Vero Moda...

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • zafascynowana1
    Zakorzenienie
    • 2009-02
    • 1027

    #1

    Vero Moda...

    Co sądzicie o ciuchach właśnie z Vero Mody? Jak się ma ich jakość do ceny? Jeśli macie jakieś ciekawe to wklejajcie zdjęcia Pozdrawiam^^
    Ostatnio edytowane przez zafascynowana1; 2009-02-27, 13:39.
    Zapraszam :

    blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

    blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


  • Vivienne
    ... cho nie Westwood
    • 2005-05
    • 27798

    #2
    Dot.: Vero Moda...

    Temat na Modę.
    Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
    nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

    Stanisław Lem

    Komentarz

    • ulinkaaa
      Zakorzenienie
      • 2007-01
      • 17697

      #3
      Dot.: Vero Moda...

      Pierwotnie opublikowany przez zafascynowana1
      Co sądzicie o ciuchach właśnie z Vero Mody? Jak się ma ich jakość do ceny? Jeśli macie jakieś ciekawe to wklejajcie zdjęcia Pozdrawiam^^
      Oprocz tego, ze to temat na mode, to taki temat juz istnieje, wystarczy skorzystac z wyszukiwarki
      Lubię siłę czerni,
      i nieużywania słów.
      Wszystkiego, co niezmienne,
      w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...

      Komentarz

      • dressy
        Zadomowienie
        • 2008-12
        • 1166

        #4
        Dot.: Vero Moda...

        jakoś nie przepadam. taka `skopiowana` mi się wydaje.
        the best things in life are free...
        the second best are EXPENSIVE.

        -coco chanel

        Komentarz

        • eweelina111
          Raczkowanie
          • 2005-08
          • 327

          #5
          Dot.: Vero Moda...

          ja mam z Vero trzy bluzki każda po 70 zł i materiał straszny.. dwa prania i szmaty

          zapuszczam włosy, biorę skrzyp+pokrzywa, pije czerwoną herbatę i dbam o ciało!

          e-torebka.pl kod rabatowy - bc0b07c5

          Komentarz

          • Miriam19
            Raczkowanie
            • 2008-01
            • 387

            #6
            Dot.: Vero Moda...

            moim zdaniem ceny są przesadzone, czasami nawet mocno przesadzone
            no ale na wyprzedaży można jakieś cudeńka wypatrzyć
            "For me music and my life are all about style"
            Miles Davis

            Komentarz

            • Masiaczek
              Rozeznanie
              • 2006-12
              • 989

              #7
              Dot.: Vero Moda...

              Pierwotnie opublikowany przez Miriam19
              moim zdaniem ceny są przesadzone, czasami nawet mocno przesadzone
              no ale na wyprzedaży można jakieś cudeńka wypatrzyć
              nooo ceny są czasem zwalające z nóg.... 130zł za cienutką sukienkę nie najlepszej jakości???? troszkę za dużo ale ciuszki moim zdaniem mają śliczne

              Komentarz

              • black_cougar
                Zakorzenienie
                • 2007-08
                • 2996

                #8
                Dot.: Vero Moda...

                ceny przesadzone, ale jak sa wyprzedaze to nagle wszystko po 10, 20 złotych
                wymiana - ubrania, kosmetyki, szpilki

                Komentarz

                • zafascynowana1
                  Zakorzenienie
                  • 2009-02
                  • 1027

                  #9
                  Dot.: Vero Moda...

                  Pierwotnie opublikowany przez black_cougar
                  ceny przesadzone, ale jak sa wyprzedaze to nagle wszystko po 10, 20 złotych
                  Masz rację... wyprzedaże są zabójcze. Moja przyjaciółka kupiła raz śliczną koszule za 100zł, a ja taka samą za 2 miesiące po 40zł... ;]
                  Zapraszam :

                  blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

                  blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


                  Komentarz

                  • angel001
                    Zakorzenienie
                    • 2007-03
                    • 3516

                    #10
                    Dot.: Vero Moda...

                    Z vero mody rzeczy kupuję tylko na wyprzedażach, normalne ceny jak dla mnie są za wysokie w porównaniu z jakością rzeczy, co do kolorów to już po pierwszym praniu widać różnicę
                    Ostatnio edytowane przez angel001; 2009-02-27, 20:34.

                    Komentarz

                    • Kosmopolitka
                      Raczkowanie
                      • 2008-08
                      • 242

                      #11
                      Dot.: Vero Moda...

                      Fakt, jakość jako tako.
                      Ale ubrania ładne.
                      58 57 56 55,8 54 53 52 51 50

                      Komentarz

                      • winyl
                        Zakorzenienie
                        • 2008-03
                        • 8363

                        #12
                        Dot.: Vero Moda...

                        Hmm zależnie od kolekcji, czasem są tam świetne rzeczy, a czasem kompletnie nietrafione w mój gust :P.
                        Ceny wydają mi się całkiem normalne, takie jak w innych sklepach tego typu.



                        XOXO

                        Komentarz

                        • endorfina123
                          Wtajemniczenie
                          • 2008-08
                          • 2308

                          #13
                          Dot.: Vero Moda...

                          ja również uważam, że ceny są normalne. na jakośc też nie narzekam. zresztą robiąc zakupy patrzę na materiał, skład itp.


                          Komentarz

                          • milionbucks
                            Raczkowanie
                            • 2009-02
                            • 121

                            #14
                            Dot.: Vero Moda...

                            Moim zdaniem ceny są zdecydowanie za wysokie, jeżeli porównać z jakością, a i same ubranka nie nie wyróżniają się zanadto Kupiłam tam ostatnio cardigan i już po dwóch nałożeniach porobiły się kłaczki

                            Komentarz

                            • madelajnn
                              Zakorzenienie
                              • 2007-09
                              • 7073

                              #15
                              Dot.: Vero Moda...

                              jakość nieadekwatna do ceny

                              Komentarz

                              • Juś
                                Raczkowanie
                                • 2006-04
                                • 462

                                #16
                                Dot.: Vero Moda...

                                Pierwotnie opublikowany przez madelajnn
                                jakość nieadekwatna do ceny
                                Zgadzam się.. czasem aż śmiać mi się chce jak widze niektóre ubrania
                                Chyba szaleję już, płaczę i nagle się śmieję..

                                Komentarz

                                • almondfairy
                                  seriously? no.
                                  • 2007-07
                                  • 2954

                                  #17
                                  Dot.: Vero Moda...

                                  mam parę ubrań z Vero Mody i jestem z nich baardzo zadowolona. jak najbardziej odpowiada mi styl tego sklepu. większość kupiona na wyprzedażach, bo obniżki są niekiedy zabójcze

                                  aaa i zgodzę się, że niektóre ubrania są strasznej jakości

                                  książki
                                  ubrania

                                  Komentarz

                                  • Bjarke
                                    Raczkowanie
                                    • 2009-06
                                    • 269

                                    #18
                                    Dot.: Vero Moda...

                                    U nas Vero Moda to istny lumpeks. Ciuchy jak ze strychu. Pojedyncze sztuki, często zniszczone :C


                                    W innych Vero Modach czegoś takego nie widziałam.


                                    Kupiłam 2 rzeczy, których nie noszę. Bo się wstydzę(?) ; d

                                    Komentarz

                                    • mariolka16
                                      Rozeznanie
                                      • 2006-12
                                      • 625

                                      #19
                                      Dot.: Vero Moda...

                                      ubrania ładne ale jakość pozostawia wiele do życzenia, kupiłam kiedyś dżinsy za ponad 200zl , teraz to ścierka , sweter i koszulka skurczyły się w praniu ręcznym .... unikam tego sklepu
                                      słodkie życie, słono kosztuje;P

                                      Komentarz

                                      • eyo
                                        Zakorzenienie
                                        • 2008-01
                                        • 16947

                                        #20
                                        Dot.: Vero Moda...

                                        uważam, że ceny to akurat mają ciutkę wyższe niż inne sieciówki o porównywalnej jakości
                                        Raz kupiłam tam "normalnie"cieniutki płaszczyk na wiosnę za 200zł... ponosiłam do pierwszego prania bo przy prasowaniu okazało się że ktoś źle wszył taką specjalną taśmę usztywniającą w kołnierz i porobiły się bąble na materiale takie wybrzuszone ;/ Wiem, że to wina złego wszycia tej taśmy bo moja mama jest krawcową - po prostu wszyli ją odwrtonie
                                        reklamacji mi nie uznali bo według nich to ja źle go prasowałam

                                        potem już tylko kupowałam u nich w outlecie np. jegginsy za 20zł z których jestem mega zadowolona ;D Z normalnej kolekcji wiecej pewnie nic nie kupię chociaż ich ciuchy fajne..


                                        Pierwotnie opublikowany przez Bjarke
                                        U nas Vero Moda to istny lumpeks. Ciuchy jak ze strychu. Pojedyncze sztuki, często zniszczone :C


                                        W innych Vero Modach czegoś takego nie widziałam.


                                        Kupiłam 2 rzeczy, których nie noszę. Bo się wstydzę(?) ; d
                                        to jak je kupowałaś to miałaś zawiazane oczy czy jak ? Po co kupować coś czego się wstydzisz nosić...
                                        ...

                                        Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

                                        15.02.2017 ♥

                                        Komentarz

                                        • babyvip
                                          Raczkowanie
                                          • 2007-07
                                          • 268

                                          #21
                                          Dot.: Vero Moda...

                                          Dziewczynki pomocy czy któraś z Was widziała taki żakiet w vero modzie? http://only.bestsellershop.com/EU/be...r---rp4/239324
                                          bo w moim miescie nie ma...a tak mi sie spodobał....mierzyłam 40 ale za duży, 38 byłby idealny...
                                          A nie wie któraś z Was czy jest polski sklep internetowy Vero mody?
                                          Pomóżcie

                                          Komentarz

                                          • ewelline
                                            Zadomowienie
                                            • 2008-11
                                            • 1497

                                            #22
                                            Dot.: Vero Moda...

                                            Ja lubię sklep Vero Moda, ubrania są bardzo ładne, tanie (jak na SE w której mieszkam), ale najbardziej lubię wyprzedaże Prawie zawsze jest stoisko z rzeczami od 30% do 70% taniej i zawsze wybiorę dla siebie tam coś ładnego i czasem maja fajne jeansy z ONLY, Bardziej od Vero Moda lubie VILA ale czasem rzeczy z rożnych firm są w Vero Moda.
                                            Ostatnio edytowane przez ewelline; 2012-06-08, 14:15.
                                            http://s1.suwaczek.com/200402143338.png

                                            http://s9.suwaczek.com/200907253925.png

                                            Komentarz

                                            • dzej lo
                                              Raczkowanie
                                              • 2012-08
                                              • 69

                                              #23
                                              Dot.: Vero Moda...

                                              Odświeżam Ja bardzo lubię Vero moda, często tam kupuje.
                                              Sa wątki: miłośniczki Zary, h&m ...... i wiele innych; jednak nie znalazłam vero moda.
                                              Może są tutaj na wizażu również "Miłośniczki Vero Moda" i bedziemy mogły powymienić opinie?
                                              Macie już swoje must have na wiosnę?
                                              Ja jeszcze nie kupowałam nic z nowej kolekcji, nawet nie byłam w sklepie... ale na stronie już sobie obejrzałam i mam swoje typy

                                              Komentarz

                                              Przetwarzanie...