bokserki ;)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • suzana
    Zakorzenienie
    • 2003-12
    • 7112

    #1

    bokserki ;)

    Poszukuje bucikow na jesien - zime. a konkretnie dluzszych bokserek. Kochane macie jakies zdjecia? albo wiecie po jakich sklepach powinnam pochodzic? u mnie w miescie nie ma jeszcze nic ciekawego.
    "Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

    suzana




    Kasieńka 06.04.2012r.
    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




  • Ines1985
    Zakorzenienie
    • 2004-01
    • 11426

    #2
    Re: bokserki

    Mi tez sie marza takie buty ale jak bym poprosila mame o kase na nie to by mnie chyba krzykiem zrownala z ziemia bo mam tyle butow i chce kolejne...

    Swietne bokserki sa w deichmannie. Ja nawet sobie upatrzylam jedne czarnobiale za 99 zl ale... Niestety, moge tylko pomarzyc (to chyba te trzecie )


    Komentarz

    • suzana
      Zakorzenienie
      • 2003-12
      • 7112

      #3
      Re: bokserki

      wow Ines super szybka odpowiedz ogladalam te bokserki w deichmannie. te 2gie sa bardzo oryginalne i cena nawet przystepna ale nie jestem pewna co do trwalosci tych produktow. jakie macie doswiadczenia z ta firma?
      "Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

      suzana




      Kasieńka 06.04.2012r.
      ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




      Komentarz

      • Ines1985
        Zakorzenienie
        • 2004-01
        • 11426

        #4
        Re: bokserki

        Nie wiem jak reszta dziewczyn ale ja bardzo lubie deichmanna. Mam ... hmm, niech policze ... conajmniej 5 par butow z tego sklepu i jeszcze zadne mi sie nie rozwalily. Nawet nie sa zniszczone mimo ze niektore wieeele przeżyly .
        Ale moze po prostu mialam szczescie .


        Komentarz

        • suzana
          Zakorzenienie
          • 2003-12
          • 7112

          #5
          Re: bokserki

          dziekuje

          hmmmm moze sie skusze
          "Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

          suzana




          Kasieńka 06.04.2012r.
          ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




          Komentarz

          • Kiria
            Raczkowanie
            • 2004-05
            • 92

            #6
            Re: bokserki

            Chyba mialas szczescie,albo ja jestem takim obdartusemja kupilam podobne bokserki w ubiegla jesien i przetrwaly mi tylko sezon...ale za taka cene takie fajne butki...wartonawet na sezon!!

            pozdr

            Komentarz

            • morelowa
              Zadomowienie
              • 2006-07
              • 1280

              #7
              Dot.: bokserki

              wklejajcie jakieś zdjęcie butów "bokserek".


              *
              *
              u're my afrodisiac



              Komentarz

              • Ines1985
                Zakorzenienie
                • 2004-01
                • 11426

                #8
                Dot.: bokserki

                To moje:
                http://images2.fotosik.pl/152/b70bd666dd7af6a9.jpg


                Komentarz

                • bloondyna
                  Zakorzenienie
                  • 2005-06
                  • 11518

                  #9
                  Dot.: bokserki

                  fajne . .
                  http://www.bloo90fashion.blogspot.com

                  Komentarz

                  • Flofferek
                    Zakorzenienie
                    • 2004-11
                    • 11946

                    #10
                    Dot.: Re: bokserki

                    ja mam biale bokserki tzn z czarnymi dodatkami. posiadam je od 1,5 roku jakos tak zdaje sie i dobrze sie trzymaja, jestem z nich zadowolona... jak znajde chwile to wkleje fotke

                    Komentarz

                    • zizou
                      Zakorzenienie
                      • 2006-03
                      • 13473

                      #11
                      Dot.: Re: bokserki

                      bardzo ladne bokserki widzialam w heavy duty. ja mam jedne, skorkwoe, kupine rok temu w zebrze.
                      Przemoknięte serca miast
                      I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
                      Bo choć zapomniał o nas świat
                      Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei

                      Komentarz

                      • morelowa
                        Zadomowienie
                        • 2006-07
                        • 1280

                        #12
                        Dot.: bokserki

                        Ines , fajne


                        *
                        *
                        u're my afrodisiac



                        Komentarz

                        • naughty-girl
                          Rozeznanie
                          • 2006-05
                          • 799

                          #13
                          Dot.: bokserki

                          spory wybór jest w heavy duty i deichmanie, więc jak ktos poszukuje to warto zajrzeć mnie coś naszło rok temu i kupiłam sobie BIAŁE z czarnymi elementami , do tej pory się zastanawiam po jaką cholerę ?

                          Komentarz

                          • Sathi
                            Zakorzenienie
                            • 2005-05
                            • 4876

                            #14
                            Dot.: bokserki

                            Ines, świene.
                            Też szukam jakieś bokserki
                            Może na allegro
                            Połam język
                            Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


                            MIŁEGO DNIA

                            Komentarz

                            • effulla
                              Zakorzenienie
                              • 2005-07
                              • 3313

                              #15
                              Dot.: bokserki

                              up, up
                              Jak tam zakupy ?
                              Załączone pliki

                              Komentarz

                              • Ag4
                                AGA :)
                                • 2008-08
                                • 11802

                                #16
                                Dot.: bokserki

                                ja mam bokserki, które noszę mroźną zimą. Są bardzo wygodne i generalnie bardzo je lubię chociaż już mi się trochę znudziły.
                                Teraz będą mi służyć już 4 sezon. Są bardzo dobrej jakości, kompletnie nic się z nimi nie dzieje.
                                No, ale noszę je na zmianę z kozakami i innymi butkami.

                                Wkleję foto jak będę miała szybszy internet bo dziś niestety za wolny i nie dam rady
                                (...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




                                Aga

                                Komentarz

                                Przetwarzanie...