Co do tego??

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Piksi1
    Rozeznanie
    • 2009-06
    • 553

    #1

    Co do tego??

    Hej dziewczyny!
    Ogólnie nie mam problemu z ubieraniem się, jednak mam parę ciuszków (nieprzemyślane zakupy albo okazje), do których nie wiem co założyć lub mam bardzo mało pomyslów. Mam nadzieję, że pomożecie. Piszcie z czym byście to ubrały i jakie kolory pasują.

    1. Tunika z kokardką ma taki czerwono - ceglasty kolor.
    2. Camelowa koszulka.
    3. Różowy, cieniutki sweterek.
    4. Szara tunika w paski.
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowane przez Piksi1; 2011-03-20, 12:02.
    Świeżynka


    Zapraszam na mojego bloga: http://lipstick-and-high-heels.blogspot.com/
  • Piksi1
    Rozeznanie
    • 2009-06
    • 553

    #2
    Dot.: Co do tego??

    No i co?? Nikt nie napisze??
    Świeżynka


    Zapraszam na mojego bloga: http://lipstick-and-high-heels.blogspot.com/

    Komentarz

    • gabi121
      Raczkowanie
      • 2005-06
      • 436

      #3
      Dot.: Co do tego??

      Hej myślę, że z tych rzeczy problematyczny może być tylko ten sweterek. Po kolei:

      1. Ja bym ubrała do spania, bo taka jest powyciągana:P

      2. Dżinsy, czarne lub brązowe rurki - generalnie bluzka pasuje do wszystkiego jak dla mnie.

      3. Tutaj bym postawiła na np. granatowy top i dżinsy, pasuje też do prostej sukienki.

      4. Do czarnych lub ciemno szarych legginsów.

      Pozdrawiam

      Komentarz

      • Piksi1
        Rozeznanie
        • 2009-06
        • 553

        #4
        Dot.: Co do tego??

        Pierwotnie opublikowany przez gabi121
        Hej myślę, że z tych rzeczy problematyczny może być tylko ten sweterek. Po kolei:

        1. Ja bym ubrała do spania, bo taka jest powyciągana:P

        2. Dżinsy, czarne lub brązowe rurki - generalnie bluzka pasuje do wszystkiego jak dla mnie.

        3. Tutaj bym postawiła na np. granatowy top i dżinsy, pasuje też do prostej sukienki.

        4. Do czarnych lub ciemno szarych legginsów.

        Pozdrawiam
        Dzięki, ale jeżeli chodzi o tą tunikę, to ona tylko wygląda na powyciąganą. A pozatym zależało mi bardziej na tym, jakie kolory np. sweterków pasują do tej bluzki.
        Świeżynka


        Zapraszam na mojego bloga: http://lipstick-and-high-heels.blogspot.com/

        Komentarz

        • sweetsmile
          Raczkowanie
          • 2011-03
          • 126

          #5
          Dot.: Co do tego??

          1. Czarne leginsy, granatowy albo czarny kardigan, karmelowe lub jasnobrązowe saszki i jakaś torba;
          2. Może czarny longsleeve pod tą bluzeczkę, dżinsy i bp brązową chustkę w panterkę czy coś takiego;
          3. Zestawiłabym to z białą koszulką i ciemnogranatowymi spodniami i szarą torb;
          4. Taak, to może ażurowe leginsy i marynarka??

          http://perfectlyperfectpassions.blogspot.com/:-)

          Komentarz

          • gabi121
            Raczkowanie
            • 2005-06
            • 436

            #6
            Dot.: Co do tego??

            Propozcyję sweterkowo-marynarkowe do czerwonej tuniki w załączniku To bonprix, ale pewnei znajdziesz coś w tym stylu wszędzie
            Załączone pliki

            Komentarz

            Przetwarzanie...