bokserki!

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • anulka262
    Zadomowienie
    • 2005-01
    • 1613

    #1

    bokserki!

    modne jeszcze? jak myslicie ?
  • różowiutka
    Zakorzenienie
    • 2005-07
    • 4909

    #2
    Dot.: bokserki!

    oczywiście!!

    Komentarz

    • ufcio
      Uytkownik ma klikn w link aktywujcy (mail)
      • 2003-09
      • 2982

      #3
      Dot.: bokserki!

      no ba

      Komentarz

      • SaMa
        Zadomowienie
        • 2005-02
        • 1196

        #4
        Dot.: bokserki!

        nie dosc, ze modne, to jeszcze fajne

        Komentarz

        • M@yk@20
          Zadomowienie
          • 2005-07
          • 1121

          #5
          Dot.: bokserki!

          Nie ufaj rodzicom- zrób się sam!!!

          Komentarz

          • anulka262
            Zadomowienie
            • 2005-01
            • 1613

            #6
            Dot.: bokserki!

            do czego najczesciej je ubieracie?

            Komentarz

            • anulka262
              Zadomowienie
              • 2005-01
              • 1613

              #7
              Dot.: bokserki!

              aha bokserki mialm na mysli buty.

              Komentarz

              • SaMa
                Zadomowienie
                • 2005-02
                • 1196

                #8
                Dot.: bokserki!

                na przykład do tego - pasuje idealnie

                Komentarz

                • ooliwka
                  Wtajemniczenie
                  • 2005-05
                  • 2334

                  #9
                  Dot.: bokserki!

                  jeszcze!!! mode ale nie długo więc jeśli chcesz kupić jakiś drogi model to nie radze...
                  ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





                  Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?

                  Komentarz

                  • SaMa
                    Zadomowienie
                    • 2005-02
                    • 1196

                    #10
                    Dot.: bokserki!

                    ooliwka - a dlaczego? moim zdaniem w modzie chodzi wlasnie o to, by odnalezc swoj styl, a nie podazac slepo za tym, co pokazuja na wybiegach w taki sposob nikt z nas nie nadalzylby z kupnem odziezy, obuwia i dodatkow...
                    jesli dziewczynie podobaja sie bokserki, to niech je kupuje - te drogie posluza na dluzej, a nikt na pewno nie bedzie anulki wytykal paluchami, ze ma niemodne buty

                    Komentarz

                    • ooliwka
                      Wtajemniczenie
                      • 2005-05
                      • 2334

                      #11
                      Dot.: bokserki!

                      Pierwotnie opublikowany przez SaMa
                      ooliwka - a dlaczego? moim zdaniem w modzie chodzi wlasnie o to, by odnalezc swoj styl, a nie podazac slepo za tym, co pokazuja na wybiegach w taki sposob nikt z nas nie nadalzylby z kupnem odziezy, obuwia i dodatkow...
                      jesli dziewczynie podobaja sie bokserki, to niech je kupuje - te drogie posluza na dluzej, a nikt na pewno nie bedzie anulki wytykal paluchami, ze ma niemodne buty
                      Było konkretne pytanie więc podałam konkretną odpowiedz to chyba logiczne?
                      gdyby chodziło Ani tylko o kupienie tego co się jej podoba pewnie nie zamieszczała by tu takiego pytania
                      nie napisałam nic o wytykaniu palcami to chyba lekka przesada....
                      ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





                      Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?

                      Komentarz

                      • ufcio
                        Uytkownik ma klikn w link aktywujcy (mail)
                        • 2003-09
                        • 2982

                        #12
                        Dot.: bokserki!

                        aaa o buty chodzi no to z tego co wiem te buty były produkowane zanim stały sie modne i beda produkowane nadal hehe jak dla mnie to ja sie zgadzam z saMa ło jejq znowu namieszałam

                        Komentarz

                        • SaMa
                          Zadomowienie
                          • 2005-02
                          • 1196

                          #13
                          Dot.: bokserki!

                          ooliwko, nie odebralas mojego posta zbyt ostro?
                          mocno odradzilas kupowanie drogich bokserek, dlatego tez chcialam zachecic anie do kupna tego co jej sie podoba, a nie tylko podazania za moda ;p
                          pozdrawiam

                          Komentarz

                          • anulka262
                            Zadomowienie
                            • 2005-01
                            • 1613

                            #14
                            Dot.: bokserki!

                            hehe, ja te buty juz mam od dluzszego czasu lubie je i bede w nich chodzic a to ze pytam nie oznacza ze jesli nie sa modne wyrzuce je..

                            Komentarz

                            • SaMa
                              Zadomowienie
                              • 2005-02
                              • 1196

                              #15
                              Dot.: bokserki!

                              anulka pytalas rowniez co do takich bokserek nosic - a jakie masz te bokserki?

                              Komentarz

                              • anulka262
                                Zadomowienie
                                • 2005-01
                                • 1613

                                #16
                                Dot.: bokserki!

                                czerwono czarne,z bialymi paskami , i zwykle nosilam je do czarnych rybaczek

                                Komentarz

                                • anulka262
                                  Zadomowienie
                                  • 2005-01
                                  • 1613

                                  #17
                                  Dot.: bokserki!

                                  aha i dodam jeszcze ze sa wysokie takie przd kolano.

                                  Komentarz

                                  • SaMa
                                    Zadomowienie
                                    • 2005-02
                                    • 1196

                                    #18
                                    Dot.: bokserki!

                                    ciezko jest mi sobie wyobrazic twoje butki, jednak skonstruowalam kilka zestawikow zaznaczam od razu, ze moge sie nie znac, bom mloda jeszcze

                                    1 - mozna pokombinowac z czerwonymi dodatkami - paseczek parciany, torebka do reki
                                    2 - tu tez proponuje czerwone dodatki
                                    3 - bluza koloru czarnego, a nie granatowego
                                    4 - bluzeczka doda do stroju troszke "sportowej elegancji"
                                    5 - cos na chlodniejsze dni z polskiego sklepu

                                    Komentarz

                                    • SaMa
                                      Zadomowienie
                                      • 2005-02
                                      • 1196

                                      #19
                                      Dot.: bokserki!

                                      i kilka rzeczy "luzem"
                                      1,2 - bluzeczki np. do spodnicy moro.

                                      oprocz tego do butow nadaje sie spodniczka wojskowa w kolorze khaki (ech sama na taka poluje :P)

                                      Komentarz

                                      • tweetbosa
                                        Raczkowanie
                                        • 2005-05
                                        • 207

                                        #20
                                        Dot.: bokserki!

                                        a ja mam bokserki everlasta jesli chodz o buty i do podwinietych spodni lee i jakies konkretniej bluzeczki wygalada bombowo D

                                        Komentarz

                                        • aniess
                                          Zadomowienie
                                          • 2005-05
                                          • 1934

                                          #21
                                          Dot.: bokserki!

                                          Moja koleżanka ma bokserki everlasta, są naprawde ładne. Ja osobiście takich butów nie lubię, bo optycznie skracają nogę, ale na innych mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, bardzo mi się podoba.
                                          ziu

                                          Komentarz

                                          • NasteCzka
                                            Wtajemniczenie
                                            • 2005-05
                                            • 193

                                            #22
                                            Dot.: bokserki!

                                            SaMa ta pierwsza czarna bluzeczka którą załączyłaś wczoraj (o 22:23 hehe)jest spoko, widziałam taką tylko że pomarańczową w katalogu AVONU nie wiecie gdzie można taką kupić??

                                            Komentarz

                                            • SaMa
                                              Zadomowienie
                                              • 2005-02
                                              • 1196

                                              #23
                                              Dot.: bokserki!

                                              jest z Victoria's Secret, nie mam pojecia gdzie taka mozna kupic, ale sadze, ze cos podobnego na pewno mozna upolowac w Polsce..

                                              Komentarz

                                              • Feluś
                                                Raczkowanie
                                                • 2005-07
                                                • 127

                                                #24
                                                Dot.: bokserki!

                                                A ja myślałam że chodzi o "gatki"hi,hi hi!!

                                                Komentarz

                                                • canile
                                                  Wtajemniczenie
                                                  • 2004-08
                                                  • 1972

                                                  #25
                                                  Dot.: bokserki!

                                                  Pierwotnie opublikowany przez NasteCzka
                                                  SaMa ta pierwsza czarna bluzeczka którą załączyłaś wczoraj (o 22:23 hehe)jest spoko, widziałam taką tylko że pomarańczową w katalogu AVONU nie wiecie gdzie można taką kupić??
                                                  ja widziałam taką w promodzie z tym, że miałą "prostszy" tył tzn. miała narmalne ramiączka poprowadzone do dołu a nie takie jedno cuś...
                                                  what's for you will not pass you by

                                                  Komentarz

                                                  • anulka262
                                                    Zadomowienie
                                                    • 2005-01
                                                    • 1613

                                                    #26
                                                    Dot.: bokserki!

                                                    up

                                                    Komentarz

                                                    • Ines1985
                                                      Zakorzenienie
                                                      • 2004-01
                                                      • 11426

                                                      #27
                                                      Dot.: bokserki!

                                                      Podciągam wątek, bo idzie jesien, a uwazam ze bokserki są idealnymi butami na ten czas. Ja sobie kupilam jedna pare bo potrzebowalam czegos wygodnego na chlodniejsze dni .
                                                      Sa tu jeszcze jakies fanki bokserek? Czy jak sa już nie modne to nikt ich nie lubi ?


                                                      Komentarz

                                                      • Amanda:)
                                                        Zadomowienie
                                                        • 2005-09
                                                        • 1824

                                                        #28
                                                        Dot.: bokserki!

                                                        A ja myślałam że o gacie chodzi i się dziwie że ktoś pyta czy modne

                                                        Komentarz

                                                        • kas!a
                                                          Zakorzenienie
                                                          • 2006-03
                                                          • 10562

                                                          #29
                                                          Dot.: bokserki!

                                                          Ja mam ocieplane beżowe bokserki z Deichmana
                                                          I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

                                                          wymiana książek:

                                                          https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155

                                                          Komentarz

                                                          • Paulinaaa_
                                                            Zakorzenienie
                                                            • 2005-08
                                                            • 6951

                                                            #30
                                                            Dot.: bokserki!

                                                            Na poczatku myslalam, ze chodzi o koszulki bokserki pozniej o majtki, a teraz doczytalam ze o buty
                                                            Mam jedna pare ktora nikomu sie nie podoba ale nvm
                                                            Załączone pliki

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...