Botki CCC

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • bebcia007
    Raczkowanie
    • 2008-05
    • 93

    #1

    Botki CCC

    Czy widział ktoś te botki w krakowskim CCC?? Załamałam się bo strasznie mi się podobają a odwiedziłam już 3 sklepy i oczywiście nie było
    Załączone pliki
    "... ja oczywiście jestem zwolenniczką usamodzielnienia kobiet, równouprawnienia, ale jak to dobrze, kiedy ma się koło siebie kawałek marynarki..."
  • GosspiGirl
    Raczkowanie
    • 2008-04
    • 174

    #2
    Dot.: Botki CCC

    A w jakiej cenie? Bardzo mi sie podobają

    Komentarz

    • Papiszynka
      Zakorzenienie
      • 2006-01
      • 11470

      #3
      Dot.: Botki CCC

      Poszukaj na allegro, napewno znajdziesz identyczne a w ccc to juz ciezko bedzie dostac.

      Komentarz

      • bebcia007
        Raczkowanie
        • 2008-05
        • 93

        #4
        Dot.: Botki CCC

        Kosztują 59,99
        Właśnie przeszukałam całe allegro i niestety nie ma czarnych Oby jeszcze były w jakimś CCC
        "... ja oczywiście jestem zwolenniczką usamodzielnienia kobiet, równouprawnienia, ale jak to dobrze, kiedy ma się koło siebie kawałek marynarki..."

        Komentarz

        • alleyezonme
          Zakorzenienie
          • 2008-09
          • 18912

          #5
          Dot.: Botki CCC

          Właśnie dzisiaj też sobie pomyślałam że je kupię
          czyli marne szanse są na dostanie ich w sklepach? W środę sie wybieram.
          

          Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

          Komentarz

          • bebcia007
            Raczkowanie
            • 2008-05
            • 93

            #6
            Dot.: Botki CCC

            Jak gdzieś je dostaniesz to oczywiście dawaj znać
            "... ja oczywiście jestem zwolenniczką usamodzielnienia kobiet, równouprawnienia, ale jak to dobrze, kiedy ma się koło siebie kawałek marynarki..."

            Komentarz

            • alleyezonme
              Zakorzenienie
              • 2008-09
              • 18912

              #7
              Dot.: Botki CCC

              Pierwotnie opublikowany przez bebcia007
              Jak gdzieś je dostaniesz to oczywiście dawaj znać
              jasne, w środę poszukam w Białostockich sklepach
              

              Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

              Komentarz

              • Vivienne
                ... cho nie Westwood
                • 2005-05
                • 27798

                #8
                Dot.: Botki CCC

                Dziewczyny, ta kolekcja pojawiła się we wrześniu, już po kilku tyg buty były nie do dostania... marne szanse na znalezienie tych butów, na Wizażu już było kilka wątków o nich.
                Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
                nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

                Stanisław Lem

                Komentarz

                • alleyezonme
                  Zakorzenienie
                  • 2008-09
                  • 18912

                  #9
                  Dot.: Botki CCC

                  Pierwotnie opublikowany przez Vivienne
                  Dziewczyny, ta kolekcja pojawiła się we wrześniu, już po kilku tyg buty były nie do dostania... marne szanse na znalezienie tych butów, na Wizażu już było kilka wątków o nich.
                  ja jeszcze ze dwa tygodnie temu widziałam je u siebie ale pieniędzy nie miałam więc zostawiłam. Marne szanse - ale nadzieja we mnie siedzi, taka malutka, ale jest
                  

                  Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

                  Komentarz

                  • bebcia007
                    Raczkowanie
                    • 2008-05
                    • 93

                    #10
                    Dot.: Botki CCC

                    Ale jakaś szansa jeszcze jest bo na stronie CCC są jeszcze obecne:P
                    "... ja oczywiście jestem zwolenniczką usamodzielnienia kobiet, równouprawnienia, ale jak to dobrze, kiedy ma się koło siebie kawałek marynarki..."

                    Komentarz

                    • Pawiuu
                      Raczkowanie
                      • 2007-11
                      • 65

                      #11
                      Dot.: Botki CCC

                      wykupili juz wszystkie dawno, bo jak byla dostawa to sie wszyscy rzucili.. trzeba na all poszukac
                      diva is a female version of a hustla

                      Komentarz

                      • alleyezonme
                        Zakorzenienie
                        • 2008-09
                        • 18912

                        #12
                        Dot.: Botki CCC

                        dołujecie dziewczyny, oj dołujecie
                        na allegro niestety ich nie ma, albo źle szukałam.
                        No nic, ale jutro i tak to sprawdzę.
                        

                        Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

                        Komentarz

                        • bebcia007
                          Raczkowanie
                          • 2008-05
                          • 93

                          #13
                          Dot.: Botki CCC

                          Właśnie ja też szukałam i są podobne no ale oczywiście nie czarne a ja koniecznie takie chce:P Swoją drogą to powinni następna dostawe zrobić skoro się tak wszyscy rzucają:P
                          "... ja oczywiście jestem zwolenniczką usamodzielnienia kobiet, równouprawnienia, ale jak to dobrze, kiedy ma się koło siebie kawałek marynarki..."

                          Komentarz

                          • alleyezonme
                            Zakorzenienie
                            • 2008-09
                            • 18912

                            #14
                            Dot.: Botki CCC

                            Pierwotnie opublikowany przez bebcia007
                            Właśnie ja też szukałam i są podobne no ale oczywiście nie czarne a ja koniecznie takie chce:P Swoją drogą to powinni następna dostawe zrobić skoro się tak wszyscy rzucają:P
                            dokładnie!
                            

                            Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

                            Komentarz

                            • agacior89
                              Zakorzenienie
                              • 2006-09
                              • 2974

                              #15
                              Dot.: Botki CCC

                              Hahaha ja pracuje w CCC (od miesiąca) ale jak Boga Kocham tych butów nie widzialam :P a z jakiej to kolekcji? Nylon Red, Sara Karen, Lasocki, Clara Barson?
                              Dziewczyny zamiast jeździć po sklepach wystarczy iść z bucikiem do kasy i spytać gdzie jeszcze są. Baza internetowa prawde Ci powie.

                              Komentarz

                              • bebcia007
                                Raczkowanie
                                • 2008-05
                                • 93

                                #16
                                Dot.: Botki CCC

                                Pierwotnie opublikowany przez agacior89
                                Hahaha ja pracuje w CCC (od miesiąca) ale jak Boga Kocham tych butów nie widzialam :P a z jakiej to kolekcji? Nylon Red, Sara Karen, Lasocki, Clara Barson?
                                Dziewczyny zamiast jeździć po sklepach wystarczy iść z bucikiem do kasy i spytać gdzie jeszcze są. Baza internetowa prawde Ci powie.
                                To z kolekcji Nylon Red. Może faktycznie tak zrobie bo zdesperowana jestem
                                "... ja oczywiście jestem zwolenniczką usamodzielnienia kobiet, równouprawnienia, ale jak to dobrze, kiedy ma się koło siebie kawałek marynarki..."

                                Komentarz

                                • alleyezonme
                                  Zakorzenienie
                                  • 2008-09
                                  • 18912

                                  #17
                                  Dot.: Botki CCC

                                  Tak przypadkowo byłam dzisiaj we wszystkich sklepach CCC u mnie w mieście i tak owszem są u mnie te buty do kupienia, nawet w dwóch sklepach je znalazłam, niestety tylko w rozmiarze 42 (i chyba 41, ale pewna nie jestem). Cóż, chyba trzeba rozejrzeć się za jakimiś innymi.
                                  

                                  Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

                                  Komentarz

                                  • bebcia007
                                    Raczkowanie
                                    • 2008-05
                                    • 93

                                    #18
                                    Dot.: Botki CCC

                                    No cóż życie:PP
                                    "... ja oczywiście jestem zwolenniczką usamodzielnienia kobiet, równouprawnienia, ale jak to dobrze, kiedy ma się koło siebie kawałek marynarki..."

                                    Komentarz

                                    • agacior89
                                      Zakorzenienie
                                      • 2006-09
                                      • 2974

                                      #19
                                      Dot.: Botki CCC

                                      no ale pytam znowu: po co jeździć? sprawdzenie w bazie internetowej zajmuje chwilkę. z butkiem do kasy, proszę sprawdzić, acha, dziękuje, koniec. rozglądać za innymi? minimum 3x w tygodniu sa dostawy, a w kazdej coś nowego, wiec nei poddawac się

                                      Komentarz

                                      • Vivienne
                                        ... cho nie Westwood
                                        • 2005-05
                                        • 27798

                                        #20
                                        Dot.: Botki CCC

                                        Pierwotnie opublikowany przez agacior89
                                        no ale pytam znowu: po co jeździć? sprawdzenie w bazie internetowej zajmuje chwilkę. z butkiem do kasy, proszę sprawdzić, acha, dziękuje, koniec. rozglądać za innymi? minimum 3x w tygodniu sa dostawy, a w kazdej coś nowego, wiec nei poddawac się
                                        Ale szkoda, że ta baza nie obejmuje całej Polski tylko jedno miasto..
                                        Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
                                        nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

                                        Stanisław Lem

                                        Komentarz

                                        • agacior89
                                          Zakorzenienie
                                          • 2006-09
                                          • 2974

                                          #21
                                          Dot.: Botki CCC

                                          aa tego nie wiem....

                                          Viola! http://www.allegro.pl/show_item.php?item=481306676

                                          Komentarz

                                          • erolek
                                            Raczkowanie
                                            • 2008-09
                                            • 337

                                            #22
                                            Dot.: Botki CCC

                                            Wiem, że to temat o botkach. Ale mimo wszystko dotyczy butów z CCC.
                                            Chciałam się dowiedzieć, czy któraś z Was ma/widziała/mierzyła takie kozaki?

                                            3419910000005b.tif.jpg

                                            Komentarz

                                            • agacior89
                                              Zakorzenienie
                                              • 2006-09
                                              • 2974

                                              #23
                                              Dot.: Botki CCC

                                              Te też po raz pierwszy widze ale ich jeszcze nie ma, albo JUŻ ich nie ma.
                                              a która kolekcja?

                                              Komentarz

                                              • giaRose
                                                Raczkowanie
                                                • 2008-08
                                                • 36

                                                #24
                                                Dot.: Botki CCC

                                                takie botki są w sprzedaży już z 2 miesiące. wiec wątpię czy gdzieś jeszcze je znajdziesz. hy.
                                                Coś o mnie i o moim stylu giaillusion.blogspot.pl. Blog szafiarki.

                                                ___________________

                                                ścigam czarnego kota!

                                                Komentarz

                                                • bebcia007
                                                  Raczkowanie
                                                  • 2008-05
                                                  • 93

                                                  #25
                                                  Dot.: Botki CCC

                                                  Zakupiłam już inne w zamian:P
                                                  "... ja oczywiście jestem zwolenniczką usamodzielnienia kobiet, równouprawnienia, ale jak to dobrze, kiedy ma się koło siebie kawałek marynarki..."

                                                  Komentarz

                                                  • alleyezonme
                                                    Zakorzenienie
                                                    • 2008-09
                                                    • 18912

                                                    #26
                                                    Dot.: Botki CCC

                                                    pokaż!
                                                    a ja nadal się nie zdecydowałam. ech.
                                                    

                                                    Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

                                                    Komentarz

                                                    • bebcia007
                                                      Raczkowanie
                                                      • 2008-05
                                                      • 93

                                                      #27
                                                      Dot.: Botki CCC

                                                      Prosze Fota z Allegro
                                                      Załączone pliki
                                                      "... ja oczywiście jestem zwolenniczką usamodzielnienia kobiet, równouprawnienia, ale jak to dobrze, kiedy ma się koło siebie kawałek marynarki..."

                                                      Komentarz

                                                      • alleyezonme
                                                        Zakorzenienie
                                                        • 2008-09
                                                        • 18912

                                                        #28
                                                        Dot.: Botki CCC

                                                        Też się nad nimi zastanawiam, tylko naturalnie nad czarnymi. Szare już mam, długie.
                                                        

                                                        Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

                                                        Komentarz

                                                        • bebcia007
                                                          Raczkowanie
                                                          • 2008-05
                                                          • 93

                                                          #29
                                                          Dot.: Botki CCC

                                                          Również chciałam czarne ale oczywiście nie znalazłam:P
                                                          "... ja oczywiście jestem zwolenniczką usamodzielnienia kobiet, równouprawnienia, ale jak to dobrze, kiedy ma się koło siebie kawałek marynarki..."

                                                          Komentarz

                                                          • Kaluch
                                                            Rozeznanie
                                                            • 2008-11
                                                            • 525

                                                            #30
                                                            Dot.: Botki CCC

                                                            hej
                                                            ja kupiłam identyczne botki w auchanie za 19.99 takie same tylko pewnie jakoś gorsza ale trzymaja sie swietnie
                                                            Live Life given now.!
                                                            Tomorrow can wait .

                                                            -z czystym sumieniem stwierdzam, że jestem szczęśliwa.


                                                            sty-love.blogspot.com




                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...