** do klubu ;) **

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • aaagus
    Przyczajenie
    • 2007-09
    • 5

    #1

    ** do klubu ;) **

    hej dziewczyny! nie wiem, czy mi cos poaradzicie, bo nei mam mozliwosci na razie wklejenia zdjecia no ale warto sprobowac otoz. kupilam sobie ostatnio kieceeee:P nie no sukienke. jest ona czarna, tuba, czyli ze bez ramiaczek pod biustem poszerzana i siega tak z 5- góra 10 cm nad kolana,. zakonczona ejst taka jakby bombka, ale delikatnie. z bawełny niemalze 100%:P czarna z cubusa- wiec moze ktoras sie zoreintuje, chociaz pewnie nie jedna czarna sukienka w cubusie wisi
    no i mam pytanie czy mozna w takiej kiecuszynie udac sie do klubu?na takie normalne dicho;p czy jakostak hm za elegancko? a jezeli mozna to lepiej czarne rajstopy czy nnp fioletowe?
    i buty:P
    na obsasie, kozaki na plaskim czy moze baleriny?>;>

    pytania dodatkowe sa ewidentnie dodatkowe, bo jak na razie to sie zastanawiam czy nie wyszkocze jak na kolacje do jakiegos grand hotel. no niby nei jest ona bardzo elegancka no ale mam jakiestakie 'ale' co do niej. a bardzo chcialabym w niej gdzies wyjsc:P
    pomozecie cos bez zdjecia?
    pomozcie!

    :P
  • xxxKitkaxxx
    Rozeznanie
    • 2008-11
    • 750

    #2
    Dot.: ** do klubu **

    Ja bym ubrała na obcasie ewentualnie baleriny :P
    Wymianka
    https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=329519

    Komentarz

    • ishtar
      Zakorzenienie
      • 2005-04
      • 4099

      #3
      Dot.: ** do klubu **

      ja też baleriny bym założyła. Sukienka jest z dzianiny, więc to nie zadna jakaś specjalna elegancja Do tego fajne kolczyli i myślę, ze będzie w porządku.

      Komentarz

      • katia84
        Zakorzenienie
        • 2006-07
        • 6761

        #4
        Dot.: ** do klubu **

        ja bym na pewno nie zakładała balerin do takiej sukienki, tylko i wyłącznie obcasy

        Komentarz

        • LilyHoney
          Zadomowienie
          • 2008-04
          • 1981

          #5
          Dot.: ** do klubu **

          Możesz spokojnie ubrać

          No w taką pogodę to raczej kozaki trudno iść w innych butach, przebierać ich też raczej nie będziesz. Jeśli chodzi o rajstopy to ja bym odradzała tylko takie grube kryjące, bo będzie Ci w nich za gorąco, ubierz cieńsze i jakie tam w sumie chcesz, kolorowe do czarnej sukienki jak najbardziej tylko, żeby pasowały do butów.

          Komentarz

          • Vivienne
            ... cho nie Westwood
            • 2005-05
            • 27798

            #6
            Dot.: ** do klubu **

            Chciałam kupić tą sukienkę, by właśnie mieć na imprezy, ale zabrakło mojego rozmiaru

            W każdym razie: noś ją śmiało
            Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
            nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

            Stanisław Lem

            Komentarz

            • aaagus
              Przyczajenie
              • 2007-09
              • 5

              #7
              Dot.: ** do klubu **

              dzieki za pomoc chyba w takim razie odwaze sie w niej wyjsc ;P

              Komentarz

              • oLaSeK=D
                Zadomowienie
                • 2005-05
                • 1038

                #8
                Dot.: ** do klubu **

                na imprezy jak najbardziej ok obcasy ma sie rozumiec tez

                Komentarz

                • Vivienne
                  ... cho nie Westwood
                  • 2005-05
                  • 27798

                  #9
                  Dot.: ** do klubu **

                  Albo oddaj mi :P
                  Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
                  nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

                  Stanisław Lem

                  Komentarz

                  Przetwarzanie...