obcasy

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • emilcia159
    Przyczajenie
    • 2011-08
    • 2

    #1

    obcasy

    Witam
    Kupilam sobie bardzo wysokie szpilki jak bylam na wakacjach, jeden problem jest taki, ze zawsze obcasy ktore kupuje rozpychaja sie tam gdzie sa piety. Jest to dla mnie problem, gdyz pozniej po kilku dniach noszenia szpilek zaczynaja mi one ''klapac'' i spadac z nogi, co jest udreka dla mnie, bo nie mozna normalnie w nich chodzic. Czy macie jakis sposob, zeby nie spadaly szpilki?
    z gory dzieki wielkie
Przetwarzanie...