Garnitury

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Marco
    Przyczajenie
    • 2005-07
    • 1

    #1

    Garnitury

    Witam Wszystkich
    Zwracam się z wielką prośbą o pomoc.
    Wykonuje zawód negocjatora/brokera, w którym wymagana jest nienaganna prezencja, klasycyzm zarówno w doborze dodatków jak i wyboru stylu.
    Niestety, nie znam się na modzie, a dobierane przez mnie garnitury nie koniecznie pasują do mojej osoby.
    W związku z tym mam kilka pytań. Na co zwracać uwagę, przy woborze stroju, z jakiego materiału kupowac, jakie marki polecacie lub sklepy.
    Co jest teraz modne, jakie kolory, krój. Jakie dodatki dobierać do garnituru.
    Co sądzicie o szelkach?
    Jeśli chodzi o mój wygląd: 187 cm, szatyn, okrągła twarz, skóra jasna - typowo Skandynawska. Jestem dużym facetem - typowy wiking, barczysty, szeroki, ale nie otyły (gruby).
    Z reguły muszę dobierać marynarkę i kamizelkę o 1 lub 2 numery większe niż spodnie.
    Proszę o pomoc
    Marco
  • perelka-20
    Wtajemniczenie
    • 2004-11
    • 1682

    #2
    Dot.: Garnitury

    Tutaj masz link do artykułu o trendach w modzie męskiej. To akurat oparte o Vistulę, więc głównie koszule,garnitury...
    https://www.facebook.com/ICONYcompl
    http://blog.icony.com.pl/

    Whatever works for you!

    Komentarz

    • gft
      Raczkowanie
      • 2005-05
      • 64

      #3
      Dot.: Garnitury

      mysle, ze najlepiej zabrac ze soba do sklepu jakas kobiete, ktora doradzi Ci zarowno przy doborze fasonu jak i koloru. jesli jednak nie kobiete, to moze sprzedawca? oni powinni wiedziec, co sie nosi, jakie dodatki wybrac i w jakim fasonie bedzie Ci najlepiej. Ja jednak polecilabym kobiete (:
      pozdrawiam!
      Hitotsume no kotoba wa yume
      Nemuri no naka kara
      Mune no oku no kurayami wo sotto
      Tsure dasu no

      Komentarz

      Przetwarzanie...