biust

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • katunia
    Raczkowanie
    • 2005-05
    • 82

    #1

    biust

    Wizazystki kochane
    mam do was pytanko. chodzi mi o zatuszowanie zbyt obfitego biustu ...w jaki sposob ? w sumie nie jestem zbyt gruba...wiec, gdy wkladam krotkie bluzki to moj biust sie zbytnio odznacza...w jakis sposob go "zatuszowac" ?
    a i jeszcze jedno ..jaki kostium wybrac sobie na lato, aby ta czesc partia ciala tak mi nie przeszkadzala?
  • Nutka
    Nutka nie gryzie!
    • 2002-03
    • 3706

    #2
    Dot.: biust

    Wejdź na MOda tam byl watek o stojach i biustonoszach moze cos wypatrzysz

    _________________________ _________________________ _
    _________________________ _________________________ _


    WYSZUKIWARKA nie gryzie


    Komentarz

    • Kasia**
      Raczkowanie
      • 2004-04
      • 66

      #3
      Dot.: biust

      Również jestem posiadaczką dużego biustu. Bluzki staram się kupować z dekoltem w serek, unikam za to wszelkich łódek, dużych wzorów i kieszonek. Jeśli chodzi o strój kąpielowy staram się by góra była jednokolorowa najlepiej w ciemnym kolorze. Dobrze czuje się w strojach typu bikini.

      Komentarz

      • katunia
        Raczkowanie
        • 2005-05
        • 82

        #4
        zalacznik..

        mozesz jeszcze raz wczytac ten drugi zalacznik zeby sie dalo powiekszyc? bo podoba mi sie ten stroj

        Komentarz

        • Ewusia
          Raczkowanie
          • 2003-07
          • 227

          #5
          Dot.: biust

          Pierwotnie opublikowany przez katunia
          Wizazystki kochane
          mam do was pytanko. chodzi mi o zatuszowanie zbyt obfitego biustu ...w jaki sposob ?
          Mi mozesz dac troche, z checia przyjme.
          A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...

          Komentarz

          • Kasia**
            Raczkowanie
            • 2004-04
            • 66

            #6
            Dot.: biust

            Proszę bardzo

            Komentarz

            • katunia
              Raczkowanie
              • 2005-05
              • 82

              #7
              Dot.: biust

              nawet nie wiesz jak bardzo chcialabym ci jego troszke oddac

              Komentarz

              • Kasia**
                Raczkowanie
                • 2004-04
                • 66

                #8
                Dot.: biust

                Niestety chyba nic z tego :/

                Komentarz

                • Ewusia
                  Raczkowanie
                  • 2003-07
                  • 227

                  #9
                  Dot.: biust

                  Dziekuje za dobre checi.
                  A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...

                  Komentarz

                  • kasias21
                    Raczkowanie
                    • 2004-11
                    • 254

                    #10
                    Dot.: biust

                    Ja tez mam ten problem - rozmiar stanika 75G przy czym dol kostiumu M, L. Nie mam pojecia gdzie moglabym zrobic zakupy. Te kostiumy ktore wkleilyscie sa sliczne - a gdzie moge je kupic ??

                    Komentarz

                    • kasia5558
                      Wtajemniczenie
                      • 2004-04
                      • 2923

                      #11
                      Dot.: biust

                      ja mam pytanie czy wszystkie kasie tu obecne maja duze biusty?:P

                      ja tez mam problem z kupnem kostiumu kapielowego powinni sprzedawac tak jak bielizne - osobno biustonosz osobno majtki. nie wiem co to za glupota zeby to w parach sprzedawac:/
                      z tego co widzialam w H&M mozesz sobie sama skompletowac calkiem ladne bikini (osobno dól i osobno gora).
                      Było miło ale się skończyło

                      Komentarz

                      • mmartaa
                        Raczkowanie
                        • 2004-01
                        • 392

                        #12
                        Dot.: biust

                        No to witamy w klubie , jesli chodzi o kłopot dobrania bikini , miedzy moim biustem a biodrami jest 10 cm róznica mam poprostu mały tyłek a biust za to duzy i zawsze jak chcę kupic bikini to majtki sa jak dla mnie poprostu za wielkie ale to ze mam duzy biust nie przeszkadza mi nawet ciesze się ze jest duzy no moze nie az ak bo nosze 75 D . TYlko własnie chciałabym wiedzieć gdzie moge dostac i jakiej firmy tak rozbierzne a rozmiarze bikini , moze wy mozecie cos polecić. Oczywiście interesuje mnie bikini dostępne w polsce a najlepiej a Białymstoku.
                        Ostatnio edytowane przez mmartaa; 2005-05-12, 07:56.
                        Bądz uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości ))

                        Komentarz

                        • Angelika
                          Rozeznanie
                          • 2002-02
                          • 881

                          #13
                          Dot.: biust

                          kobieto!!! eksponuj go i ciesz się!!! No chyba że Twój facet się dąsa
                          Blondes do it better...

                          Komentarz

                          • Kasia**
                            Raczkowanie
                            • 2004-04
                            • 66

                            #14
                            Dot.: biust

                            Są już sklepy gdzie można skompletować oddzielnie górę i dół kostiumu kąpielowego. Jeden z takich sklepów znajduje się na Warszawie na ulicy Chmielnej. Jeśli się nie mylę w tym roku w trumfie też jest taka oferta.

                            Komentarz

                            • Kasia**
                              Raczkowanie
                              • 2004-04
                              • 66

                              #15
                              Dot.: biust

                              Również zamawiając przez internet można w ten sposób skompletować kostium np. http://www2.victoriassecret.com/coll...FIG&rfnbr=1778

                              Komentarz

                              • inaise
                                Raczkowanie
                                • 2006-05
                                • 35

                                #16
                                Dot.: biust

                                w KappAhlu była taka możliwość i w Cubusie też

                                Komentarz

                                • chloe
                                  Przyczajenie
                                  • 2005-11
                                  • 28

                                  #17
                                  Dot.: biust

                                  No wlasnie przed chwilka zanalazlam stronke, na ktorej pisza ze ten stroj (obrazek 1 ponizej) mozna dobrac na zasadzie duza gora -maly dół .

                                  Natknelam sie rowniez na stronie feby (www.feba.pl) na fajne dosc duze góry od strojów (obrazek 2).

                                  Moze ktorejs wizazance sie przyda !
                                  Pzdr.
                                  Załączone pliki

                                  Komentarz

                                  Przetwarzanie...