Doda..

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • evak1988
    Zadomowienie
    • 2008-04
    • 1482

    #1

    Doda..

    Takie pytanko- co sądzicie o stylu Dody?

    Według mnie niekiedy nawet całkiem ładnie wygląda Pomijając te jej dziwaczne stroje na koncertach Macie może jakieś fotki na których się wam podoba?
    W jakich sklepach się ubiera?
    Załączone pliki
  • evak1988
    Zadomowienie
    • 2008-04
    • 1482

    #2
    Dot.: Doda..

    Załączone pliki

    Komentarz

    • Little miau miau
      Rozeznanie
      • 2007-12
      • 564

      #3
      Dot.: Doda..

      Jest kwintesencją złego gustu. Fajne zestawy kopiuj - wklej z zagranicznych gwiazd plus dużo polskiego, pszaśnego buraka. Farbowane włosy na blond plus doczepy, tipsy łopaty i niesmaczna opalenizna niczym kurczak z rożna plus plastikowe cycki.

      Mało co mnie tak odstrasza- nawet Jola Rutowicz jest lepsza. PRzynajmniej wszyscy wiedzą, że jest śmieszna. Doda o dziwo ponoc niektórych nawet pociąga. brrr
      .

      Komentarz

      • trojka
        Zakorzenienie
        • 2003-01
        • 3084

        #4
        Dot.: Doda..

        Uuu, fatalna
        zresztą ona zawsze jest fatalna, gust do bani
        Nie potrafi się ubrać elegancko i skromnie, zawsze ma jakieś wieśniackie dodatki
        absolutnie nie jest to obiekt do naśladowania
        Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

        Nie dotykajcie ich telefonów!
        Nie czytajcie komunikatorów, maili.
        Nie szukajcie na siłę problemów!
        Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.

        Komentarz

        • evak1988
          Zadomowienie
          • 2008-04
          • 1482

          #5
          Dot.: Doda..

          No właśnie jako osoby jej bardzo nie lubie i jej zachowania a co jest w niej takiego że tak się podoba mężczyzną?
          Przyznam że jak jest ubrana niekiedy to mi sie podoba, może zbyt krótkie te ciuszki ale niekiedy ok

          Przyznam że wiele dziewczyn ubiera się podobnie do niej
          Załączone pliki
          Ostatnio edytowane przez evak1988; 2009-06-24, 16:21.

          Komentarz

          • MissHuffy
            Zakorzenienie
            • 2009-04
            • 4888

            #6
            Dot.: Doda..

            Kicz i tandeta z dodatkiem wulgarności,i wielkimi logo =Dodzia
            tyle na temat
            Ostatnio edytowane przez MissHuffy; 2009-06-24, 16:23.
            Nie stój.Drogę wytycza się idąc.

            Komentarz

            • malinowydzemx3
              Wtajemniczenie
              • 2009-02
              • 2088

              #7
              Dot.: Doda..

              Pierwotnie opublikowany przez Little miau miau
              Jest kwintesencją złego gustu. Fajne zestawy kopiuj - wklej z zagranicznych gwiazd plus dużo polskiego, pszaśnego buraka. Farbowane włosy na blond plus doczepy, tipsy łopaty i niesmaczna opalenizna niczym kurczak z rożna plus plastikowe cycki.

              Mało co mnie tak odstrasza- nawet Jola Rutowicz jest lepsza. PRzynajmniej wszyscy wiedzą, że jest śmieszna. Doda o dziwo ponoc niektórych nawet pociąga. brrr


              i wyglada czesto jak pani do towarzystwa
              oh wow, lovely

              Komentarz

              • evak1988
                Zadomowienie
                • 2008-04
                • 1482

                #8
                Dot.: Doda..

                No fakt wyglada jak pani do towarzystwa i tak też jest traktowana i według mnie wcale taka ładna nie jest tylko jest taka "zrobiona" jak to mój kolega okreslił

                Komentarz

                • LilyHoney
                  Zadomowienie
                  • 2008-04
                  • 1981

                  #9
                  Dot.: Doda..

                  Wygląda różnie, czasem faktycznie ma skłonność do przesady. Ale ma też bardzo dużo świetnych ciuchów w szafie

                  Mi podoba się chociażby na tych zdjęciach:
                  https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1245854742
                  https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1245854835
                  https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1245856742
                  https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1245856742
                  https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1245856742
                  https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1245856742

                  Komentarz

                  • Little miau miau
                    Rozeznanie
                    • 2007-12
                    • 564

                    #10
                    Dot.: Doda..

                    Dlaczego się podoba facetom? Proste! Bo nosi bardzo obcisłe ciuszki, nawet jeśli zakryta jest od kostek po samą szyję widac talię, długie nogi, nadmuchane cycki. Jest wulgarna i ocieka seksem w stylu gwiazdek pana Hefnera. Facetom podoba się to albo nie ale prawie wszystkim staje - taka prawda. Żaden z nich nie chciałby z taką chodzic, każdy zaciągnąłby ją do łóżka i nastepnego dnia o niej nie pamiętał ( no Radziu jest wyjątkiem).

                    Mnie totalnie zraziła wywiadem dla chyba Urody? Babsko jest mniej więcej w moim wieku i rzuca tekstami "wydaje wielokrotnosc penjsi zwykłego polaka w takiej spehorze" - dla mnie to słoma z butów a nie powód żeby ją oklaskiwac. Albo tekst, że kiedyś to ona była wieśniarą bo lubiła połaczenie jasnej szminki i ciemnej konturówki - dla mnie właśnie na zawsze taką wieśniara pozostanie. Panienką od tlenionej czupryny, białych kozaczków, i tipsów żeby stukac seksownie o blat fujfuj
                    .

                    Komentarz

                    • hryzotemis
                      Zadomowienie
                      • 2008-07
                      • 1702

                      #11
                      Dot.: Doda..

                      Jedyne, co mi się podoba, to jej figura(i mniejsza o to, że ma nadmuchane cyce )

                      Komentarz

                      • trojka
                        Zakorzenienie
                        • 2003-01
                        • 3084

                        #12
                        Dot.: Doda..

                        cóż z tego, że ma kilka sztuk fajnych ciuszków jak zestawić tego kompletnie nie potrafi .
                        Nie widziałam nigdy i na żadnym zdjęciu by miała jakieś fajne buty, zawsze to jest kicz, a mogłaby przecież kupić jakieś skromne tenisówki albo glany.
                        Nosi koszmarne szerokie paski i wielką bazarową biżuterię.
                        Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

                        Nie dotykajcie ich telefonów!
                        Nie czytajcie komunikatorów, maili.
                        Nie szukajcie na siłę problemów!
                        Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.

                        Komentarz

                        • olalicious07
                          Zadomowienie
                          • 2008-01
                          • 1120

                          #13
                          Dot.: Doda..

                          Pierwotnie opublikowany przez trojka
                          cóż z tego, że ma kilka sztuk fajnych ciuszków jak zestawić tego kompletnie nie potrafi .
                          Nie widziałam nigdy i na żadnym zdjęciu by miała jakieś fajne buty, zawsze to jest kicz, a mogłaby przecież kupić jakieś skromne tenisówki albo glany.
                          Nosi koszmarne szerokie paski i wielką bazarową biżuterię.
                          skromne tenisówki albo glany? to tylko takie buty nie sa wyznacznikiem kiczu? wg mnie wlasnie glany itd noszą kobiety, których stylu raczej nie warto kopiować... Nie mowie, ze popieram styl dody, ale już sto razy wolę te jej sexowno-kiczowate szpilki, przynajmniej są stworzone dla kobiet...

                          Komentarz

                          • evak1988
                            Zadomowienie
                            • 2008-04
                            • 1482

                            #14
                            Dot.: Doda..

                            To ludzie mają glany i tenisówki nosić żeby nie wyglądać kiczowato? Uważam że glany są strasznymi butami..

                            Komentarz

                            • MissHuffy
                              Zakorzenienie
                              • 2009-04
                              • 4888

                              #15
                              Dot.: Doda..

                              Glany są jeszcze gorsze
                              Nie stój.Drogę wytycza się idąc.

                              Komentarz

                              • daisuki
                                Zadomowienie
                                • 2009-05
                                • 1028

                                #16
                                Dot.: Doda..

                                Taki jeden cytat bodajże z piosenki O.S.T.R'ego pasuje do niej : "Plastikowy świat, pełen plastikowych 'barbie' " oczywiście mam tu na myśli Lodzie
                                ;(

                                Komentarz

                                • eyo
                                  Zakorzenienie
                                  • 2008-01
                                  • 16947

                                  #17
                                  Dot.: Doda..

                                  nie wspomnę o tym, że aktualnie mnóstwo wizażanek i polskich szafiarek nosi :
                                  -legginsy
                                  - but z ćwiekami na mega obcasie
                                  - białe topy, bokserki
                                  -legginsy w zeberki
                                  - marynarki
                                  - pasek w talii
                                  - jeansowe kurteczki

                                  i nawet nie mówię o pojedyńczych zestawach ale aktualnie takie :

                                  http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1245856742 ( wet look, marmurkowy jeans, ćwieki, platformy, bokserka)
                                  http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1245854835 ( płaszczyk, cieniowane okulary, marynarskie paski)
                                  http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1245854742 ( marynarka, legginsy, pasek, ćwieki, bokserka)
                                  to aktualnie wizażowe must have a jedyny powodem do krytykowania jej stylu w tym wątku jest jej osoba

                                  ale co z tego, że co druga szafiarka którym się tu wszyscy zachwcamy ma dokładnie takie zestawy jak wejone wyżej



                                  nie widzę powodu do czepiania się jej dorbych zestawów tylko dlatego, że to ona
                                  czasem wygląda jak pani lekkich obyczajów ale cóż - niktórzy za wspomniana możliwość wydania kilku pensji w Sephorze czasem ubiorą się jak pajac co w moim mniemaniu jest całkiem niezły sposobem na życie zwłaszcza w takim kraju jak Polsca.. bo mówić będą zawsze źle ale jak można na tym zarobić to tylko lepiej
                                  fanką jej nie jestem w każdym bądź razie no ale.. nie będe sobie nią poprawiać samopoczucia



                                  sądzę zresztą, że Doda w wydaniu 1 ma jakieś porównanie z Dodą w wydaniu 2 czy 3
                                  Załączone pliki
                                  Ostatnio edytowane przez eyo; 2009-06-24, 17:52.
                                  ...

                                  Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

                                  15.02.2017 ♥

                                  Komentarz

                                  • evak1988
                                    Zadomowienie
                                    • 2008-04
                                    • 1482

                                    #18
                                    Dot.: Doda..

                                    Właśnie zgadzam sie z Tobą chociaż nie jestem jej fanką ale sama chodzę w legginsach, butach na obcasie, tunikach, bokserkach, t-shirtach z nadrukami, szortach

                                    Uważam że wiele dziewczyn chodzi ubranych podobnie do niej i takich dziewczyn w polskich klubach i na ulicach jest wiele, no oczywiście nie chodzą aż tak wulgarnie ubrane No i głupich komentarzy męskiej części to nie słyszałam w stosunku do tych kobiet tylko właśnie do tych w glanach Nie popieram w dodzie tego że jak sie ubierze to musi mieć mega mini i cycki wystawione ale tak to niekiedy ładnie wygląda.. Pomijając całkowicie te jej dziwne stroje na koncertach i głupie prymitywne zachowanie..
                                    Ostatnio edytowane przez evak1988; 2009-06-24, 18:11.

                                    Komentarz

                                    • Arwena84
                                      Zadomowienie
                                      • 2005-07
                                      • 1618

                                      #19
                                      Dot.: Doda..

                                      Czytam Wasze wypowiedzi i oczom nie wierze... Ja rozumiem - krytyka, ale na jakims poziomie. Nazywanie kogos "wiesniara", "pania do towarzystwa"... Pomijam juz fakt, ze to temat na podforum MODA, a nie pudelek.

                                      A odnosnie tematu, nie mam nigdzie jej zdjec zapisanych, ale podobala mi sie strasznie jej sukienka i buty od Balmain i gdyby nie to, ze mnie na nie zwyczajnie nie stac, juz bylyby w mojej kolekcji. Stylizacja z foty z Kwasniewska - tez dla mnie super. Ponadto podobal mi sie jej niebieski plaszcz i rozowe szpilki z teledysku "Nie daj sie".

                                      Mimo ze sama nigdy nie zalozylabym wiekszosci jej ubran, lubie ogladac stylizacje Dody. Zawsze jest barwna i... uwaga... oryginalna (czekam na zbiorowy lincz).
                                      MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.

                                      Komentarz

                                      • karolynka90
                                        Zakorzenienie
                                        • 2007-10
                                        • 12469

                                        #20
                                        Dot.: Doda..

                                        Pierwotnie opublikowany przez Little miau miau
                                        Jest kwintesencją złego gustu. Fajne zestawy kopiuj - wklej z zagranicznych gwiazd plus dużo polskiego, pszaśnego buraka. Farbowane włosy na blond plus doczepy, tipsy łopaty i niesmaczna opalenizna niczym kurczak z rożna plus plastikowe cycki.

                                        Mało co mnie tak odstrasza- nawet Jola Rutowicz jest lepsza. PRzynajmniej wszyscy wiedzą, że jest śmieszna. Doda o dziwo ponoc niektórych nawet pociąga. brrr
                                        rany, wyjelas mi to z ust.
                                        Welcome to Earth
                                        https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q

                                        Komentarz

                                        • nelyen
                                          Zadomowienie
                                          • 2008-02
                                          • 1759

                                          #21
                                          Dot.: Doda..

                                          no cóż, o ile nie znoszę zachowania tej pani i jej stylu bycia, to mimo wszystko czasem ubrać się umie. stylizacja z Kwaśniewską zupełnie ok, chociaż biżuteria kiepska. ona lansuje modę i już, zgadzam się z eyo, 3/4 Polski jedzie po Dodzie jak po kocie, a nosi się tak samo...
                                          sama nie lubię tego stylu, wolę długą spódnicę i delikatne bluzki, albo dżinsy i glany/trampki, bo to wygodne i JA w tym dobrze wyglądam i tak też się czuję. a podporządkowywanie się modzie i noszenie chociażby obcisłych leginsów, jeśli mamy zadek jak szafa i króciutkie nóżki to niezbyt dobry pomysł, a tyle się tego widzi na ulicach.
                                          bo nie ma za małych lub za dużych piersi

                                          Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

                                          Julia Hartwig, Kot Maurycy

                                          Komentarz

                                          • evak1988
                                            Zadomowienie
                                            • 2008-04
                                            • 1482

                                            #22
                                            Dot.: Doda..

                                            Jeszcze troche fotek, tak samo uważam że większość polskich lasek tak chodzi ubranych..
                                            Załączone pliki

                                            Komentarz

                                            • lalesia
                                              Zakorzenienie
                                              • 2005-02
                                              • 4595

                                              #23
                                              Dot.: Doda..

                                              Doda - pokraczna karlica przekonana święcie o swojej wręcz nadludzkiej atrakcyjności swoimi wyuzdanymi strojami podkreśla zwykle mankamenty figury. Do tego prostacka twarz. Nic mi się w niej nie podoba oprócz butów, nosi często rewelacyjne

                                              ---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

                                              Pierwotnie opublikowany przez trojka
                                              cóż z tego, że ma kilka sztuk fajnych ciuszków jak zestawić tego kompletnie nie potrafi .
                                              Nie widziałam nigdy i na żadnym zdjęciu by miała jakieś fajne buty, zawsze to jest kicz, a mogłaby przecież kupić jakieś skromne tenisówki albo glany.
                                              Nosi koszmarne szerokie paski i wielką bazarową biżuterię.
                                              Nie potrafię sobie wyobrazić gorszego widoku niż kobieta w glanach faceci w glanach z resztą także odpychają mnie na 10km, ale na kobietę to po prostu brak mi słów.
                                              https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=836785

                                              Komentarz

                                              • isiaczekk
                                                Zakorzenienie
                                                • 2007-11
                                                • 3592

                                                #24
                                                Dot.: Doda..

                                                Pierwotnie opublikowany przez lalesia
                                                Doda - pokraczna karlica przekonana święcie o swojej wręcz nadludzkiej atrakcyjności swoimi wyuzdanymi strojami podkreśla zwykle mankamenty figury. Do tego prostacka twarz. Nic mi się w niej nie podoba oprócz butów, nosi często rewelacyjne

                                                ---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------


                                                Nie potrafię sobie wyobrazić gorszego widoku niż kobieta w glanach faceci w glanach z resztą także odpychają mnie na 10km, ale na kobietę to po prostu brak mi słów.

                                                Bez przesady, ja wiem, że jej ludzie nie lubią, bo zachowuje się tak a nie inaczej, ale nie jest jest paskudna na pewno - ma całkiem fajną figurę i czasem potrafi się ubrać. Pomijam fakt co mówi, jak mówi i jak wygląda na koncertach, bo to już inna sprawa....
                                                I co to jest ta prostacka twarz?
                                                Ostatnio edytowane przez isiaczekk; 2009-06-24, 19:18.

                                                Komentarz

                                                • Hultaj
                                                  BAN stay
                                                  • 2007-12
                                                  • 27783

                                                  #25
                                                  Dot.: Doda..

                                                  no coż, ja w glanach chodzę.

                                                  Komentarz

                                                  • lalesia
                                                    Zakorzenienie
                                                    • 2005-02
                                                    • 4595

                                                    #26
                                                    Dot.: Doda..

                                                    Pierwotnie opublikowany przez isiaczekk
                                                    Bez przesady, ja wiem, że jej ludzie nie lubią, bo zachowuje się tak a nie inaczej, ale nie jest jest paskudna na pewno - ma całkiem fajną figurę i czasem potrafi się ubrać. Pomijam fakt co mówi, jak mówi i jak wygląda na koncertach, bo to już inna sprawa....
                                                    I co to jest ta prostacka twarz?
                                                    prostacka twarz = twarz nowobogackiego prostaka nie potrafię tego wytłumaczyć, po prostu widzę na pierwszy rzut oka. Dziwny, lekceważący kaprys wszechobecny na jej licu
                                                    https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=836785

                                                    Komentarz

                                                    • besciara
                                                      Wtajemniczenie
                                                      • 2006-02
                                                      • 2721

                                                      #27
                                                      Dot.: Doda..

                                                      Dodzie potrzebny jest stylista. Większość gwiazd bez niego pewnie wyglądałaby jak ona (np. J.Simpson - z tym wyjątkiem, że Doda nie ubrałaby się w dresy i uggsy). Większość jej strettów to wg. mnie modowe wpadki. Ktoś napisał, że Doda swoimi ciuszkami eksponuje długie nogi, talię i dekolt. Dla porównania to samo podkreśla VB. Różnica jest znaczna pomiędzy obiema Paniami.

                                                      Co do glanów to nie uważam, aby były tragiczne. Nie chodzę w nich, ale nie wyglądają one źle jeśli ktoś potrafi je połączyć z resztą stroju. Buty z ostrym szpicem czy białe kozaczki są odpychające, ale nie glany (one się nie rzucają tak w oczy).
                                                      Carpe diem
                                                      NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.

                                                      Komentarz

                                                      • .ups
                                                        Wtajemniczenie
                                                        • 2007-07
                                                        • 2818

                                                        #28
                                                        Dot.: Doda..

                                                        Fakt, faktem Doda czasem wali tandetom, ale to zazwyczaj wizerunek sceniczny, wywiady, koncerty, i inne pierdoły. Tak to ubiera się całkiem nieźle.










                                                        Powracając do tematu, parę kreacji Dody:
                                                        Załączone pliki
                                                        wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
                                                        [/COLOR][/SIZE]
                                                        [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

                                                        [/I][/COLOR]

                                                        Komentarz

                                                        • paula-zla
                                                          Zakorzenienie
                                                          • 2007-11
                                                          • 14171

                                                          #29
                                                          Dot.: Doda..

                                                          Pierwotnie opublikowany przez eyo
                                                          nie wspomnę o tym, że aktualnie mnóstwo wizażanek i polskich szafiarek nosi :
                                                          -legginsy
                                                          - but z ćwiekami na mega obcasie
                                                          - białe topy, bokserki
                                                          -legginsy w zeberki
                                                          - marynarki
                                                          - pasek w talii
                                                          - jeansowe kurteczki

                                                          i nawet nie mówię o pojedyńczych zestawach ale aktualnie takie :

                                                          http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1245856742 ( wet look, marmurkowy jeans, ćwieki, platformy, bokserka)
                                                          http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1245854835 ( płaszczyk, cieniowane okulary, marynarskie paski)
                                                          http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1245854742 ( marynarka, legginsy, pasek, ćwieki, bokserka)
                                                          to aktualnie wizażowe must have a jedyny powodem do krytykowania jej stylu w tym wątku jest jej osoba

                                                          ale co z tego, że co druga szafiarka którym się tu wszyscy zachwcamy ma dokładnie takie zestawy jak wejone wyżej



                                                          nie widzę powodu do czepiania się jej dorbych zestawów tylko dlatego, że to ona
                                                          czasem wygląda jak pani lekkich obyczajów ale cóż - niktórzy za wspomniana możliwość wydania kilku pensji w Sephorze czasem ubiorą się jak pajac co w moim mniemaniu jest całkiem niezły sposobem na życie zwłaszcza w takim kraju jak Polsca.. bo mówić będą zawsze źle ale jak można na tym zarobić to tylko lepiej
                                                          fanką jej nie jestem w każdym bądź razie no ale.. nie będe sobie nią poprawiać samopoczucia



                                                          sądzę zresztą, że Doda w wydaniu 1 ma jakieś porównanie z Dodą w wydaniu 2 czy 3
                                                          Słusznie.

                                                          Nigdy za nią nie przepadałam, ale różnica między Dodzią sprzed kilku lat, a obecną Dodą jest duża.
                                                          don't leave my hyper heart alone on the water
                                                          cover me in rag and bone and sympathy
                                                          'cause i don't want to get over you
                                                          i don't want to get over you



                                                          wymienię

                                                          Komentarz

                                                          • evak1988
                                                            Zadomowienie
                                                            • 2008-04
                                                            • 1482

                                                            #30
                                                            Dot.: Doda..

                                                            "Co do glanów to nie uważam, aby były tragiczne. Nie chodzę w nich, ale nie wyglądają one źle jeśli ktoś potrafi je połączyć z resztą stroju. Buty z ostrym szpicem czy białe kozaczki są odpychające, ale nie glany (one się nie rzucają tak w oczy)."- Dla mnie glany to okropne buty i dla wszystkich facetów których znam są odpychające, ja mam białe kozaki ale takie normalne na słupku i z zaokrąglonym czubkiem i dla mnie one nie są odpychające, sam chłopak mi je kupił ale o gustach sie nie dyskutuje dla kogoś coś jest odpychajace a dla wielu innych nie

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...