Przeróbka

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • kamila901
    Zakorzenienie
    • 2008-11
    • 5269

    #1

    Przeróbka

    Witam. Jakiś czas temu dostałam strój kąpielowy. Niestety góra od niego jest na mnie za mała. Myślałam nad tym, żeby jakoś poszerzyć stanik w obwodzie, tylko nie mam pomysłu jak to zrobić Strój cudnie wygląda ubrany i szkoda żeby leżał w szafie, tylko w tym problem, że jest za ciasny Poniżej dodałam zdjęcia. Macie jakieś pomysły?? Czekam na wasze propozycje pozdrawiam
    Załączone pliki




  • paula78
    Zakorzenienie
    • 2003-01
    • 34553

    #2
    Dot.: Przeróbka

    Doszyć odpowedni material na koncówkach lub zrobic wstawki pod pachami.

    czy wyjdzie to ładnie i estetycznie nie wiem +odpowiedni materiał.

    sprzedaj górę a do dołu dopasuj inny stanik.
    Mleko migdałowe:
    http://pichceiknoce.blogspot.com/


    Komentarz

    • 6roove
      Zakorzenienie
      • 2009-02
      • 4506

      #3
      Dot.: Przeróbka

      Pierwotnie opublikowany przez kamila901
      Witam. Jakiś czas temu dostałam strój kąpielowy. Niestety góra od niego jest na mnie za mała. Myślałam nad tym, żeby jakoś poszerzyć stanik w obwodzie, tylko nie mam pomysłu jak to zrobić Strój cudnie wygląda ubrany i szkoda żeby leżał w szafie, tylko w tym problem, że jest za ciasny Poniżej dodałam zdjęcia. Macie jakieś pomysły?? Czekam na wasze propozycje pozdrawiam
      najprostrzy sposob to wywalic zapiecie i doszyc do obu koncow kawalek gumy o takiej samej szerokosci co kostium, fajnie byloby jakby guma byla w tym samym kolorze, co stroj, ewentualnie zostaje czarna, zalezy tez jaki masz dol do niego, czy ma jeszcze jakies kolorystyczne elementy, wtedy gumka wlasnie wtych kolorach

      we wszywanie materialu w innych miejscach chyba nie ma sie co bawic, bo bedzie widac
      a o gumke pytaj w pasmanterii

      Komentarz

      • kamila901
        Zakorzenienie
        • 2008-11
        • 5269

        #4
        Dot.: Przeróbka

        Z dopasowaniem stanika pod względem koloru miałabym problem, bo ten jest trochę ciemniejszy niż na zdjęciu. Poza tym zależy mi właśnie na tym staniku Jeśli chodzi o wszycie gumki z tylu to nie jest to taki zły pomysł, sama na to nie wpadłam Dzięki




        Komentarz

        • ..::anvastra::..
          Zadomowienie
          • 2007-04
          • 990

          #5
          Dot.: Przeróbka

          do zwykłych staników można kupić takie wstawki przedłużające obwód (kawałek materiału + haftki po dwóch stronach), ale wątpie, żeby było coś takiego do stroju (tzn żeby to estetyczie wyglądało)

          Komentarz

          • ann0808
            Raczkowanie
            • 2009-01
            • 384

            #6
            Dot.: Przeróbka

            ja am taki stroj ale tam od nowości zamiast tego haczyka był kawałek sznureczka czy czegoś takiego

            Komentarz

            • kamila901
              Zakorzenienie
              • 2008-11
              • 5269

              #7
              Dot.: Przeróbka

              Pierwotnie opublikowany przez ann0808
              ja am taki stroj ale tam od nowości zamiast tego haczyka był kawałek sznureczka czy czegoś takiego
              a gdzie go kupilas?




              Komentarz

              • fortepianistka
                Rozeznanie
                • 2006-04
                • 921

                #8
                Dot.: Przeróbka

                jak go zobaczylam od razu stwierdzilam to co moja poprzedniczka -
                wypruc zapiecie i doszyc kawalek gumki ktory moze jeszcze ozywic ten stroj lub ew. stonowany, byleby nie biala ;p
                Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.

                Komentarz

                Przetwarzanie...