moda+pomoc

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • rinoa_woman
    Wtajemniczenie
    • 2007-03
    • 2399

    #1

    moda+pomoc

    ostatnio bardzo modne jest pokazywanie swoich poglądów na ciuchach. wiele gwiazd popierając jakieś akcje charytatywne czy ogólnospołeczne itp nosi koszulki ze specyficznymi napisami albo angażuje się w reklamie. Ja znalazłam na stronie PETA sklep z różnego rodzaju rzeczami z logo albo z przemawiającymi do ludzi napisami. Tutaj np koszulki: https://www.petacatalog.org/products.asp?dept=137 ale największe wrażenie zrobiła na mnie koszulka którą zamieszczam w załączniku, jest mega smutna i niestety prawdziwa i stwierdzam że ją kupię. A Wy jakie macie zdanie na temat takich ciuchów, a zwłaszcza przesłań które są na nich zamieszczone? Kupujecie, żeby mieć koszulkę, a zarazem wspomóc organizacje i pokazywać całemu światu jaki macie stosunek do np ludzi którzy zabijają zwierzęta? Mam na myśli tutaj różne organizacje także te które bronią praw ludzkich.
    Kiedyś widziałam w jakiejś gazecie modelkę dość znaną ale nie pamiętam jej nazwiska, która miała koszulkę z napisem "eat or die" bardzo spodobał mi się ten przemawiający tekst
    Załączone pliki
  • Natalia4005
    Rozeznanie
    • 2008-09
    • 725

    #2
    Dot.: moda+pomoc

    Ja to dyplomatycznie napisze-JEZELI SA NOSZONE ZE SZCZERYMI INTENCJAMI I OSOBA FAKTYCZNIE POMAGA, WPLACA KASE ITD TO JESTEM NA TAK!JEZELI NATOMIAST TO JEST DLA SZPANU TO JESTEM NA NIE!
    TYLE ZE TO SPRAWA SUMIENIA W TYM MOMENCIE.
    Ja jestem piękny, ja jestem silny, ja jestem mądry, ja jestem dobry. I ja to wszystko odkryłem!

    Stanisław Jerzy Lec


    ~~

    Komentarz

    • kostka307
      Rozeznanie
      • 2008-08
      • 655

      #3
      Dot.: moda+pomoc

      Wg mnie to dobry pomysl.
      Gdzie mozna kupic takie koszulki? na tej stronce ktora zamiescilas ceny sa w $ i pewnie wysylka jest tylko do USA.
      -So the lion fall in love with the lamb..
      -What a stupid lamb.
      -What a sick, masochistic lion.


      XOXO

      Komentarz

      • rinoa_woman
        Wtajemniczenie
        • 2007-03
        • 2399

        #4
        Dot.: moda+pomoc

        owszem ceny są w $ ale wysyłają wszędzie bo już sprawdzałam także jak ktoś ma ochotę to może kupić, spokojnie dotrze to do Polski

        Komentarz

        Przetwarzanie...