Bluza

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • naatii17
    Raczkowanie
    • 2008-03
    • 301

    #1

    Bluza

    Mam prośbe chce kupic sobie bluze z kapturem na zamek z kieszeniami taka sportowa, byłam w troll-u i innych sklepach ale nic nie znalazłam moze doradzicie mi cos proszeee
    wymianka :https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=584889
  • DJADKJGU
    BAN stay
    • 2007-12
    • 4301

    #2
    Dot.: bluza

    roxy :P
    moze sa drogie, ale na lata

    Komentarz

    • rinoa_woman
      Wtajemniczenie
      • 2007-03
      • 2399

      #3
      Dot.: bluza

      to zależy co Cię interesuje, jaki kolor, jakieś wzorki?

      Komentarz

      • naatii17
        Raczkowanie
        • 2008-03
        • 301

        #4
        Dot.: bluza

        Pierwotnie opublikowany przez rinoa_woman
        to zależy co Cię interesuje, jaki kolor, jakieś wzorki?



        raczej jednego koloru w wzorki juz mam.Taka prektyczna moze nie droga
        wymianka :https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=584889

        Komentarz

        • rinoa_woman
          Wtajemniczenie
          • 2007-03
          • 2399

          #5
          Dot.: bluza

          ja polecam bluzy fruit of the loom mam dwie od bardzo dawna, jedną normalną czerwoną z kolorowym znaczkiem i jedną kangurkę ciemnozieloną, są proste, wygodne i wytrzymałe, a kiedy je kupowałam kosztowały 100zł ale na allegro na pewno znajdziesz taniej. wybór kolorów też jest duży, z tego co wiem to na zamek też są, ale ja wolę takie bez. poza tym fajne bluzy są w croppie, ostatnio kupiłam szarą zapinaną na zamek z dwóch stron, normalnie z przodu i z tyłu taki śmieszny bajer no i w cubusie są też fajne bluzy

          Komentarz

          • rinoa_woman
            Wtajemniczenie
            • 2007-03
            • 2399

            #6
            Dot.: bluza

            są na zamek, proste z kapturem w jednolitym kolorze
            http://allegro.pl/item335108566_frui...a_super_s.html

            Komentarz

            • katka_19
              Wtajemniczenie
              • 2006-02
              • 1335

              #7
              Dot.: bluza

              Taką kupiłam wczoraj w Hausie za 69,90
              Załączone pliki
              04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
              Oliwia 26.03.2013

              Komentarz

              • 69love69
                Zakorzenienie
                • 2007-07
                • 4390

                #8
                Dot.: bluza

                a to mój najnowszy wczorajszy nabytek esprit 159zl. ale ja szukalam wlasnie nie rozpinanej.. ale rozpinanych pelno wszedzie fajnych np. w h&m, house
                Załączone pliki

                Komentarz

                • naatii17
                  Raczkowanie
                  • 2008-03
                  • 301

                  #9
                  Dot.: bluza

                  Dziekuje za porady sklepow...moze uda mi sie wkoncu cos fajnego znalez
                  katka_19 fajna bluza
                  69love69 mimo ze nie na zamek tez mi sie podoba
                  wymianka :https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=584889

                  Komentarz

                  • BillieJean
                    Rozeznanie
                    • 2008-03
                    • 758

                    #10
                    Dot.: bluza

                    H&m!
                    Just be ... & live

                    https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post21878958

                    Komentarz

                    • melodys
                      Przyczajenie
                      • 2008-05
                      • 11

                      #11
                      Bluza

                      nie wiem czy to dobry dział. Mam pytanie czy ta bluza jest jeszcze w sprzedarzy w h&m czy już wycofali tą kolekcję?
                      420657857.jpg
                      Muzyka jest niewidzialnym tańcem, a taniec niesłyszalną muzyką...
                      ...tańczę, więc jestem

                      Komentarz

                      • sunny belle
                        Rozeznanie
                        • 2008-08
                        • 893

                        #12
                        Dot.: Bluza

                        Nie widzialam
                        "To by była droga ich miłości gdyby wiedzieli jakie nieszczęście pokochało mnie"

                        Komentarz

                        • martunia-w
                          Organizatorka :)
                          • 2007-05
                          • 4878

                          #13
                          Dot.: Bluza

                          Na pewno są one na Allegro bo sama się zastanawiałam nad taką
                          Zamówienia z martunią-w -> KLIK


                          Komentarz

                          • divin
                            Zadomowienie
                            • 2008-08
                            • 747

                            #14
                            Dot.: Bluza

                            Nie widziałam takiej.
                            Cel: zrzucić 2kg


                            Silence is of the gods...


                            If you live in my heart, you live rent-free...

                            Komentarz

                            • 89summer
                              Wtajemniczenie
                              • 2007-02
                              • 2192

                              #15
                              Dot.: Bluza

                              ja również nie widziałam.

                              Komentarz

                              • Masiaczek
                                Rozeznanie
                                • 2006-12
                                • 989

                                #16
                                Dot.: Bluza

                                nie widziałam takiej w sklepach

                                Komentarz

                                • kura25
                                  Wtajemniczenie
                                  • 2007-06
                                  • 2439

                                  #17
                                  Dot.: Bluza

                                  ja również nie.
                                  studentka
                                  czas na zmiany!



                                  Prosiaczek:
                                  -Jak się pisze 'miłość'?
                                  Puchatek:
                                  -Tego się nie pisze.
                                  To się czuje.

                                  ♥♥♥




                                  Komentarz

                                  • kolezankaa
                                    BAN stay
                                    • 2007-12
                                    • 4528

                                    #18
                                    Dot.: Bluza

                                    nie widziałam

                                    Komentarz

                                    • gosiaczek6
                                      Zakorzenienie
                                      • 2006-06
                                      • 15262

                                      #19
                                      Dot.: Bluza

                                      ja tez nie widzialam..

                                      Komentarz

                                      • veron1988
                                        Rozeznanie
                                        • 2008-05
                                        • 476

                                        #20
                                        Dot.: Bluza

                                        Łaziłam wczoraj po H&M ale nie widziałam.
                                        "Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza
                                        i rozpada się na dwie części...
                                        Jedna z nich trafia do Kobiety
                                        druga do Mężczyzny...
                                        Życie zaś polega na odnalezieniu tej drugiej połowy..."

                                        Komentarz

                                        • Optymistka w trampkach
                                          Rozeznanie
                                          • 2008-08
                                          • 607

                                          #21
                                          Dot.: Bluza

                                          Niestety nie widziałam takowej...




                                          Komentarz

                                          • gosia140
                                            Zadomowienie
                                            • 2007-07
                                            • 1961

                                            #22
                                            Dot.: Bluza

                                            Nie widziałam

                                            Komentarz

                                            • panna agatka
                                              Przyczajenie
                                              • 2008-04
                                              • 20

                                              #23
                                              Bluza

                                              Planuję zamówić bluzę z allegro od użytkownika sklepawanti. Jednak nie jestem pewna co do jej jakości, więc mam pytanie. Czy może, któraś z Was kupowała cokolwiek od tego użytkownika lub rzeczy tej firmy? Bo nie chciałam bym wyrzucać pieniędzy w błoto.
                                              A oto i link do aukcji:
                                              http://allegro.pl/item494295037_zoem...school_40.html

                                              Mam nadzieję, że mi pomożecie.
                                              Ostatnio edytowane przez panna agatka; 2008-12-09, 21:37.

                                              Komentarz

                                              • wdowa_po_leninie
                                                Zakorzenienie
                                                • 2007-06
                                                • 5409

                                                #24
                                                Dot.: Bluza

                                                od tego użytkownika nie zamawiałam, ale kupiłam właśnie na allegro bluzę tej firmy. owego modelu już nie ma nigdzie, żebym mogła Ci pokazać i przedstawić jak ma się sytuacja.. ale zrobię to na przykładzie bluzy którą Ty chcesz kupić


                                                moja wyglądała podobnie.. ten ciemny kolor mnie przyciągnął, ładnie kontrastował z takim żółtym nadrukiem.. i wszystko byłoby fajnie jakby i w rzeczywistości ten kolor tak wyglądał - ale niestety tak nie było - bluza która wyglądała tak : http://allegro.pl/item494295037_zoem...school_40.html, w rzeczywistości miała taki kolor : http://allegro.pl/item494891687_zoem...ol_nowa_s.html - śmiem nawet napisać, że jeszcze jaśniejszy

                                                potem w wyjaśnieniach od sprzedającego dostałamw wiadomość, że to pewnie przez mój monitor ukazały mi się inne kolory no cóż, sprawdzałam na 4ech kompach- wszędzie wyglądały tak samo - czyli inaczej niż naprawdę

                                                ogółem bluza nie jest zła (ta moja) ale zdecydowanie bardziej podobała mi się taka jak na aukcji- ciemniejsza


                                                teraz kupując coś proszę o real foto- bez żadnych przeróbek itp i zawsze dodaję, że z moim monitorem jest wszystko w porządku
                                                niestety, ale sprzedający często podkręcają kolory by przyciągnąć kupujących..

                                                Komentarz

                                                • metal barbie
                                                  Rozeznanie
                                                  • 2009-11
                                                  • 658

                                                  #25
                                                  Dot.: Bluza

                                                  wycofali,2 lata temu ))))))))))))) ale na all znajdziesz

                                                  Komentarz

                                                  • xwhathaveyoudonex
                                                    Raczkowanie
                                                    • 2008-11
                                                    • 107

                                                    #26
                                                    Dot.: Bluza

                                                    nie, nie ma, to jedna ze starszych kolekcji. jednak poszukaj na allegro, tam na pewno znajdziesz.

                                                    523552652626223256562


                                                    Komentarz

                                                    • śnieżka_
                                                      Zakorzenienie
                                                      • 2006-10
                                                      • 3560

                                                      #27
                                                      Dot.: Bluza

                                                      chyba widziałam, ale daawno temu

                                                      Komentarz

                                                      Przetwarzanie...