Orasay

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • rickybobby
    Wtajemniczenie
    • 2010-05
    • 2656

    #1

    Orasay

    Kochane,wiecie czy w orsayu jest już jesienna kolekcjaalbo kiedy się pojawi?
  • Beatusiek
    Przyczajenie
    • 2010-09
    • 11

    #2
    Dot.: Orasay

    W Centrach Handlowych w Warszawie mają już początki kolekcji ale nie pełen asortyment w połowie wrzesnia kazdy sklep powinien juz mieć pełną kolekcje jesienną

    Komentarz

    • rickybobby
      Wtajemniczenie
      • 2010-05
      • 2656

      #3
      Dot.: Orasay

      Dziękuję Ci bardzo

      Komentarz

      • Beatusiek
        Przyczajenie
        • 2010-09
        • 11

        #4
        Dot.: Orasay

        Prosze bardzo

        Komentarz

        Przetwarzanie...