Do moderatorów

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • bekii
    Rozeznanie
    • 2009-01
    • 692

    #1

    Do moderatorów

    Witam serdecznie,mam wielki problem o jakim kroju uszyć sobie sukienkę, czy kostium na wesele mojej chrześniaczki.Mam 45 lat,włosy ciemny brąż,oczy brązowe,okulary,fryzura tzw"bombka",jestem przy kości, wzrost 170 cm,waga 94 kg,duży biust dość ładny (rozmiar D),duże biodra i brzuch,wcięta talia,nogi grube-uda i łydki,kostka ładna,ręce u góry grube,twarz okrągła,szyja długa.O jakim kroju sukienkę czy kostium uszyć,żeby mnie zatuszowała, wyszczupliła,z jakiego materiału,w jakim kolorze?Prosze o poradę .Dołączam zdjęcie,nie mam całej sylwetki,ale mniej więcej widać moje proporcjePOMOCY!!!
    Załączone pliki

    Moje cuda na szydełku:
    http://mojeciuchy.pl
    (login: szydelkowakraina)





  • TuRQoUiS
    TuR. Towarzyska und Roztropna.
    • 2005-11
    • 6427

    #2
    Dot.: Do moderatorów

    dlaczego to jest pytanie akurat do moderatorów?

    178cm
    jest- 71,4
    CEL I- 68 kg
    CEL II- 64 kg
    CEL III- 61 kg
    cel ostateczny- 58 kg


    Komentarz

    • SOCKI
      Zakorzenienie
      • 2008-12
      • 3545

      #3
      Dot.: Do moderatorów

      Nie mam pojęcia.Zresztą już taki wątek powstał -tzn z pytaniem tej Pani.
      Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

      https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363

      Komentarz

      • gramma
        Zadomowienie
        • 2005-06
        • 1166

        #4
        Dot.: Do moderatorów

        Pierwotnie opublikowany przez TuRQoUiS
        dlaczego to jest pytanie akurat do moderatorów?
        Pewnie dlatego, że na górze jest napisane "Porady na temat mody i stylu oraz sposobu ubierania się prowadzone przez dwie wspaniałe moderatorki: CzarownicaGosia i Meariel."

        Komentarz

        • bekii
          Rozeznanie
          • 2009-01
          • 692

          #5
          Dot.: Do moderatorów

          Myślę,że moderatorki tej strony mają bardzo dużą wiedzę na temat mody i odpowiedniego ubierania się do określonego typu figury,dlatego je też oprócz uczestników forum proszę o pomoc

          Moje cuda na szydełku:
          http://mojeciuchy.pl
          (login: szydelkowakraina)





          Komentarz

          • zuza678
            Wtajemniczenie
            • 2007-07
            • 2112

            #6
            Dot.: Do moderatorów

            Proponuje podkreslic dekolt i talie, a ukryc ramiona oraz biodra.
            Świetnie sprawdzi sie sukienka z okraglym, sporym dekoltem, rekawkami (zadanie ukrycia mocnych ramion spelnic moze takze szal),w talii powinna sie rozszerzaci delikatnie oplywac biodra. Najlepiej w kolano lub za kolano.

            Oto przyklad swietnego dekoltu - czerwona suknia
            Załączone pliki
            "Wierzę, że tam w górze jest coś, co czuwa nad nami.
            Niestety, jest to rząd"
            .


            Moja strefa, mój blog
            http://sannas-land-of-illusion.blogspot.com/

            Komentarz

            • zuza678
              Wtajemniczenie
              • 2007-07
              • 2112

              #7
              Dot.: Do moderatorów

              Znalazlam jeszcze takie zdjecia sukienek i dekoltow

              Jesli chodzi o kolory - odradzam migoczace tafty. Sukienka powinna byc skromna, prosta, ale krojem efektowna - nie kolorem.
              Odradzam bordo, sliwke - postarza. Czern do Twojej cery nie pasuje
              Za to sprobuj granatu, ciemnego błekitu, zieleni, czerwieni, polaczone moga byc z kremem,nawet biela
              W ogole najlepiej wygladac bedzie Pani w jasnych kolorach, ale stonowanych. Np. bez, kosc sloniowa ze zlotym poblaskiem, cos rozswietlajacego buzie makijaz tez jasny, delikatny. Wiem, ze jasny kolor moze konkurowac z suknia panny mlodej Ale ta granatowa jest piekna i nie chodzi o to by byla tak obcisla, ale o ten ciekawy elementzmarszczoenego na brzuchu materialu, ktory maskuje mankamenty figury
              Tak w ogole to widze Pani w blond wlosach Ale to inna historia
              Załączone pliki
              "Wierzę, że tam w górze jest coś, co czuwa nad nami.
              Niestety, jest to rząd"
              .


              Moja strefa, mój blog
              http://sannas-land-of-illusion.blogspot.com/

              Komentarz

              • bekii
                Rozeznanie
                • 2009-01
                • 692

                #8
                Dot.: Do moderatorów

                Dziękuję bardzo, bardzo podoba mi się ta czerwona sukienka i krój tej czarnej.Duże dzięki

                Moje cuda na szydełku:
                http://mojeciuchy.pl
                (login: szydelkowakraina)





                Komentarz

                • 201804100943
                  Konto usunite
                  • 2008-01
                  • 5934

                  #9
                  Dot.: Do moderatorów

                  Pierwotnie opublikowany przez zuza678
                  Znalazlam jeszcze takie zdjecia sukienek i dekoltow

                  Jesli chodzi o kolory - odradzam migoczace tafty. Sukienka powinna byc skromna, prosta, ale krojem efektowna - nie kolorem.
                  Odradzam bordo, sliwke - postarza. Czern do Twojej cery nie pasuje
                  Za to sprobuj granatu, ciemnego błekitu, zieleni, czerwieni, polaczone moga byc z kremem,nawet biela
                  W ogole najlepiej wygladac bedzie Pani w jasnych kolorach, ale stonowanych. Np. bez, kosc sloniowa ze zlotym poblaskiem, cos rozswietlajacego buzie makijaz tez jasny, delikatny. Wiem, ze jasny kolor moze konkurowac z suknia panny mlodej Ale ta granatowa jest piekna i nie chodzi o to by byla tak obcisla, ale o ten ciekawy elementzmarszczoenego na brzuchu materialu, ktory maskuje mankamenty figury
                  Tak w ogole to widze Pani w blond wlosach Ale to inna historia
                  Popieram!

                  Komentarz

                  • zuza678
                    Wtajemniczenie
                    • 2007-07
                    • 2112

                    #10
                    Dot.: Do moderatorów

                    Pierwotnie opublikowany przez bekii
                    Dziękuję bardzo, bardzo podoba mi się ta czerwona sukienka i krój tej czarnej.Duże dzięki
                    Niech Pani nam potem sie zaprezentuje

                    Pierwotnie opublikowany przez aanneett
                    Popieram!
                    "Wierzę, że tam w górze jest coś, co czuwa nad nami.
                    Niestety, jest to rząd"
                    .


                    Moja strefa, mój blog
                    http://sannas-land-of-illusion.blogspot.com/

                    Komentarz

                    • endorfina123
                      Wtajemniczenie
                      • 2008-08
                      • 2308

                      #11
                      Dot.: Do moderatorów

                      a mnie się wydaje, że kolor Pani włosów jest ok, jeśli blond, to chłodny odcień, bo widzę zaróżowioną cerę na zdjęciu, stąd też uważam, że chłodny kolor jest w Pani wypadku idealny


                      Komentarz

                      • eyo
                        Zakorzenienie
                        • 2008-01
                        • 16947

                        #12
                        Dot.: Do moderatorów

                        https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1234812969 tak wykończxona u góry suknia byłaby idealna

                        z tym, że raczej w innym, spokojniejszym kolorze bo przy zaróżowionej cerze można w czerwieni wypaść blado

                        poza tym widziałabym do tego jakieś lżejsze ułożenie włosów - ostatnie bardzo modne są boby w formie loków - na pewno byłaby to ciekawa i lekka fryzura dodająca twarzy kobiecości i ładnie współgrałabym z okularami

                        kolejna sprawa - wątpie, żeby biust był miseczką D
                        w tej kwestii zachecam do podania wymiarów w oraz pod biustem ( a my tutaj doradzimy odpowiedniejszy rozmiar który na pewno wyksponuje piękny biust zwłaszcza w cudnej sukni) oraz zachęcam do zagłębienia się w lekturę tego wątku : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725

                        w tym wątku z kolei rozpiska kobiecych kształtów : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=240554 która pomoże idealnie dopasować i górę i dół suknie

                        zachęcam do eksperymentowania uciekania od schematów, zabawy w dopasowane do cery kolory ( bo te ciemny barwy ubrań jednak Pani nie służą, przytłaczają buzię oraz maskują nie tylko okrągłe kształty ale i biust niestety a nie o to chodzi) oraz pokazani efektów
                        ...

                        Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

                        15.02.2017 ♥

                        Komentarz

                        • bekii
                          Rozeznanie
                          • 2009-01
                          • 692

                          #13
                          Dot.: Do moderatorów

                          Podaję moje dokładne wymiary,tak jak prosiliście:wzrost 170 cm,
                          pod biustem 90 cm,
                          biust 109 cm,
                          pas 99 cm,
                          biodra 122 cm,
                          ręka w bicepsie 34 cm,
                          łydka 45 cm,
                          udo 70 cm
                          kostka 26 cm.
                          O rany ,straszne te moje rozmiary,ale zaczęłam się odchudzać, na razie schudłam 3 kg do 92 kg,wesele mam 30 kwietnia,więc mam nadzieję jeszcze zrzucić z 5 kg.
                          Czekam na dalsze podpowiedzi i pozdrawiam wszystkich chętnych mi pomóc

                          Moje cuda na szydełku:
                          http://mojeciuchy.pl
                          (login: szydelkowakraina)





                          Komentarz

                          • eyo
                            Zakorzenienie
                            • 2008-01
                            • 16947

                            #14
                            Dot.: Do moderatorów

                            Pierwotnie opublikowany przez bekii
                            Podaję moje dokładne wymiary,tak jak prosiliście:wzrost 170 cm,
                            pod biustem 90 cm,
                            biust 109 cm,
                            pas 99 cm,
                            biodra 122 cm,
                            ręka w bicepsie 34 cm,
                            łydka 45 cm,
                            udo 70 cm
                            kostka 26 cm.
                            O rany ,straszne te moje rozmiary,ale zaczęłam się odchudzać, na razie schudłam 3 kg do 92 kg,wesele mam 30 kwietnia,więc mam nadzieję jeszcze zrzucić z 5 kg.
                            Czekam na dalsze podpowiedzi i pozdrawiam wszystkich chętnych mi pomóc
                            to tak na początek proponuję spróbować rozmiaru stanika 85F ( możesz np. kupić jakiś tani na allegro do sprawdzenia jak się w tym rozmiarze czujesz : http://www.allegro.pl/search.php?utm...era&string=85F tutaj masz co wyskakuje po wpisaniu 85F jest trochę staniczków do 10zł - gdybyś nie miała czasu szukać po sklepach - a to może trochę zająć - to warto wziać coś na spróbowanie a potem zamówić porządniejszy)
                            ja przeskoczyłam z rozmiary 75C na 70E i jest naprawdę o wiele lepiej nie tylko wyglądowo ale i komfort noszenia wzrósł znacznie a przy dużym biuście to szczególnie ważne
                            gdyby było Ci wygodnie w tym staniku warto po jakimś czasie spróbowac też rozmiaru na jeszcze mniejszym obwodzie czyli 80H ( staniki i w tym rozmiarze są dostępne na allegro w normalnych cenach)


                            wymiary potwierdzają to co na zdjęciu - masz drobniejszą górę niż dół dlatego właśnie wymyślne dekoldy i proste opływowe doły będą dla Ciebie idealne - weksponują piękny biust oraz wyszczuplą biodra przy okazji nadając sylwetce lekkości

                            życzę powodzenia w szukaniu idealne krecji i dodatków oraz udanej zabawy oraz gratuluje utraconych już 3kg bo to ten mały pierwszy wazny krok
                            Ostatnio edytowane przez eyo; 2009-02-21, 14:09.
                            ...

                            Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

                            15.02.2017 ♥

                            Komentarz

                            • bekii
                              Rozeznanie
                              • 2009-01
                              • 692

                              #15
                              Dot.: Do moderatorów

                              Dzięki Ci Eyo,fajne te staniczki na Allegro,na pewno coś wybiorę

                              Moje cuda na szydełku:
                              http://mojeciuchy.pl
                              (login: szydelkowakraina)





                              Komentarz

                              Przetwarzanie...