POMOCY!!!
Do moderatorów
-
Do moderatorów
Witam serdecznie,mam wielki problem o jakim kroju uszyć sobie sukienkę, czy kostium na wesele mojej chrześniaczki.Mam 45 lat,włosy ciemny brąż,oczy brązowe,okulary,fryzura tzw"bombka",jestem przy kości, wzrost 170 cm,waga 94 kg,duży biust dość ładny (rozmiar D),duże biodra i brzuch,wcięta talia,nogi grube-uda i łydki,kostka ładna,ręce u góry grube,twarz okrągła,szyja długa.O jakim kroju sukienkę czy kostium uszyć,żeby mnie zatuszowała, wyszczupliła,z jakiego materiału,w jakim kolorze?Prosze o poradę .Dołączam zdjęcie,nie mam całej sylwetki,ale mniej więcej widać moje proporcje
POMOCY!!!
Tagi: Brak -
Dot.: Do moderatorów
dlaczego to jest pytanie akurat do moderatorów?
178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg

-
-
Dot.: Do moderatorów
Nie mam pojęcia.Zresztą już taki wątek powstał -tzn z pytaniem tej Pani.Komentarz
-
Komentarz
-
Dot.: Do moderatorów
Myślę,że moderatorki tej strony mają bardzo dużą wiedzę na temat mody i odpowiedniego ubierania się do określonego typu figury,dlatego je też oprócz uczestników forum proszę o pomoc
Komentarz
-
-
Dot.: Do moderatorów
Proponuje podkreslic dekolt i talie, a ukryc ramiona oraz biodra.
Świetnie sprawdzi sie sukienka z okraglym, sporym dekoltem, rekawkami (zadanie ukrycia mocnych ramion spelnic moze takze szal),w talii powinna sie rozszerzaci delikatnie oplywac biodra. Najlepiej w kolano lub za kolano.
Oto przyklad swietnego dekoltu - czerwona suknia"Wierzę, że tam w górze jest coś, co czuwa nad nami.
Niestety, jest to rząd".
Moja strefa, mój blog
http://sannas-land-of-illusion.blogspot.com/Komentarz
-
Dot.: Do moderatorów
Znalazlam jeszcze takie zdjecia sukienek i dekoltow
Jesli chodzi o kolory - odradzam migoczace tafty. Sukienka powinna byc skromna, prosta, ale krojem efektowna - nie kolorem.
Odradzam bordo, sliwke - postarza. Czern do Twojej cery nie pasuje
Za to sprobuj granatu, ciemnego błekitu, zieleni, czerwieni, polaczone moga byc z kremem,nawet biela
W ogole najlepiej wygladac bedzie Pani w jasnych kolorach, ale stonowanych. Np. bez, kosc sloniowa ze zlotym poblaskiem, cos rozswietlajacego buzie
makijaz tez jasny, delikatny. Wiem, ze jasny kolor moze konkurowac z suknia panny mlodej
Ale ta granatowa jest piekna i nie chodzi o to by byla tak obcisla, ale o ten ciekawy elementzmarszczoenego na brzuchu materialu, ktory maskuje mankamenty figury 
Tak w ogole to widze Pani w blond wlosach
Ale to inna historia
"Wierzę, że tam w górze jest coś, co czuwa nad nami.
Niestety, jest to rząd".
Moja strefa, mój blog
http://sannas-land-of-illusion.blogspot.com/Komentarz
-
Dot.: Do moderatorów
Dziękuję bardzo, bardzo podoba mi się ta czerwona sukienka i krój tej czarnej.Duże dzięki
Komentarz
-
-
Dot.: Do moderatorów
Popieram!Znalazlam jeszcze takie zdjecia sukienek i dekoltow
Jesli chodzi o kolory - odradzam migoczace tafty. Sukienka powinna byc skromna, prosta, ale krojem efektowna - nie kolorem.
Odradzam bordo, sliwke - postarza. Czern do Twojej cery nie pasuje
Za to sprobuj granatu, ciemnego błekitu, zieleni, czerwieni, polaczone moga byc z kremem,nawet biela
W ogole najlepiej wygladac bedzie Pani w jasnych kolorach, ale stonowanych. Np. bez, kosc sloniowa ze zlotym poblaskiem, cos rozswietlajacego buzie
makijaz tez jasny, delikatny. Wiem, ze jasny kolor moze konkurowac z suknia panny mlodej
Ale ta granatowa jest piekna i nie chodzi o to by byla tak obcisla, ale o ten ciekawy elementzmarszczoenego na brzuchu materialu, ktory maskuje mankamenty figury 
Tak w ogole to widze Pani w blond wlosach
Ale to inna historia 
Komentarz
-
"Wierzę, że tam w górze jest coś, co czuwa nad nami.
Niestety, jest to rząd".
Moja strefa, mój blog
http://sannas-land-of-illusion.blogspot.com/Komentarz
-
Dot.: Do moderatorów
a mnie się wydaje, że kolor Pani włosów jest ok, jeśli blond, to chłodny odcień, bo widzę zaróżowioną cerę na zdjęciu, stąd też uważam, że chłodny kolor jest w Pani wypadku idealny
Komentarz
-
-
Dot.: Do moderatorów
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1234812969 tak wykończxona u góry suknia byłaby idealna
z tym, że raczej w innym, spokojniejszym kolorze bo przy zaróżowionej cerze można w czerwieni wypaść blado
poza tym widziałabym do tego jakieś lżejsze ułożenie włosów - ostatnie bardzo modne są boby w formie loków - na pewno byłaby to ciekawa i lekka fryzura dodająca twarzy kobiecości i ładnie współgrałabym z okularami
kolejna sprawa - wątpie, żeby biust był miseczką D
w tej kwestii zachecam do podania wymiarów w oraz pod biustem ( a my tutaj doradzimy odpowiedniejszy rozmiar który na pewno wyksponuje piękny biust zwłaszcza w cudnej sukni) oraz zachęcam do zagłębienia się w lekturę tego wątku : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
w tym wątku z kolei rozpiska kobiecych kształtów : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=240554 która pomoże idealnie dopasować i górę i dół suknie
zachęcam do eksperymentowania
uciekania od schematów, zabawy w dopasowane do cery kolory ( bo te ciemny barwy ubrań jednak Pani nie służą, przytłaczają buzię oraz maskują nie tylko okrągłe kształty ale i biust niestety a nie o to chodzi) oraz pokazani efektów
...
Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.
15.02.2017 ♥Komentarz
-
Dot.: Do moderatorów
Podaję moje dokładne wymiary,tak jak prosiliście:wzrost 170 cm,
pod biustem 90 cm,
biust 109 cm,
pas 99 cm,
biodra 122 cm,
ręka w bicepsie 34 cm,
łydka 45 cm,
udo 70 cm
kostka 26 cm.
O rany ,straszne te moje rozmiary,ale zaczęłam się odchudzać, na razie schudłam 3 kg do 92 kg,wesele mam 30 kwietnia,więc mam nadzieję jeszcze zrzucić z 5 kg.
Czekam na dalsze podpowiedzi i pozdrawiam wszystkich chętnych mi pomóc
Komentarz
-
Dot.: Do moderatorów
to tak na początek proponuję spróbować rozmiaru stanika 85F ( możesz np. kupić jakiś tani na allegro do sprawdzenia jak się w tym rozmiarze czujesz : http://www.allegro.pl/search.php?utm...era&string=85F tutaj masz co wyskakuje po wpisaniu 85F jest trochę staniczków do 10zł - gdybyś nie miała czasu szukać po sklepach - a to może trochę zająć - to warto wziać coś na spróbowanie a potem zamówić porządniejszy)Podaję moje dokładne wymiary,tak jak prosiliście:wzrost 170 cm,
pod biustem 90 cm,
biust 109 cm,
pas 99 cm,
biodra 122 cm,
ręka w bicepsie 34 cm,
łydka 45 cm,
udo 70 cm
kostka 26 cm.
O rany ,straszne te moje rozmiary,ale zaczęłam się odchudzać, na razie schudłam 3 kg do 92 kg,wesele mam 30 kwietnia,więc mam nadzieję jeszcze zrzucić z 5 kg.
Czekam na dalsze podpowiedzi i pozdrawiam wszystkich chętnych mi pomóc
ja przeskoczyłam z rozmiary 75C na 70E i jest naprawdę o wiele lepiej nie tylko wyglądowo ale i komfort noszenia wzrósł znacznie a przy dużym biuście to szczególnie ważne
gdyby było Ci wygodnie w tym staniku warto po jakimś czasie spróbowac też rozmiaru na jeszcze mniejszym obwodzie czyli 80H ( staniki i w tym rozmiarze są dostępne na allegro w normalnych cenach)
wymiary potwierdzają to co na zdjęciu - masz drobniejszą górę niż dół dlatego właśnie wymyślne dekoldy i proste opływowe doły będą dla Ciebie idealne - weksponują piękny biust oraz wyszczuplą biodra przy okazji nadając sylwetce lekkości
życzę powodzenia w szukaniu idealne krecji i dodatków oraz udanej zabawy
oraz gratuluje utraconych już 3kg bo to ten mały pierwszy wazny krok
Ostatnio edytowane przez eyo; 2009-02-21, 14:09....
Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.
15.02.2017 ♥Komentarz
-
-
Dot.: Do moderatorów
Dzięki Ci Eyo,fajne te staniczki na Allegro,na pewno coś wybioręKomentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Komentarz