Strona- ioffer.com ?! :)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • sidek
    Raczkowanie
    • 2006-03
    • 471

    #1

    Strona- ioffer.com ?! :)

    Witam! Wczoraj natknęłam się na bardzo fajną stronę - www.ioffer.com i znalazłam tam dużo tanich ciuszków znanych firm. m.in. aberecrombie itp. i zastanawiam się czy to nie jest jakiś szwindel może ktoś coś więcej wie na temat tej stronki?! Zbytnio nie kumam angielskiego, więc dużo sie nie dowiedziałam.

    Znalazłam na wikipedi angielskiej o tej stronce ( przetłumaczone na polski:P) : http://translate.google.pl/translate...ial%26hs%3Dk16

    Z Góry Dziękuje za odpowiedź Pozdrawiam

  • angel166
    Zakorzenienie
    • 2008-10
    • 3953

    #2
    Dot.: Strona- ioffer.com ?!

    jakos nie przemawia do mnie ta stronka:/
    Ślubowaliśmy
    Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
    Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

    Jagódka

    Komentarz

    • kapsel
      Rozeznanie
      • 2005-08
      • 919

      #3
      Dot.: Strona- ioffer.com ?!

      to jest mekka podróbek wielu sprzedających bez zbędnych ceregieli pisze na aukcji, że towar to replika pozdrawiam
      !!!Manchester United!!!

      Komentarz

      • m13081987
        Raczkowanie
        • 2009-02
        • 398

        #4
        Dot.: Strona- ioffer.com ?!

        up
        Ktoś tam kupował? Napaliłam się na torebeczkę Gucci :P
        => NOWA WYMIANKA <=

        ODPISUJ W MOIM WĄTKU

        Komentarz

        • Madziaska
          Rozeznanie
          • 2007-09
          • 450

          #5
          Dot.: Strona- ioffer.com ?!

          ja tez chce stamtad torebke Gucci, ale boje sie ryzyka ;/
          " kobieta zmienną jest "


          ciuszki :
          https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=304934

          kosmetyki:
          https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274523

          Komentarz

          • rozważna_i_romantyczna
            Rozeznanie
            • 2006-09
            • 648

            #6
            Dot.: Strona- ioffer.com ?!

            Nie żartujcie dziewczyny, tak jak pisze kapsel ta strona to jedna wielka hurtownia ohydnych podróbek. Gucci z ceraty,tragedia i obciach w jednym.

            Komentarz

            • _Kari_
              Zakorzenienie
              • 2010-10
              • 6514

              #7
              Dot.: Strona- ioffer.com ?!

              Pierwotnie opublikowany przez rozważna_i_romantyczna
              Nie żartujcie dziewczyny, tak jak pisze kapsel ta strona to jedna wielka hurtownia ohydnych podróbek. Gucci z ceraty,tragedia i obciach w jednym.
              Dokładnie!! Tam są same tanie podróby!! Może ładnie wyglądają na fotkach, ale nie chciałabym sie przekonać jakiego bubla można dostać zamawiając cokolwiek tam!! Biorąc pod uwagę ze pod kazdą "aukcją" mozna sie targować o cene!! Zenada!!

              Komentarz

              • Luflee
                Raczkowanie
                • 2011-04
                • 54

                #8
                Dot.: Strona- ioffer.com ?!

                Właśnie też się zastanawiam. A co z conversami, bo niektóre są za 40zł ale widać po zdjęciu, że nie oryginalne. A inne są po 70-80zł i wyglądają jak oryginalne. Hmm.

                Komentarz

                • missfit
                  Przyczajenie
                  • 2011-04
                  • 21

                  #9
                  Dot.: Strona- ioffer.com ?!

                  dziewczyny, ja zamawiałam z tej strony już dość dużo rzeczy. okulary, buty, szaliki, torebki. jedynie torebka jest z nieco innej skóry niż oryginalna, reszta bez zarzutów. dla laika jest totalnie nie do rozpoznania czy to podróbka. wiele rzeczy jest np z kradzionego towaru. ja polecam tą strone.
                  a i np okulary za 25 zł są odrobinę gorzej wykonane od tych za 50 - ale to logiczne. często trzeba zainwestowac w coś droższego, żeby dobrze wyglądało.
                  'nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała'. m. monroe

                  Komentarz

                  • missfit
                    Przyczajenie
                    • 2011-04
                    • 21

                    #10
                    Dot.: Strona- ioffer.com ?!

                    a i jeszcze jedno - urząd celny zainteresuje się, kiedy nagle zamówicie na swój adres w jednym czasie kilka przesyłek. ja zamawiam pojedynczo, ew po dwie paczki i nigdy nie miałam problemów' za to moja kuzyna zamówiła kilkanaście rzeczy i w urzędzie celnym kazali jej zapłacić za odebranie wszystkich paczek 5 tys zł..
                    'nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała'. m. monroe

                    Komentarz

                    • zmotywowana
                      Przyczajenie
                      • 2011-08
                      • 2

                      #11
                      Dot.: Strona- ioffer.com ?!

                      Hej dziewczyny, zamówiłam ostatnio torebkę LV speedy 30, numer seryjny, ze skóry bydlęcej, idealna. Zapłaciłam za nią 343zł, ale dostałam pismo z urzędu celnego, że mam wysłać potwierdzenie płatności w celu wyceny. Wysłałam im tylko potwierdzenie płatności z PayPala. Myślicie, ze zniszczą mi torebkę? Sprzedawca informował, że to oryginał, ale nie jestem idiotką... Chciałabym tylko wiedzieć, czy mogę mieć jakieś kłopoty i czy miałyście tak samo. Bardzo bym prosiła o odpowiedź, mam sporego stresa.

                      Komentarz

                      • missfit
                        Przyczajenie
                        • 2011-04
                        • 21

                        #12
                        Dot.: Strona- ioffer.com ?!

                        Pierwotnie opublikowany przez zmotywowana
                        Hej dziewczyny, zamówiłam ostatnio torebkę LV speedy 30, numer seryjny, ze skóry bydlęcej, idealna. Zapłaciłam za nią 343zł, ale dostałam pismo z urzędu celnego, że mam wysłać potwierdzenie płatności w celu wyceny. Wysłałam im tylko potwierdzenie płatności z PayPala. Myślicie, ze zniszczą mi torebkę? Sprzedawca informował, że to oryginał, ale nie jestem idiotką... Chciałabym tylko wiedzieć, czy mogę mieć jakieś kłopoty i czy miałyście tak samo. Bardzo bym prosiła o odpowiedź, mam sporego stresa.
                        kuzynka miała podobnie - musiała albo wszytsko odesłać do sprzedawców (prosto z urzędu) albo zapłacić 5 tys.
                        'nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała'. m. monroe

                        Komentarz

                        • zmotywowana
                          Przyczajenie
                          • 2011-08
                          • 2

                          #13
                          Dot.: Strona- ioffer.com ?!

                          Czyli jeśli zobaczą, że zakup na iOffer to na 100% otworzą paczkę? Chciałam tylko spytać czy kuzynka sama pokrywała koszt odesłania? I czy na 100% nie odeślą paczki? Na wydruku PayPal pisze tylko, że auckja na iOffer i numer, nie ma, że to torebka LV.

                          Komentarz

                          • emia1986
                            Raczkowanie
                            • 2009-07
                            • 449

                            #14
                            Dot.: Strona- ioffer.com ?!

                            dziewczyny podnoszę wątek! zainteresowałam się zakupami na tej stronce. Jak to jest z tym urzędem celnym? jak skończyły się wasze historie?

                            Komentarz

                            • Blejsia
                              Raczkowanie
                              • 2009-01
                              • 69

                              #15
                              Dot.: Strona- ioffer.com ?!

                              też dzis wynalazłam ta stronke zainyteresowana torebkami guess-ceny fantastyczne ale hm te problemy;/
                              http://www.suwaczek.pl/cache/cced295a52.png

                              Komentarz

                              • madziulawawa
                                Przyczajenie
                                • 2012-03
                                • 1

                                #16
                                Dot.: Strona- ioffer.com ?!

                                czy ktoras z Was korzystala z uslug tej firmy www.ioffer.pl ? oni posrednicza w tych zakupach, wiec w sumie - skoro jak reklamuja - za taka same kase lub mniejsza, skoro moga to zaaltwic to moze wart sprobowac? ja im wyslalam oferty ktorymi jestem zainteresowana czekam na ich odpowiedz. dajcie zanc czy korzystalyscie

                                Komentarz

                                • mojkotjestrudy
                                  Przyczajenie
                                  • 2014-02
                                  • 1

                                  #17
                                  Dot.: Strona- ioffer.com ?!

                                  Moje drogie, powiem Wam coś co powinnyście wiedzieć, ale pewnie nie macie w zwyczaju czytać regulaminów. Nikt tego nie robi.. Otóż na IOFFER sprzedawane są podróby, jak już Wam się coś uda kupić to Oni to wysyłają przeważnie z Chin, jako, że sprzedaż podrób jest surowo zabroniona na granicy mogą sprawdzić zawartość przesyłki, jak zobaczą, że jest podrobiona to będziecie mieć niemałe kłopoty. Nikt nie zapyta czy wiedziałyście, że to podróba, zostaniecie pociągnięte do dużych odpowiedzialności ponieważ z momentem zakupu towar jest zaadresowany Waszymi danymi i Wy jesteście za niego odpowiedzialne.
                                  Ja mimo wszystko zaryzykowałam, kupiłam buty od Chińczyka z Ioffer, mimo, że zamawiałam białe w rozmiarze 40, co pisałam mu kilkakrotnie a on potwierdzał, że takie wyśle, po dwóch miesiącach dostałam BIAŁE W ROZMIARZE 37. Oczywiście o reklamacji nie ma mowy, profil, z którego ze mną pisał został usunięty.

                                  Komentarz

                                  • betika
                                    Rozeznanie
                                    • 2009-02
                                    • 752

                                    #18
                                    Dot.: Strona- ioffer.com ?!

                                    Zgadzam się, że ta strona to szajs, zdjęcia ładne i to wszystko. Moja kuzynka zamówiła tam zegarek Michaela Korsa i przyszło coś strasznego w odcieniu okropnej zółci, a i koszule Ralph Lauren, straszne szmaty...

                                    Komentarz

                                    • Vilqa
                                      Zadomowienie
                                      • 2007-11
                                      • 1807

                                      #19
                                      Dot.: Strona- ioffer.com ?!

                                      Zadziwia mnie ta polska chciwość. Bo to nie ignorancja, nie nieświadomość, nie naiwność i nie głupota, ale zwykła chciwość- żeby kupić jaguara w cenie tico.
                                      "Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

                                      Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


                                      Komentarz

                                      • oily
                                        Przyczajenie
                                        • 2016-12
                                        • 3

                                        #20
                                        Dot.: Strona- ioffer.com ?!

                                        Ioffer... beznadziejna obsluga klienta - czesto wysylaja to co maja pod reka a nie to sie zamowilo. I nie ma zwrotu kasy - o to trzeba walczyc ze swoim bankiem. Ale jesli chodzi o jakosc to jestem zaskoczona. Kopertowka od Louisa Vuittona zamowiona przez moja kolezanke wygladala identycznie jak moj oryginal - jedyna roznica byla taka, ze ja mialam metke w srodku. Okulary od prady kropka w kropke jak oryginaly za $400. Nie zamawialabym poscieli, perfum i rzeczy do domu, ale cala reszta wydaje sie byc w porzadku.
                                        Jesli kupicie torebke za $50 a nie $5 to nie ma szans na cerate,

                                        Komentarz

                                        Przetwarzanie...