Outlet

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • oliwia300
    Rozeznanie
    • 2008-07
    • 517

    #1

    Outlet

    Hej Zastanawiam się czy przywiązujecie dużą wagę do tego czy ciuszki są z kolekcji 2008/2009/2010? Mam zamiar sprzedawać ciuchy z kolekcji 2008/9 takich firm jak: Marks&Spencer, Dorothy Perkins, Miss Selfridge, Top Shop, River Island, Atmosphere, Next, New Look. Nowe z metkami.Jakie macie zdanie na ten temat?Jeżeli ciuch jest ładny i w dobrej cenie ma dla was znaczenie,to że jest to kolekcja 2008/9.Dziekuje i pozdrawiam
    To dla Nich te starania
  • aguSxD
    Rozeznanie
    • 2007-07
    • 507

    #2
    Dot.: Outlet

    jeśli kroje i kolory są uniwersalne i klasyczne to nie ma żadnego znacznia z jakiego sezonu jest dana rzecz
    I think there is beauty in everything. What ‘normal’ people would perceive as ugly, I can usually see something of beauty in it.
    — Alexander McQueen

    Komentarz

    • djprinzesin
      Rozeznanie
      • 2005-10
      • 709

      #3
      Dot.: Outlet

      nie przywiązuję wagi do daty kolekcji.
      czesto są ubrania czy akcesoria,które pamiętam a nie zdązyłam bądź nie miałam możliwości kupic i bardzo cieszy mnie fakt, że są jeszcze outlety, gdzie mogę przypadkiem na nie trafić.

      Komentarz

      • oliwia300
        Rozeznanie
        • 2008-07
        • 517

        #4
        Dot.: Outlet

        Dziękuje za` odpowiedzi,będę miała każdą rzecz na allegro na aukcji bez ceny minimalnej cena startowa 20zl, myślę ze to dobry pomysł,jak sprzedaż ruszy to powiadomię was jak jesteście zainteresowane.
        To dla Nich te starania

        Komentarz

        Przetwarzanie...