?
bokserki!
-
Tagi: Brak
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Dot.: bokserki!
jeszcze!!! mode ale nie długo więc jeśli chcesz kupić jakiś drogi model to nie radze...ty mów co wiesz, ja wiem co mówię
Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?Komentarz
-
Dot.: bokserki!
ooliwka - a dlaczego? moim zdaniem w modzie chodzi wlasnie o to, by odnalezc swoj styl, a nie podazac slepo za tym, co pokazuja na wybiegach
w taki sposob nikt z nas nie nadalzylby z kupnem odziezy, obuwia i dodatkow...
jesli dziewczynie podobaja sie bokserki, to niech je kupuje - te drogie posluza na dluzej, a nikt na pewno nie bedzie anulki wytykal paluchami, ze ma niemodne buty
Komentarz
-
Dot.: bokserki!
Było konkretne pytanie więc podałam konkretną odpowiedz to chyba logiczne?Pierwotnie opublikowany przez SaMaooliwka - a dlaczego? moim zdaniem w modzie chodzi wlasnie o to, by odnalezc swoj styl, a nie podazac slepo za tym, co pokazuja na wybiegach
w taki sposob nikt z nas nie nadalzylby z kupnem odziezy, obuwia i dodatkow...
jesli dziewczynie podobaja sie bokserki, to niech je kupuje - te drogie posluza na dluzej, a nikt na pewno nie bedzie anulki wytykal paluchami, ze ma niemodne buty
gdyby chodziło Ani tylko o kupienie tego co się jej podoba pewnie nie zamieszczała by tu takiego pytania
nie napisałam nic o wytykaniu palcami to chyba lekka przesada....ty mów co wiesz, ja wiem co mówię
Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?Komentarz
-
-
Dot.: bokserki!
aaa o buty chodzi
no to z tego co wiem te buty były produkowane zanim stały sie modne i beda produkowane nadal
hehe jak dla mnie to ja sie zgadzam z saMa
ło jejq znowu namieszałam
Komentarz
-
Dot.: bokserki!
ooliwko, nie odebralas mojego posta zbyt ostro?
mocno odradzilas kupowanie drogich bokserek, dlatego tez chcialam zachecic anie do kupna tego co jej sie podoba, a nie tylko podazania za moda ;p
pozdrawiamKomentarz
-
Dot.: bokserki!
hehe, ja te buty juz mam od dluzszego czasu
lubie je i bede w nich chodzic a to ze pytam nie oznacza ze jesli nie sa modne wyrzuce je..
Komentarz
-
-
Komentarz
-
Komentarz
-
-
-
Dot.: bokserki!
ciezko jest mi sobie wyobrazic twoje butki, jednak skonstruowalam kilka zestawikow
zaznaczam od razu, ze moge sie nie znac, bom mloda jeszcze 
1 - mozna pokombinowac z czerwonymi dodatkami - paseczek parciany, torebka do reki
2 - tu tez proponuje czerwone dodatki
3 - bluza koloru czarnego, a nie granatowego
4 - bluzeczka doda do stroju troszke "sportowej elegancji"
5 - cos na chlodniejsze dni z polskiego sklepu
Komentarz
-
Dot.: bokserki!
i kilka rzeczy "luzem"
1,2 - bluzeczki np. do spodnicy moro.
oprocz tego do butow nadaje sie spodniczka wojskowa w kolorze khaki (ech sama na taka poluje :P)Komentarz
-
Dot.: bokserki!
a ja mam bokserki everlasta jesli chodz o buty i do podwinietych spodni lee i jakies konkretniej bluzeczki wygalada bombowo


D
Komentarz
-
-
Dot.: bokserki!
Moja koleżanka ma bokserki everlasta, są naprawde ładne. Ja osobiście takich butów nie lubię, bo optycznie skracają nogę, ale na innych mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, bardzo mi się podoba.ziuKomentarz
-
Dot.: bokserki!
SaMa ta pierwsza czarna bluzeczka którą załączyłaś wczoraj (o 22:23 hehe)jest spoko, widziałam taką tylko że pomarańczową w katalogu AVONU nie wiecie gdzie można taką kupić??Komentarz
-
Dot.: bokserki!
jest z Victoria's Secret, nie mam pojecia gdzie taka mozna kupic, ale sadze, ze cos podobnego na pewno mozna upolowac w Polsce..
Komentarz
-
-
-
Dot.: bokserki!
ja widziałam taką w promodzie z tym, że miałą "prostszy" tyłPierwotnie opublikowany przez NasteCzkaSaMa ta pierwsza czarna bluzeczka którą załączyłaś wczoraj (o 22:23 hehe)jest spoko, widziałam taką tylko że pomarańczową w katalogu AVONU nie wiecie gdzie można taką kupić??
tzn. miała narmalne ramiączka poprowadzone do dołu a nie takie jedno cuś...
what's for you will not pass you by
Komentarz
-
-
-
Dot.: bokserki!
Podciągam wątek, bo idzie jesien, a uwazam ze bokserki są idealnymi butami na ten czas. Ja sobie kupilam jedna pare bo potrzebowalam czegos wygodnego na chlodniejsze dni
.
Sa tu jeszcze jakies fanki bokserek? Czy jak sa już nie modne to nikt ich nie lubi
?
Komentarz
-
-
Dot.: bokserki!
Ja mam ocieplane beżowe bokserki z Deichmana
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.
wymiana książek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
Komentarz
-
-
Dot.: bokserki!
Na poczatku myslalam, ze chodzi o koszulki bokserki
pozniej o majtki, a teraz doczytalam ze o buty
Mam jedna pare
ktora nikomu sie nie podoba
ale nvm
Załączone pliki
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Komentarz