Balmain

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • kingur
    Raczkowanie
    • 2005-12
    • 373

    #1

    Balmain

    Myślę, że z pewnością znajdą się tu miłośniczki najnowszej i tych starszych kolekcji Balmain Macie jakieś zdjęcia nie tylko z wybiegu, ale także w codziennych stylizacjach? I tańsze odpowiedniki w naszych sklepach? Z pewnością żakiet z H&Mu, buty z Deichmanna, marmurki wszędzie... ale co jeszcze
    http://need-an-inspiration.blogspot.com/
  • kingur
    Raczkowanie
    • 2005-12
    • 373

    #2
    Dot.: Balmain

    I jeszcze na codzień
    http://need-an-inspiration.blogspot.com/

    Komentarz

    • BBlondyneczkAA
      Zakorzenienie
      • 2007-10
      • 9778

      #3
      Dot.: Balmain

      kolekcja za***ista wszystko mi sie podoba
      Żona

      Zakochana

      Komentarz

      • mała migotka
        Zakorzenienie
        • 2005-08
        • 5119

        #4
        Dot.: Balmain

        świetene ubrania i te sukienki

        Komentarz

        • duplo
          Rozeznanie
          • 2008-04
          • 567

          #5
          Dot.: Balmain

          http://jakandjil.com/blog/ tu warto poszukać , na wielu zdjęciach pojawia się np. marynarka skórzana z poduszkami -> w starszych postach ( bo z zeszłorocznej kolekcji)

          Komentarz

          • VanilQ
            Rozeznanie
            • 2009-12
            • 982

            #6
            Dot.: Balmain

            Piękne.
            KLIKNIJ I POMÓŻ
            http://www.poomoc.pl/

            Komentarz

            • pronunciation
              Zakorzenienie
              • 2009-08
              • 8061

              #7
              Dot.: Balmain

              cuda
              Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma

              Komentarz

              • .ups
                Wtajemniczenie
                • 2007-07
                • 2818

                #8
                Dot.: Balmain

                Fanką Balmaina jestem już od jakiegoś czasu I śledzę każde nowe zdjęcia z pokazów. Pokaże Wam co ja uzbierałam
                wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
                [/COLOR][/SIZE]
                [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

                [/I][/COLOR]

                Komentarz

                • .ups
                  Wtajemniczenie
                  • 2007-07
                  • 2818

                  #9
                  Dot.: Balmain

                  Ciąg dalszy
                  wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
                  [/COLOR][/SIZE]
                  [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

                  [/I][/COLOR]

                  Komentarz

                  • .ups
                    Wtajemniczenie
                    • 2007-07
                    • 2818

                    #10
                    Dot.: Balmain

                    I jeszcze
                    wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
                    [/COLOR][/SIZE]
                    [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

                    [/I][/COLOR]

                    Komentarz

                    • Hermit
                      Zadomowienie
                      • 2007-10
                      • 1734

                      #11
                      Dot.: Balmain

                      balmain zdecydowanie rządził w 2009 roku z tą kolekcją

                      Komentarz

                      • Hermit
                        Zadomowienie
                        • 2007-10
                        • 1734

                        #12
                        Dot.: Balmain

                        + jeszcze przepiekna Magdalena Frąckowiak
                        bardzo mi sie podoba ta jeansowa marynarka co byla juz wyzej wklejona i ta co ma rihanna

                        Komentarz

                        • kingur
                          Raczkowanie
                          • 2005-12
                          • 373

                          #13
                          Dot.: Balmain

                          To chyba jest jedyna kolekcja, którą mogłabym mieć w szafie w całości! Kocham wszystko I po raz pierwszy zazdroszczę naszej Dodzie, że mogła coś z tej kolekcji mieć i ubrać...Cuda
                          http://need-an-inspiration.blogspot.com/

                          Komentarz

                          • pronunciation
                            Zakorzenienie
                            • 2009-08
                            • 8061

                            #14
                            Dot.: Balmain

                            Pierwotnie opublikowany przez kingur
                            To chyba jest jedyna kolekcja, którą mogłabym mieć w szafie w całości! Kocham wszystko I po raz pierwszy zazdroszczę naszej Dodzie, że mogła coś z tej kolekcji mieć i ubrać...Cuda
                            ech.. dokładnie
                            ta to ma dobrze
                            Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma

                            Komentarz

                            • agnieszka_g
                              Raczkowanie
                              • 2004-11
                              • 386

                              #15
                              Dot.: Balmain

                              nowa ale mi się już tak nie podoba jak zesżłoroczna.

                              Komentarz

                              • agnieszka_g
                                Raczkowanie
                                • 2004-11
                                • 386

                                #16
                                Dot.: Balmain

                                i jeszcze nowa plus ostatnie zdjęcie starej

                                Komentarz

                                • olivcia
                                  Rozeznanie
                                  • 2005-12
                                  • 878

                                  #17
                                  Dot.: Balmain

                                  swietne stylizacje
                                  "...Ludzie z twojej planety - powiedział Mały Książę- hodują pięć tysięcy róż w jednym ogrodzie... i nie znajdują w nich tego, czego szukają.A tymczasem to, czego szukają, może być ukryte w jednej róży lub w odrobinie wody. Lecz oczy są ślepe. Szukać należy sercem..."

                                  Komentarz

                                  • elizka1987
                                    Zakorzenienie
                                    • 2009-01
                                    • 9809

                                    #18
                                    Dot.: Balmain

                                    Uwielbiam ten styl - ciuchy są rewelacyjne .
                                    Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
                                    wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

                                    Komentarz

                                    • RiotKitty
                                      Rozeznanie
                                      • 2006-12
                                      • 791

                                      #19
                                      Dot.: Balmain

                                      uwielbiam balmain
                                      bardzo w moim stylu

                                      Komentarz

                                      • pronunciation
                                        Zakorzenienie
                                        • 2009-08
                                        • 8061

                                        #20
                                        Dot.: Balmain

                                        w tym sezonie dominują trochę bardziej stonowane kolory ...
                                        trochę mniej ćwieków i dżetów
                                        Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma

                                        Komentarz

                                        • anah
                                          Zakorzenienie
                                          • 2006-07
                                          • 3676

                                          #21
                                          Dot.: Balmain

                                          to co mnie się najbardziej podoba w kolekcji wiosna lato 2010. Uwielbiam takie klimaty przepraszam jeżeli niektóre zdjęcia powtarzaja się, ale

                                          Komentarz

                                          • anah
                                            Zakorzenienie
                                            • 2006-07
                                            • 3676

                                            #22
                                            Dot.: Balmain

                                            Komentarz

                                            • Hypnotic Poison
                                              Zakorzenienie
                                              • 2007-08
                                              • 3911

                                              #23
                                              Dot.: Balmain

                                              Balmain !!! ahhh ...


                                              My Fashion Blog :

                                              Prive www.mialook.pl

                                              Work www.imagedesire.pl

                                              My Fashion Videos:

                                              www.youtube.com/user/mialookpl

                                              Komentarz

                                              • anah
                                                Zakorzenienie
                                                • 2006-07
                                                • 3676

                                                #24
                                                Dot.: Balmain

                                                a to jeszcze oczywiście jesień-zima 09/10

                                                Komentarz

                                                • anah
                                                  Zakorzenienie
                                                  • 2006-07
                                                  • 3676

                                                  #25
                                                  Dot.: Balmain

                                                  i jeszcze

                                                  Komentarz

                                                  • anah
                                                    Zakorzenienie
                                                    • 2006-07
                                                    • 3676

                                                    #26
                                                    Dot.: Balmain

                                                    Komentarz

                                                    • anah
                                                      Zakorzenienie
                                                      • 2006-07
                                                      • 3676

                                                      #27
                                                      Dot.: Balmain

                                                      sandały blink

                                                      Komentarz

                                                      • pronunciation
                                                        Zakorzenienie
                                                        • 2009-08
                                                        • 8061

                                                        #28
                                                        Dot.: Balmain

                                                        echh .. brak słów
                                                        Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma

                                                        Komentarz

                                                        • 201704051255
                                                          Konto usunite
                                                          • 2005-09
                                                          • 9255

                                                          #29
                                                          Dot.: Balmain

                                                          ja juz dawno uznalam christophe za swoje guru.. szkodaze ceny sa nawet jak na projektanta ogromne

                                                          te ostatnie sandalki to chyba aldo, a nie balmain
                                                          chociaz te sa np bebe

                                                          http://www.refinery29.com/img/balmai...s-03-04-09.jpg nie, to sa aldo
                                                          http://www.polyvore.com/cgi/img-thin...=l&tid=5935971 o znalazlam oryginal http://www.chicintuition.com/wp-cont...e-footwear.JPG
                                                          Ostatnio edytowane przez 201704051255; 2010-02-09, 07:36.

                                                          Komentarz

                                                          • anah
                                                            Zakorzenienie
                                                            • 2006-07
                                                            • 3676

                                                            #30
                                                            Dot.: Balmain

                                                            Pierwotnie opublikowany przez pushit
                                                            te ostatnie sandalki to chyba aldo, a nie balmain
                                                            to sandały blink, znalazłam chyba w butyku

                                                            inspiracji tez szukamy

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...