Spodnie!

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Miinnie
    Raczkowanie
    • 2009-03
    • 51

    #1

    Spodnie!

    Wiecie jakiej firmy są te spodnie? I czy znajdę je na allegro?
    Załączone pliki
  • smiley
    Zadomowienie
    • 2008-06
    • 1127

    #2
    Dot.: Spodnie!

    ja widziąłam takie u mnie na ryneczku tak mi sie skojarzyło że to są takie alladynki ale jeansowe

    chociaz tutaj te gdzies mają jakby niski krok ?
    I don't need a parachute
    Baby, if I've got you

    Komentarz

    • elisee15
      Zadomowienie
      • 2009-01
      • 1149

      #3
      Dot.: Spodnie!

      Pull&Bear - wiem, bo mam identyczne na allegro raczej ich nie znajdziesz musisz się do sklepu wybrać

      Komentarz

      • karolina2607
        Zadomowienie
        • 2008-12
        • 1315

        #4
        Dot.: Spodnie!

        Pierwotnie opublikowany przez elisee15
        Pull&Bear - wiem, bo mam identyczne na allegro raczej ich nie znajdziesz musisz się do sklepu wybrać
        a możesz zdradzić ile takie cudo kosztuje ?

        Komentarz

        • elisee15
          Zadomowienie
          • 2009-01
          • 1149

          #5
          Dot.: Spodnie!

          a mogę, moge o ile dobrze pamiętam to płaciłam 159zł

          Komentarz

          • Miinnie
            Raczkowanie
            • 2009-03
            • 51

            #6
            Dot.: Spodnie!

            Pierwotnie opublikowany przez elisee15
            a mogę, moge o ile dobrze pamiętam to płaciłam 159zł
            Kurczę. U mnie nie ma Pull&Bear. ;((
            A tak strasznie chcę te spodnie!!. ;(

            Komentarz

            • karolina2607
              Zadomowienie
              • 2008-12
              • 1315

              #7
              Dot.: Spodnie!

              Pierwotnie opublikowany przez elisee15
              a mogę, moge o ile dobrze pamiętam to płaciłam 159zł
              dzięki za odpowiedź. ale jeszcze zapomniałam zapytać jak dawno temu je kupiłaś ?

              Komentarz

              • ann0808
                Raczkowanie
                • 2009-01
                • 384

                #8
                Dot.: Spodnie!

                sory za takie wtrącenie ale nie chce zakładać osobnego wątku.. wiecie może gdzie znaleźć taką torbę z załącznika?

                Komentarz

                Przetwarzanie...