pomocy

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • zmysl_namietnosci
    Rozeznanie
    • 2006-03
    • 328

    #1

    pomocy

    dziewczyny jestem tutaj praktycznie pierwszy raz, ale mam duzy problem z moja szafa. Ciuchow mam sporo, ale za nic nie moge wymyslic z nich nowych zestawów... wszystko mam wrażenie że już było...

    czy kiedy wstawie zdjęcia to jakoś pomożecie?
    mam wrażenie że nie potrafię się ubrać
    Ciuszkowo:
    https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post49818066
  • hdg
    Raczkowanie
    • 2009-03
    • 70

    #2
    Dot.: pomocy

    Pierwotnie opublikowany przez zmysl_namietnosci
    dziewczyny jestem tutaj praktycznie pierwszy raz, ale mam duzy problem z moja szafa. Ciuchow mam sporo, ale za nic nie moge wymyslic z nich nowych zestawów... wszystko mam wrażenie że już było...

    czy kiedy wstawie zdjęcia to jakoś pomożecie?
    mam wrażenie że nie potrafię się ubrać
    Mi na takie dylematy pomaga czyszczenie szafy, zasada jest prosta, jeśli nie miałam czegoś na sobie od pół roku do roku i dalej..wyrzucam/oddaję jeśli są w bardzo dobrym stanie, bo nie ma sensu się oszukiwać 'przyda się..' 'to na 1oo % ubiorę w przyszłym roku na plażę..' etc. bo jak je trzymam i na nie patrze to mam wrażenie,że nie mam się w co ubrać.. później sklep..1 bluzka jakiś nowy dodatek i wszystko wraca do normy.. nagle mi wszystko do siebie pasuje
    Ostatnio edytowane przez hdg; 2010-12-19, 13:07.
    w życiu chodzi o to..by być trochę niemożliwym

    Komentarz

    • mirynka
      Wtajemniczenie
      • 2005-10
      • 2590

      #3
      Dot.: pomocy

      niestety czesto bywa tak ze pomimo tego ze ma sie duzo ubran ciezko jest to ze soba dostawic bo ubrania sa w roznych stylach, najlepiej kupujac ciuch zwracac uwage aby dana rzecz zalozyc nie tylko do danej spodniczki ale zastanowic sie czy bedzie tez pasowala do innej czy tez spodni itp, lepiej jest kupowac rzeczy pasujace do siebie stylem wtedy latwiej bedzie je skomponowac z pozostalymi ubraniami i w ten spodob uzyskuje sie duzo roznych zestawow. są dziewczyny ktorych szafa nie jest zapchana a ich zestawy sa bardzo ciekawe i roznorodne a to wlasnie dzieki temu ze jedno do drugiegi, trzeciego..... pasuje
      watek kosmetyki


      https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


      Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
      /Antoine de Saint-Exupéry/

      Komentarz

      • zmysl_namietnosci
        Rozeznanie
        • 2006-03
        • 328

        #4
        Dot.: pomocy

        Pierwotnie opublikowany przez hdg
        jeśli nie miałam czegoś na sobie od pół roku do roku i dalej..wyrzucam/oddaję jeśli są w bardzo dobrym stanie, bo nie ma sensu się oszukiwać 'przyda się..' 'to na 1oo % ubiorę w przyszłym roku na plażę..'
        huh, czyszczenie szafy zrobilam przed sylwestrem, dylemat pozostał
        niedługo wybiore się na jakies zakupy, ogarne...
        Ciuszkowo:
        https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post49818066

        Komentarz

        • Kruche Ciastko
          Zakorzenienie
          • 2009-07
          • 12673

          #5
          Dot.: pomocy

          Wrzuc kilka zdjec. Pogladowych, zebysmy wiedzialy jaki masz styl. Moze wystarczyloby ozywicnTwoja garderobe niedrogimi dodatkami. Ale aby to wiedziec, potrzebne sa fotki

          Komentarz

          Przetwarzanie...