oceńcie...:)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • kasiulkaaa1989
    Przyczajenie
    • 2007-08
    • 12

    #1

    oceńcie...:)

    Czy uważacie czy ta sukienka może być na wesele we wrzesniu (na poczatku)?? Prosze o rade
    Załączone pliki
  • klaustrofobia
    Raczkowanie
    • 2008-01
    • 408

    #2
    Dot.: oceńcie...

    Moim zdaniem jest idealna. Gdybym się wybierała na wesele, chyba kupiłabym taką samą Naprawdę śliczna. Miłej zabawy na weselu
    Chudnę!

    46~45~44~43~42~41~40! kg.

    Komentarz

    • cola16
      BAN stay
      • 2006-06
      • 1734

      #3
      Dot.: oceńcie...

      rowniez uwazam ze jest idealna na wesele we wrzesniu i na dodatek jaka sliczna

      Komentarz

      • kolezankaa
        BAN stay
        • 2007-12
        • 4528

        #4
        Dot.: oceńcie...

        bardzo ładna i myślę, że jak najbardziej odpowiednia na wesele
        ja ide w październiku to pewnie taką podobną upoluję

        Komentarz

        • ajri
          Przyczajenie
          • 2008-04
          • 18

          #5
          Dot.: oceńcie...

          naprawde bardzo ładna na wesele idealna

          Komentarz

          • nikki999
            Zakorzenienie
            • 2006-02
            • 21981

            #6
            Dot.: oceńcie...

            jest śliczna

            BLOG -
            zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
            Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail

            Komentarz

            • Jeanette83
              Zakorzenienie
              • 2007-02
              • 3940

              #7
              Dot.: oceńcie...

              Moim zdaniem jak najbardziej - idealna dlugosc, koktajlowa sukienka, ladny kolor. Do tego jakis zakiecik, chusta lub szal na ramiona i ladne dodatki i bedzie super.
              JEsli ja jednak zamawiasz z allegro poczytaj watek
              http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=221535
              bo moze sie okazac ze sie zawiedziesz.


              Komentarz

              • 201701300919
                Konto usunite
                • 2008-07
                • 9606

                #8
                Dot.: oceńcie...

                cudna

                Komentarz

                • EwelinQsia
                  Zadomowienie
                  • 2008-03
                  • 1840

                  #9
                  Dot.: oceńcie...

                  Boooooooska Sama bym sobie taka kupila, tez ide na wesele we wrzesniu, a jeszcze nie mam zadnego pomyslu...

                  Komentarz

                  • gwiazdeczka77
                    Raczkowanie
                    • 2007-11
                    • 143

                    #10
                    Dot.: oceńcie...

                    bardzo mi się podoba idealna na ślub
                    ...siedzę i myślę co robi pozostałe 6 cudów swiata...

                    Komentarz

                    • martaa1011
                      Rozeznanie
                      • 2008-01
                      • 513

                      #11
                      Dot.: oceńcie...

                      śliczna jest
                      D.

                      Komentarz

                      • oliwk_a
                        Rozeznanie
                        • 2006-07
                        • 387

                        #12
                        Dot.: oceńcie...

                        ładna
                        "...jedyne piękno w życiu sprowadza się do tego, że piękno może się czasami zdarzyć..."

                        Komentarz

                        • gosiaczek6
                          Zakorzenienie
                          • 2006-06
                          • 15262

                          #13
                          Dot.: oceńcie...

                          jak najbardziej sie nadaje

                          Komentarz

                          • Sara_m7
                            Rozeznanie
                            • 2007-11
                            • 549

                            #14
                            Dot.: oceńcie...

                            Ładna, nadaje się .

                            Komentarz

                            • misia2v
                              Raczkowanie
                              • 2006-04
                              • 230

                              #15
                              Dot.: oceńcie...

                              No pewnie że pasuje
                              ( `v¨`)
                              `-.¸.-` KOCHAM



                              Komentarz

                              • kasiulkaaa1989
                                Przyczajenie
                                • 2007-08
                                • 12

                                #16
                                Dot.: oceńcie...

                                Dzięki wielkie

                                Komentarz

                                • ViVian66
                                  Zadomowienie
                                  • 2006-08
                                  • 915

                                  #17
                                  Dot.: oceńcie...

                                  świetna sukienka
                                  Ostatnio edytowane przez ViVian66; 2014-04-26, 19:27.

                                  Komentarz

                                  • kasiulkaaa1989
                                    Przyczajenie
                                    • 2007-08
                                    • 12

                                    #18
                                    Dot.: oceńcie...

                                    Dziewczyny a jakie dodatki do niej? Buty, torebka...itd

                                    Komentarz

                                    • norana
                                      Zadomowienie
                                      • 2006-08
                                      • 1309

                                      #19
                                      Dot.: oceńcie...

                                      sukienka śliczna.
                                      a dodatki bym dobrała albo w kolorze czekolady albo srebra.
                                      http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

                                      lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

                                      Komentarz

                                      • babciamalina125
                                        Rozeznanie
                                        • 2007-11
                                        • 637

                                        #20
                                        Dot.: oceńcie...

                                        jest śliczna

                                        Komentarz

                                        • mańcia
                                          Zadomowienie
                                          • 2006-12
                                          • 1280

                                          #21
                                          Dot.: oceńcie...

                                          Sukienka bardzo ładna Sama szukam podobnej na wesele we wrześniu.

                                          Komentarz

                                          • Buskowianka
                                            Zadomowienie
                                            • 2007-06
                                            • 1058

                                            #22
                                            Dot.: oceńcie...

                                            Moim zdaniem nadaje się jak najbardziej

                                            Komentarz

                                            • Biała Dama
                                              Zakorzenienie
                                              • 2006-06
                                              • 9135

                                              #23
                                              Dot.: oceńcie...

                                              skromna i dość ładna

                                              Komentarz

                                              • madelajnn
                                                Zakorzenienie
                                                • 2007-09
                                                • 7073

                                                #24
                                                Dot.: oceńcie...

                                                bardzo ładna

                                                Komentarz

                                                • pomeloelo
                                                  Rozeznanie
                                                  • 2008-06
                                                  • 563

                                                  #25
                                                  Dot.: oceńcie...

                                                  Pierwotnie opublikowany przez Sara_m7
                                                  Ładna, nadaje się .
                                                  Zgadzam się.
                                                  The Mirror Crack'd from Side to Side

                                                  Komentarz

                                                  • kyana
                                                    Zadomowienie
                                                    • 2007-01
                                                    • 1342

                                                    #26
                                                    Dot.: oceńcie...

                                                    ładna... ale ciekawe jak w realu?
                                                    'Lawina ruszyła i za późno jest na to, by kamyki robiły głosowanie.'

                                                    Komentarz

                                                    • wspaniala
                                                      Zakorzenienie
                                                      • 2008-06
                                                      • 6190

                                                      #27
                                                      Dot.: oceńcie...

                                                      CUUUDOWNA . mozna wiedziec skad?

                                                      Komentarz

                                                      • 201803290936
                                                        Konto usunite
                                                        • 2006-10
                                                        • 43611

                                                        #28
                                                        Dot.: oceńcie...

                                                        Na zdjęciu bardzo ładna i pasuje na wesele.

                                                        Komentarz

                                                        • TheHeartBroken
                                                          Raczkowanie
                                                          • 2008-04
                                                          • 166

                                                          #29
                                                          Dot.: oceńcie...

                                                          Cudna!! MMMMmmm :ślina:
                                                          ;]

                                                          Komentarz

                                                          • talia1111
                                                            Raczkowanie
                                                            • 2008-01
                                                            • 98

                                                            #30
                                                            Dot.: oceńcie...

                                                            Miałam podobną , jest super
                                                            _________________
                                                            Nie mam avatara !
                                                            Czekam.

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...