Pozdrawiam^^
Vero Moda...
-
Vero Moda...
Co sądzicie o ciuchach właśnie z Vero Mody? Jak się ma ich jakość do ceny? Jeśli macie jakieś ciekawe to wklejajcie zdjęcia
Pozdrawiam^^
Ostatnio edytowane przez zafascynowana1; 2009-02-27, 13:39.Zapraszam :
blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com
blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com

Tagi: Brak -
Dot.: Vero Moda...
Temat na Modę.Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów
Stanisław Lem
-
-
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...Komentarz
-
Dot.: Vero Moda...
jakoś nie przepadam. taka `skopiowana` mi się wydaje.the best things in life are free...
the second best are EXPENSIVE. ♥
-coco chanel
Komentarz
-
Dot.: Vero Moda...
ja mam z Vero trzy bluzki każda po 70 zł i materiał straszny.. dwa prania i szmaty
zapuszczam włosy, biorę skrzyp+pokrzywa, pije czerwoną herbatę i dbam o ciało!
e-torebka.pl kod rabatowy - bc0b07c5
Komentarz
-
-
Dot.: Vero Moda...
moim zdaniem ceny są przesadzone, czasami nawet mocno przesadzone
no ale na wyprzedaży można jakieś cudeńka wypatrzyć
"For me music and my life are all about style"
Miles DavisKomentarz
-
Dot.: Vero Moda...
nooo ceny są czasem zwalające z nóg.... 130zł za cienutką sukienkę nie najlepszej jakości???? troszkę za dużo
ale ciuszki moim zdaniem mają śliczne



Komentarz
-
-
-
Zapraszam :
blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com
blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com

Komentarz
-
Dot.: Vero Moda...
Z vero mody rzeczy kupuję tylko na wyprzedażach, normalne ceny jak dla mnie są za wysokie w porównaniu z jakością rzeczy, co do kolorów to już po pierwszym praniu widać różnicę
Ostatnio edytowane przez angel001; 2009-02-27, 20:34.Komentarz
-
Komentarz
-
-
Dot.: Vero Moda...
Hmm zależnie od kolekcji, czasem są tam świetne rzeczy, a czasem kompletnie nietrafione w mój gust :P.
Ceny wydają mi się całkiem normalne, takie jak w innych sklepach tego typu.
XOXOKomentarz
-
Dot.: Vero Moda...
ja również uważam, że ceny są normalne. na jakośc też nie narzekam. zresztą robiąc zakupy patrzę na materiał, skład itp.
Komentarz
-
Dot.: Vero Moda...
Moim zdaniem ceny są zdecydowanie za wysokie, jeżeli porównać z jakością, a i same ubranka nie nie wyróżniają się zanadto
Kupiłam tam ostatnio cardigan i już po dwóch nałożeniach porobiły się kłaczki
Komentarz
-
-
-
Komentarz
-
Dot.: Vero Moda...
mam parę ubrań z Vero Mody i jestem z nich baardzo zadowolona. jak najbardziej odpowiada mi styl tego sklepu. większość kupiona na wyprzedażach, bo obniżki są niekiedy zabójcze
aaa i zgodzę się, że niektóre ubrania są strasznej jakości
Komentarz
-
-
Dot.: Vero Moda...
U nas Vero Moda to istny lumpeks. Ciuchy jak ze strychu. Pojedyncze sztuki, często zniszczone :C
W innych Vero Modach czegoś takego nie widziałam.
Kupiłam 2 rzeczy, których nie noszę. Bo się wstydzę(?) ; d
Komentarz
-
Dot.: Vero Moda...
ubrania ładne ale jakość pozostawia wiele do życzenia, kupiłam kiedyś dżinsy za ponad 200zl , teraz to ścierka , sweter i koszulka skurczyły się w praniu ręcznym .... unikam tego sklepusłodkie życie, słono kosztuje;PKomentarz
-
Dot.: Vero Moda...
uważam, że ceny to akurat mają ciutkę wyższe niż inne sieciówki o porównywalnej jakości
Raz kupiłam tam "normalnie"cieniutki płaszczyk na wiosnę za 200zł... ponosiłam do pierwszego prania bo przy prasowaniu okazało się że ktoś źle wszył taką specjalną taśmę usztywniającą w kołnierz i porobiły się bąble na materiale takie wybrzuszone ;/ Wiem, że to wina złego wszycia tej taśmy bo moja mama jest krawcową - po prostu wszyli ją odwrtonie
reklamacji mi nie uznali bo według nich to ja źle go prasowałam
potem już tylko kupowałam u nich w outlecie np. jegginsy za 20zł z których jestem mega zadowolona ;D Z normalnej kolekcji wiecej pewnie nic nie kupię chociaż ich ciuchy fajne..
to jak je kupowałaś to miałaś zawiazane oczy czy jak ? Po co kupować coś czego się wstydzisz nosić......
Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.
15.02.2017 ♥Komentarz
-
-
Dot.: Vero Moda...
Dziewczynki pomocy czy któraś z Was widziała taki żakiet w vero modzie? http://only.bestsellershop.com/EU/be...r---rp4/239324
bo w moim miescie nie ma...a tak mi sie spodobał....mierzyłam 40 ale za duży, 38 byłby idealny...
A nie wie któraś z Was czy jest polski sklep internetowy Vero mody?
PomóżcieKomentarz
-
Dot.: Vero Moda...
Ja lubię sklep Vero Moda, ubrania są bardzo ładne, tanie (jak na SE w której mieszkam), ale najbardziej lubię wyprzedaże
Prawie zawsze jest stoisko z rzeczami od 30% do 70% taniej i zawsze wybiorę dla siebie tam coś ładnego
i czasem maja fajne jeansy z ONLY, Bardziej od Vero Moda lubie VILA ale czasem rzeczy z rożnych firm są w Vero Moda.
Ostatnio edytowane przez ewelline; 2012-06-08, 14:15.Komentarz
-
Dot.: Vero Moda...
Odświeżam
Ja bardzo lubię Vero moda, często tam kupuje.
Sa wątki: miłośniczki Zary, h&m ...... i wiele innych; jednak nie znalazłam vero moda.
Może są tutaj na wizażu również "Miłośniczki Vero Moda" i bedziemy mogły powymienić opinie?
Macie już swoje must have na wiosnę?
Ja jeszcze nie kupowałam nic z nowej kolekcji, nawet nie byłam w sklepie... ale na stronie już sobie obejrzałam i mam swoje typy
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.




Komentarz