Stanik!

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • maigerl
    BAN stay
    • 2009-02
    • 16

    #1

    Stanik!

    Wyroslam ze starego biustonosza i planuje kupno nowego.
    Moj problem jednak zwykl polegac na tym, ze kupowalam byle jak.
    DOSLOWNIE.
    Teraz chce kupic stanik, ktory po pierwsze:
    Znacznie powiekszyl biust bo mam maly, i ladnie go wymodelowal. Jak tu http://photos03.istore.pl/6929/photos/big/483474.jpg.
    Gdzie takiego szukac, jak dopasowac i ile kosztuje?
  • Alpenliebe
    Rozeznanie
    • 2007-12
    • 861

    #2
    Dot.: Stanik!

    jest cały wątek o dobieraniu staników: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=358303
    p - e - r - f - e - k - c - j - a
    xoxo
    .you know, you love me.

    Komentarz

    • aniolusiek_
      Zakorzenienie
      • 2007-01
      • 7682

      #3
      Dot.: Stanik!

      nie wiem czy robienie krzywdy swoim piersiom warte jest tego "efektu"
      ale takie coś kojarzę z Telezakupów Mango

      Komentarz

      • EwelinQsia
        Zadomowienie
        • 2008-03
        • 1840

        #4
        Dot.: Stanik!

        Jak widać na zdjęciu powiększono biust nie za pomocą stanika lecz za pomocą specjalnego pasu.

        A co do stanika to zapytaj w sklepie o stanik typu push-up, ekspedientki napewno Ci doradzą. A cena też zależy od sklepu, wiadomo, że w markowych będzie drogo.

        Komentarz

        • ira21
          Zadomowienie
          • 2007-11
          • 1852

          #5
          Dot.: Stanik!

          takie coś widziałam na allegro
          http://www.allegro.pl/item829163578_..._biust_xl.html
          aczkolwiek wydaje mi sie że grozi to deformacją biustu,ze względu na ten ucisk
          Panna Zuzanna




          Uzębienie

          Komentarz

          • maigerl
            BAN stay
            • 2009-02
            • 16

            #6
            Dot.: Stanik!

            Tez tak myslalam...Mam naprawde bardzo maly biust i chcialabym go nieco "podniesc"

            Komentarz

            • anoska
              Zakorzenienie
              • 2009-03
              • 6401

              #7
              Dot.: Stanik!

              szkoda biustu na takie eksperymenty z tymi pasami czy co to jest.
              wystarczy, że będziesz wiedziała jaki naprawdę nosisz rozmiar i kupowała staniki właśnie w takim rozmiarze. wejdź na odpowiedni wątek i poczytaj. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=358303

              Komentarz

              • maigerl
                BAN stay
                • 2009-02
                • 16

                #8
                Dot.: Stanik!

                Dzieki wam wielkie A powiedzcie jeszcze jak na tym zdjeciu http://shakira-mebarak.vvo.pl/zdjecie-46783.html Shakira ktora nie ma duzego biustu taki efekt osuagnela. Biustonosz czy photoshop?

                Komentarz

                • aniolusiek_
                  Zakorzenienie
                  • 2007-01
                  • 7682

                  #9
                  Dot.: Stanik!

                  Pierwotnie opublikowany przez maigerl
                  Dzieki wam wielkie A powiedzcie jeszcze jak na tym zdjeciu http://shakira-mebarak.vvo.pl/zdjecie-46783.html Shakira ktora nie ma duzego biustu taki efekt osuagnela. Biustonosz czy photoshop?
                  ma za mały rozmiar stanika to wtedy taki efekt, biust wylewa się góra i bokiem, ale taki efekt mozna miec w half-cupie lub dobrze dobranej balkonetce: http://balkonetka.pl/katalog/bra/pour-moi-opulence-gel http://balkonetka.pl/katalog/bra/keia-pink-natalie
                  Ostatnio edytowane przez aniolusiek_; 2009-12-05, 20:13.

                  Komentarz

                  • ira21
                    Zadomowienie
                    • 2007-11
                    • 1852

                    #10
                    Dot.: Stanik!

                    Pierwotnie opublikowany przez anoska
                    szkoda biustu na takie eksperymenty z tymi pasami czy co to jest.
                    wystarczy, że będziesz wiedziała jaki naprawdę nosisz rozmiar i kupowała staniki właśnie w takim rozmiarze. wejdź na odpowiedni wątek i poczytaj. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=358303
                    ja zawsze miałam sporeB,po porodzie biust sie zmniejszył do malego B,poczytaj sobie wątek "nosimy dobrze dobrane biustonosze"bo to naprawde skarbnica wiedzy i wiem że dziewczyny pomoga.

                    aczkolwiek warto zainwestować w dobrze dobrany biustonosz niż co chwila kupowac staniki z bazarku po 20zł.
                    Panna Zuzanna




                    Uzębienie

                    Komentarz

                    • asia84
                      Rozeznanie
                      • 2004-09
                      • 585

                      #11
                      Dot.: Stanik!

                      Pierwotnie opublikowany przez ira21
                      ja zawsze miałam sporeB,po porodzie biust sie zmniejszył do malego B,poczytaj sobie wątek "nosimy dobrze dobrane biustonosze"bo to naprawde skarbnica wiedzy i wiem że dziewczyny pomoga.

                      aczkolwiek warto zainwestować w dobrze dobrany biustonosz niż co chwila kupowac staniki z bazarku po 20zł.
                      Co to znaczy spore i małe B? Nigdy nie potrafiłam tego sobie wyobrazić. Czy małe B to np.60B, a duże B to np.100B? Czy to chodzi o to, że np. małe B w 70B jest luźne, a przy dużym B w 70B robią się bułki? No ale przecież to wtedy albo jest źle dobrana miska, albo obwód...Kiedy B jest małe, a kiedy duże?
                      http://s4.suwaczek.com/20111210610114.png

                      Helenka - 15.12.12 moja ukochana córeczka

                      Komentarz

                      • Heledore
                        Zakorzenienie
                        • 2009-08
                        • 4444

                        #12
                        Dot.: Stanik!

                        Pierwotnie opublikowany przez EwelinQsia
                        Jak widać na zdjęciu powiększono biust nie za pomocą stanika lecz za pomocą specjalnego pasu.

                        A co do stanika to zapytaj w sklepie o stanik typu push-up, ekspedientki napewno Ci doradzą. A cena też zależy od sklepu, wiadomo, że w markowych będzie drogo.
                        Push-up to akurat spłaszcza piersi...
                        O tu jest troszkę na ten temat: http://stanikomania.blox.pl/2008/05/...ush-up-na.html
                        "Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

                        Komentarz

                        • eyo
                          Zakorzenienie
                          • 2008-01
                          • 16947

                          #13
                          Dot.: Stanik!

                          Pierwotnie opublikowany przez maigerl
                          Wyroslam ze starego biustonosza i planuje kupno nowego.
                          Moj problem jednak zwykl polegac na tym, ze kupowalam byle jak.
                          DOSLOWNIE.
                          Teraz chce kupic stanik, ktory po pierwsze:
                          Znacznie powiekszyl biust bo mam maly, i ladnie go wymodelowal. Jak tu http://photos03.istore.pl/6929/photos/big/483474.jpg.
                          Gdzie takiego szukac, jak dopasowac i ile kosztuje?
                          1. Zrozumieć, że to na zdjeciu to nie jest dobrze wymodelowany biust

                          2. Psłuchać się dziewczyn z wątku o doborze bisutonosza - ja sie posłuchała i od roku jestem wybitniue szczęśliwa i nie gubię się przy wyborze stanika
                          ...

                          Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

                          15.02.2017 ♥

                          Komentarz

                          Przetwarzanie...