Torba Pull ad Bear

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • reasumujac
    Rozeznanie
    • 2006-12
    • 528

    #1

    Torba Pull ad Bear

    Hej dziewczyny. Widziałyście może ta torbe w P&B ?? Znalazlam ja na ich stronce i podobno kosztuje 99 zl. Ale nie wiem czy ona pomiesci format A4 bo nie ma o tym zadnego info. Bede wdzieczna za jakies wiesci. A najlepiej od krakowskich wizazanek
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowane przez reasumujac; 2009-04-10, 18:19.
  • paulinkaaa7711
    Raczkowanie
    • 2009-03
    • 199

    #2
    Dot.: Torba Pull ad Bear

    Pierwotnie opublikowany przez reasumujac
    Hej dziewczyny. Widziałyście może ta torbe w P&B ?? Znalazlam ja na ich stronce i podobno kosztuje 99 zl. Ale nie wiem czy ona pomiesci format A4 bo nie ma o tym zadnego info. Bede wdzieczna za jakies wiesci. A najlepiej od krakowskich wizazanek

    hmmm ja może zobacze przy okazji jak będę po świetach kiedyś to Ci napisze

    Let's get nuts. Let's spend some money
    Take your shirt off honey
    Let's freak out, life's just a party

    ...


    Turcja Egejska ->i po wakacjach...
    26 Maj -> kolejna rocznica

    Komentarz

    • bandit queen
      BAN stay
      • 2008-09
      • 987

      #3
      Dot.: Torba Pull ad Bear

      ja jutro zerknę tam w przerwie w pracy napiszę wieczorem, czy jest torba

      Komentarz

      • pinaplesss
        Zadomowienie
        • 2008-09
        • 1300

        #4
        Dot.: Torba Pull ad Bear

        Ja ją dzisiaj widziałam Jest duża i bez problemu mieści format A4, fajna torba, tylko ta skórka cieniutka. Dziwnie wyszła na tym zdjęciu, jakby spłaszczona, w rzeczywistości wygląda bardziej jak teczka czy plecak masz jeszcze jakieś zdjęcie?
         21.04.2001
         21.12.2010
         29.01.2011
         07.06.2012

        Komentarz

        • zffazoffana
          Zakorzenienie
          • 2007-08
          • 6573

          #5
          Dot.: Torba Pull ad Bear

          mi tez ona przypomina maly plecak
          A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

          [reebok_c]210508[/reebok_c]
          bardzo proszę o kliki

          Komentarz

          • czekopianka
            Przyczajenie
            • 2007-12
            • 27

            #6
            Dot.: Torba Pull ad Bear

            pomieści spokojnie

            Komentarz

            • reasumujac
              Rozeznanie
              • 2006-12
              • 528

              #7
              Dot.: Torba Pull ad Bear

              No to mnie pocieszylyscie dziewczyny. We wtorek wybieram sie na zakupy i cos czuje ze ta torba wroci ze mna do domu :P

              Zdjec wiecej nie mam bo tylko jedno było na stronie P&B, ale wiem ze jest tez taka sama w kolorze miodowym.

              Komentarz

              • Gosia_14
                Rozeznanie
                • 2006-08
                • 778

                #8
                Dot.: Torba Pull ad Bear

                A ile ona kosztuje?

                Komentarz

                • reasumujac
                  Rozeznanie
                  • 2006-12
                  • 528

                  #9
                  Dot.: Torba Pull ad Bear

                  Podnosze znowu watek, bo w P&B w Krakowie jej niestety nie uświadczylam. A moze ktoras z was widziala u siebie i moglaby mi pomoc w zakupie? Oczywiscie pokrywam wszystkie koszty. Bede wdzieczna za pomoc

                  Komentarz

                  Przetwarzanie...