co do tego?

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • owocowa8
    Raczkowanie
    • 2009-02
    • 41

    #1

    co do tego?

    witajcie drogie wizazanki! mam problem-wygrzebałam w szafie spodnie, ktore bardzo dobrze na mnie leżą ale nie mam zielonego pojęcia co do nich zakładac. spodnie są eleganckie w kantke proste koloru jasno szarego/srebrnego. nie mam pojęcia jakie buty i co na góre. pomocy
  • Xine
    Przyczajenie
    • 2011-06
    • 6

    #2
    Dot.: co do tego?

    Fajnie by było gdybyś załączyła do posta fotkę cieżko to sobie wyobrazić .

    Komentarz

    Przetwarzanie...