Co wybrac?

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • WiuNia
    Raczkowanie
    • 2009-05
    • 193

    #1

    Co wybrac?

    Pomóżcie mi wybrac jakieś buty do tej spódniczki bo nie mogę się zdecydowac. Wybrałam kilka par, co o nich sądzicie? osobiscie bardzo podobaja mi się te w kolorze nude. Myślałam o skomponowaniu spódniczki z tymi butami, oczywiście beżowe rajstopki i jakaś jasna kosztulka/top i marynarka np. Doradźcie

    ogólnie mówiąc chodzi mi o buciki z zakrytymi palcami i przede wszystkim żeby nie były płaskie! Na delikatnym obcasie/koturnie...

    Z góry dziękuje
    Załączone pliki
    >>KLIK<< o kosmetykach, makijażach i d...Maryni >>KLIK<<
  • pudelkonakredki
    Zadomowienie
    • 2010-09
    • 1364

    #2
    Dot.: Co wybrac?

    pierwsze dużo fajniejsze

    aaa, i jeszcze nie zakładamy osobnych wątków do takich rzeczy - od tego jest zbiorowy wątek "Co wybrać?"
    Ostatnio edytowane przez pudelkonakredki; 2011-04-29, 18:44.

    Komentarz

    • bierka83
      Zadomowienie
      • 2009-01
      • 1734

      #3
      Dot.: Co wybrac?

      Pierwotnie opublikowany przez WiuNia
      Pomóżcie mi wybrac jakieś buty do tej spódniczki bo nie mogę się zdecydowac. Wybrałam kilka par, co o nich sądzicie? osobiscie bardzo podobaja mi się te w kolorze nude. Myślałam o skomponowaniu spódniczki z tymi butami, oczywiście beżowe rajstopki i jakaś jasna kosztulka/top i marynarka np. Doradźcie

      ogólnie mówiąc chodzi mi o buciki z zakrytymi palcami i przede wszystkim żeby nie były płaskie! Na delikatnym obcasie/koturnie...

      Z góry dziękuje
      Ja wybralabym takie jak te z pierwszego zdjecia tylko w kolorze koralowym-czy jakos tak sie to zwie (takim jak kwiatuszki na sukience) Mysle,ze mogloby sie to ladnie komponowac.
      pozdrawiam
      13.01.2012
      -oficjalny kierowca-

      Komentarz

      Przetwarzanie...