płaszczyk pull & bear!

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Manehajera
    Zakorzenienie
    • 2007-11
    • 4101

    #1

    płaszczyk pull & bear!

    poszukuje płaszczyka pull & bear. Kosztuje 299zł, bardzo mi się podoba niestety nie znalazłam go w rozmiarze L niby M- ka jest dobra ale jak dojdzie do tego grubszy sweterek to może być przyciasnawo czy widzialyscie go u siebie w rozmiarze L?
    Załączone pliki
  • annini
    Zadomowienie
    • 2008-06
    • 1536

    #2
    Dot.: płaszczyk pull & bear!

    dzisiaj będę w pull'u to się rozejrzę

    Komentarz

    • Manehajera
      Zakorzenienie
      • 2007-11
      • 4101

      #3
      Dot.: płaszczyk pull & bear!

      Pierwotnie opublikowany przez annini
      dzisiaj będę w pull'u to się rozejrzę
      będe wdzieczan za info

      Komentarz

      • Manehajera
        Zakorzenienie
        • 2007-11
        • 4101

        #4
        Dot.: płaszczyk pull & bear!

        uop up

        Komentarz

        • annini
          Zadomowienie
          • 2008-06
          • 1536

          #5
          Dot.: płaszczyk pull & bear!

          aa no zapomniałam o wątku. byłam w niedzielę, ale we wro śladu po płaszczyku nie było :c

          Komentarz

          • Manehajera
            Zakorzenienie
            • 2007-11
            • 4101

            #6
            Dot.: płaszczyk pull & bear!

            Pierwotnie opublikowany przez annini
            aa no zapomniałam o wątku. byłam w niedzielę, ale we wro śladu po płaszczyku nie było :c
            buuu możę ktoś jednak widział? może być też Mka ale czarna

            Komentarz

            Przetwarzanie...