Bikini!!

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • DemoniacAngel
    Przyczajenie
    • 2008-05
    • 26

    #1

    Bikini!!

    Z góry przepraszam jeśli taki wątek już był... Mam dylemat co do bikini... Mam zamiar kupić ale nie wiem jakie najbardziej pasuje mi.. i jakie są w ogóle teraz modne...
    dodam,że ogólnie sylwetka moja mi się podoba ale jak u każdej mam jakieś niedoskonałości...Nie jestem zadowolona ze swoich ud chociaż inni twierdzą,że są zgrabne... Pomóżcie
  • 201704051255
    Konto usunite
    • 2005-09
    • 9255

    #2
    Dot.: Bikini!!

    wklej foto figury, nic ci z fusow nie wywrozymy

    Komentarz

    • Folenne
      Raczkowanie
      • 2008-06
      • 45

      #3
      Dot.: Bikini!!

      Po pierwsze - musisz poprostu wiedzieć, czego chcesz od stroju.

      Hmmm... Wszystko zależy od tego jaki masz biust i wcięcie w talii, czy masz szerokie ramiona czy nie [to jeżeli chodzi o górę stroju].
      A jeśli chodzi o dół, to musisz wiedzieć, co chcesz ukryć - za szerokie uda lub biodra, zbyt dużą [lub za małą ;P] pupę, zbyt krótkie nogi czy może chcesz uwydatnić długie...itp.

      Jeśli już będziesz wiedzieć, czego chcesz, można dobrać do Twojej sylwetki jakieś bikini.

      Dzięki zastosowaniu różnych kolorów, wzorów i modeli strojów można ukryć niedoskonałości i uwydatnić, to co Co się najbarsziej w tobie podoba .
      Thenk you Got I'm a women!

      Komentarz

      • Folenne
        Raczkowanie
        • 2008-06
        • 45

        #4
        Dot.: Bikini!!

        Wklejenie zdjęcia to chyba najlepszy pomysł
        Thenk you Got I'm a women!

        Komentarz

        • DemoniacAngel
          Przyczajenie
          • 2008-05
          • 26

          #5
          Dot.: Bikini!!

          http://www.speedyshare.com/436244435.html to link ze zdjęciem

          Komentarz

          • eyo
            Zakorzenienie
            • 2008-01
            • 16947

            #6
            Dot.: Bikini!!

            z łodzi jesteś ?

            ja bym proponowała Ci coś w tym stylu : http://www.allegro.pl/item390084874_...iseczka_c.html

            przynajmniej w kwestii fasonu
            ew. cos takiego :
            http://www.allegro.pl/item392331774_...mart_m_38.html
            ładnie będą bioderka wyglądać a nogi wydłuży przy tym
            http://www.allegro.pl/item391485233_...ast_36_s_.html to teśż jest ciekawe
            ...

            Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

            15.02.2017 ♥

            Komentarz

            • Vanillivi
              Raczkowanie
              • 2006-02
              • 443

              #7
              Dot.: Bikini!!

              dziewczyny, a jak ukryć szerokie biodra i uda??? I jaka góra najlepsza do małego biustu? mam nadzieję, że autorka się nie obrazi za to wcięcie do wątku, ale chyba nie ma potrzeby nowego zakładać, zebym zaśmiecała forum
              ''Jeżeli niezręcznie Ci odwiedzić przyjaciół bez specjalnego powodu, powiedz im, że przychodzisz życzyć im Bardzo Szczęsliwego Czwartku''

              Komentarz

              • DemoniacAngel
                Przyczajenie
                • 2008-05
                • 26

                #8
                Dot.: Bikini!!

                pewnie po co zaśmiecać forum jak można tutaj o podobnej sprawie napisać

                Komentarz

                • DemoniacAngel
                  Przyczajenie
                  • 2008-05
                  • 26

                  #9
                  Dot.: Bikini!!

                  Pierwotnie opublikowany przez eyo
                  z łodzi jesteś ?

                  ja bym proponowała Ci coś w tym stylu : http://www.allegro.pl/item390084874_...iseczka_c.html

                  przynajmniej w kwestii fasonu
                  ew. cos takiego :
                  http://www.allegro.pl/item392331774_...mart_m_38.html
                  ładnie będą bioderka wyglądać a nogi wydłuży przy tym
                  http://www.allegro.pl/item391485233_...ast_36_s_.html to teśż jest ciekawe
                  jestem z okolic łodzi

                  Komentarz

                  Przetwarzanie...