                        Raczkowanie
                                        • 2008-04
                                        • 103

                                        #20
                                        Dot.: brzuch

                                        Pierwotnie opublikowany przez kasientos
                                        uwielbiam takie wątki, serio :P a widze im blizej lato tym ich wiecej xD
                                        oj plaża plaża...a basen?
                                        albo taka kokieteria.. wsiądz na rolki i niby że tu jest Ci gorąco, zrzuć swój tshirt i przerzuć sobie go przez ramię.... na rowerze chyba by to też przeszło...

                                        hmmm <mysli> co by tu jeszcze?

                                        dobra moja inwencja tworcza poki co nie dopisuje mi, ale przem,ysle to jeszcze i sie odezwe ;P

                                        nio tez mialem takie plany :P na roweze chyba tez by dalo rade zwlaszcza ze rowerek kocham a na rolkach smigac nie umiem

                                        Komentarz

                                        • ciupa
                                          Raczkowanie
                                          • 2008-04
                                          • 103

                                          #21
                                          Dot.: brzuch

                                          Pierwotnie opublikowany przez mańcia
                                          Myślę,że aby się pochwalić i pokazać efekty diety musisz poczekać do sezonu plażowego, a jak na razie możesz tylko w delikatny sposób podkreślać swój wyrzeźbiony brzuch, poprzez niezbyt obcisłe koszulki(ktoś kto ma zauważyć, to i tak zauważy)
                                          wsumie swieta prawda

                                          Komentarz

                                          • kasientos
                                            BAN stay
                                            • 2007-06
                                            • 5429

                                            #22
                                            Dot.: brzuch

                                            Pierwotnie opublikowany przez ciupa
                                            nio tez mialem takie plany :P na roweze chyba tez by dalo rade zwlaszcza ze rowerek kocham a na rolkach smigac nie umiem
                                            no wlaśnie... i to będzie dwa w jednym, pokażesz że zapracowałeś na niego swoimi siłami, że sport nie jest Ci obcy...
                                            a co do rolek, to też może być dobry patetnt np na poderwanie... jak niechcęcy zatracisz równowage i podtrzymasz się jakiejś pieknej dziewczyny która obok przechodzi...

                                            jestem genialna hehe

                                            ps. czy ktoś się orientuje co to za zmiany są na wizażu? nawet na profilach.. hmm... idę dalej poszukać różnic
                                            Ostatnio edytowane przez kasientos; 2008-05-09, 09:51. Powód: ps

                                            Komentarz

                                            • ciupa
                                              Raczkowanie
                                              • 2008-04
                                              • 103

                                              #23
                                              Dot.: brzuch

                                              Pierwotnie opublikowany przez kasientos
                                              no wlaśnie... i to będzie dwa w jednym, pokażesz że zapracowałeś na niego swoimi siłami, że sport nie jest Ci obcy...
                                              a co do rolek, to też może być dobry patetnt np na poderwanie... jak niechcęcy zatracisz równowage i podtrzymasz się jakiejś pieknej dziewczyny która obok przechodzi...

                                              jestem genialna hehe

                                              ps. czy ktoś się orientuje co to za zmiany są na wizażu? nawet na profilach.. hmm... idę dalej poszukać różnic
                                              poprostu spryciula

                                              Komentarz

                                              • kasientos
                                                BAN stay
                                                • 2007-06
                                                • 5429

                                                #24
                                                Dot.: brzuch

                                                Pierwotnie opublikowany przez ciupa
                                                poprostu spryciula
                                                ja?! gdzież tam <kokietuje>
                                                ciesze sie że mogę pomóc

                                                dobra lece popracowac nad swoim brzuchem..

                                                później zajrzę, bo jestem ciekawa pomysłów innych

                                                Komentarz

                                                • ciupa
                                                  Raczkowanie
                                                  • 2008-04
                                                  • 103

                                                  #25
                                                  Dot.: brzuch

                                                  pomysły juz wszystkie chyba padly ...

                                                  Komentarz

                                                  • kasientos
                                                    BAN stay
                                                    • 2007-06
                                                    • 5429

                                                    #26
                                                    Dot.: brzuch

                                                    Pierwotnie opublikowany przez ciupa
                                                    pomysły juz wszystkie chyba padly ...
                                                    a zakład hehe

                                                    no ale skoro nie wierzysz w pomysłowość wizażanek....

                                                    Komentarz

                                                    • ciupa
                                                      Raczkowanie
                                                      • 2008-04
                                                      • 103

                                                      #27
                                                      Dot.: brzuch

                                                      Pierwotnie opublikowany przez kasientos
                                                      a zakład hehe

                                                      no ale skoro nie wierzysz w pomysłowość wizażanek....
                                                      oj nie chodzi o wiare tylko o to ze chyba odkrywanie ciala to kobieca specjalność:Pa meżczyzni coż ale moze jeszcze padna jakies ciekawe propozycje

                                                      Komentarz

                                                      • Kasieńka_666
                                                        Zakorzenienie
                                                        • 2007-06
                                                        • 20939

                                                        #28
                                                        Dot.: brzuch

                                                        Pierwotnie opublikowany przez ciupa
                                                        oj nie chodzi o wiare tylko o to ze chyba odkrywanie ciala to kobieca specjalność:Pa meżczyzni coż ale moze jeszcze padna jakies ciekawe propozycje
                                                        Niestety.. sądzę, że wszystkie propozycje już padły Jakby chodziło o kobietę byłoby znacznie łatwiej i na pewno więcej propozycji
                                                        Już candace1 napisała o tych koszulkach. Myślę, że mogą one całkiem ciekawie wyglądać i będą pokazywały walory właściciela
                                                        http://allegro.pl/search.php?string=...5529&country=1 tu link do takich koszulek na all

                                                        Myślę, że mogą prezentować się naprawdę ciekawie i zwrócić uwagę nie jednej kobiety Zwłaszcza jak masz się czym pochwalić
                                                        dirrtyKatrina





                                                        Moonwalker




                                                        Komentarz

                                                        • whoa
                                                          Wtajemniczenie
                                                          • 2007-12
                                                          • 2102

                                                          #29
                                                          Dot.: brzuch

                                                          Chłopak w bardzo (nawet w trochę) obcisłej koszulce raczej nie jest uosobieniem męskości, jeśli do tego pisze "nio" i szuka takich porad na wizażu to już kompletna porażka ale to taka moja dygresja


                                                          Komentarz

                                                          • Papiszynka
                                                            Zakorzenienie
                                                            • 2006-01
                                                            • 11470

                                                            #30
                                                            Dot.: brzuch

                                                            Pierwotnie opublikowany przez kasientos
                                                            a co do rolek, to też może być dobry patetnt np na poderwanie... jak niechcęcy zatracisz równowage i podtrzymasz się jakiejś pieknej dziewczyny która obok przechodzi...
                                                            Tak, nie ma nic bardziej seksownego, niz facet przewracajacy sie na rolkach

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...