Pomocy!

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • 123_123
    Przyczajenie
    • 2011-04
    • 5

    #1

    Pomocy!

    Za tydzień mam półmetek w szkole.
    Jest on organizowany w formie dyskoteki, ale ja kompletnie nie wiem co mam na siebie włożyć. Kuzynka poleciła mi te bluzkę, którą dodałam w załączniku. Czy w takim czymś mogę iść, czy raczej ubrać coś innego (jeśli tak to co?)?
    Załączone pliki
  • pudelkonakredki
    Zadomowienie
    • 2010-09
    • 1364

    #2
    Dot.: Pomocy!

    i co do takiej bluzki chciałabyś założyć?

    Komentarz

    • 123_123
      Przyczajenie
      • 2011-04
      • 5

      #3
      Dot.: Pomocy!

      Myślę, że czarne spodnie i bucik na obcasie.

      Komentarz

      • pudelkonakredki
        Zadomowienie
        • 2010-09
        • 1364

        #4
        Dot.: Pomocy!

        no i na szkolną dyskotekę półmetkową pasuje

        Komentarz

        • 123_123
          Przyczajenie
          • 2011-04
          • 5

          #5
          Dot.: Pomocy!

          Ok. Dzięki serdeczne!

          Komentarz

          Przetwarzanie...