Abecrombie

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Aish1
    Raczkowanie
    • 2010-02
    • 371

    #1

    Abecrombie

    W takim razie co myslicie o ciuszkach abercrombie& firch. jaka jakosc itp

    Ostatnio edytowane przez Aish1; 2010-10-12, 13:47.
    Moja kosmetykowa wymianka.
  • eyo
    Zakorzenienie
    • 2008-01
    • 16947

    #2
    Dot.: Abecrombie

    reklama na wizażu jest płatna
    ...

    Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

    15.02.2017 ♥

    Komentarz

    • Aish1
      Raczkowanie
      • 2010-02
      • 371

      #3
      Dot.: Abecrombie

      Pierwotnie opublikowany przez eyo
      reklama na wizażu jest płatna


      przeciez nie reklamuje tylko pokazuje i sie radze jak sie podobaja takie bluzki
      Moja kosmetykowa wymianka.

      Komentarz

      • kitkulka
        Zakorzenienie
        • 2010-02
        • 18958

        #4
        Dot.: Abecrombie

        Pierwotnie opublikowany przez eyo
        reklama na wizażu jest płatna
        właśnie

        a tak na marginesie to wyobraźnia i pomysły jak ukradkiem przemycić tu reklamę chyba nie znają granic

        Komentarz

        • Aish1
          Raczkowanie
          • 2010-02
          • 371

          #5
          Dot.: Abecrombie

          Pierwotnie opublikowany przez kitkulka
          właśnie

          a tak na marginesie to wyobraźnia i pomysły jak ukradkiem przemycić tu reklamę chyba nie znają granic
          Czy Ty sugerujesz ze ja chce zareklamowac te ciuszki?
          Jesli tak jestes w bledzie. Przeciez zastanawiam sie nad kupnem a nie jestem posiadaczka.
          Moja kosmetykowa wymianka.

          Komentarz

          • eyo
            Zakorzenienie
            • 2008-01
            • 16947

            #6
            Dot.: Abecrombie

            Pierwotnie opublikowany przez Aish1
            Czy Ty sugerujesz ze ja chce zareklamowac te ciuszki?
            Jesli tak jestes w bledzie. Przeciez zastanawiam sie nad kupnem a nie jestem posiadaczka.
            każdy tak mówi

            a jak chcesz się poradzić to wrzuć zdjęcia do załączników
            zdanie - ciuszki abercrombie są bardzo fajne, podoba mi się ich stylistyka - tylko, że na allegro to na ogół podróby za które ktoś sobie liczy kroci i zwyczajnie szkoda wydawać kasę na podrabiany szajs
            jak nie masz możliwości zamówić ze stanów to moim zdaniem nie warto
            ...

            Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

            15.02.2017 ♥

            Komentarz

            • kennedy
              Zakorzenienie
              • 2007-02
              • 18345

              #7
              Dot.: Abecrombie

              nic ciekawego.ciut drozsze niz np hollister etc ale tylko dlatego ze target inny. W wiekszosci na allegro--> podrobki, nawet jak maja metki
              metody marketingowe co najmniej malo smaczne. Jezeli chodzi o sklepy. ech ech
              Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.

              Komentarz

              Przetwarzanie...