!! spodnie !!
-
!! spodnie !!
Kurcze dostałam takie spodnie, ale są raczej przesadzone... myślicie że można w takich wyjść na ulice?? strasznie chciałabym je przefarbować na jednolity kolor np. czarny ale nie wiem czy to będzie możliwe?pFF.. x] Plotkuj, opluj, zbesztaj ja i tak bedę się śmiać !!
Tagi: Brak -
Dot.: !! spodnie !!
ja bym w takich nie wyszła na ulice...
bo po prostu nie są w moim guście, wolę klasyczne eleganckie barwy.CZYTAJ SKŁAD ! ! !
masz prawo wiedzieć co jesz.
-
-
Dot.: !! spodnie !!
można spróbować przefarbować na czarno, bo chyba tylko czarny złapie tak, żeby nie było widać cieniowań.Komentarz
-
Dot.: !! spodnie !!
ja też bym w takich na ulicę nie wyszła
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.
Komentarz
-
Dot.: !! spodnie !!
one są zrobione na acid wash
szkoda, że akurat pomarańczowe bo jakby były szare to byłyby lepsze
zależy jaki masz styl - ale ja bym w nich wyszła
Komentarz
-
-
-
Dot.: !! spodnie !!
ło matko ło bosko
Ja bym sobie dała spokój z farbowaniem, ale jak chcesz to sie baw
Komentarz
-
-
-
Komentarz
-
Dot.: !! spodnie !!
Nie wyszłabym w takich spodniach na ulice, o nieee ;p ale na Twoim miejscu pobawiłabym się w farbowanie, bo fajnie na Tobie leża ;]Komentarz
-
Dot.: !! spodnie !!
sa brzydkie moim zdaniem..i ta kolorystyka..jeszcze moze jakby byly szare i jakbym miala 15 lat :P chociaz pewnie i tak bym nie zalozyla bo generalnie nie lubie kolorowych spodni..zalezy z jakiego sa materialu..wiem z doswiadczenia ze nie zawsze kolor 'lapie' jak sa sztuczne nitki..kiedys pod wplywem emocji kupilam niebieskie i postanowilam ze przefarbuje je na czarno ale po wyjeciu okazaly sie granaowo-szare kolor w sumie ok na pewno lepszy niz byl
ja bym probowala farbowac barwnik 2 zl kosztuje
Komentarz
-
-
Dot.: !! spodnie !!
Sa zarąbiste... ale nie na mnie, może na kimś młodszym. Jak masz <17 to śmiało
Komentarz
-
Dot.: !! spodnie !!
jaaakie fikuśne gacie
ja bym w nich naweyt wyszła, do jednolitych ubran i butków
a jak masz watpliwosci i Ci ich nie szkoda to spróbuj z farbowaniem, najwyzej bedziesz miala je po domu
Live Life given now.!
Tomorrow can wait .
-z czystym sumieniem stwierdzam, że jestem szczęśliwa.
sty-love.blogspot.com

Komentarz
-
Dot.: !! spodnie !!
ja bym ich nie założyła, nie czułabym się w nich dobrze.
jednak z racji tego , że bardzo ładnie na Tobie leżą powinnaś pokombinować z tym farbowaniem
Nie pytaj mnie o jutro,
to za tysiąc lat.
Komentarz
-
-
Dot.: !! spodnie !!
Kiedyś uwielbiałam takie śmieszne, kolorowe ubrania.
Dzisiaj za żadne skarby świata nie założyłabym ich. Nie podobają mnie się.
Autorko wątku, a jak się w nich czujesz? Leżą całkiem nieźle.
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you
wymienię
Komentarz
-
-
Dot.: !! spodnie !!
A ja raczej nie... ale to tobie mają się podobac i to ty powinnaś się w nich dobrze czuć

** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *Komentarz
-
-
Dot.: !! spodnie !!
Mi się one nie podobają, lubię proste dżiny bez wytarć, bez żadnych dziur czy innych ulepszaczy,Komentarz
-
-
Dot.: !! spodnie !!
a ja bym z nich zrobiła szorty albo coś z tym stylu
bo w takich to chyba bym nie wyszła nigdzie



Komentarz
-
-
Dot.: !! spodnie !!
Też jestem za przefarbowaniem na czarno, w takich na pewno bym nie wyszła nigdzie. Spróbuj, co ci szkodzi... Chyba, że odsprzedasz komuś na all...od 14.07 - codziennie, godzina 20.00- biegam!!!
Komentarz
-
Dot.: !! spodnie !!
Ja bym w takich nie wyszła na ulicę
To zależy od stylu, całkiem ładnie na Tobie leżą, tylko te kolory... Jeżeli dałoby się, to przefarbowałabym
Komentarz
-
-
-
Dot.: !! spodnie !!
Super
Serio
+ czarne lakierowane proste szpilki + ciemno szara gładka i obcisła bluzka + jakaś prosta czarna torebka + kolorowa kulka na dlugim lancuszku
ja bym śmialo nosiłaKomentarz
-
-
-
-
-
Dot.: !! spodnie !!
Według mnie są strasznie.. kiczowate?
Ale każdy ma inny gust, fajnie by wyglądały w odcieniach szarości i bieli
Weź się sil na tanie d*py z tanich klubów tani durniu,
bo Ona chce bogactwa rozumu.
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.
masz prawo wiedzieć co jesz.




Komentarz