sylwester

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • gaudy
    Przyczajenie
    • 2010-12
    • 3

    #1

    sylwester

    Wybieram się na sylwestra to wynajętego baru, impreza zamknięta. Chciałabym się dowiedzieć co sądzicie o takim stroju: czarne kozaki przed kolano odstające od nogi u góry do tego czarne albo szare kryjące zakolanówki wyżej będą rajstopy w kropki. do tego krótkie dżinsowe spodenki na górę koszulka biała albo szara i czarna marynarka. Zastanawiam się czy na nogach nie będzie tego za dużo. proszę pilnie o pomoc.
  • nobodysperfect
    Wtajemniczenie
    • 2008-01
    • 2831

    #2
    Dot.: sylwester

    kropki, zakolanowki, kozaki, spodenki jeansowe? zdecydowanie za duzow. postaw na rajstopy kozaki i spodenki ale bron boze w jasnym kolorze bo bedzie strasznie tandetnie wygladac. ja bym zlączyla z czarnymi spodenkami i np zeby nudno nie bylo jakims kolorowym topem np fioletem, lub szarym ale z jakims nadrukiem

    Komentarz

    • malenkarybunia
      Wtajemniczenie
      • 2009-05
      • 2296

      #3
      Dot.: sylwester

      Za dużo tego wszystkiego
      Najlepiej kilka zdjęć w rożnym zestawie - to ocenimy

      Komentarz

      Przetwarzanie...