Ramoneska

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Boszka
    Przyczajenie
    • 2009-03
    • 15

    #1

    Ramoneska

    Stałam sie dziś szczęsliwą posiadaczką czarnej ramoneski czyli podobno must have tego sezonu w związku z tym pytanie brzmi z czym ją nosić?
    B.
  • eyo
    Zakorzenienie
    • 2008-01
    • 16947

    #2
    Dot.: Ramoneska

    Pierwotnie opublikowany przez Boszka
    Stałam sie dziś szczęsliwą posiadaczką czarnej ramoneski czyli podobno must have tego sezonu w związku z tym pytanie brzmi z czym ją nosić?
    moje must have to to nie jest bo kompletnie mi się nie pasuja ale muszę przyznać że świetnie się prezentują ze zwiewnymi jakby letnimi, romantycznymi sukienkami do kolan plus kozakami
    ...

    Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

    15.02.2017 ♥

    Komentarz

    • Boszka
      Przyczajenie
      • 2009-03
      • 15

      #3
      Dot.: Ramoneska

      Ponawiam moje pytanie
      B.

      Komentarz

      • Winia
        Rozeznanie
        • 2005-09
        • 894

        #4
        Dot.: Ramoneska

        Tutaj dziewczyny dają propozycje:



        Komentarz

        • esfira
          Zakorzenienie
          • 2006-02
          • 6861

          #5
          Dot.: Ramoneska

          Jeżeli kupiłaś sobie typowo rockowa kurtkę, to chyba ubierasz sie w tym stylu (tzn: skoro Ci się spodobała, to chyba lubisz taki styl)
          Jeżeli kupiłaś ją, bo to must have sezonu to dobierz resztę z tego co jest modne, jeansy marmurki?
          Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

          Scandinavian Sleeping & Living

          Komentarz

          • Wredonisia
            Zadomowienie
            • 2006-12
            • 1261

            #6
            Dot.: Ramoneska



            Przykłady stylizacji ze skórzaną kurtką.

            Komentarz

            • Boszka
              Przyczajenie
              • 2009-03
              • 15

              #7
              Dot.: Ramoneska

              Muszę przyznać że z sukienką lub tuniką wygląda naprawdę rewelacyjnie! Dziękuję
              B.

              Komentarz

              • Gonia
                Zakorzenienie
                • 2002-12
                • 8751

                #8
                Dot.: Ramoneska

                odkopuję wątek
                Macie jakieś propozycję noszenia ramoneski ?
                Ja mam prawie ramoneskę i nie wiem z czym ją nosić ?
                Planuję niedługo jesienne zakupy i nie wiem co kupić do niej.....
                Załączone pliki
                21 lat z WIZAŻEM




                Komentarz

                Przetwarzanie...