Tunika

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • zmawona
    Raczkowanie
    • 2011-03
    • 179

    #1

    Tunika

    Lubię tę tunikę, ale czasami się zastanawiam, czy do mnie jeszcze pasuje. Czy pasuje taka tunika do czterdziestolatki? A jeśli tak, to z czym ją nosić?
    Załączone pliki
    1. Nie założę czegoś, co mi się nie podoba, tylko dlatego, że jest modne.
    2. Nie zrezygnuję z czegoś, co lubię, tylko dlatego, że jest niemodne.
    3. Ubranie ma być czyste, przyzwoite, dostosowane do temperatury i okoliczności oraz zgrane kolorystycznie i stylistycznie.
  • hihi
    Zakorzenienie
    • 2004-06
    • 33155

    #2
    Dot.: Tunika

    A dlaczego miałaby nie pasować? Ja takie wzorzyste ubrania zestawiam z czymś gładkim i prostym, żeby przypadkiem nie zafundować sobie wyglądu jak prosto z bazaru
    Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

    Komentarz

    • zmawona
      Raczkowanie
      • 2011-03
      • 179

      #3
      Dot.: Tunika

      Bo wydaje mi się, że jest raczej taka dziewczęca.
      Oczywiście, coś gładkiego. W ubiegłym roku zakładałam kremowe spodenki za kolana.
      1. Nie założę czegoś, co mi się nie podoba, tylko dlatego, że jest modne.
      2. Nie zrezygnuję z czegoś, co lubię, tylko dlatego, że jest niemodne.
      3. Ubranie ma być czyste, przyzwoite, dostosowane do temperatury i okoliczności oraz zgrane kolorystycznie i stylistycznie.

      Komentarz

      • saguaria
        Przyczajenie
        • 2011-05
        • 27

        #4
        Dot.: Tunika

        Widzę ją z czarnymi legginsami, albo rybaczkami. Generalnie ciemny i gładki dół. Pozdrawiam

        Komentarz

        • edytka166
          Raczkowanie
          • 2008-11
          • 373

          #5
          Dot.: Tunika

          legginsy legginsy gładkie
          http://www.poomoc.pl/

          Komentarz

          • zmawona
            Raczkowanie
            • 2011-03
            • 179

            #6
            Dot.: Tunika

            O, nie nie nie. Nie uznaję legginsów, legginsy odpadają. Osobiście nie widzę różnicy między legginsami a rajstopami tego samego koloru. Już wolę rybaczki. Brązowe mogą być?
            1. Nie założę czegoś, co mi się nie podoba, tylko dlatego, że jest modne.
            2. Nie zrezygnuję z czegoś, co lubię, tylko dlatego, że jest niemodne.
            3. Ubranie ma być czyste, przyzwoite, dostosowane do temperatury i okoliczności oraz zgrane kolorystycznie i stylistycznie.

            Komentarz

            • saguaria
              Przyczajenie
              • 2011-05
              • 27

              #7
              Dot.: Tunika

              Pierwotnie opublikowany przez zmawona
              O, nie nie nie. Nie uznaję legginsów, legginsy odpadają. Osobiście nie widzę różnicy między legginsami a rajstopami tego samego koloru. Już wolę rybaczki. Brązowe mogą być?
              Mogą! byle to był ciemny brąz. Mimo wszystko jednak stawiam na czarne. Znakomicie spiszą się również rurki. Pozdrawiam
              Ostatnio edytowane przez saguaria; 2011-06-09, 15:34.

              Komentarz

              • zmawona
                Raczkowanie
                • 2011-03
                • 179

                #8
                Dot.: Tunika

                Ciemny brąz. Czarne też mam... Zresztą do jasnych też fajnie wyglądała.
                Pozdrawiam
                Ostatnio edytowane przez zmawona; 2011-06-10, 07:19. Powód: uzupełnienie
                1. Nie założę czegoś, co mi się nie podoba, tylko dlatego, że jest modne.
                2. Nie zrezygnuję z czegoś, co lubię, tylko dlatego, że jest niemodne.
                3. Ubranie ma być czyste, przyzwoite, dostosowane do temperatury i okoliczności oraz zgrane kolorystycznie i stylistycznie.

                Komentarz

                Przetwarzanie...