Sukienka

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • talia1111
    Raczkowanie
    • 2008-01
    • 98

    #1

    Sukienka

    Witajcie, kupiłam sobie sukienkę na wesele które za niedługo się odbędzie i chciałam się was zapytać czy pasuję taką ubrać na wesele i czy jest ładna?
    I co zarzucić na górę ?
    Czekam.
  • paula-zla
    Zakorzenienie
    • 2007-11
    • 14171

    #2
    Dot.: Sukienka

    Sukienka już do Ciebie przyszła, czy dopiero ją zamówiłaś?
    Jest ładna, ale ta kokarda jakaś taka. Ni z gruszki ni z pietruszki.

    Na pewno pasuje czerń. Może coś szarego/srebrnego?
    Unikałabym do niej bardzo widocznych dodatków - wydaje mnie się, że fason sukienki (bombka + kokarda) wystarczy. Jednolita, gładka kopertówka, buciki na obcasie (ładny model ma Japonka) i może skromna bransoletka albo kolczyki? Na górę założyłabym bolerko - również jednokolorowe.
    don't leave my hyper heart alone on the water
    cover me in rag and bone and sympathy
    'cause i don't want to get over you
    i don't want to get over you



    wymienię

    Komentarz

    • Sweetheart86
      Zakorzenienie
      • 2007-09
      • 106663

      #3
      Dot.: Sukienka

      Sukienka sama w sobie jest bardzo ładna, świetny kolor. Moim zdaniem zbędna jest ta kokarda na biuście. A na wesele nadaje się jak najbardziej

      Komentarz

      • solaola
        Zakorzenienie
        • 2006-09
        • 4428

        #4
        Dot.: Sukienka

        Śmiało!
        Jest śliczna. Do tego bolerko np. czarne , buciki też, skromna biżuteria...
        "Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
        a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


        Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
        #23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
        http://blondiewales.blogspot.co.uk/

        Komentarz

        • zawszeboska
          Zakorzenienie
          • 2006-05
          • 4510

          #5
          Dot.: Sukienka

          Bardzo ładna. Ma ciekawy kolor.

          Komentarz

          • ciaszunia
            Zakorzenienie
            • 2006-04
            • 5114

            #6
            Dot.: Sukienka

            Bardzo ladna

            Komentarz

            • babciamalina125
              Rozeznanie
              • 2007-11
              • 637

              #7
              Dot.: Sukienka

              mi się bardzo podoba
              sliczna jest

              Komentarz

              • talia1111
                Raczkowanie
                • 2008-01
                • 98

                #8
                Dot.: Sukienka

                Pierwotnie opublikowany przez paula-zla
                Sukienka już do Ciebie przyszła, czy dopiero ją zamówiłaś?
                Jest ładna, ale ta kokarda jakaś taka. Ni z gruszki ni z pietruszki.

                Na pewno pasuje czerń. Może coś szarego/srebrnego?
                Unikałabym do niej bardzo widocznych dodatków - wydaje mnie się, że fason sukienki (bombka + kokarda) wystarczy. Jednolita, gładka kopertówka, buciki na obcasie (ładny model ma Japonka) i może skromna bransoletka albo kolczyki? Na górę założyłabym bolerko - również jednokolorowe.

                Dopiero co zamówiłam , dzięki za podpowiedzi dziewczyny
                Czekam.

                Komentarz

                • plumie
                  Raczkowanie
                  • 2008-03
                  • 186

                  #9
                  Dot.: Sukienka

                  Sukienka jest ładna. Kiedyś zamówiłam sukienkę bombkę na all. Tylko że ta guma przy kolanach była tak ciasna, że musiałam przerobić na luźną. Ale ta widać że jest luźna

                  Pasowało by do tego szare, czarne, białe bolerko. I skromna biżuteria.
                  "Wszystkie mamy problemy.
                  Każda inny, ale wszystkie cierpimy"

                  Komentarz

                  • kalija
                    Zadomowienie
                    • 2005-05
                    • 1568

                    #10
                    Dot.: Sukienka

                    Sukienka ładnie wygląda na modelce, ale ja bym się na taką niezdecydowała. Nie podoba mi się. Pasują do niej buty podobne do tych na zdjęciu i bolerko w tym samym kolorze.
                    "Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
                    H. Jackson Brown Jr

                    Komentarz

                    • falling in love
                      Zadomowienie
                      • 2008-01
                      • 1880

                      #11
                      Dot.: Sukienka

                      Sukienka jest śliczna sama w sobie bardzo dziewczeca , więc dobre będa neutralne dodatki. Czerń , beż, biel.I nadaje sie na wesele.
                      .....Mój wątek z biżu.......

                      preferencje wymiankowe

                      Komentarz

                      • DJADKJGU
                        BAN stay
                        • 2007-12
                        • 4301

                        #12
                        Dot.: Sukienka

                        mi sie wydaje ze taka codzienna ona przez ta kokarde. ale zakladaj, co tam!

                        Komentarz

                        • deska123
                          Wtajemniczenie
                          • 2005-07
                          • 2096

                          #13
                          Dot.: Sukienka

                          Jest ładna, nadaje się na wesele
                          dieta!
                          56...54...53...52...51...50

                          21.08.09 - zdane prawko.

                          Komentarz

                          Przetwarzanie...