buty !

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • karolina2607
    Zadomowienie
    • 2008-12
    • 1315

    #1

    buty !

    Dziewczyny, co myślicie o tych kozaczkach ? Podobają się Wam ? Może któraś z Was je ma i może mi coś o nich powiedzieć, ewentualnie wstawić real zdjęcia. kosztują 119zł.
  • Papiszynka
    Zakorzenienie
    • 2006-01
    • 11470

    #2
    Dot.: buty !

    Jak dla mnie za mocno marszczone

    Komentarz

    • agusiamyszka
      BAN stay
      • 2009-01
      • 2251

      #3
      Dot.: buty !

      sa ok

      Komentarz

      • Susanna
        Zakorzenienie
        • 2006-10
        • 12256

        #4
        Dot.: buty !

        Fajne są! Mi się bardzo podobają , ja bym brała można wiedzieć skąd one, jakiś link? A są ocieplane?

        M&M

        Staś


        Susanna szyje - mój krawiecki blog

        Komentarz

        • karolina2607
          Zadomowienie
          • 2008-12
          • 1315

          #5
          Dot.: buty !

          są z deezee.pl co do ocieplania to nie mam zielonego pojęcia .

          Komentarz

          • paulinapaulina
            Raczkowanie
            • 2008-09
            • 32

            #6
            Dot.: buty !

            Mi się bardzo podobają sama bym taki kupiła sobie sobie ale niestety mam za chude i krótkie nogi do wysokich kozakow ((

            Komentarz

            • bueno
              Raczkowanie
              • 2009-09
              • 97

              #7
              Dot.: buty !

              swietne są!

              Komentarz

              • antoinette
                Wtajemniczenie
                • 2005-09
                • 2861

                #8
                Dot.: buty !

                bardzo fajne


                Komentarz

                • beaucoup
                  Zadomowienie
                  • 2009-01
                  • 1572

                  #9
                  Dot.: buty !

                  nie podobają mi się. Moze jakby nie miały tylu tych marszczeń to byłyby lepsze.
                  'Come and take a walk on the wild side
                  Let me kiss you hard in the pouring rain
                  You like your girl's insane'

                  Komentarz

                  • _BlackAngel_
                    Rozeznanie
                    • 2009-10
                    • 560

                    #10
                    Dot.: buty !

                    fajne są!
                    Z miłości do szkła

                    Komentarz

                    • 6roove
                      Zakorzenienie
                      • 2009-02
                      • 4506

                      #11
                      Dot.: buty !

                      ładne

                      Komentarz

                      • mala_czarna
                        Zadomowienie
                        • 2005-06
                        • 1512

                        #12
                        Dot.: buty !

                        Mi się nie podobają, po prostu nie ten styl
                        Free your mind.

                        Komentarz

                        • ann0808
                          Raczkowanie
                          • 2009-01
                          • 384

                          #13
                          Dot.: buty !

                          mi sie nie podobają

                          Komentarz

                          • xhankax
                            Zakorzenienie
                            • 2007-06
                            • 5397

                            #14
                            Dot.: buty !

                            Są ok!
                            KKV

                            Komentarz

                            • Lady Lou
                              Raczkowanie
                              • 2009-11
                              • 48

                              #15
                              Dot.: buty !

                              bardzo fajne.. takie z pazurem
                              Mężczyźni polują, kobiety łowią.
                              Victor Hugo

                              Komentarz

                              • Flames
                                Zakorzenienie
                                • 2008-01
                                • 3800

                                #16
                                Dot.: buty !

                                Pierwotnie opublikowany przez Papiszynka
                                Jak dla mnie za mocno marszczone
                                Zgadzam się

                                Komentarz

                                • ghana
                                  Zakorzenienie
                                  • 2006-10
                                  • 14588

                                  #17
                                  Dot.: buty !

                                  nie podobaja mi sie ze wzgledu na zbyt marszczona cholewke i podeszwe. w tamtym roku mialam podobne kozaki, ktore rozklekotały sie po 3 miesiacach . ale te nity [?] na gorze - naprawde ok

                                  Komentarz

                                  • Ag4
                                    AGA :)
                                    • 2008-08
                                    • 11802

                                    #18
                                    Dot.: buty !

                                    marszczenia psują cały efekt moim zdaniem
                                    (...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




                                    Aga

                                    Komentarz

                                    • TOMORROW
                                      Zakorzenienie
                                      • 2004-05
                                      • 3844

                                      #19
                                      Dot.: buty !

                                      a mnie się właśnie marszczenia podobają

                                      ale nie jestem z kolei miłośnikiem takich metalowych kółeczek

                                      ogólnie dosyć spoko buty

                                      Komentarz

                                      • Angel Eyes
                                        Rozeznanie
                                        • 2006-01
                                        • 514

                                        #20
                                        Dot.: buty !

                                        Super są
                                        Mam jeszcze czas żeby być grzeczną dziewczynką

                                        Zdeklarowana kociara

                                        Komentarz

                                        • Cassi
                                          Zadomowienie
                                          • 2008-03
                                          • 1284

                                          #21
                                          Dot.: buty !

                                          za duzo tych marszczeń jak dla mnie, ale ogólnie sa ok mogłabym takie mieć
                                          ‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

                                          1 kwietnia 2012 Martusia

                                          Komentarz

                                          • Guni
                                            Wtajemniczenie
                                            • 2003-02
                                            • 2386

                                            #22
                                            Dot.: buty !

                                            A mi się bardzo podoba ich "kształt" Świetnie się prezentują z tymi jeansami
                                            "Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

                                            Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
                                            http://nwpass.qnt.pl/

                                            Komentarz

                                            • kolezankaa
                                              BAN stay
                                              • 2007-12
                                              • 4528

                                              #23
                                              Dot.: buty !

                                              nie najgorsze, ale średnie ogólnie

                                              Komentarz

                                              Przetwarzanie...