Moja Szafa HELP :)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Katarinka 18
    Raczkowanie
    • 2008-08
    • 443

    #1

    Moja Szafa HELP :)

    Hej dziewczynki zakładam swoją nową szafę bo stara jest już trochę nieaktualna nie robiłam zdj wszystkich ciuszkow (bo nie chciało mi sie;p ) ale zrobilam te w których najwięcej chodze proszę Was o ułożenie jakichś zestawików Wiem że potraficie ;*

    Btw tu link do starej szafy :Klik


    Ach i nie robiłam zdjęć butów
    ogólnie to chodzę w czarnych białych lub szarych trampkach (Atmosphere) Mam jeszcze białe i czarne adidasy , czarne gladiatorki na obcasie, szare zamszowe butki na obcasie
    ogólnie mam problem z butami ;] i nigdy nie wiem jakie kupić dlatego może jakieś podpowiedzi? Co by pasowało do moich ciuszków? Jakie butki?
    Ostatnio edytowane przez Katarinka 18; 2010-08-04, 13:00.

    ->Wymianka<-
    Proszę odpisuj u mnie

  • Katarinka 18
    Raczkowanie
    • 2008-08
    • 443

    #2
    Dot.: Moja Szafa HELP

    C.d.

    ->Wymianka<-
    Proszę odpisuj u mnie

    Komentarz

    • Katarinka 18
      Raczkowanie
      • 2008-08
      • 443

      #3
      Dot.: Moja Szafa HELP

      Miejsce na ew. dokładkę


      Edit dołączam zdjęcia spódniczek nr 42, 43 , 44, 46 , 48 i 49
      oraz sukienki nr 60 ( bo słabo widać) i czarnego sweterka nr 23

      btw nick soulmates z innego portalu
      Ostatnio edytowane przez Katarinka 18; 2010-08-04, 13:16.

      ->Wymianka<-
      Proszę odpisuj u mnie

      Komentarz

      • Katarinka 18
        Raczkowanie
        • 2008-08
        • 443

        #4
        Dot.: Moja Szafa HELP

        Jeszcze kilka rzeczy ze starej szafy + wyraźniejsze zdj. koszulki nr 37
        Ostatnio edytowane przez Katarinka 18; 2010-08-04, 13:22.

        ->Wymianka<-
        Proszę odpisuj u mnie

        Komentarz

        • Katarinka 18
          Raczkowanie
          • 2008-08
          • 443

          #5
          Dot.: Moja Szafa HELP

          3
          Ostatnio edytowane przez Katarinka 18; 2010-08-04, 13:24.

          ->Wymianka<-
          Proszę odpisuj u mnie

          Komentarz

          • Katarinka 18
            Raczkowanie
            • 2008-08
            • 443

            #6
            Dot.: Moja Szafa HELP

            Kilka nowych torebeczek i lisi ogon do torby (właśnie zamówiłam i czekam aż przyjdzie ;D)

            Brązowa torebka Atmosphere
            Czarna Pikowana Torebka Atmosphere
            Kuferek z ćwiekami
            Pikowana Hello Kitty
            i lisia kitka

            Fot mojej pikowanej torebki Hello Kitty z innego portalu (z mojej szafy zdj. robione przeze mnie)

            Dzisiaj też doszedł mój śliczny i długo wyczekiwany naszyjnik z sową <zdj. pożyczone z all.>


            Ostatnio edytowane przez Katarinka 18; 2010-09-06, 12:39.

            ->Wymianka<-
            Proszę odpisuj u mnie

            Komentarz

            • Katarinka 18
              Raczkowanie
              • 2008-08
              • 443

              #7
              Dot.: Moja Szafa HELP

              Zdj. 1 koronkowej narzutki z all. (baterie mi padły i nie moge wstawic real foto)
              Panterka moja kochana ;D
              I Czarny Kardigan long mam jeszcze taki szary (dzisiajszy nabytek ;D)
              zdj. szarego dodam w pon. bo jest u krawcowej na zmniejszaniu :P
              Ostatnio edytowane przez Katarinka 18; 2010-08-27, 15:43.

              ->Wymianka<-
              Proszę odpisuj u mnie

              Komentarz

              • Katarinka 18
                Raczkowanie
                • 2008-08
                • 443

                #8
                Dot.: Moja Szafa HELP

                Moja nowa eko skórka
                fot zapożyczony
                Ostatnio edytowane przez Katarinka 18; 2010-09-06, 12:48.

                ->Wymianka<-
                Proszę odpisuj u mnie

                Komentarz

                • Katarinka 18
                  Raczkowanie
                  • 2008-08
                  • 443

                  #9
                  Dot.: Moja Szafa HELP

                  7

                  ->Wymianka<-
                  Proszę odpisuj u mnie

                  Komentarz

                  • Katarinka 18
                    Raczkowanie
                    • 2008-08
                    • 443

                    #10
                    Dot.: Moja Szafa HELP

                    8

                    ->Wymianka<-
                    Proszę odpisuj u mnie

                    Komentarz

                    • Katarinka 18
                      Raczkowanie
                      • 2008-08
                      • 443

                      #11
                      Dot.: Moja Szafa HELP

                      9

                      ->Wymianka<-
                      Proszę odpisuj u mnie

                      Komentarz

                      • Katarinka 18
                        Raczkowanie
                        • 2008-08
                        • 443

                        #12
                        Dot.: Moja Szafa HELP

                        10 Oki jak coś można już pisać

                        ->Wymianka<-
                        Proszę odpisuj u mnie

                        Komentarz

                        • Katarinka 18
                          Raczkowanie
                          • 2008-08
                          • 443

                          #13
                          Dot.: Moja Szafa HELP

                          Nikt nie pomoże?

                          ->Wymianka<-
                          Proszę odpisuj u mnie

                          Komentarz

                          • monisiaa1991
                            Raczkowanie
                            • 2007-10
                            • 179

                            #14
                            Dot.: Moja Szafa HELP

                            Zestaw I
                            różowa bokserka-12
                            kamizelka-34
                            spodnie-59
                            apaszka-77 lub 84
                            biżuteria-111
                            torebka-66

                            Zestaw II
                            bluzka-51
                            spódniczka-43
                            torebka-71
                            biżuteria-103

                            Zestaw III
                            spodenki-64
                            koszulka biala-7
                            pasiak-25
                            pasek-91
                            torebka-65

                            ---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

                            Zestaw IV
                            bokserka cimo szara-9
                            spodnie-57
                            torebka-66
                            biżuteria- 112 i 113
                            plus szary sweterek https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1280924511
                            Ostatnio edytowane przez monisiaa1991; 2010-08-04, 16:20.

                            Komentarz

                            • Katarinka 18
                              Raczkowanie
                              • 2008-08
                              • 443

                              #15
                              Dot.: Moja Szafa HELP

                              Oo super zwłaszcza ten z różową bokserką ;* dziękuję
                              Ktoś jeszcze?)))

                              ->Wymianka<-
                              Proszę odpisuj u mnie

                              Komentarz

                              • pipimele
                                Raczkowanie
                                • 2010-01
                                • 429

                                #16
                                Dot.: Moja Szafa HELP

                                Świetna szafa

                                Coś ode mnie:

                                1. https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1280924633
                                https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1280924511
                                + szare trampki Atmo
                                + chustka 79

                                2. 43+10+114
                                Boss 'ica






                                V
                                V
                                V

                                Komentarz

                                • 201711060955
                                  Konto usunite
                                  • 2006-05
                                  • 2304

                                  #17
                                  Dot.: Moja Szafa HELP

                                  skąd jest spódniczka 44? śliczna

                                  Komentarz

                                  • Katarinka 18
                                    Raczkowanie
                                    • 2008-08
                                    • 443

                                    #18
                                    Dot.: Moja Szafa HELP

                                    Pierwotnie opublikowany przez pipimele
                                    Świetna szafa

                                    Coś ode mnie:

                                    1. https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1280924633
                                    https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1280924511
                                    + szare trampki Atmo
                                    + chustka 79

                                    2. 43+10+114

                                    Dziękuję kochana )) ;*

                                    A spódniczka 44 jest z H&M

                                    ->Wymianka<-
                                    Proszę odpisuj u mnie

                                    Komentarz

                                    • Kaja001
                                      Zadomowienie
                                      • 2010-06
                                      • 1566

                                      #19
                                      Dot.: Moja Szafa HELP

                                      ubiore cie po swojemu ;p

                                      http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1280922518 3 lub 6
                                      http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1280922663 90
                                      http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1280922663 96,113,98,
                                      http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1280924633
                                      i do tego jakies trampki

                                      ewentualnie mozesz to dozucic http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1280924633
                                      koniec z wizażem

                                      Komentarz

                                      • Asia_2211
                                        Przyczajenie
                                        • 2010-08
                                        • 22

                                        #20
                                        Dot.: Moja Szafa HELP

                                        Masz mnóstwo świetnych ciuchów. Bardzo podoba mi się kolekcja spódniczek. Na pewno radzisz sobie z dobieraniem zestawów skoro masz taki gust.


                                        Komentarz

                                        • Katarinka 18
                                          Raczkowanie
                                          • 2008-08
                                          • 443

                                          #21
                                          Dot.: Moja Szafa HELP

                                          Pierwotnie opublikowany przez Asia_2211
                                          Masz mnóstwo świetnych ciuchów. Bardzo podoba mi się kolekcja spódniczek. Na pewno radzisz sobie z dobieraniem zestawów skoro masz taki gust.
                                          Dziękuję ale ja ciągle chodze w tych samych zestawieniach.. pomyślałam więc że ktoś spojrzy na moją szafę "świeżym spojrzeniem" i wymyśli jakieś nowe zestawy )

                                          ->Wymianka<-
                                          Proszę odpisuj u mnie

                                          Komentarz

                                          • Katarinka 18
                                            Raczkowanie
                                            • 2008-08
                                            • 443

                                            #22
                                            Dot.: Moja Szafa HELP

                                            Nikt nie pomoże ?

                                            ->Wymianka<-
                                            Proszę odpisuj u mnie

                                            Komentarz

                                            • kalija
                                              Zadomowienie
                                              • 2005-05
                                              • 1568

                                              #23
                                              Dot.: Moja Szafa HELP

                                              Jak Ci się nosi tą brązową torebkę z atmo? jest wykonana z cienkiej czy raczej solidnej skórki??
                                              "Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
                                              H. Jackson Brown Jr

                                              Komentarz

                                              • Katarinka 18
                                                Raczkowanie
                                                • 2008-08
                                                • 443

                                                #24
                                                Dot.: Moja Szafa HELP

                                                Jeszcze mi nie doszła Prawdopodobnie przyjdzie po niedzieli czekam na nią z niecierpliwością ))

                                                ->Wymianka<-
                                                Proszę odpisuj u mnie

                                                Komentarz

                                                • kalija
                                                  Zadomowienie
                                                  • 2005-05
                                                  • 1568

                                                  #25
                                                  Dot.: Moja Szafa HELP

                                                  Właśnie ją klikłam na all też nie mogę się doczekać
                                                  "Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
                                                  H. Jackson Brown Jr

                                                  Komentarz

                                                  • Katarinka 18
                                                    Raczkowanie
                                                    • 2008-08
                                                    • 443

                                                    #26
                                                    Dot.: Moja Szafa HELP

                                                    hihi ja też Ja zamawiałam we wtorek więc myślę że w przyszłym tyg. to już będzie (bo niestety była tylko możliwość wysyłki ekonomicznej bez priorytetu ;/ no ale już tyle chyba wytrzymam )

                                                    ->Wymianka<-
                                                    Proszę odpisuj u mnie

                                                    Komentarz

                                                    • Katarinka 18
                                                      Raczkowanie
                                                      • 2008-08
                                                      • 443

                                                      #27
                                                      Dot.: Moja Szafa HELP

                                                      Torebka już doszła ;D jest przecudowna Lepsza niż na zdjęciach ;DD co prawda kosztowała w Primarku 45 zł a ja kupiłam za jakieś 70 zł no ale... pomimo wszystko już ją uwielbiam

                                                      ->Wymianka<-
                                                      Proszę odpisuj u mnie

                                                      Komentarz

                                                      • middlee
                                                        Raczkowanie
                                                        • 2010-08
                                                        • 294

                                                        #28
                                                        Dot.: Moja Szafa HELP

                                                        Tak na szybko to wpadłam na 3 zestawy, bardziej czarno-białe, ale jeszcze przejrzę, bo bardzo podoba mi się Twoja szafa
                                                        Zwłaszcza te spódniczki z kokardkami! Może dlatego, że mi takie nie pasują xD
                                                        ZESTAW 1:
                                                        sukienka-60
                                                        torebka taka brązowa ze złotą klamrą
                                                        apaszka-76
                                                        kolczyki- 107

                                                        ZESTAW 2:
                                                        bluzka-5
                                                        spodenki-64
                                                        krawat-96
                                                        torebka-67

                                                        ZESTAW 3:
                                                        bluzka- 38
                                                        ale z paskiem- 89
                                                        torebka- 66
                                                        legginsiki!
                                                        Ostatnio edytowane przez middlee; 2010-09-05, 14:29.
                                                        1.08.13- Insanity Start NOW!

                                                        Komentarz

                                                        • Katarinka 18
                                                          Raczkowanie
                                                          • 2008-08
                                                          • 443

                                                          #29
                                                          Dot.: Moja Szafa HELP

                                                          Dzięęki kochana ;D super pomysł (w 3 zestawie) z tym czarnym paskiem zawsze nosiłam ten brązowy ale mi podsunęłaś pomysł ;D ;*** 1 też fajny tylko chyba troche za zimno już na ten zestawik

                                                          kochana jesteś wielka ^^ czekam na dalsze propozycje ;*** ))

                                                          ->Wymianka<-
                                                          Proszę odpisuj u mnie

                                                          Komentarz

                                                          Przetwarzanie...