!! spodnie !!

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • o0mia0o
    Raczkowanie
    • 2008-03
    • 90

    #1

    !! spodnie !!

    Kurcze dostałam takie spodnie, ale są raczej przesadzone... myślicie że można w takich wyjść na ulice?? strasznie chciałabym je przefarbować na jednolity kolor np. czarny ale nie wiem czy to będzie możliwe?
    Załączone pliki
    pFF.. x] Plotkuj, opluj, zbesztaj ja i tak bedę się śmiać !!
  • BJean
    Wtajemniczenie
    • 2008-08
    • 2819

    #2
    Dot.: !! spodnie !!

    ja bym w takich nie wyszła na ulice...

    bo po prostu nie są w moim guście, wolę klasyczne eleganckie barwy.
    CZYTAJ SKŁAD ! ! !


    masz prawo wiedzieć co jesz.

    Komentarz

    • scotland89
      Raczkowanie
      • 2008-07
      • 158

      #3
      Dot.: !! spodnie !!

      można spróbować przefarbować na czarno, bo chyba tylko czarny złapie tak, żeby nie było widać cieniowań.

      Komentarz

      • L I L Y
        Zakorzenienie
        • 2008-08
        • 7418

        #4
        Dot.: !! spodnie !!

        ja też bym w takich na ulicę nie wyszła
        Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

        * Ćwiczę!
        * Zapuszczam włosy!
        * Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

        Komentarz

        • elisee15
          Zadomowienie
          • 2009-01
          • 1149

          #5
          Dot.: !! spodnie !!

          one są zrobione na acid wash szkoda, że akurat pomarańczowe bo jakby były szare to byłyby lepsze zależy jaki masz styl - ale ja bym w nich wyszła

          Komentarz

          • aauraa
            Rozeznanie
            • 2008-10
            • 610

            #6
            Dot.: !! spodnie !!

            Nie założyłabym ich wychodząc na ulicę.

            Komentarz

            • Cyska
              Zakorzenienie
              • 2007-10
              • 10043

              #7
              Dot.: !! spodnie !!

              ło matko ło bosko Ja bym sobie dała spokój z farbowaniem, ale jak chcesz to sie baw

              Komentarz

              • anusiaa15
                Rozeznanie
                • 2008-03
                • 768

                #8
                Dot.: !! spodnie !!

                zależy z czym dopasowane będą, ja bym wyszła w nich ;p

                Komentarz

                • MoniX24
                  Raczkowanie
                  • 2008-01
                  • 234

                  #9
                  Dot.: !! spodnie !!

                  eee tam gadacie,fajne spodnie,z jednolita tunika by extra wygladaly.

                  Komentarz

                  • ghana
                    Zakorzenienie
                    • 2006-10
                    • 14588

                    #10
                    Dot.: !! spodnie !!

                    Nie wyszłabym w takich spodniach na ulice, o nieee ;p ale na Twoim miejscu pobawiłabym się w farbowanie, bo fajnie na Tobie leża ;]

                    Komentarz

                    • LadyI
                      Zakorzenienie
                      • 2009-06
                      • 13077

                      #11
                      Dot.: !! spodnie !!

                      sa brzydkie moim zdaniem..i ta kolorystyka..jeszcze moze jakby byly szare i jakbym miala 15 lat :P chociaz pewnie i tak bym nie zalozyla bo generalnie nie lubie kolorowych spodni..zalezy z jakiego sa materialu..wiem z doswiadczenia ze nie zawsze kolor 'lapie' jak sa sztuczne nitki..kiedys pod wplywem emocji kupilam niebieskie i postanowilam ze przefarbuje je na czarno ale po wyjeciu okazaly sie granaowo-szare kolor w sumie ok na pewno lepszy niz byl ja bym probowala farbowac barwnik 2 zl kosztuje

                      Komentarz

                      • nutka22
                        BAN stay
                        • 2009-02
                        • 553

                        #12
                        Dot.: !! spodnie !!

                        Sa zarąbiste... ale nie na mnie, może na kimś młodszym. Jak masz <17 to śmiało

                        Komentarz

                        • Kaluch
                          Rozeznanie
                          • 2008-11
                          • 525

                          #13
                          Dot.: !! spodnie !!

                          jaaakie fikuśne gacie ja bym w nich naweyt wyszła, do jednolitych ubran i butków

                          a jak masz watpliwosci i Ci ich nie szkoda to spróbuj z farbowaniem, najwyzej bedziesz miala je po domu
                          Live Life given now.!
                          Tomorrow can wait .

                          -z czystym sumieniem stwierdzam, że jestem szczęśliwa.


                          sty-love.blogspot.com




                          Komentarz

                          • moonikaa44
                            Rozeznanie
                            • 2009-07
                            • 873

                            #14
                            Dot.: !! spodnie !!

                            ja bym ich nie założyła, nie czułabym się w nich dobrze.
                            jednak z racji tego , że bardzo ładnie na Tobie leżą powinnaś pokombinować z tym farbowaniem
                            Nie pytaj mnie o jutro,
                            to za tysiąc lat.

                            Komentarz

                            • paula-zla
                              Zakorzenienie
                              • 2007-11
                              • 14171

                              #15
                              Dot.: !! spodnie !!

                              Kiedyś uwielbiałam takie śmieszne, kolorowe ubrania. Dzisiaj za żadne skarby świata nie założyłabym ich. Nie podobają mnie się.

                              Autorko wątku, a jak się w nich czujesz? Leżą całkiem nieźle.
                              don't leave my hyper heart alone on the water
                              cover me in rag and bone and sympathy
                              'cause i don't want to get over you
                              i don't want to get over you



                              wymienię

                              Komentarz

                              • 6roove
                                Zakorzenienie
                                • 2009-02
                                • 4506

                                #16
                                Dot.: !! spodnie !!

                                ja bym w nich wyszla jak dla mnie sa zajefajne

                                Komentarz

                                • lenka07661
                                  Zadomowienie
                                  • 2009-05
                                  • 1420

                                  #17
                                  Dot.: !! spodnie !!

                                  A ja raczej nie... ale to tobie mają się podobac i to ty powinnaś się w nich dobrze czuć



                                  ** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *

                                  Komentarz

                                  • michas545
                                    Wtajemniczenie
                                    • 2006-11
                                    • 1920

                                    #18
                                    Dot.: !! spodnie !!

                                    Mi się one nie podobają, lubię proste dżiny bez wytarć, bez żadnych dziur czy innych ulepszaczy,

                                    Komentarz

                                    • anoska
                                      Zakorzenienie
                                      • 2009-03
                                      • 6401

                                      #19
                                      Dot.: !! spodnie !!

                                      przefarbuj je na czarno

                                      Komentarz

                                      • Edsonka
                                        Rozeznanie
                                        • 2008-07
                                        • 769

                                        #20
                                        Dot.: !! spodnie !!

                                        a ja bym z nich zrobiła szorty albo coś z tym stylu bo w takich to chyba bym nie wyszła nigdzie

                                        Komentarz

                                        • fuerta
                                          Raczkowanie
                                          • 2009-07
                                          • 124

                                          #21
                                          Dot.: !! spodnie !!

                                          Też jestem za przefarbowaniem na czarno, w takich na pewno bym nie wyszła nigdzie. Spróbuj, co ci szkodzi... Chyba, że odsprzedasz komuś na all...
                                          od 14.07 - codziennie, godzina 20.00- biegam!!!

                                          Komentarz

                                          • RazDwaTrzyMamCie
                                            Zadomowienie
                                            • 2008-02
                                            • 1330

                                            #22
                                            Dot.: !! spodnie !!

                                            Ja bym w takich nie wyszła na ulicę To zależy od stylu, całkiem ładnie na Tobie leżą, tylko te kolory... Jeżeli dałoby się, to przefarbowałabym


                                            Komentarz

                                            • QsQs
                                              Zadomowienie
                                              • 2008-05
                                              • 1804

                                              #23
                                              Dot.: !! spodnie !!

                                              O rany, nie wyszlabym w takich spodniach za zadne skarby

                                              Komentarz

                                              • Zapach deszczu
                                                Zadomowienie
                                                • 2007-09
                                                • 1630

                                                #24
                                                Dot.: !! spodnie !!

                                                Super Serio
                                                + czarne lakierowane proste szpilki + ciemno szara gładka i obcisła bluzka + jakaś prosta czarna torebka + kolorowa kulka na dlugim lancuszku
                                                ja bym śmialo nosiła

                                                Komentarz

                                                • Goshia
                                                  Rozeznanie
                                                  • 2008-08
                                                  • 935

                                                  #25
                                                  Dot.: !! spodnie !!

                                                  Ja bym nosiła ale reszta stroju musi być jednolita i stonowana

                                                  Komentarz

                                                  • asia67star
                                                    Rozeznanie
                                                    • 2008-10
                                                    • 786

                                                    #26
                                                    Dot.: !! spodnie !!

                                                    Według mnie są świetne

                                                    Komentarz

                                                    • monik@_monik@
                                                      Zadomowienie
                                                      • 2006-01
                                                      • 1754

                                                      #27
                                                      Dot.: !! spodnie !!

                                                      Świetne ! Oryginalne Ja bym nosiła.

                                                      Komentarz

                                                      • a_njunia
                                                        Zadomowienie
                                                        • 2007-11
                                                        • 1405

                                                        #28
                                                        Dot.: !! spodnie !!

                                                        Według mnie są strasznie.. kiczowate?
                                                        Ale każdy ma inny gust, fajnie by wyglądały w odcieniach szarości i bieli



                                                        Weź się sil na tanie d*py z tanich klubów tani durniu,
                                                        bo Ona chce bogactwa rozumu.

                                                        Komentarz

                                                        Przetwarzanie...